Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Nové Bandit díly

peapo (Člen)
09.10.2011 16:38:09
Offline

Nové Bandit díly

Zdravim Bandiťáky. Tak mi dneska jeden expert sundal motorku, naštěstí padal jen na místě headshake . Ale sháním nové díly ( přední blatníček,Podsedlový plast) Vše v modrém. a Ještě levé víko motoru. Je to na model GSF 2001 600N

Tak pokud máte někdo nějaké odkazy tak budu rád. díky moc good

libac22 (Člen)
09.10.2011 16:44:12
Offline

Re: Nové Bandit díly


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
libac22 (Člen)
09.10.2011 16:48:25
Offline

Re: Nové Bandit díly


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
peapo (Člen)
09.10.2011 16:50:26
Offline

Re: Nové Bandit díly

libac22 psal:

http://www.motopuzzle.cz/dily.php?stav=2&iddi=4022&fikat=1&fiser=znacka&fisek=10


jen hledat ... good

Jo to jsem našel.. Ale nevím zda je to nový díl.. Když už mi to zničil, tak at platí nové díly cool

Banditatom (Člen)
09.10.2011 16:53:24
Offline

Re: Nové Bandit díly

peapo psal:
libac22 psal:

http://www.motopuzzle.cz/dily.php?stav=2&iddi=4022&fikat=1&fiser=znacka&fisek=10


jen hledat ... good

Jo to jsem našel.. Ale nevím zda je to nový díl.. Když už mi to zničil, tak at platí nové díly cool

zajímavé uvažovánísurprisedidontknow pokud se nepletu tak to zřejmě řešíš přes pojišťovnu co?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
libac22 (Člen)
09.10.2011 16:54:36
Offline

Re: Nové Bandit díly


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
peapo (Člen)
09.10.2011 16:55:06
Offline

Re: Nové Bandit díly

Banditatom psal:
peapo psal:
libac22 psal:

http://www.motopuzzle.cz/dily.php?stav=2&iddi=4022&fikat=1&fiser=znacka&fisek=10


jen hledat ... good

Jo to jsem našel.. Ale nevím zda je to nový díl.. Když už mi to zničil, tak at platí nové díly cool

zajímavé uvažovánísurprisedidontknow pokud se nepletu tak to zřejmě řešíš přes pojišťovnu co?

No on je známej, ale je to na něm.. Bud to hodí na pojištovnu a ta to zacvaká, nebo mi to zacvaka hotově. To už není moje starost

Banditatom (Člen)
09.10.2011 17:02:46
Offline

Re: Nové Bandit díly

peapo psal:
Banditatom psal:
peapo psal:


Jo to jsem našel.. Ale nevím zda je to nový díl.. Když už mi to zničil, tak at platí nové díly cool

zajímavé uvažovánísurprisedidontknow pokud se nepletu tak to zřejmě řešíš přes pojišťovnu co?

No on je známej, ale je to na něm.. Bud to hodí na pojištovnu a ta to zacvaká, nebo mi to zacvaka hotově. To už není moje starost

no pokud je normální dá to na pojišťovnu  a pokud to bude řešit pojišťovna tak ti hochu zlatej na nové díly nějak nezbydebigsmilebigsmile ještě jedna věc co konkrétně je tvým dílům? víko je proražené nebo jen poškrábané? podsedlák je prasklý nebo jen poškrabaný? nové díly http://www.partsdepot.cz/ ale jakmile tvůj známí uvídí ceny tak už nebude známíbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
peapo (Člen)
09.10.2011 17:06:46
Offline

Re: Nové Bandit díly

Banditatom psal:
peapo psal:
Banditatom psal:


zajímavé uvažovánísurprisedidontknow pokud se nepletu tak to zřejmě řešíš přes pojišťovnu co?

No on je známej, ale je to na něm.. Bud to hodí na pojištovnu a ta to zacvaká, nebo mi to zacvaka hotově. To už není moje starost

no pokud je normální dá to na pojišťovnu  a pokud to bude řešit pojišťovna tak ti hochu zlatej na nové díly nějak nezbydebigsmilebigsmile ještě jedna věc co konkrétně je tvým dílům? víko je proražené nebo jen poškrábané? podsedlák je prasklý nebo jen poškrabaný? nové díly http://www.partsdepot.cz/ ale jakmile tvůj známí uvídí ceny tak už nebude známíbigsmile

Já nevim vubec jak to řeší pojištovna.. ještě uvidim.. ale víko mám sedřený, přední blatník je našrot rozlamanej a podselák je popraskanej a sedřenej

Banditatom (Člen)
09.10.2011 17:10:11
Offline

Re: Nové Bandit díly

peapo psal:
Banditatom psal:
peapo psal:


No on je známej, ale je to na něm.. Bud to hodí na pojištovnu a ta to zacvaká, nebo mi to zacvaka hotově. To už není moje starost

no pokud je normální dá to na pojišťovnu  a pokud to bude řešit pojišťovna tak ti hochu zlatej na nové díly nějak nezbydebigsmilebigsmile ještě jedna věc co konkrétně je tvým dílům? víko je proražené nebo jen poškrábané? podsedlák je prasklý nebo jen poškrabaný? nové díly http://www.partsdepot.cz/ ale jakmile tvůj známí uvídí ceny tak už nebude známíbigsmile

Já nevim vubec jak to řeší pojištovna.. ještě uvidim.. ale víko mám sedřený, přední blatník je našrot rozlamanej a podselák je popraskanej a sedřenej

pojišťovna to řeší s 90% takzvaně rozpočtem takže vezme cednu nového dílů a odečte amortizaci tudiž jsi na ceně dílů kerej koupíš v motopuzzle.cz bigsmile a ještě ti možná něco zbude. takže rada zní : víko obrousit nastříkat blatník koupit jetej a tak samo podsedlovku ( nebo jí nechat kvalitně svařit) a vše do lakusmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
peapo (Člen)
09.10.2011 17:13:02
Offline

Re: Nové Bandit díly

Banditatom psal:
peapo psal:
Banditatom psal:

no pokud je normální dá to na pojišťovnu  a pokud to bude řešit pojišťovna tak ti hochu zlatej na nové díly nějak nezbydebigsmilebigsmile ještě jedna věc co konkrétně je tvým dílům? víko je proražené nebo jen poškrábané? podsedlák je prasklý nebo jen poškrabaný? nové díly http://www.partsdepot.cz/ ale jakmile tvůj známí uvídí ceny tak už nebude známíbigsmile

Já nevim vubec jak to řeší pojištovna.. ještě uvidim.. ale víko mám sedřený, přední blatník je našrot rozlamanej a podselák je popraskanej a sedřenej

pojišťovna to řeší s 90% takzvaně rozpočtem takže vezme cednu nového dílů a odečte amortizaci tudiž jsi na ceně dílů kerej koupíš v motopuzzle.cz bigsmile a ještě ti možná něco zbude. takže rada zní : víko obrousit nastříkat blatník koupit jetej a tak samo podsedlovku ( nebo jí nechat kvalitně svařit) a vše do lakusmokin

No tak to je pěkně v pussy bigsmile To bude ještě zajímavý. Každopadně díky za radu bigsmile

osiris (Člen)
09.10.2011 18:54:45
Offline

Re: Nové Bandit díly

...ještě s tím závěrem počkej, on ti někdo napíše, jak to doopravdy je, ale rozhodně ne tak, jak je tady napsáno smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Banditatom (Člen)
09.10.2011 18:57:57
Offline

Re: Nové Bandit díly

osiris psal:

...ještě s tím závěrem počkej, on ti někdo napíše, jak to doopravdy je, ale rozhodně ne tak, jak je tady napsáno smile1

néé? pouč mě?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
peapo (Člen)
09.10.2011 19:01:44
Offline

Re: Nové Bandit díly

Tak ted by mě vážně doopravdy zajímalo jak to u tý pojištovny funguje. bigsmile Nikdy jsem ještě nic takovýho neřešil.. cool

Banditatom (Člen)
09.10.2011 19:06:37
Offline

Re: Nové Bandit díly

k tomu rozpočtu... jsem ti zapoměl dodat, že je pro tebe nejvýhodnější. pak je možnost číslo dvě kdy si motorku necháš opravit v servise a doklady o opravě doložíš pojišťovně která ti část proplatí ( nikoli celek) a pokud mě nevěříš napiš tady http://www.suzukibandit.cz/openforum/profile.php?id=53 póle mail a ona ti to už vysvětlísmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
kuclb (Člen)
09.10.2011 19:48:24
Offline

Re: Nové Bandit díly

Vloni mi jeden pan profesor nacouval do autobusu, překlopil moto z bočáku na druhou stranu - seškráblý lak na blatníku, poškrábaná víka z obou stran jak se to ještě opřelo o obrubník, lehce, opravdu lehce škráblý výfuk zespodu, škráblá zrcátka - jedno měním, jedno ne, závažíčka. Myslím, že to je vše... pojišťovně bylo fuk, jestli rozpočtem, neb fakturou, bral jsem rozpočtem - Filous víka vyleštil, blatník nechal nalakovat, závažíčka jsem si udělal sám a zrcátka koupil origo starší atd. od pojišťovny jsem dostal nějakých 27. Kdybych měl motor v pořádku (žral olej), v podstatě mě oprava stála do 6-7 tis....Ale nepočítám, co si dělám sám...(jen není čas, tak to jde pomalu a i Filousovi vadil zmatek v drátech po alarmu a dalšíbigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr