Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » jakou navigaci? ( navigace , gps )

inkvizitorr (Administrator)
14.03.2011 12:39:39
Offline

jakou navigaci? ( navigace , gps )

protože jsem pozorný čitatel vaší diskuze, nejdřív upozorním, že jsem hledal ve starších příspěvcích, nicméně doba kráčí mílovými kroky a co bylo před rokem už nepaltí. takže potřebuju klasickou do auta (dodávky) s velkým displayem, mapama celý evropy a kdyby uměla takový ty automatický aktualizace kde je co uzavřený a nebo kde se kdo naboural, bylo by to fajn. nedam za to víc než bůrasick jakouhelphelphelp upozorňuju že žádný pda nebo podobný píčoviny nechcismokin


doba je temná...
barynek (Člen)
14.03.2011 14:04:35
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

tohle by myslim mohlo stačit smile1

http://www.mapy-stiefel.cz/images/big/m … X47406.jpg
bigsmile
tchán je spokojenej s garmin nüvi, dá se to pořídit kolem toho zmíněnýho bůra s dph (ted to někomu objednával, ale nevim přesně co je to za model...). Jestli to ale umí ty aktualizace to netušímidontknow


Bandit 4EVER!!!
Ondráš (Člen)
14.03.2011 14:49:22
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Aktualizace dopravních informací jsou pomocí RDS-TMC, takže pokud chceš něco co to umí, musí to mít tohle.
Je to v provozu (nepoužívám slovo funguje) i tady u nás, ale žalostně. Na západ je to o lepší.
Ségra má a občas mi půjčuje Tom Tom ONE XL. Má to 4.3" obrazovku, umí to i modrej zub, takže aktualizace map jdou stahovat přes telefon, stejně jako třeba stav počasí v místě kam jedeš. Mapy se dají dokoupit na kartě, kterou tam můžeš zastrčit. RDS-TMC to má taky.

http://he.aukro.cz/show_item.php?item=1 … edium=nove


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
14.03.2011 14:53:11
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Vosobne bych asi zkousnul tohle http://www.mironet.cz/tomtom-xl-iq-rout … y+dp94299/ .
tomtom je proflaknutej a s Garminem se tahaj o prvni pricky kolik maj prodanejch kusu.
Mel jsem to v mobilu, zkousel jsem to i s podobnou primo do auta a vzdycky sjem byl spokojenej. good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
WenzelB6 (Člen)
14.03.2011 15:22:00
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Co si používal doteď?
Já jen že sem přešel z TT na Garmina a už z teho procházení menu čolkovatím.
Nemá Garmin life-time záruku na mapyidontknowgood

Paladin86 (Člen)
14.03.2011 18:17:33
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Nejlevnější je navigace z číny (6-7" tak za 2000,- ) a k tomu IGO Primo. Bud normálně koupit a nebo stáhnout z netu... vyzkoušel jsem hodně navigací a to IGO je nej! A nebo jestli chceš i na motorku tak moc pěknou navigaci dělá Becker. http://gps-navigace.heureka.cz/becker-t … crocodile/

deny1234 (Člen)
14.03.2011 19:52:31
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

inkvizitorr psal:

protože jsem pozorný čitatel vaší diskuze, nejdřív upozorním, že jsem hledal ve starších příspěvcích, nicméně doba kráčí mílovými kroky a co bylo před rokem už nepaltí. takže potřebuju klasickou do auta (dodávky) s velkým displayem, mapama celý evropy a kdyby uměla takový ty automatický aktualizace kde je co uzavřený a nebo kde se kdo naboural, bylo by to fajn. nedam za to víc než bůrasick jakouhelphelphelp upozorňuju že žádný pda nebo podobný píčoviny nechcismokin

Tak uz nemusis hledat , ja prodavam Garminy , takze predpokladam , ze tenhle model bude pro tebe nejlepsi http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto … 1490t.html Ma to vsechno cos chtel , 5 palcu uhlopricku , Tmc prijimac , mapy cely evropy ,s tou cenou taky jeste neco udelame , vo aktualizace map se ti samo taky postaram good Takze se vozvi v pripade zajmu.

4Fun.cz (Člen)
14.03.2011 20:41:40
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

S IGO mám taky dobré zkušenosti.good


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
deny1234 (Člen)
14.03.2011 21:06:20
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Jo IGO je dobry , taky se mi libi , ale on chce novou navigaci , predpokladam, ze ne cinskou , aby to par let vydrzelo , takze si muze vybrat jenom mezi Tomtomem , a Garminem , a z toho mi lepe vychazi Garmin , ne nadarmo ho pouziva  USA armada To IGO davam jenom do navigaci MIO , Blaunpunkt ,Goclever , apod u kterych se puvodni vyrobce vysral na aktualizace map pro zakazniky.

redik27 (Člen)
15.03.2011 16:36:00
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

když je potřeba, tak jezdím podle nokia map. A jsem spokojený.
Loni jsme to dal mašině celé maďarsko podle nokia map.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
inkvizitorr (Administrator)
15.03.2011 17:18:19
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:

Tak uz nemusis hledat , ja prodavam Garminy , takze predpokladam , ze tenhle model bude pro tebe nejlepsi http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto … 1490t.html Ma to vsechno cos chtel , 5 palcu uhlopricku , Tmc prijimac , mapy cely evropy ,s tou cenou taky jeste neco udelame , vo aktualizace map se ti samo taky postaram good Takze se vozvi v pripade zajmu.

tohle sem chtěl slyšet bigsmilegood hoď mi do mailu co za to chceš a domluvíme jak to dopravit od tebe ke mě do auta za sklosmokin díkcool


doba je temná...
Bedřich (Člen)
15.03.2011 18:10:21
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

IGO 8.3 smokin


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
QuincyMax (Člen)
15.03.2011 20:55:00
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Mám TomTom Urban Rider 3, jsem spokojenej

inkvizitorr (Administrator)
15.03.2011 21:01:49
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

hele wogové už mam vyřešeno, denymu velký dík, stejně se budu stydět to mít puštěný bo s navigacej jezdí jnom pičus co nikam netrefí po paměti nebo pocitofkoubigsmilebigsmilebigsmile jediný co se mi na tom líbí že to píše kdy tam dojedu, bo s mojí nedochvilností se aspoň mam na co vymlouvatsmokin


doba je temná...
deny1234 (Člen)
18.03.2011 22:58:28
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Hele inkviz , dosla ti dneska ta navigacka ?

inkvizitorr (Administrator)
18.03.2011 23:00:52
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:

Hele inkviz , dosla ti dneska ta navigacka ?

přišla, ale nebyl sem houm, tak leží chudinka na poštěsmile2 ale hned v pondělej dopo jí vysvobobim a hnedle ve čtvrtek jí testnu za zoranem do chorvackasmokin díkesgood


doba je temná...
deny1234 (Člen)
18.03.2011 23:04:29
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Aha , ja myslel , ze ti to de do firmy ,obchodni balik chodi dopoledne ,ale to je jedno , ja ze vetsina lidi , se pak jeste chodi ptat , jak to vlastne funguje smile1

inkvizitorr (Administrator)
18.03.2011 23:17:43
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:

Aha , ja myslel , ze ti to de do firmy ,obchodni balik chodi dopoledne ,ale to je jedno , ja ze vetsina lidi , se pak jeste chodi ptat , jak to vlastne funguje smile1

hele na hesla typu obchoďák chodí dopoledne a dnes podáte, zítra dodáme fakt nevěř bigsmile ale dorazil okolo jedný a to už sem byl v ass jo a já se neptám, když mě to nebude fungovat, tak to poletí v autě do šupliku a vytáhnu mapubigsmile


doba je temná...
deny1234 (Člen)
18.03.2011 23:29:17
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

inkvizitorr psal:
deny1234 psal:

Aha , ja myslel , ze ti to de do firmy ,obchodni balik chodi dopoledne ,ale to je jedno , ja ze vetsina lidi , se pak jeste chodi ptat , jak to vlastne funguje smile1

hele na hesla typu obchoďák chodí dopoledne a dnes podáte, zítra dodáme fakt nevěř bigsmile ale dorazil okolo jedný a to už sem byl v ass jo a já se neptám, když mě to nebude fungovat, tak to poletí v autě do šupliku a vytáhnu mapubigsmile

No tak kdyz ti to nebude fungovat , tak mi zavolas na mobil , co mam v profilu , a vyresime to , snad si nemyslis , ze bych ti poslal navigaci  co nefunguje bigsmile

inkvizitorr (Administrator)
19.03.2011 00:01:15
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:
inkvizitorr psal:
deny1234 psal:

Aha , ja myslel , ze ti to de do firmy ,obchodni balik chodi dopoledne ,ale to je jedno , ja ze vetsina lidi , se pak jeste chodi ptat , jak to vlastne funguje smile1

hele na hesla typu obchoďák chodí dopoledne a dnes podáte, zítra dodáme fakt nevěř bigsmile ale dorazil okolo jedný a to už sem byl v ass jo a já se neptám, když mě to nebude fungovat, tak to poletí v autě do šupliku a vytáhnu mapubigsmile

No tak kdyz ti to nebude fungovat , tak mi zavolas na mobil , co mam v profilu , a vyresime to , snad si nemyslis , ze bych ti poslal navigaci  co nefunguje bigsmile

když nefunguje, nemusí to dycky bejt tou navi, ale mrsknout s tim do šuplíku je dycky to nej řešeníbigsmile


doba je temná...
PALOUS (Člen)
19.03.2011 09:41:29
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

inkvizitorr psal:
deny1234 psal:

Hele inkviz , dosla ti dneska ta navigacka ?

přišla, ale nebyl sem houm, tak leží chudinka na poštěsmile2 ale hned v pondělej dopo jí vysvobobim a hnedle ve čtvrtek jí testnu za zoranem do chorvackasmokin díkesgood

dyštak se vozvy ti poradím takyevilmám teda inou ale projet 2x stejný místo není problém a aj nějakou tu enduro bych taky dokázal poraditbigsmilea jinak na mapu se vyassbo zachvilku bude řepka a to je nejlepčí záchytnej bodsmokin


Jebat motorky :-)
huskyb12 (Administrator)
19.03.2011 09:51:55
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

PALOUS psal:
inkvizitorr psal:
deny1234 psal:

Hele inkviz , dosla ti dneska ta navigacka ?

přišla, ale nebyl sem houm, tak leží chudinka na poštěsmile2 ale hned v pondělej dopo jí vysvobobim a hnedle ve čtvrtek jí testnu za zoranem do chorvackasmokin díkesgood

dyštak se vozvy ti poradím takyevilmám teda inou ale projet 2x stejný místo není problém a aj nějakou tu enduro bych taky dokázal poraditbigsmilea jinak na mapu se vyassbo zachvilku bude řepka a to je nejlepčí záchytnej bodsmokin

a jakou roli v tom příběhu hraje bílej kostel, ha, e  ? :)))


ale di, Ty brepto ...
zdenek 1 (Člen)
19.03.2011 11:36:11
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:
inkvizitorr psal:

protože jsem pozorný čitatel vaší diskuze, nejdřív upozorním, že jsem hledal ve starších příspěvcích, nicméně doba kráčí mílovými kroky a co bylo před rokem už nepaltí. takže potřebuju klasickou do auta (dodávky) s velkým displayem, mapama celý evropy a kdyby uměla takový ty automatický aktualizace kde je co uzavřený a nebo kde se kdo naboural, bylo by to fajn. nedam za to víc než bůrasick jakouhelphelphelp upozorňuju že žádný pda nebo podobný píčoviny nechcismokin

Tak uz nemusis hledat , ja prodavam Garminy , takze predpokladam , ze tenhle model bude pro tebe nejlepsi http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto … 1490t.html Ma to vsechno cos chtel , 5 palcu uhlopricku , Tmc prijimac , mapy cely evropy ,s tou cenou taky jeste neco udelame , vo aktualizace map se ti samo taky postaram good Takze se vozvi v pripade zajmu.

A co tak Garmina 660 ??? za kolik jsi ji schopny dodat?


když to jede,je to OK
PALOUS (Člen)
19.03.2011 11:58:27
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

huskyb12 psal:
PALOUS psal:
inkvizitorr psal:


přišla, ale nebyl sem houm, tak leží chudinka na poštěsmile2 ale hned v pondělej dopo jí vysvobobim a hnedle ve čtvrtek jí testnu za zoranem do chorvackasmokin díkesgood

dyštak se vozvy ti poradím takyevilmám teda inou ale projet 2x stejný místo není problém a aj nějakou tu enduro bych taky dokázal poraditbigsmilea jinak na mapu se vyassbo zachvilku bude řepka a to je nejlepčí záchytnej bodsmokin

a jakou roli v tom příběhu hraje bílej kostel, ha, e  ? :)))

no tak to snad víš né?bigsmiležeby point?surprised


Jebat motorky :-)
deny1234 (Člen)
19.03.2011 19:58:25
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

zdenek 1 psal:
deny1234 psal:
inkvizitorr psal:

protože jsem pozorný čitatel vaší diskuze, nejdřív upozorním, že jsem hledal ve starších příspěvcích, nicméně doba kráčí mílovými kroky a co bylo před rokem už nepaltí. takže potřebuju klasickou do auta (dodávky) s velkým displayem, mapama celý evropy a kdyby uměla takový ty automatický aktualizace kde je co uzavřený a nebo kde se kdo naboural, bylo by to fajn. nedam za to víc než bůrasick jakouhelphelphelp upozorňuju že žádný pda nebo podobný píčoviny nechcismokin

Tak uz nemusis hledat , ja prodavam Garminy , takze predpokladam , ze tenhle model bude pro tebe nejlepsi http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto … 1490t.html Ma to vsechno cos chtel , 5 palcu uhlopricku , Tmc prijimac , mapy cely evropy ,s tou cenou taky jeste neco udelame , vo aktualizace map se ti samo taky postaram good Takze se vozvi v pripade zajmu.

A co tak Garmina 660 ??? za kolik jsi ji schopny dodat?

No zalezi jakou myslis , jestli motocyklovou Zumo 660 , nebo Nuvi 660 , ale to je starej model , uz se nevyrabi.

zdenek 1 (Člen)
20.03.2011 10:08:39
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:
zdenek 1 psal:
deny1234 psal:


Tak uz nemusis hledat , ja prodavam Garminy , takze predpokladam , ze tenhle model bude pro tebe nejlepsi http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto … 1490t.html Ma to vsechno cos chtel , 5 palcu uhlopricku , Tmc prijimac , mapy cely evropy ,s tou cenou taky jeste neco udelame , vo aktualizace map se ti samo taky postaram good Takze se vozvi v pripade zajmu.

A co tak Garmina 660 ??? za kolik jsi ji schopny dodat?

No zalezi jakou myslis , jestli motocyklovou Zumo 660 , nebo Nuvi 660 , ale to je starej model , uz se nevyrabi.

Tak samo že moto zumo 660good


když to jede,je to OK
deny1234 (Člen)
20.03.2011 20:27:15
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Hele ,  v pondeli se ti podivam , za kolik to kupujem , ale necekej zadnej zazrak ,jsme kamenny kram , takze na netu muzou bejt ty ceny i lepsi , berem to od ofiko dovozce Garmin .cz , ale zasecj nejsou zadny problemy z reklamacema. Pred tim , jsme brali Garminy , treba z Fy Navisat Stadler , celkem renomovana firma , a v posledni dobe zacali chodit s polskym navodem , problem s akualicema map , a pod ...bad

zdenek 1 (Člen)
20.03.2011 21:20:18
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:

Hele ,  v pondeli se ti podivam , za kolik to kupujem , ale necekej zadnej zazrak ,jsme kamenny kram , takze na netu muzou bejt ty ceny i lepsi , berem to od ofiko dovozce Garmin .cz , ale zasecj nejsou zadny problemy z reklamacema. Pred tim , jsme brali Garminy , treba z Fy Navisat Stadler , celkem renomovana firma , a v posledni dobe zacali chodit s polskym navodem , problem s akualicema map , a pod ...bad

Tak se na to jukni a dej vědět,ale v Češtině bych to prosil bigsmile


když to jede,je to OK
deny1234 (Člen)
20.03.2011 21:28:52
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Neboj , v cestine to bude kazdopadne , i kdyz si to objednas z USA , jsou tam vsechny jazyky zemi pro ktery se to dela {tusim  44 }  Takze je v podstate jedno kde to koupis ,akorat se to pak nesmi v zaruce holt rozbit idontknow

Martin B12 (Člen)
20.03.2011 22:04:30
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

hele když jsme u gps , má nekdo zkušenosti s tímhle

http://www.gpscentrum.cz/navigace-/beck … ffic-1096/

navigace na bika i s držákem za necelou 4000 kč  smokin


street triple picco
deny1234 (Člen)
20.03.2011 22:55:46
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Nevim , nevidel jsem , neznam , hlavni problem , nema Bluetooth , na posilani zvuku do irterkomu v prilbe , coz je pro motorku dost na hovno , neni udavana otresuvzdornost , ovladani v rukavicich , ani odolnost displeje proti oleji a benzinum , chybi udaj o superjasnem displeji {pri jizde na primem slunci , u masiny nutnost } Mapy, neni zminka o vyrobci , ani aktualizacim , snad to alespon potom pujde predelat na Igo bigsmile Staci to takhle ?

deny1234 (Člen)
21.03.2011 11:37:45
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

To:zdenek 1  ,Tak jsem se ti dival na to Zumo 660 , a cenovka by byla 13 190 kc s dph ,ale je to oproti tem ruznejm na netu Full pack ,to znamena , ze baleni obsahuje krome mapy evropy jeste turistickou mapu CR ,specialni montazni sadu na motocykl Ram Mount ,a nabijecku bytovou na 220v .Jo kdybys to bral jinde , tak dej pozor , aby to baleni obsahovalo , alespon tu turictickou mapu CR ,jak ji to nema , tak se jedna o model , ktery neni urceny pro Ceskou republiku , a bude problem se servisem idontknow

Libor nx (Člen)
21.03.2011 18:32:54
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:

To:zdenek 1  ,Tak jsem se ti dival na to Zumo 660 , a cenovka by byla 13 190 kc s dph ,ale je to oproti tem ruznejm na netu Full pack ,to znamena , ze baleni obsahuje krome mapy evropy jeste turistickou mapu CR ,specialni montazni sadu na motocykl Ram Mount ,a nabijecku bytovou na 220v .Jo kdybys to bral jinde , tak dej pozor , aby to baleni obsahovalo , alespon tu turictickou mapu CR ,jak ji to nema , tak se jedna o model , ktery neni urceny pro Ceskou republiku , a bude problem se servisem idontknow

Hele není lepší si koupit nějaké PDA a stáhnou si mapy TOMTOM nebo iGO.Ten Zumo se mi zdá moc drahýidontknowaspoň pro měbigsmile

deny1234 (Člen)
21.03.2011 18:58:49
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

To Libor nx , Ja ti ji taky nenabizim bigsmile Je mi uplne jedno , jestli si ji nekdo koupi nebo ne , ja z toho nic nemam goodJenom tak radim ,ale PDA na motorku , to sem fakt jeste nevidel surprised

osiris (Člen)
21.03.2011 19:08:19
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:

To Libor nx , Ja ti ji taky nenabizim bigsmile Je mi uplne jedno , jestli si ji nekdo koupi nebo ne , ja z toho nic nemam goodJenom tak radim ,ale PDA na motorku , to sem fakt jeste nevidel surprised

...protože jsi mě 5 let nepotkal smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Libor nx (Člen)
21.03.2011 19:21:49
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:

To Libor nx , Ja ti ji taky nenabizim bigsmile Je mi uplne jedno , jestli si ji nekdo koupi nebo ne , ja z toho nic nemam goodJenom tak radim ,ale PDA na motorku , to sem fakt jeste nevidel surprised

Já vím,že ji nikomu nevnucuješ.bigsmileJenom by mě zajimalo jakou to má za ty prachy výhodu.Jinak tady je futrál na PDA s GPS na moto,jestli si to neviděl.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/132_639-drzak-na-pda-gps-navigaci-nebo-mobil-pro-motocykl-2.jpg
deny1234 (Člen)
21.03.2011 20:17:14
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Rozdil , no nevim treba takovej jako jet do Norska na cinskym skutru , nebo BMW R 1150 GS Adventure good Ale jak rikam , kazdyho soudruha jeho boj ,nekdo si da pod slidu papirovou mapu , a taky jede. Je to proste to nejlepsi, co se na motorku da koupit , tak to holt podle toho stoji ,to je jako z masinama BMW , bude to fungovat i za 10 let.

deny1234 (Člen)
21.03.2011 20:30:54
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Jo ,a vetsina zakazniku , co si tu navigaci kupovala , si ji nechala namontovat i s timhle drzakem http://www.svet-gps.cz/drzak-touratech- … -zamykaci/ ,Takze navigace,drzak , montaz , bratru kolem 20 t smokin

zdenek 1 (Člen)
21.03.2011 20:38:35
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

No v poctatě hlavní problém asi je,že oproti motocyklové navigaci bývá problém že to není přizpůsobené trvajícím otřesům, když je od nabíječky kablík zapojen při jízdě do navigace tak se  tam zachvílí utřepe ten kolík,vodě odolnost (zase se tvrdí,že když to strčíš do toho obalu tak to v tom obalu se různě paří,a následně ti zoxiduje vnitřek navigace) viditelnost na slunci,ovládání za jízdy......a tak podobně! Taky jsem jezdil s navigací do auta,ale jak vyzkoušíš navi na moto,nebudeš chtít jinou!!!!  Teda pokud na to jsou prašule,že?!

Jinak zatím deny1234 moc díky za informace!


když to jede,je to OK
Petr J. (Člen)
21.03.2011 23:03:20
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Já kombinuji roadbook a Zumo a nedám na to dopustit...good...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/17_005-imag0526.jpg



cool

QuincyMax (Člen)
22.03.2011 15:20:59
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

TomTom Rider 3 Regional 6200 Kč
Navigace obsahuje mapy 19-ti zemí :
Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Belgie, Holandsko, Lucembursko, Itálie, San Marino, Vatikán, Dánsko, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Česká republika, Francie, Monako, Slovinsko, Malta

zdenek 1 (Člen)
22.03.2011 20:43:00
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

QuincyMax psal:

TomTom Rider 3 Regional 6200 Kč
Navigace obsahuje mapy 19-ti zemí :
Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Belgie, Holandsko, Lucembursko, Itálie, San Marino, Vatikán, Dánsko, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Česká republika, Francie, Monako, Slovinsko, Malta

A spokojenost?


když to jede,je to OK
Petr J. (Člen)
22.03.2011 22:07:26
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

QuincyMax psal:

TomTom Rider 3 Regional 6200 Kč
Navigace obsahuje mapy 19-ti zemí :
Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Belgie, Holandsko, Lucembursko, Itálie, San Marino, Vatikán, Dánsko, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Česká republika, Francie, Monako, Slovinsko, Malta

Trošku málo zemí...jinak mapa Vatikánu je v navigaci nutná, bez toho by to fakt nešlo bigsmile

deny1234 (Člen)
22.03.2011 22:57:32
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Petr J. psal:
QuincyMax psal:

TomTom Rider 3 Regional 6200 Kč
Navigace obsahuje mapy 19-ti zemí :
Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko, Belgie, Holandsko, Lucembursko, Itálie, San Marino, Vatikán, Dánsko, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Česká republika, Francie, Monako, Slovinsko, Malta

Trošku málo zemí...jinak mapa Vatikánu je v navigaci nutná, bez toho by to fakt nešlo bigsmile

No , koukal jsem na to a kdyz pominu , ze to ma malej diplay ,nejde to pouzit v aute diky absenci reproduktoru ,tak nejhorsi vec , je ze to nema slot na sd kartu ,takze Vatikan taky nepotrebuju , ale treba to Chorvatsko , kam bych letos rad vyjel , mozna i Cerna hora ,tak ty tam dost chybi , a bez rozsireni kapacity kartou , tam ty mapy proste nedostanes , i kdybys sis je snad fakt chtel koupit idontknow

xnewstedx (Člen)
23.03.2011 00:29:29
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Ja len tolko, kto by mal staru nepouzitelnu navigaciu, tak tam staci nahrat tento softik
http://netfresco.com/MioPocket/default.aspx
a potom stiahnut lubovolnu navigaciu a pojde vam tam vsetko.Osobne mam na svojej navigacii MIO nainstalovany IGO8.

QuincyMax (Člen)
23.03.2011 06:37:07
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Mně ten Rider vyhovuje, do auta mám jinou, takže jsem chtěl něco na motku, co nebude stát nesmysl a bude to fungovat. Dělá se i Rider ve vyšší verzi, tam je mnohem více map (takže s kapacitou není problém), i handsfree. Rider 3 Regional je cenově nejdostupnější verze "opravdové" navigace na motku. Absence mapy Chorvatska mně nevadí, tam nikdy nepojedu, je to na mě moc Balkán (v minulosti jsem tam 3x a stačí mně to do konce života). Sháněl jsem navigaci se západní Evropou (hlavně alpské země) a to mám. Velikost je taky OK, nemusím mít na naháči na řídítkách televizi. Jinak má modrý zub, takže to jde připojit na handsfree do helmy.

Petr J. (Člen)
23.03.2011 08:56:47
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

QuincyMax psal:

.......... Absence mapy Chorvatska mně nevadí, tam nikdy nepojedu, je to na mě moc Balkán (v minulosti jsem tam 3x a stačí mně to do konce života)......

Nedobře se na to díváš...Balkán je jedna z nejlepších snadno dostupných destinací, kam se dá jet. Doporučuji Černou Horu a Albánii good

Kelly01 (Člen)
23.03.2011 21:42:14
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Přátelé, já šel vopačným směremsmokin
Z velké navigace jsem přešel na N66 co mám v mřížce ventilace vedle volantu a funguje to 0Kevil
Jo, Simku tam nemámbigsmile


God Save The Queen!
deny1234 (Člen)
23.03.2011 22:02:43
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Kelly01 psal:

Přátelé, já šel vopačným směremsmokin
Z velké navigace jsem přešel na N66 co mám v mřížce ventilace vedle volantu a funguje to 0Kevil
Jo, Simku tam nemámbigsmile

Tak to pockej , az s tou Nokii pojedes do Francie , kolega z prace mel Garmina v N 70 ,tam to je samej kruhac , ten slabej procesor to nestiha prepocitavat , takze kdyz po 7 v Nice blbe odbocil , tak to hodil mezi zadni sedacky bigsmile

Petr J. (Člen)
23.03.2011 22:05:21
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

to Deny: tak daleko nedojede, tak vysoký důchod nemá...bigsmilebigsmile

mr.BSE (Člen)
23.03.2011 22:05:43
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

deny1234 psal:
Kelly01 psal:

Přátelé, já šel vopačným směremsmokin
Z velké navigace jsem přešel na N66 co mám v mřížce ventilace vedle volantu a funguje to 0Kevil
Jo, Simku tam nemámbigsmile

Tak to pockej , az s tou Nokii pojedes do Francie , kolega z prace mel Garmina v N 70 ,tam to je samej kruhac , ten slabej procesor to nestiha prepocitavat , takze kdyz po 7 v Nice blbe odbocil , tak to hodil mezi zadni sedacky bigsmile

N70 nemá displej?surprised


Second Class Citizen
1130 Café Racer
deny1234 (Člen)
23.03.2011 22:25:35
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Co to ma spolecneho s displejem ? ,na kruhaci mas 4 -7 vyjezdu , treba v Marseille , kde sem si byl pro masinu , a ta navigace , jak to nestiha , tak pise " vykresluji " a a na displeji  ti jenom tak problikava cast mapy , a vubec ne tvar kruhace s sipkou kde ho mas opustit

mr.BSE (Člen)
23.03.2011 22:53:51
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Jo tááák bigsmile
Já myslel že naražíš na nepouzitelnost hlasove navigace. Pokud to nedokaze ani vykreslit mapu, tak je to fakt lepsi hodit po psovi bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
PALOUS (Člen)
23.03.2011 22:58:23
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

mr.BSE psal:

Jo tááák bigsmile
Já myslel že naražíš na nepouzitelnost hlasove navigace. Pokud to nedokaze ani vykreslit mapu, tak je to fakt lepsi hodit po psovi bigsmile

máš něco proti psům?ty zmetkuevilbigsmile


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
24.03.2011 10:13:00
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Kokoti, bez průvodce mi zahraničí nehrozí, leda má oblíbenou trasa do Vídně na letiště,
tam mám cedule A4, Prag, Brun, Budapest a obrázek letadla se špičkou nahoru nebo dolůbigsmile


God Save The Queen!
zelenocko (Nový člen)
25.03.2011 13:14:18
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

http://www.gpscentrum.cz/index.php?page … ;item=1096

tohle jsem si koupil na svou B12ku a super, v ceně držák do auta i na řidítka, umí měnit trasy podle nehod atd...

Petr

Martin B12 (Člen)
26.03.2011 07:38:36
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

2 zelenoocko: napiš trochu víc o tom Beckeru/citelnost displeje na slunci , co mapy, atd /popř. pošli fotky jakej k tomu dávaj držák na bika atd. good


street triple picco
zelenocko (Nový člen)
24.09.2011 12:07:08
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

tak po jedné sezóně s Beckerem mé nadšení maličko opadlo, na sluníčku hůře čitelné, chce to mít zásuvku na 12V což naštěstí mám, občas mi připadá že navigace nezná hlavní tahy a táhne mě schválně psíma mezírkama, jako že nemám Bandasku ale enduro. mno v zásadě mě vždy dovedla kam měla ale myslím si že by mohla mít lepší mapové podklady. jinak za ty prachy co vlastně chci. jo a aktivní držák vydržel asi 500km poté se kontak rozpojil(od kabelu do něj) takže nabíjím natvrdo z boku což není dobré v dešti bo se musí sundat krytka, no takže na závěr, vcelku slušná navi za supr prajs

QuincyMax (Člen)
26.09.2011 22:27:39
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Mám Tomtom Rider Regional, jsem moc spokojený, jezdím podle ní i v autě. Psal jsem k tomu dost příspěvků na motorkari.cz

Zdenda (Člen)
26.09.2011 23:54:48
Offline

Re: jakou navigaci? ( navigace , gps )

Mam Ridera už několik let, na motyce i v autě. Spokojenost. Letos v Itálii měli mí kámoši na hi tech BMW adventurách hi tech zumo s nejnovějšíma mapama a nakonec byli v prdeli a tahal jsem je domů s Riderem a dva roky starejma mapama.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr