Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Vojenské technické muzeum Lešany

sonyk (Člen)
01.05.2007 21:21:31
Offline

Vojenské technické muzeum Lešany

cao kluci a holky znate toto muzem?stoji to za vilet s batuzkem?je tam kde se najist?a na jak dlouho to tam tak je?cetl sem ze je tam toho docela dost?da se treba vlist do tanku?


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Eguák (Člen)
02.05.2007 07:27:59
Offline

Re: Vojenské technické muzeum Lešany

Hele v tom muzeu sem byl, je ale lepší když je tam nějaká akce např. vojenský den kdy je to i z ukázkama techniky, předváděcí jízdy, střelby atd. Jinak v samotným muzeu mají cajku docela dost ( i vystavená tamara je uz v muzeubigsmile) když si to chceš v klidu prohlídnout tak minimálně na polovic dne. Jo a tank si můžeš prolízt ten co je hned za vstupní bránou a slouží jako prolejzačka pro dětbigsmilei
Resumné: jako vejlet dobrý good

PavelB6 (Člen)
02.05.2007 18:16:42
Offline

Re: Vojenské technické muzeum Lešany

Doporučujugoodbyl jsem tam asi 3x a jestli tě tohle téma zajímá tak zklamanej rozhodně nebudeš.Dávno tomu bylo,když jsem tam sloužil vlasti,ale muzeum je rozhodně lepší.smile1

tajnej (Člen)
03.05.2007 08:40:04
Offline

Re: Vojenské technické muzeum Lešany

Byl sem tam asi jednou, sou tam takový ty vojenský věci, i motky tam sou. Průvodce tam dělali vysloužilí lampasáci a když jim večír končila šichta, dali si pěkně nástup i s pozor, pohov a rozchod. Akorát "nazdar soudruzi" nedali, srabi. Asi se jim stejská po tom příjemnym prostředí kasína. Mě docela pobavili.
Esli nemáš vyloženej odpor k armádě (což ve svym věku asi nemáš), může to bejt zajímavý (i když delší - není to na hoďku) zastavení na vejletě.

Karlos (Člen)
03.05.2007 09:36:15
Offline

Re: Vojenské technické muzeum Lešany

Jo a co se týče gáblíku, tak v nedalekejch Lešanech je pizzerie good


ZÍTRA V 6 RÁNO JDU NA POPRAVU. PŮVODNĚ TO MĚLO BÝT V 5, ALE MÁM ŠIKOVNÉHO PRÁVNÍKA...
sonyk (Člen)
03.05.2007 10:35:21
Offline

Re: Vojenské technické muzeum Lešany

takze idelani parada vyrazim v cervnu z batuzkem bude to asi jeji prvni jizda na moto


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr