Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » úrazové pojištění

fido (Člen)
02.05.2007 09:46:27
Offline

úrazové pojištění

Ahoj kamarádi....jaké máte kdo/bigsmile jestli máte...úrazový pojištění....


bla...blabla...!
Loser (Administrator)
02.05.2007 09:55:59
Offline

Re: úrazové pojištění

nemamidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
02.05.2007 14:11:54
Offline

Re: úrazové pojištění

Ahoja Fido,

záleží na tom kolik chceš investovat a co všechno mít pojištěno. Nejvýhodnější se mi jeví Pojišťovna České Spořitelny. Za minimální peníze má dost slušný pojistný částky a rozsah krytí.
Produkt - Flexibilní životní pojištění.
Jako druhá u mě je zapsaná Kooperativy. Některé věci ale má specifické. Je levná. Má nižší limity jak PČS.

Jinak možností je na trhu hodně. Jedná se o individuální záležitost.

Pojistku ale uzavři dokud jsi zdravý a mladý. Nečekej až se něco stane a zestárneš. Bude třikrát dražší.

Ať ji nepotřebuješ. good

sonyk (Člen)
02.05.2007 14:25:24
Offline

Re: úrazové pojištění

mam kooperativu, a pri pojisteni pro uraz pri sportu(kvuli fotbalu) ale co presne mam ti nereknu platim asi 300 mesicne


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Bouchal (Člen)
02.05.2007 16:19:04
Offline

Re: úrazové pojištění

Kooperativa - žádný sport nebo jiné nebezpečné aktivity, za prac neschopnost po úrazu dostávam 200/den.Za napuchlý kotník a 2 měsíce válení + 7000goodJo a platim 365,-


SV 1000S
Palino (Člen)
02.05.2007 17:39:04
Offline

Re: úrazové pojištění

Mám životní pojistku v kombinaci s úrazovou. Kdybych někde zakalil, aby děcka neskončila pod mostem. Těch možností, jak se pojistit je hafo. Každý však bude tvrdit, že ta jeho je nejvýhodnější.good


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
Antihero (Člen)
02.05.2007 20:10:23
Offline

Re: úrazové pojištění

Taky mě to celkem zajímá. Ale pokud máš pojistku kde je uvedený "žádnej sport, nebezpečný aktivity" , už vidím jak tě po kreši vyfakujou s tím, že jízda na motce je nebezpečná aktivita.
Tak nevimidontknow
Něco bych bral, ale nehodlám absolvovat nic co popisuju vejš.
Kooperativa se mi zdá celkem slušná....co na to Póla?
Na životní pojistku taky seru, stačí mi love do plusu, dyž už to odležím.


There's a pie in the sky when you die.
Bouchal (Člen)
03.05.2007 09:09:22
Offline

Re: úrazové pojištění

Antihero psal:

Taky mě to celkem zajímá. Ale pokud máš pojistku kde je uvedený "žádnej sport, nebezpečný aktivity" , už vidím jak tě po kreši vyfakujou s tím, že jízda na motce je nebezpečná aktivita.
Tak nevimidontknow
Něco bych bral, ale nehodlám absolvovat nic co popisuju vejš.
Kooperativa se mi zdá celkem slušná....co na to Póla?
Na životní pojistku taky seru, stačí mi love do plusu, dyž už to odležím.

Nemam tam vyloženě nějaký položky, že nesmim nic nebezpečnýho, jen že nejsem v žádný organizaci, třeba sportovní, která to nebezpečí přináší.A na crash jsem se zeptal hned a to říkali, že zaplatí.Dělal jsem si jí teprve právě po tom co mě sestřelil ze 175 veteránasmile2jeden z tý skupiny, která se nesmí jmenovat natož hanobitfuckfuckfuckAle jak to bude ve skutečnosti, kdybych Zlatíbigsmilepoložil samozřejmě nevimbad


SV 1000S
Nostromo (Člen)
03.05.2007 09:24:11
Offline

Re: úrazové pojištění

Mam urazove pojisteni u CP.

Vyhodil sem si napodzim koleno a poradne si natahl vazy a porad mi to ted vypadava (prej tak za 2-3 roky se to spravi). Ale masinu s tim ustojim. smile1 Ale jakejkoliv sport i behani je nemoznej. smile2

Mesic ortezu, celkem 2 mesice doma.

Prislo mi na pojistce 2700,- smile2

Platim 210,- mesicne.

Antihero (Člen)
03.05.2007 09:37:14
Offline

Re: úrazové pojištění

Nostromo psal:

Mam urazove pojisteni u CP.

Vyhodil sem si napodzim koleno a poradne si natahl vazy a porad mi to ted vypadava (prej tak za 2-3 roky se to spravi). Ale masinu s tim ustojim. smile1 Ale jakejkoliv sport i behani je nemoznej. smile2

Mesic ortezu, celkem 2 mesice doma.

Prislo mi na pojistce 2700,- smile2

Platim 210,- mesicne.

....a kua. To si dělaji prdel ne?
Takže ČP je ze hry....fuck
...někdo další?


There's a pie in the sky when you die.
Póla (Člen)
04.05.2007 08:06:06
Offline

Re: úrazové pojištění

Jak jsem již psala.
Nejlepší zkušenosti mám z Flexi pojištěním u Pojišťovny České Spořitelny nebo s Kooperativou.

Jízda na motorce není zahrnuta jako rizikový sport. Jedná se o běžnou činnost na stejné úrovni jako jízda autem ( to jest po veřejné komunikaci). Pokud tedy nejezdíte zrovna na okruhu nebo jako registrovaný závodník.

Nemá smysl uvádět měsíční pojistné. Je závislé napojistných částkách, stáří pojištěného a jeho zdravotním stavu při uzavření smlouvy.

KAždému je pojištění šité na míru stejně jako komboška na mašinu.

Jedná se o idnidviduální záležitost. good

Zdenda (Člen)
04.05.2007 12:58:28
Offline

Re: úrazové pojištění

Zlákali mě u Allianz. Sám nevím proč. Platím cca 1600,- měsíčně a netuším jestli mi to k něčemu bude. Chtěl jsem, aby mi platili každej den, co budu ležet v nemocnici (úraz) a nebudu moc jezdit. Ale to je prej hrozně drahý. Tak nic. Jednou mi to k něčemu možná budesurprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
fido (Člen)
04.05.2007 18:30:55
Offline

Re: úrazové pojištění

Póla psal:

Jak jsem již psala.
Nejlepší zkušenosti mám z Flexi pojištěním u Pojišťovny České Spořitelny nebo s Kooperativou.

Jízda na motorce není zahrnuta jako rizikový sport. Jedná se o běžnou činnost na stejné úrovni jako jízda autem ( to jest po veřejné komunikaci). Pokud tedy nejezdíte zrovna na okruhu nebo jako registrovaný závodník.

Nemá smysl uvádět měsíční pojistné. Je závislé napojistných částkách, stáří pojištěného a jeho zdravotním stavu při uzavření smlouvy.

No ale aspoň jistý finanční nástřel jsi mohla uvést. Jako nezadaný 35tiletý starý mládenec s ochablým svalstvem, administrátor krematoriabigsmile
KAždému je pojištění šité na míru stejně jako komboška na mašinu.

Jedná se o idnidviduální záležitost. good

Ale hrubý finanční nástřel jsi mohla uvést..smile1 Jako třeba 35tiletý nezadaný starý mládenec s ochablým svalstvem..povolání administrátor v krematoriu...s vrozeným odporem k jakémukoliv pohybu...atd. Tím neříkám, že tady takový jsou..bigsmile


bla...blabla...!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr