Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Občas chodí na tři válce

BamBo (Člen)
28.07.2011 12:09:55
Offline

Občas chodí na tři válce

Zdarec,
mam takovy mensi problem s moji Bandaskou. Kdyz ji nastartuji na sytic, necham jen chvili bezet ve zvysenych otackach a hned po te stahnu sytic, bezi jen na 3V, vynechava treti valec (brano zleva). Zapojuje se obcasne. Vynechava tez na volnobezne otacky a nekdy ve vyssich kolem 4000 RPM, prekroci-li se tato hranice, valec opet naskoci a jede zcela normalne. Aleee, svicka ani zapalovaci civka to nemuze byt, protoze svicka je krasne sucha.  Myslim si, tedy jsem si jist, ze to bude v karburaci. Ale dalsi Ale. Byla ted na serizeni a vycisteni karburatoru. Tudiz jsem v koncich. Napadla me jedina vec a to, ze by to mohla delat membrana.

Filous (Člen)
28.07.2011 12:16:37
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

...rada jednoduchá, jestli si to měl někde na seřízení a nejni to rok, tag jim to vodvez zpátky, ni???idontknow ...problém bude určitě f karburaci, páč pokud je svíce suchá, tag ti tam nejde benzín...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BamBo (Člen)
28.07.2011 13:04:18
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Jo, jo Vesinsky chlapci mi rekli at tedka zkusim rozjezdit a at jim to tam zase pak dam. Ale chova se to tak nejak divne, proto se ptam i tady zanlych lidi good

Filous (Člen)
28.07.2011 15:05:01
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

BamBo psal:

Jo, jo Vesinsky chlapci mi rekli at tedka zkusim rozjezdit a at jim to tam zase pak dam. Ale chova se to tak nejak divne, proto se ptam i tady zanlych lidi good

...to nerozjezdíšheadshake


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
28.07.2011 15:27:22
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Když stojím víc jak týden tak jedu bez sytiče taky na 3 válce, jak se zahřeju jsem OKbigsmile
A mám to od roku 96 pořád stejnýsmokin


God Save The Queen!
Honzik8719 (Člen)
28.07.2011 16:18:16
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

měl sem podobnej trabl,ale svíce mokrá takže ti neporadim....


...relativní kochač...
BamBo (Člen)
28.07.2011 18:17:31
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Kelly01 psal:

Když stojím víc jak týden tak jedu bez sytiče taky na 3 válce, jak se zahřeju jsem OKbigsmile
A mám to od roku 96 pořád stejnýsmokin

Jo no to je moje zavada, ale ted do toho sahli a uz je z toho normalni Skodovacky HáTéPéčko bigsmile  Permanentni 3V s obcasnym pridanim 4V. Mel jsem to radsi nechat, jak to bylo bigsmile

Marián (Člen)
29.07.2011 08:25:48
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

me to delali svice,no je pravda ze sem je trosku pretah a meli najeto 18, ale po vymene sem nepoznal chod motoru.


...sam mezi jebkarema...
karlos100 (Člen)
29.07.2011 08:38:05
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Marián psal:

me to delali svice,no je pravda ze sem je trosku pretah a meli najeto 18, ale po vymene sem nepoznal chod motoru.

jo,taky mi z bandasky třívál dělaly svíce,ale byly po vytažení mokrý..
tady bych to viděl na ucpanej karbec,když tam nejde benál vůbec..


...a bude hůř!
Kelly01 (Člen)
29.07.2011 08:52:15
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

BamBo psal:
Kelly01 psal:

Když stojím víc jak týden tak jedu bez sytiče taky na 3 válce, jak se zahřeju jsem OKbigsmile
A mám to od roku 96 pořád stejnýsmokin

Jo no to je moje zavada, ale ted do toho sahli a uz je z toho normalni Skodovacky HáTéPéčko bigsmile  Permanentni 3V s obcasnym pridanim 4V. Mel jsem to radsi nechat, jak to bylo bigsmile

Prostě ty karbce vyschnou, nic jinýho v tom nehledejtebigsmile


God Save The Queen!
BamBo (Člen)
29.07.2011 21:21:13
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Tak je znova chudinka ma v nemocnici, pry se ji na to kouknou... Pry zkusi prohazet membrany. good

Banditatom (Člen)
30.07.2011 08:31:58
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

co si stěžuješsurprised TRIUMPH pussyevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
BamBo (Člen)
31.07.2011 13:15:24
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

ale ja nechci TRIUMPHa, ale BANDIT pussy smile1

Brkos (Člen)
31.07.2011 14:48:13
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

BamBo psal:

ale ja nechci TRIUMPHa, ale BANDIT pussy smile1

Povoz se na novym speedtriplu a budeš mluvit jinak bigsmile

BamBo (Člen)
31.07.2011 18:08:39
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Proc myslite, ze 3V u vseho zanikly? Napr. Wartburg, Fabie HTP.... Stoji to za pussy bigsmile

Banditatom (Člen)
31.07.2011 19:29:32
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

ee meleš voloviny!!! To co si nasal jsou oravdu 3válce na pussy ale TRIUMPH je uplně někde jindegoodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
MaraKM (Člen)
31.07.2011 19:34:26
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Banditatom psal:

ee meleš voloviny!!! To co si nasal jsou oravdu 3válce na pussy ale TRIUMPH je uplně někde jindegoodgoodgood

V ass ???



evil redface nezkusil jsme tak nevím, ale přímo to k tomu vybízelo bigsmile


Nic lidského mi není cizí
Banditatom (Člen)
31.07.2011 19:43:56
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

MaraKM psal:
Banditatom psal:

ee meleš voloviny!!! To co si nasal jsou oravdu 3válce na pussy ale TRIUMPH je uplně někde jindegoodgoodgood

V ass ???



evil redface nezkusil jsme tak nevím, ale přímo to k tomu vybízelo bigsmile

já zkusil a vím goodgoodgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
BamBo (Člen)
15.08.2011 18:04:15
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Tak jsem tu zpet a mam Bandita doma, bezi stale na 3V a nikdo nezjistil cim to je. Ventily serizene, membrany dobre, nikde zadna vule, talky to ma daleko nad normou, svicky dobre, civky dobre, fajfky dobre, serizene karburatory. Ale stejne to jde na 3V. Ale vzdy kdyz se ohreje, uz bezi na 4V. Ma to vsak divny zvuk kolem 3500-4000, zacne to cvrdlikat (takove "ts, ts, ts" bigsmile ale nikde to neuchazi), mozna to dela, ze to za sebou tahne ten jeden valec, ale prekroci-li se tato hranice cvrdlikani prestane. Pri volnobehu to bezi normalne na 4V, vsak nekdy to zni jako Wartburg a to i kdyz je zahratej... Ale motor se normalne vytaci, maximalku to ma krasnou...

Tak ted babo rad... Je to pekne na pussy

MaraKM (Člen)
15.08.2011 20:06:21
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Hele, podle čeho vůbec soudíš, že to jede na 3 nebo 4 válce?!?


Nic lidského mi není cizí
BamBo (Člen)
15.08.2011 21:46:55
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Usi? bigsmile

Filous (Člen)
16.08.2011 08:14:45
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

...skontroluj zátky podtlakovejch vývodů na karburaci...sundej ty čepičky a esi budou spuchřelý nebo rospraskaný, tag je vyměň...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BamBo (Člen)
19.08.2011 20:31:09
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Tak jsem je zkusil zpřeházet, znova štelovat a nic... Holt je to asi muj udel bad

Filous (Člen)
19.08.2011 22:53:45
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

...svíčku máš mokrou nebo suchou??? ...sou totiš enem dvje varijanty týdle závady...buťto není co zapálit, tagže ti tam nejde benzín a problém hledej f karburátoru a nebo to není čím zapálit a problém je f eletrice, tzn. svíčka, fajfka, kabel...předpokládam, že cífka bude ok, dyš další tři pálej, páč dyby byla v hajzlu cífka, nepálili by dva...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BamBo (Člen)
20.08.2011 12:02:26
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

svicka je sucha, no tak zase pujdu nejak pokoumat... smile2

Banditatom (Člen)
20.08.2011 12:06:12
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

nechcu hrát machra ale měl jsem podobný problém. je to sice nelogické a dodnes nevím proč ale mě tohle dělala cívkasurprised porád třetí válec nešel... vím , že jedna cívka je na dva válce ale prostě to bylo tím... tak se jukni na tohle...

podotýkám nebyl to kabel ale opravdu cívka...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
WenzelB6 (Člen)
20.08.2011 12:27:45
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

tak přidám taky muj pripad, je to cca 3 týdny.
Jela na tri valce cestou kolem Skřítka až do Novýho Jičína, měl sem namířeno dál do Janošíkova.
Svíce mokrá, jiskra dobrá, celou trasu porát studenej 4 lauf, ani si neškyt.
Po domluvě jeden šikovnej mehanik z NJ  vytáh od 4 plováku
vinnou mušku a náký její blytky v benále. Vod tý doby OK.
A moc děkuju NJ.

WenzelB6 (Člen)
20.08.2011 12:29:10
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

A jo vlezla tam hadicou z podmotoru.smokin

BamBo (Člen)
20.08.2011 21:50:52
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Ja mam svici suchou a karburatory vycisteny. Alee dnes jsem ucinil zajimavy pokus, ktery mi moje hlava nebere. Natankoval jsme dnes u jine benziny, jiny benzin. A najednou ma motor daleko vice kultivovany chod a jde na 4V a daleko lepe se vytaci... No je toto normalni idontknow

Zitra ci pozitri vyzkousim tento benzin na delsi trase a zdelim Vam pozitky, ale jako ze by dela benzin takovou vec, se mi teda nezda.... headshake

Drakoxxl (Člen)
21.08.2011 10:03:42
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Měl bych takovej dotaz na místní mekániky. K čemu slouží henten onen konektor na karbecu? idontknow
Je možný, že když do toho nateče voda (třeba při mytí, nebo lijavci), že to jde na tři. Já podezíral zvlhlej kabel ke svíci, či zalitou svíci. Včera sem jí byl umít a opět stejnej trabl chrchlá a střílí do výfuku jako když jede na tři.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2680_karb.jpg

Lepší někdy, než nikdy.
Banditatom (Člen)
21.08.2011 10:14:06
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

snímač polohy škrtící klapky...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
21.08.2011 10:22:12
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

nechci ti do toho blbě kecat ale neuvažovl jsi o změně servisu??? pač jak už jsi psal nechal jsi znova udělat karburaci a porád stejnej problém... mechanik je zřejmě odborníkbad možná blbá rada ale zkus jen odkalit karburátory... a jukni v jakém stavu máš vnitřek nádrže.


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
21.08.2011 10:37:34
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

furt to nemej...to je samá voda a hovno to jede bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
21.08.2011 12:01:14
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Drakoxxl psal:

Měl bych takovej dotaz na místní mekániky. K čemu slouží henten onen konektor na karbecu? idontknow
Je možný, že když do toho nateče voda (třeba při mytí, nebo lijavci), že to jde na tři. Já podezíral zvlhlej kabel ke svíci, či zalitou svíci. Včera sem jí byl umít a opět stejnej trabl chrchlá a střílí do výfuku jako když jede na tři.
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … 0_karb.jpg

...snímač polohy škrtící klapky...ten na to vlif nemá...voda se ti dostane do fajfky nebo mezi kabel a cífku...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BamBo (Člen)
21.08.2011 12:54:22
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

No, zatim to prubnu na tento benzin. A pak se na to vrhnu sam... Protoze co jsi clovek neudela sam, to proste nema!!! Ptal jsem se v Suzuki u nas v Plzni a vymenili by me pulku motorky a jeste za lidovou cenu 10 000,- no neni to uzasne? idontknow

libac22 (Člen)
21.08.2011 12:59:06
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

BamBo psal:

No, zatim to prubnu na tento benzin. A pak se na to vrhnu sam... Protoze co jsi clovek neudela sam, to proste nema!!! Ptal jsem se v Suzuki u nas v Plzni a vymenili by me pulku motorky a jeste za lidovou cenu 10 000,- no neni to uzasne? idontknow

sicksicksicksick se ass ne hovada fuck


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
BamBo (Člen)
21.08.2011 17:53:18
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Kdyby se tady nasel clovek, co by me chtel zasvetit do problematiky serizovani karburatoru budu velice rad, myslim osobniho zčucha. Mucim se stale, asi z toho udelam Suzuki GSF 600 HTP a bude po ass

barynek (Člen)
21.08.2011 18:11:49
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

BamBo psal:

No, zatim to prubnu na tento benzin. A pak se na to vrhnu sam... Protoze co jsi clovek neudela sam, to proste nema!!! Ptal jsem se v Suzuki u nas v Plzni a vymenili by me pulku motorky a jeste za lidovou cenu 10 000,- no neni to uzasne? idontknow

no, vono vubec tady v Plzni maj lidovy ceny na všechnosick


Bandit 4EVER!!!
BamBo (Člen)
21.08.2011 19:34:04
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Ted jezdim se 3 a zatim na to prdim... Copa se muze stat? Mi akorat nafackuje klika no... bigsmile

Filous (Člen)
21.08.2011 20:35:51
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

...zkus eště dvje vjeci...nejdřif mezi sebou přehoť cífky a esi pořát nebude pálit ten samej válec, tag máš definitivní jistotu, že je problém f karburaci...a co se týká karburátorů, tag votevři fšecky votkalováky a do přívodu pošli tlak z kompresoru...esi ti bude foukat ze fšech votkalováků, tag na přívodu nic přicpanýho nejni a budeš mít bordel něgde dál...začíná mi tě bejt líto...neřikej mi, ža na plzeňsku nemáte někoho šikovnýho???idontknow


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BamBo (Člen)
21.08.2011 20:44:42
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Zítra se projedu a zkusím to rozcuknout opet a znova... Neprijdu-li na nic, hazim jim to na hlavu ve Vesine a vylizte mi ass

kuclb (Člen)
21.08.2011 21:04:16
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

A mě Ti není líto Filipe? bigsmile Co ta moje u Tebe v dílně?

Filous psal:

...zkus eště dvje vjeci...nejdřif mezi sebou přehoť cífky a esi pořát nebude pálit ten samej válec, tag máš definitivní jistotu, že je problém f karburaci...a co se týká karburátorů, tag votevři fšecky votkalováky a do přívodu pošli tlak z kompresoru...esi ti bude foukat ze fšech votkalováků, tag na přívodu nic přicpanýho nejni a budeš mít bordel něgde dál...začíná mi tě bejt líto...neřikej mi, ža na plzeňsku nemáte někoho šikovnýho???idontknow

Filous (Člen)
21.08.2011 21:14:37
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

kuclb psal:

A mě Ti není líto Filipe? bigsmile Co ta moje u Tebe v dílně?

Filous psal:

...zkus eště dvje vjeci...nejdřif mezi sebou přehoť cífky a esi pořát nebude pálit ten samej válec, tag máš definitivní jistotu, že je problém f karburaci...a co se týká karburátorů, tag votevři fšecky votkalováky a do přívodu pošli tlak z kompresoru...esi ti bude foukat ze fšech votkalováků, tag na přívodu nic přicpanýho nejni a budeš mít bordel něgde dál...začíná mi tě bejt líto...neřikej mi, ža na plzeňsku nemáte někoho šikovnýho???idontknow

...jesmile2 ...trochu se s tím trápim...mam to rozhozený a hledam problém...zejtra ti cinknu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
BamBo (Člen)
25.08.2011 12:16:05
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Taaak, je to urcite v karburatorech a nevim bigsmile Civky jsem prohodil nic. Kdyz se startuje na sytic, tak chytne na 4 uplne v pohode, startuju-li to bez sytice chytne na 3V. A v prubehu zahrati opet nekdy vypadne. Kdyz se stoji jeden svod chladne rychlejs nez ty ostatni...

Filous (Člen)
25.08.2011 13:29:29
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

BamBo psal:

Taaak, je to urcite v karburatorech a nevim bigsmile Civky jsem prohodil nic. Kdyz se startuje na sytic, tak chytne na 4 uplne v pohode, startuju-li to bez sytice chytne na 3V. A v prubehu zahrati opet nekdy vypadne. Kdyz se stoji jeden svod chladne rychlejs nez ty ostatni...

...na tom karbci, gde ti nepálí válec vyndej volnobježnou trysku, skontroluj esi nejni ucpaná, vem tlakovej vzduch a naper ho do místa, gde je normálně volnobježná tryska zašroubovaná...něgde je něco přicpanýho a nejde ti tam palivo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
karlos100 (Člen)
25.08.2011 16:59:24
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Filous psal:
BamBo psal:

Taaak, je to urcite v karburatorech a nevim bigsmile Civky jsem prohodil nic. Kdyz se startuje na sytic, tak chytne na 4 uplne v pohode, startuju-li to bez sytice chytne na 3V. A v prubehu zahrati opet nekdy vypadne. Kdyz se stoji jeden svod chladne rychlejs nez ty ostatni...

...na tom karbci, gde ti nepálí válec vyndej volnobježnou trysku, skontroluj esi nejni ucpaná, vem tlakovej vzduch a naper ho do místa, gde je normálně volnobježná tryska zašroubovaná...něgde je něco přicpanýho a nejde ti tam palivo...

tak jsme se znova dopracovali k tomu,co si ty psal ve druhým a já v osmým příspěvku,
nejde tam benálbigsmilebigsmilebigsmile a jedem nanovogoodbigsmile


...a bude hůř!
BamBo (Člen)
25.08.2011 22:13:26
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Jak nanovo, uz davno vim, ze tam nejde benal... Radši mi rekni proc tam nejde, kdyz si to prectes, co s tim bylo delano.... headshake

Jen Filous mi rikal at pro jistotu zkusim i jine veci, coz to samozrejme chapu, protoze nekdy to dela i nějaka nesmyslna prkotina u ktere je proste clovek presvedcen, ze to nemuze byt

pepa (Člen)
11.09.2011 18:54:09
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Ahoj lidi,
scháním fajfku na B12, r.v. 2002 ale asi to bude stejný, mám ji dole prasklou a má špatnej kontakt. Nemá někdo doma ??? Nabídněte prosím. dík. help


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
11.09.2011 19:13:48
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

pepa psal:

Ahoj lidi,
scháním fajfku na B12, r.v. 2002 ale asi to bude stejný, mám ji dole prasklou a má špatnej kontakt. Nemá někdo doma ??? Nabídněte prosím. dík. help

...tu bude mít málogdo...repliky se nedělaj, tagže ti nezbude neš koupit origo f Súze za necelej sedum kilsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
11.09.2011 19:20:20
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

tak si to asi dám pod stromek idontknow


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
11.09.2011 19:21:49
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

pepa psal:

tak si to asi dám pod stromek idontknow

...tag ščastný a veselýgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
jardagsf (Člen)
11.09.2011 19:46:56
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

prubni se poptat v intercarsu.cz  - chvili jsem tam delal a hodne fajek bral do moto prodejny ve strakonicich (mozna motozloch) - akorat jsem brzy vypadl a nestihl jsem se ani podivat na co to je a za kolik - rekl bych ze 700/ks to nebylo , a jeste se poptej v elitu - cca 100-150Kc-akorat upresnit typ
jardagsf byvaly skladnik v intercarsu smile2


MOTO KOZZI GRISO
pepa (Člen)
11.09.2011 20:24:37
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

poptám se, díky


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
12.09.2011 10:13:08
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

jardagsf psal:

prubni se poptat v intercarsu.cz  - chvili jsem tam delal a hodne fajek bral do moto prodejny ve strakonicich (mozna motozloch) - akorat jsem brzy vypadl a nestihl jsem se ani podivat na co to je a za kolik - rekl bych ze 700/ks to nebylo , a jeste se poptej v elitu - cca 100-150Kc-akorat upresnit typ
jardagsf byvaly skladnik v intercarsu smile2

...f Elitu ji nesežene, ani NGK ji nemá f katalogu, taky sem ji scháněl po fšech čertech, ale ani pičusmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
12.09.2011 11:25:38
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

koupil jsem kabel v metráži, kusový fajk a jelo se dál, náklad pár korun, výdrž od roku 98 do teď, tedy přes 100000km, motorku ještě občas poptávám u servisákasmokin


God Save The Queen!
Filous (Člen)
12.09.2011 12:09:37
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Kelly01 psal:

koupil jsem kabel v metráži, kusový fajk a jelo se dál, náklad pár korun, výdrž od roku 98 do teď, tedy přes 100000km, motorku ještě občas poptávám u servisákasmokin

...jako ňákou třeba rovnou fajfku tam asi pude nabastlit, ale tvarovje a dýlkovje stejnou jako origo sem v náhrašce prostě nesehnal...toš tag...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
12.09.2011 12:14:54
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Docela drsná cena i na partsdepot sick

pepa (Člen)
12.09.2011 15:19:28
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

... no taky se nestačím divit ...


GSX 1400 K7
MaraKM (Člen)
12.09.2011 16:55:01
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Mour psal:

Docela drsná cena i na partsdepot sick

kolik? Nechce se mi tam klikat... tam aby člověk prošel kolikrát všechny obrázky než najde co hledá...


Nic lidského mi není cizí
jardagsf (Člen)
12.09.2011 19:20:42
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Filous psal:
Kelly01 psal:

koupil jsem kabel v metráži, kusový fajk a jelo se dál, náklad pár korun, výdrž od roku 98 do teď, tedy přes 100000km, motorku ještě občas poptávám u servisákasmokin

...jako ňákou třeba rovnou fajfku tam asi pude nabastlit, ale tvarovje a dýlkovje stejnou jako origo sem v náhrašce prostě nesehnal...toš tag...

asi tak nejak jsem to myslel - nebude to sice voduvzdorne ale jezdit to bude za rozumny peniz - dyk to neni raketa wolowe bigsmile bigsmile


MOTO KOZZI GRISO
pepa (Člen)
13.09.2011 14:12:50
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

dyk to neni raketa wolowe bigsmile bigsmile
a já myslel že je surprised bigsmile


GSX 1400 K7
Mour (Člen)
13.09.2011 14:19:59
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

MaraKM psal:
Mour psal:

Docela drsná cena i na partsdepot sick

kolik? Nechce se mi tam klikat... tam aby člověk prošel kolikrát všechny obrázky než najde co hledá...

Hledeš Šmudlo....bigsmile


.... cca 700,- fajfka + spodní guma cca 200 + horní guma cca 150 + guma k hlavě sem se už nedíval sick

pepa (Člen)
22.09.2011 20:34:29
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

tak sem dal inzerát na motorkářích.cz a nabídky se jen hrnuly good začalo to na 300,- až 400,-
dnes sem koupil při pracovní cestě okolo jednoho prodejce a měl u toho i cívku smile1


GSX 1400 K7
Filous (Člen)
23.09.2011 08:06:07
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

pepa psal:

tak sem dal inzerát na motorkářích.cz a nabídky se jen hrnuly good začalo to na 300,- až 400,-
dnes sem koupil při pracovní cestě okolo jednoho prodejce a měl u toho i cívku smile1

...jen se voptam...to ale nebyli nový???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
23.09.2011 08:44:43
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Filous psal:
pepa psal:

tak sem dal inzerát na motorkářích.cz a nabídky se jen hrnuly good začalo to na 300,- až 400,-
dnes sem koupil při pracovní cestě okolo jednoho prodejce a měl u toho i cívku smile1

...jen se voptam...to ale nebyli nový???

no a co, že nebyly nový?....přeci každej druhej vyrve naprosto funkční kabely, někdy i s cífkou, z motorky a střelí je do frcu...to je přeci běžná praxe bigsmilebigsmilebigsmile a za utržený peníz si pak koupí zbytečně drahý nový, jen tak pro pocit, že má novýbigsmile

ps. Filous, vogo nemáš f krámě hadice na olej/benzín (potřebuju to na vedení odvzdušnění klikový skříně) v rozměru 3/8"?...asi tak 1 a 1/2 metru + spojovací "T"čka
tady mám takovej seznam :)
(5ft) - 3/8" I.D. Transmission Oil Cooler hose, cut to the following sizes:
- 10" piece
- 2" piece
- 24" piece
- 18" piece
- 6" piece

(1) - Breather Filter with 3/8" connector
(2) - 3/8" Vaccuum T's
(4) - 3/8" hose clamps
(1) - Radiator Drain Cock with 3/8" threads
(4-6) - Zip Ties
(12") - Electrical Tape

http://atvcolorado.com/attachments/Buell/IMG_3531.JPG
Filous (Člen)
23.09.2011 11:22:52
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Lihy psal:
Filous psal:
pepa psal:

tak sem dal inzerát na motorkářích.cz a nabídky se jen hrnuly good začalo to na 300,- až 400,-
dnes sem koupil při pracovní cestě okolo jednoho prodejce a měl u toho i cívku smile1

...jen se voptam...to ale nebyli nový???

no a co, že nebyly nový?....přeci každej druhej vyrve naprosto funkční kabely, někdy i s cífkou, z motorky a střelí je do frcu...to je přeci běžná praxe bigsmilebigsmilebigsmile a za utržený peníz si pak koupí zbytečně drahý nový, jen tak pro pocit, že má novýbigsmile

ps. Filous, vogo nemáš f krámě hadice na olej/benzín (potřebuju to na vedení odvzdušnění klikový skříně) v rozměru 3/8"?...asi tak 1 a 1/2 metru + spojovací "T"čka
tady mám takovej seznam :)
(5ft) - 3/8" I.D. Transmission Oil Cooler hose, cut to the following sizes:
- 10" piece
- 2" piece
- 24" piece
- 18" piece
- 6" piece

(1) - Breather Filter with 3/8" connector
(2) - 3/8" Vaccuum T's
(4) - 3/8" hose clamps
(1) - Radiator Drain Cock with 3/8" threads
(4-6) - Zip Ties
(12") - Electrical Tape

http://atvcolorado.com/attachments/Buell/IMG_3531.JPG

...voebigsmile ...já to nemyslel ironicky, jen že bych sehnal zdroj levnejch novej fajfek, páč já sem je fakt nigde sehnat nemochsmile2 ...a na jetý seru, páč zrovna nedávno sem měl na dílně sen fšech čopráků-Virážku s třásněma, kerá měla f piči cífku, tagže majitel koupil vot germána jetou a byla f piči taky a teť si škube pačes, že se s nim germán nechce bavit vo reklamaci, bo mu to prodával jako jetej díl bes záruky...
...a hadice??? ...nemáš žádnej problém negře, sice je nemám f dílně, ale tady vot továrny je 500m hadicokrám a myslim že by to neměl bejt žádnej trabl...benzín/volej hadice tam v metráži kupuju bježně...3/8" je vnitřní průměr??? ...to je cca 9,5mm???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pepa (Člen)
23.09.2011 16:45:37
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Filous psal:
pepa psal:

tak sem dal inzerát na motorkářích.cz a nabídky se jen hrnuly good začalo to na 300,- až 400,-
dnes sem koupil při pracovní cestě okolo jednoho prodejce a měl u toho i cívku smile1

...jen se voptam...to ale nebyli nový???

samo že použitý, ale dostačující...


GSX 1400 K7
Lihy (Člen)
23.09.2011 18:50:03
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Filous psal:

...voebigsmile ...já to nemyslel ironicky, jen že bych sehnal zdroj levnejch novej fajfek, páč já sem je fakt nigde sehnat nemochsmile2 ...a na jetý seru, páč zrovna nedávno sem měl na dílně sen fšech čopráků-Virážku s třásněma, kerá měla f piči cífku, tagže majitel koupil vot germána jetou a byla f piči taky a teť si škube pačes, že se s nim germán nechce bavit vo reklamaci, bo mu to prodával jako jetej díl bes záruky...
...a hadice??? ...nemáš žádnej problém negře, sice je nemám f dílně, ale tady vot továrny je 500m hadicokrám a myslim že by to neměl bejt žádnej trabl...benzín/volej hadice tam v metráži kupuju bježně...3/8" je vnitřní průměr??? ...to je cca 9,5mm???

jo, je to nějakejch 9,525mm ....asi to bude vnitřní rozměr, ale pro jistotu to zejtra změřimgood

Filous (Člen)
24.09.2011 13:51:09
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Lihy psal:
Filous psal:

...voebigsmile ...já to nemyslel ironicky, jen že bych sehnal zdroj levnejch novej fajfek, páč já sem je fakt nigde sehnat nemochsmile2 ...a na jetý seru, páč zrovna nedávno sem měl na dílně sen fšech čopráků-Virážku s třásněma, kerá měla f piči cífku, tagže majitel koupil vot germána jetou a byla f piči taky a teť si škube pačes, že se s nim germán nechce bavit vo reklamaci, bo mu to prodával jako jetej díl bes záruky...
...a hadice??? ...nemáš žádnej problém negře, sice je nemám f dílně, ale tady vot továrny je 500m hadicokrám a myslim že by to neměl bejt žádnej trabl...benzín/volej hadice tam v metráži kupuju bježně...3/8" je vnitřní průměr??? ...to je cca 9,5mm???

jo, je to nějakejch 9,525mm ....asi to bude vnitřní rozměr, ale pro jistotu to zejtra změřimgood

...f pondělí ti koupim co potřebuješ a pag se ňák domluvíme...hlavně to změř ať vim co mam koupit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
25.09.2011 19:58:17
Offline

Re: Občas chodí na tři válce

Filous psal:
Lihy psal:
Filous psal:

...voebigsmile ...já to nemyslel ironicky, jen že bych sehnal zdroj levnejch novej fajfek, páč já sem je fakt nigde sehnat nemochsmile2 ...a na jetý seru, páč zrovna nedávno sem měl na dílně sen fšech čopráků-Virážku s třásněma, kerá měla f piči cífku, tagže majitel koupil vot germána jetou a byla f piči taky a teť si škube pačes, že se s nim germán nechce bavit vo reklamaci, bo mu to prodával jako jetej díl bes záruky...
...a hadice??? ...nemáš žádnej problém negře, sice je nemám f dílně, ale tady vot továrny je 500m hadicokrám a myslim že by to neměl bejt žádnej trabl...benzín/volej hadice tam v metráži kupuju bježně...3/8" je vnitřní průměr??? ...to je cca 9,5mm???

jo, je to nějakejch 9,525mm ....asi to bude vnitřní rozměr, ale pro jistotu to zejtra změřimgood

...f pondělí ti koupim co potřebuješ a pag se ňák domluvíme...hlavně to změř ať vim co mam koupit...

tak 9,525 je vnitřek, vnější (na tom ale nezáleží, cca 15,5)
takže 1,5m tý hadice + 2x "T" spojku (jestli nebudou mít po kusech tak klíďo balíček) kdyby tam měli i stahovací kroužky na tu hadici tak 8 ks
Danke good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr