Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zámek

Gumish (Člen)
01.05.2007 12:55:42
Offline

Zámek

Neví někdo, proc me jde desne tezko zamykat riditka a vubec tocit klicem v zamku? Je pravda ze klic je uz takovej trochu ozuzlanej a vypada i jako malinko zvohlej. Muze byt i neco treba se zamkem v masine? Je mozne aby se treba pokazil a jak je narocne ho pote vymenit. Klic si samozrejme necham udelat novy.


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
LukinB6 (Člen)
01.05.2007 14:49:03
Offline

Re: Zámek

Máš jen jeden klíč? Nebo jsi skoušel i druhej? Tím bys klíč vyloučil a mohl bádat dále.


GSX1250FA
Cvrček (Člen)
01.05.2007 20:22:17
Offline

Re: Zámek

Mám podobný problém....řídítka se mi ani nedají zamikat Mám rv 97...a kámoš říkal že to jde na všech...hm?...divné

SLUGI (Člen)
01.05.2007 20:54:57
Offline

Re: Zámek

... si tam dejte SHERLOG a nemusíte zamykat řidítka   good  bigsmile


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
01.05.2007 21:24:05
Offline

Re: Zámek

...první co je, srovnej vopatrně klíč a druhá vjec, vem WDčko a naper ho do zámku...a musí chodit lechce surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
01.05.2007 21:37:28
Offline

Re: Zámek

...fildo surprised mastnotu do zámku idontknow ty bejku, ty jim radíš voloviny bigsmile
...čím víc mastný, tím víc se tam nalepí a nachytá bordelu, rozvádět to snad nemusím
...mazivo do zámků je tvořený nosným médiem lihem (a jejda, holomek je všudebigsmile) kterej se vodpaří a grafitem, kterej tam pak zůstane good
...a nebo přímo suchej, potírat klíč a cpát to tam


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
01.05.2007 21:43:59
Offline

Re: Zámek

...mažu leta fšechny zámky WDčkem (dříf Konkorem) a nigdy sem neměl trabl surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lihy (Člen)
01.05.2007 21:52:27
Offline

Re: Zámek

taky mažu WD40kou a no problemasurprised

osiris (Člen)
01.05.2007 21:57:46
Offline

Re: Zámek

...tak je leta kurvíte surprised (tzn. proto je musíte mazat)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
02.05.2007 07:33:43
Offline

Re: Zámek

...no já je aš tag mazat nemusim, ale dycky dyš to mam v ruce (jako to WDčko), tag to tam krapítek fouknu a je to...a fuck sem nigdá neměl trabl surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
škardík (Člen)
02.05.2007 13:12:19
Offline

Re: Zámek

Zkus ten klíš při otáčení jakoby naklonit dopředu. Taky sem se trápil než mi to ukázal muj servisák s tim, že to bandity dělajgood


viz avatar:)
Mour (Člen)
02.05.2007 13:20:14
Offline

Re: Zámek

...anebo zakvedlat říditkami v té správné poloze

vOjTaB6 (Člen)
02.05.2007 13:44:06
Offline

Re: Zámek

škardík psal:

Zkus ten klíš při otáčení jakoby naklonit dopředu. Taky sem se trápil než mi to ukázal muj servisák s tim, že to bandity dělajgood

My asi budem ze stejnýho kraje, co???bigsmile Taky naklánim dopředubigsmilebigsmilebigsmile


Bandit rulezz!!!
Filous (Člen)
02.05.2007 13:53:20
Offline

Re: Zámek

vOjTaB6 psal:
škardík psal:

Zkus ten klíš při otáčení jakoby naklonit dopředu. Taky sem se trápil než mi to ukázal muj servisák s tim, že to bandity dělajgood

My asi budem ze stejnýho kraje, co???bigsmile Taky naklánim dopředubigsmilebigsmilebigsmile

...hlavně abys při tom naklánění dopředu taky nezačal padat hubou na dlaždičku surprised ...dyš ste s teho stejnýho kraje bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
vOjTaB6 (Člen)
02.05.2007 14:46:49
Offline

Re: Zámek

Fildo, neboj, já sem víc ze západu, tady umíme vyrovnávatbigsmilebigsmilebigsmile, voni ty plzeňský firmy na obklady a dlažby houno vydržejbigsmile


Bandit rulezz!!!
kufor (Člen)
02.05.2007 17:19:37
Offline

Re: Zámek

skus do zamku narvat klasicky zimny rozmrazovac na zamky, ono to pomaha
WDcko je v pohode, vycisti, premaze a vypari sa (aspon tak si myslim)


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
nawrc (Člen)
02.05.2007 17:20:32
Offline

Re: Zámek

Cvrček psal:

Mám podobný problém....řídítka se mi ani nedají zamikat Mám rv 97...a kámoš říkal že to jde na všech...hm?...divné

ne že bych se ti smál, ale po zkušenostech co tady vidim se musim ptát: A zatlačíš ten klíč dolů??? Bez toho to zamknout nejdegood


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Koldan (Člen)
03.05.2007 07:42:06
Offline

Re: Zámek

nawrc psal:
Cvrček psal:

Mám podobný problém....řídítka se mi ani nedají zamikat Mám rv 97...a kámoš říkal že to jde na všech...hm?...divné

ne že bych se ti smál, ale po zkušenostech co tady vidim se musim ptát: A zatlačíš ten klíč dolů??? Bez toho to zamknout nejdegood

hézkýbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Gumish (Člen)
03.05.2007 16:19:26
Offline

Re: Zámek

Tak to pry spravil novej klic...takze to je vcajku. Diik vsem za velice moudre pripominky


..co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a zítra máš volno
Mirek D (Člen)
03.05.2007 21:52:42
Offline

Re: Zámek

osiris psal:

...fildo surprised mastnotu do zámku idontknow ty bejku, ty jim radíš voloviny bigsmile
...čím víc mastný, tím víc se tam nalepí a nachytá bordelu, rozvádět to snad nemusím
...mazivo do zámků je tvořený nosným médiem lihem (a jejda, holomek je všudebigsmile) kterej se vodpaří a grafitem, kterej tam pak zůstane good
...a nebo přímo suchej, potírat klíč a cpát to tam

Vogo, líh s grafitovým mazivemgood.
Občas tohle tvoří rozmrazovač zámků. Ale jen občas, většinou je do rozmrazovače zámků (pokud vůbec) jako mazivo přidáno trochu monopropylenglykolu.

WD-40 mi taky nevadilo v zámku za 5 let. On to není olej v očekávaném slova smyslu. Protože má vlézt i tam kam čert nemůže musí vzlínat a tak většinu tvoří nosná  a odpařitelná část a jen malá část je mazivo.

Jako možnost na mazání a rozpohybování bych volil i nějaký sprej na kontakty (elektrokontakt sprej).


Autobus je taky Suzuki... .
trouba (Člen)
04.05.2007 14:13:29
Offline

Re: Zámek

Druhý klíč + WD40 zaručeně pomůže good Jinak nová skříňka bad

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr