Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Změna Laku

Badnit600S1999 (Člen)
26.09.2011 20:57:46
Offline

Změna Laku

Tak jsem se konečně rozmyslel jakou barvu dát bandasce smile1 rám černá matná, a vše ostatní zeleň plus černý pruh uprostřed od př. nlatníku, masku, nádrž, prostě až do konce bikeu. Místo nápisu Suzuki na nádrži nápis jen BANDIT. nikde nic víc. tet jen najít někoho kdo by to nastříkal? má někdo něaké rady? známé? (levně)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3657_navrh_laku.png

Homer Simpson for President!!!
čočkin (Člen)
26.09.2011 21:01:00
Offline

Re: Změna Laku

zkus Osirise vodtud smokin


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
26.09.2011 21:13:12
Offline

Re: Změna Laku

cockin psal:

zkus Osirise vodtud smokin

chtěl levně bigsmile
tady jen doplnim..je levně nebude tak kvalitně..holt barva a práce něco stojí bigsmile
Já budu letos lakovat takyredface


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Badnit600S1999 (Člen)
26.09.2011 21:20:55
Offline

Re: Změna Laku

Ta myšlenka (levně) je hranice cca 5 talířů. lak za 10 atd. FUCK. good co jinak říkáte na barvu? cool


Homer Simpson for President!!!
hlemejzd999 (Člen)
26.09.2011 21:23:28
Offline

Re: Změna Laku

K.a.s.y.m. psal:

Já budu letos lakovat takyredface

já prachy  letos radši vrazim do lihu , než do laku ....evilsmokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
26.09.2011 21:24:05
Offline

Re: Změna Laku

Badnit600S1999 psal:

Ta myšlenka (levně) je hranice cca 5 talířů. lak za 10 atd. FUCK. good co jinak říkáte na barvu? cool

děs...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ABik (Člen)
26.09.2011 21:33:16
Offline

Re: Změna Laku

Badnit600S1999 psal:

Ta myšlenka (levně) je hranice cca 5 talířů. lak za 10 atd. FUCK. good co jinak říkáte na barvu? cool

Za 5 litrů celý bajk včetně rámu a nějakého fofrpruhu? idontknow Nakup si spreje nebo fixírku bigsmile

Stiegl (Člen)
26.09.2011 21:58:17
Offline

Re: Změna Laku

Podle mého vodhadu tě jenom nádrž bude stát tak 3 litrybigsmile Jinak ta barva mi příjde tak trochu armyidontknow a já osobně bych to na mašinu nikdy nedal... ale je to věc vkususmokin

Honzik8719 (Člen)
26.09.2011 22:12:08
Offline

Re: Změna Laku

Stiegl psal:

Podle mého vodhadu tě jenom nádrž bude stát tak 3 litrybigsmile Jinak ta barva mi příjde tak trochu armyidontknow a já osobně bych to na mašinu nikdy nedal... ale je to věc vkususmokin

víš prd jestli nemá na eSku přidělanej na tlumiči futrál na kulomet a na krku kolečko na stažení krku řízení bigsmile...jinak ta barva je děs,ale dle vkusu každého...


...relativní kochač...
K.a.s.y.m. (Člen)
26.09.2011 22:27:55
Offline

Re: Změna Laku

Badnit600S1999 psal:

Ta myšlenka (levně) je hranice cca 5 talířů. lak za 10 atd. FUCK. good co jinak říkáte na barvu? cool

za 5 tis. i s píčovinama jaký jsi si vymyslel se ti každej lakýra vysměje bo to je jen cena materiálu..jinak barva je děsná,ale to je jen můj názor.
to plazivej...musim..louplo se mi to na prdeli..resp. jsem to sundal i s americkou páskou...asi jsem něco odflák..a korunu tomu dalo lepidlo který jsem chtěl umejt benzinem a rozleptal mi lak..buď jsem ho špatně natužil,ale spíš byl levnej a na hovno..takže lak musim koupit lepší a přes zimu bude nádrž a prdel repete..naštěstí barva mi zbyla.
to Osi:jakou značku laku?


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kojaksro (Člen)
26.09.2011 22:35:17
Offline

Re: Změna Laku

Badnit600S1999 psal:

Ta myšlenka (levně) je hranice cca 5 talířů. lak za 10 atd. FUCK. good co jinak říkáte na barvu? cool

....prozvoň Osiho,( jenom prozvoň, je zvyklej ).... za čtyrku Ti to udělá jak nic i s nákým bonudembigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
osiris (Člen)
26.09.2011 23:10:00
Offline

Re: Změna Laku

kojaksro psal:
Badnit600S1999 psal:

Ta myšlenka (levně) je hranice cca 5 talířů. lak za 10 atd. FUCK. good co jinak říkáte na barvu? cool

....prozvoň Osiho,( jenom prozvoň, je zvyklej ).... za čtyrku Ti to udělá jak nic i s nákým bonudembigsmile

štěpánovi: vole jasně, to navíc, co bude nad ty čtyři litry připočítám teď tobě k tomu varaderu goodbigsmile

banditovi: já bych k tomu řek snad jen, že FUCK pětitalířovou hranici, to co jsi vyjmenoval za 5 nedokážu smile1
...ale hledej někoho kdo si nakrade materiál v práci a nastříká ti to ve stodole, je možný, že to podle toho bude vypadat (každej má ale jinou představu a třeba ti to bude stačit)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lachtan (Člen)
27.09.2011 00:20:49
Offline

Re: Změna Laku

Badnit600S1999 psal:

Tak jsem se konečně rozmyslel jakou barvu dát bandasce smile1 rám černá matná, a vše ostatní zeleň plus černý pruh uprostřed od př. nlatníku, masku, nádrž, prostě až do konce bikeu. Místo nápisu Suzuki na nádrži nápis jen BANDIT. nikde nic víc. tet jen najít někoho kdo by to nastříkal? má někdo něaké rady? známé? (levně)
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … h_laku.png

za 5tibábu ti to nacákám a ani to nemusíš votstrojavat...hehe


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Kelly01 (Člen)
27.09.2011 10:12:17
Offline

Re: Změna Laku

Hele, co to někde ponořit do vany s barvou, třeba někde kde dělaj pluhysurprised


God Save The Queen!
Thor5552 (Člen)
27.09.2011 12:50:35
Offline

Re: Změna Laku

ABik psal:
Badnit600S1999 psal:

Ta myšlenka (levně) je hranice cca 5 talířů. lak za 10 atd. FUCK. good co jinak říkáte na barvu? cool

Za 5 litrů celý bajk včetně rámu a nějakého fofrpruhu? idontknow Nakup si spreje nebo fixírku bigsmile

Já jsem loni nechal lakovat celou bandasku na originální metlu (červenou) a vyšlo mě to na 5000kč !! Jen sem to doma odstrojil a odvez na lak potom pochopitelně zase nastrojil smile1smile1


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
Mour (Člen)
27.09.2011 13:34:00
Offline

Re: Změna Laku

Thor5552 psal:
ABik psal:
Badnit600S1999 psal:

Ta myšlenka (levně) je hranice cca 5 talířů. lak za 10 atd. FUCK. good co jinak říkáte na barvu? cool

Za 5 litrů celý bajk včetně rámu a nějakého fofrpruhu? idontknow Nakup si spreje nebo fixírku bigsmile

Já jsem loni nechal lakovat celou bandasku na originální metlu (červenou) a vyšlo mě to na 5000kč !! Jen sem to doma odstrojil a odvez na lak potom pochopitelně zase nastrojil smile1smile1

..máš ale eN ! goodbigsmile ...a lakovals bez rámu ...takže ve finále ta desítka by tam nejspíš byla taky. smile1

K.a.s.y.m. (Člen)
27.09.2011 14:44:00
Offline

Re: Změna Laku

Mour psal:
Thor5552 psal:
ABik psal:


Za 5 litrů celý bajk včetně rámu a nějakého fofrpruhu? idontknow Nakup si spreje nebo fixírku bigsmile

Já jsem loni nechal lakovat celou bandasku na originální metlu (červenou) a vyšlo mě to na 5000kč !! Jen sem to doma odstrojil a odvez na lak potom pochopitelně zase nastrojil smile1smile1

..máš ale eN ! goodbigsmile ...a lakovals bez rámu ...takže ve finále ta desítka by tam nejspíš byla taky. smile1

i tak by mě zajímalo co měl za barva a kde a jak mu to nalakovali,protože co si tak pamatuju tak jen materiál na komplet motorku mě stál něco málo přes 3000 a to jsem nijak extra kvalitní barvu nebral a ani ne drahý odstíny.Práci radši počítat nebudu protože ani za tu 10-tku  bych to nikomu nedělal bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
27.09.2011 14:53:20
Offline

Re: Změna Laku

K.a.s.y.m. psal:
Badnit600S1999 psal:

Ta myšlenka (levně) je hranice cca 5 talířů. lak za 10 atd. FUCK. good co jinak říkáte na barvu? cool

za 5 tis. i s píčovinama jaký jsi si vymyslel se ti každej lakýra vysměje bo to je jen cena materiálu..jinak barva je děsná,ale to je jen můj názor.
to plazivej...musim..louplo se mi to na prdeli..resp. jsem to sundal i s americkou páskou...asi jsem něco odflák..a korunu tomu dalo lepidlo který jsem chtěl umejt benzinem a rozleptal mi lak..buď jsem ho špatně natužil,ale spíš byl levnej a na hovno..takže lak musim koupit lepší a přes zimu bude nádrž a prdel repete..naštěstí barva mi zbyla.
to Osi:jakou značku laku?

...nějakou prémiovou značku, jako vcelku slušnej lak už i na motorku třeba tenhle: http://www.komplex3m.cz/eshop/chemie-ba … l_257.html
...pro spořivý třeba tenhle: http://www.komplex3m.cz/eshop/chemie-ba … l_259.html ale to už jdeš samozřejmě s kvalitou dolů

ps pro udivený: běžně se používaj i laky za 2x, 3x tolik


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
27.09.2011 14:59:13
Offline

Re: Změna Laku

K.a.s.y.m. psal:
Mour psal:
Thor5552 psal:


Já jsem loni nechal lakovat celou bandasku na originální metlu (červenou) a vyšlo mě to na 5000kč !! Jen sem to doma odstrojil a odvez na lak potom pochopitelně zase nastrojil smile1smile1

..máš ale eN ! goodbigsmile ...a lakovals bez rámu ...takže ve finále ta desítka by tam nejspíš byla taky. smile1

i tak by mě zajímalo co měl za barva a kde a jak mu to nalakovali,protože co si tak pamatuju tak jen materiál na komplet motorku mě stál něco málo přes 3000 a to jsem nijak extra kvalitní barvu nebral a ani ne drahý odstíny.Práci radši počítat nebudu protože ani za tu 10-tku  bych to nikomu nedělal bigsmile

...no já se v tom prd vyznám, ale 3 plasty (podsedláky, blatník) a 1 nádrž má zkušený lakýrník za 8 hodin práce  ( samozřejmě, že né jednu šichtu ! ) komplet hotové .

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr