Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » nefugnující budíky

tomeeno (Člen)
14.10.2011 13:01:40
Offline

nefugnující budíky

Ahoj chlapy, po havárce mi nefungují budíky (B6 2000). Připojuji "nové" ale svítí mi pouze jedna červená ledka (napájení) a zbytek nic, ani podsvícení, ani kilometry na displayi...nic....zkoušel jsem dvoje. Máte někdo radu co se mohlo odehrát? Kámoš mi říkal že po hávarce to možná něco potřeba "vyresetovat"...řídící jednotku...nemám šajna....
Díky za každou radu....helphelphelp

ydom (Člen)
14.10.2011 13:18:40
Offline

Re: nefugnující budíky

Odkud jsi? Pokud odněkud z plzeňska, mám kontakt na profíka přes tišťáky..


Když nejezdím,tak tvořím...
XJelen (Člen)
14.10.2011 13:39:51
Offline

Re: nefugnující budíky

ydom psal:

Odkud jsi? Pokud odněkud z plzeňska, mám kontakt na profíka přes tišťáky..

takhle mu to nedojde headshake vyplň si profil! bigsmile


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
14.10.2011 14:04:19
Offline

Re: nefugnující budíky

...s největší pravděpodobností budeš mít poškozenej kabelovej svazek v místě napojení k desce budiků...dyš to bude enem v napojení, dá se to letovat, pokud bude poškozenej samotnej tišťák, seš f prdeli, páč je vícevrstvej a vopravit prakticky nejde...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ydom (Člen)
14.10.2011 14:56:52
Offline

Re: nefugnující budíky

Filous psal:

...s největší pravděpodobností budeš mít poškozenej kabelovej svazek v místě napojení k desce budiků...dyš to bude enem v napojení, dá se to letovat, pokud bude poškozenej samotnej tišťák, seš f prdeli, páč je vícevrstvej a vopravit prakticky nejde...

Nikdy neříkej nikdy..Měl jsem v háji 3 roky budíky, pořád padali. Tenhle fous z Plzně, to proměřil, hodil pod mikroskop, načet do kompa, vyměnil pět dílů a překlenoval - 4hodiny práce, 850 kč i s materiálem a budíky za 10 000 byly oki..good Fakt pašák tenhle člověk.Když se mnou mluvil, měl ve voku chycenej 5cm monokl, jak nějakej mikrochirurg bigsmile Specializuje se na veškeré tištáky - především auto moto..


Když nejezdím,tak tvořím...
XJelen (Člen)
14.10.2011 15:03:45
Offline

Re: nefugnující budíky

Filous psal:

...s největší pravděpodobností budeš mít poškozenej kabelovej svazek v místě napojení k desce budiků...dyš to bude enem v napojení, dá se to letovat, pokud bude poškozenej samotnej tišťák, seš f prdeli, páč je vícevrstvej a vopravit prakticky nejde...

že sem tak smělej... psal, že připojil "nový" budíky, takže ten kabel bych řek skoro stopro... už jsem taky viděl žvejklej celej svazek u krku.


Strýcfajtr !!!
tomeeno (Člen)
14.10.2011 15:46:30
Offline

Re: nefugnující budíky

právě, zkoušel jsem dvoje budíky, starý i nový a svítí to stejně...to je mi divný...
a není možný že po tý havárce to je v tomhle "stavu", že to nereaguje a že bude potřeba vyresetovat,...řídící jednotka?...fakt nevím....kámoš mi něco podobného říkal že museli po havárce udělat u GSXR... ???

Filous (Člen)
14.10.2011 16:02:55
Offline

Re: nefugnující budíky

XJelen psal:
Filous psal:

...s největší pravděpodobností budeš mít poškozenej kabelovej svazek v místě napojení k desce budiků...dyš to bude enem v napojení, dá se to letovat, pokud bude poškozenej samotnej tišťák, seš f prdeli, páč je vícevrstvej a vopravit prakticky nejde...

že sem tak smělej... psal, že připojil "nový" budíky, takže ten kabel bych řek skoro stopro... už jsem taky viděl žvejklej celej svazek u krku.

...ajó, blbje sem to přečetidontknow ...pag je problém ve svasku...něgde...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
14.10.2011 16:05:09
Offline

Re: nefugnující budíky

tomeeno psal:

právě, zkoušel jsem dvoje budíky, starý i nový a svítí to stejně...to je mi divný...
a není možný že po tý havárce to je v tomhle "stavu", že to nereaguje a že bude potřeba vyresetovat,...řídící jednotka?...fakt nevím....kámoš mi něco podobného říkal že museli po havárce udělat u GSXR... ???

...Bandasková jednotka nejde resetovat, hledej problém f elektroinstalaci...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr