Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Mapy pro plánování trasy

Lihy (Člen)
17.10.2011 16:40:30
Offline

Mapy pro plánování trasy

Pojal sem nápad příští rok zajet na dovolenou na Korsiku (vim že Sardoška je na lítání lepší, ale jako skoročoprák tam jedu za krajinou koupačkou a tak...) Jenže jelikož máme prcka, tak to vidim na max 14 dní (spíš 10)
Moje idea je taková, že bych rád jel tak 2 dny do Livorna. Zrychlený přesun dálnicí Praha - Minchen, pak směr Garmisch, dál na Imst, Landek, Pfuns - do talošky po SS40 sjet na SS38 na Passo Stelvio , Bormio, Monno, Brescia, tam nájezd na dálnici a až do Livorna hezky po ní...
http://g.co/maps/8h98s
Je to reálný dát na motorce s jedním noclehem cestou? kde tak hledat spaní? (osobně bych to odhadoval někde na začátku talošky za Pfunsem...)
ps. podle jízdních řádů co byly letos to ale vypadá ještě na jednu noc někde...nejspíš v livornu aby se dalo vyrazit hned ranním spojem.

No a konečně k tomu co je v nadpisu... Neni někde na netu nějakej mapovej podklad s vyhlídkovejma trasama, zajímavostma, možnostma ubytování.... popřípadě nějakej tip na tištěnýho průvodce (pokud ne CZ tak AJ...N nevládnu), stačí jen ta Korsika, po cestě nebude na nějaký extra kochání a zajímavosti čas a myslim, že ta trasa nabídne i tak aspoň mezi nudou na dálnicích trošku parádního povožení.
Dik, jo a zasírat to tu kydama můžem, ale až po nějakejch konstruktivních příspěvcíchbigsmile

hlemejzd999 (Člen)
17.10.2011 17:15:30
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

mužu ti to tu zasrat už předem ?  ...pak to tu bude samá rada a nikdo se v tom už nevyzná bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Kim (Člen)
17.10.2011 17:32:00
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Lihy tyhle stránky asi znáš,co?
http://www.motorama.cz/index.php
možná že tam něco najdeš,nebo počkej až přiběhne Vjetrník-cestovatelgoodsmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
inkvizitorr (Administrator)
17.10.2011 17:58:37
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

tak základ je začít na starým dobrým místěgood
http://www.alpineroads.com/


doba je temná...
ydom (Člen)
17.10.2011 20:17:38
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Jak se to vezme no. Byl jsem kousek nad v La Spezia, s garmiche jsem jel do Oetz a tam pak přejezd Timmelsjoch, jako pecka, ale zkončil jsem hned za Timmelsjochem v kempu, páč už byla tma, hrozně zpomalil.. Pak jsme docourali další den jen k Lago di Garda a třetí den podél pobřeží Lago až k La Spezii. Od Fornovo di Taro je pecka motorkářskej úsek až do La Spezie - nicméně cedule tam ukazovali La Spezia 100km asi 3.5 hodiny, samá točka,ale pecka - léčivé prameny po cestě výhledy apod.. Což nemění nic na tom, že jsme tahle dondrandili do La spezie za soumraku... Jeli jsme vše po vedlejších silnicích(kromě německa)..No a nazpátek z Janova turch po dálnicích až domu, v kuse -  prdel nahadry, prostata v prdeli...ass

Jo a vlastně už jsem o tom psal kdysi tady http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … hp?id=3412


Když nejezdím,tak tvořím...
Lihy (Člen)
17.10.2011 21:27:40
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

inkvizitorr psal:

tak základ je začít na starým dobrým místěgood
http://www.alpineroads.com/

asi sem se blbě učil, ale nemyslim si že by na Korsice byly alpysurprisedbigsmile
Vogo cesta do Livorna je jasná tam si jen nejsem jistej jak daleko dojedu za jeden den....sem jako čekal něco ve smyslu: Negře dojedeš nejspíš sem a sem než se setmí zkus se dostat sem bo je tam henten gasthóf kde ti daj něco dobrýho pod rypák, vychrápeš se a val dál... no a mapu na Korsiku na netu nevim ale kup si vod blablabla tu a tu a budeš spokojenej parchant...smokin...to bych toho asi chtěl moc co?bigsmile

inkvizitorr (Administrator)
17.10.2011 21:58:07
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

líh: chceš radu? jen kokot pojede na korziku po ose, nalož to do auta a místo dvou dnů vopruzu do livorna a další půlden transferu na ostrov budeš mít dvakrát den a půl pohodovýho ježdění po korzice. mapu si kup kdekoliv, podívam se jestli jí maj u nás v mlíkárně, všechny vyhlídkový trasy sou vyznačený zelenou čárou vedle silnicesmokin


doba je temná...
Petr J. (Člen)
17.10.2011 22:18:31
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

to Lihy: tož to záleží "negře", jak chceš jet...cesta přes Alpy na trajekt za dva dny se dá stihnout i bez dálnice, ale musíš se snažit a nejet jak na hárleji...to chceš jet naprosto sám na moto? Jinak paňmáma s miminem v autě a moto na vozejku taky jde, no né?

Petr J. (Člen)
17.10.2011 22:21:23
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

inkvizitorr (Administrator)
17.10.2011 22:36:37
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Petr J. psal:

to Lihy: tož to záleží "negře", jak chceš jet...cesta přes Alpy na trajekt za dva dny se dá stihnout i bez dálnice, ale musíš se snažit a nejet jak na hárleji...to chceš jet naprosto sám na moto? Jinak paňmáma s miminem v autě a moto na vozejku taky jde, no né?

o la la, je to 1200km po dálnici, pokud pojede po okreskách, tak mimimálně se celou itálii z toho posere, pokud v itálii pojede po dálnici, posere se z toho taky bigsmilebigsmilebigsmile ale přeju příjemnou cestu bigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Rostyk (Člen)
17.10.2011 22:59:55
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Asi jsem kokot,ale letos jsem jel na Korsiku po vlastní ose.Už cestu jsem bral jako dovolku,takže přes Glokner,Dolomity,Lago di garde do Livorna, týden Korsika a zpátky Bibione na dva dny a přes Slovinsko domů.Krom Slovinska bez dálnice.To Livorno se dá za dva dny dát,ale bude to opruz na dálnici....Navíc Taliani večer nedělají,takže z Livorna noční trajekt nejede,takže tam budeš muset být odpoledne....


Dohnat a předehnat
Kuba B12 (Člen)
17.10.2011 23:03:12
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

přesně tak   cesta je cíl  good


honda je honda
inkvizitorr (Administrator)
17.10.2011 23:17:17
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

každá cesta přes itálii je vosersick vokresky furt zacpaný, dálnice úplně rovnýsick má li bejt cesta cíl, je potřeba ject jinambigsmilesmokin


doba je temná...
Bedřich (Člen)
18.10.2011 00:40:09
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Tohle bude ještě dobrý počteníbigsmile

Jinak než se strát na hájvej, tak raději vozíkidontknow


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Lihy (Člen)
18.10.2011 08:14:23
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Petr J. psal:

to Lihy: tož to záleží "negře", jak chceš jet...cesta přes Alpy na trajekt za dva dny se dá stihnout i bez dálnice, ale musíš se snažit a nejet jak na hárleji...to chceš jet naprosto sám na moto? Jinak paňmáma s miminem v autě a moto na vozejku taky jde, no né?

Paňmáma bude na tandemu, Viktor s pesou u babičky.
Někam se hrkat s motorkou na vozejku mě moc nebere, a dálnice je voser jak v autě tak na motorce... Jak už někdo psal. I cesta je cílgood proto ten alespoň částečnej průjezd alpama.
Inkviz: vogo já nejedu na Italský píčovině ale na Emerickym toureru vogo si pustim v rádiu hájvejtůhell a dálnice je v klidu bigsmile

Lihy (Člen)
18.10.2011 08:24:15
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Bedřich psal:

Tohle bude ještě dobrý počteníbigsmile

Jinak než se strát na hájvej, tak raději vozíkidontknow

to bys ve finále na motorce nemohl nikam bigsmile a sou jistý výjimky...než Německo po okreskách to stokrát raději jejich dálnici.

inkvizitorr (Administrator)
18.10.2011 08:24:16
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Lihy psal:

Paňmáma bude na tandemu, Viktor s pesou u babičky.

jo takhlééé, no jasný, takže další zbytečný téma tady v diskuzi, to si povíme na jaře kam pojedeš bigsmilebigsmilebigsmile

jinak chápu, že i cesta je cíl, ale snažim se taky naznačit, že mam na takovýhle experimenty času čim dál tim míň a proto když už ho mám, snažim se ho využít kvalitnim ježděním a né přesunama po italskejch dálnicích nebo zajebanejch okreskách... cestou na ukrajinu bych tohle asi neřešil, kapišto?smokin


doba je temná...
Lihy (Člen)
18.10.2011 08:35:34
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

inkvizitorr psal:

snažim se ho využít kvalitnim ježděním a né přesunama po italskejch dálnicích nebo zajebanejch okreskách...

Vogo to je právě to, že tam jedu primárně na dovolenou....nějakej ten kračí trek do hor, koupání, historický pamětihodnosti, přírodní divy a tak...prostě klasika s paňmámou. No a abych nebyl z toho válení na pláži a pobíhání po památkách zpruzelej, tak se přesuny na práž vyhlídový trasy a cesty za poznáním budou dít na motorce. Příde mi to fajn a nemusim u toho nutně dřít kolena po zemy...
surprised sick ze mě snad mluvý nějaká čoprácko fotrofská horkost či co surprised bigsmile

Lihy (Člen)
18.10.2011 08:45:41
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Rostyk psal:

Asi jsem kokot,ale letos jsem jel na Korsiku po vlastní ose.Už cestu jsem bral jako dovolku,takže přes Glokner,Dolomity,Lago di garde do Livorna, týden Korsika a zpátky Bibione na dva dny a přes Slovinsko domů.Krom Slovinska bez dálnice.To Livorno se dá za dva dny dát,ale bude to opruz na dálnici....Navíc Taliani večer nedělají,takže z Livorna noční trajekt nejede,takže tam budeš muset být odpoledne....

nemáš někde poznamenaný místa kde se ti na korsice líbilo, kde ste spali a tak.
Idea je taková, že bych to chtěl pořešit nějakejma 2 nebo 3 místama na spaní (nějakej penzión) v různejch částech ostrova...že by to byla základna pro prozkoumání okolí na pár dní a pak zase posun na další základnu...

Inkviz: voe jak zbytečný témafuckbigsmile...když to nepude na jaře tak v září určitě a jestly to "nepude" v září tak jedu holt na bajku sám...Nějakýho pošuka co by to dal kdyžtak se mnou bych snad našel.

XJelen (Člen)
18.10.2011 08:53:22
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Lihy psal:
Bedřich psal:

Tohle bude ještě dobrý počteníbigsmile

Jinak než se strát na hájvej, tak raději vozíkidontknow

to bys ve finále na motorce nemohl nikam bigsmile a sou jistý výjimky...než Německo po okreskách to stokrát raději jejich dálnici.

tady si dovolim oponovat bigsmile koliks toho u nich najezdil?
ale zas nahárleji je to jiná evil


Strýcfajtr !!!
Lihy (Člen)
18.10.2011 09:03:49
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

XJelen psal:
Lihy psal:
Bedřich psal:

Tohle bude ještě dobrý počteníbigsmile

Jinak než se strát na hájvej, tak raději vozíkidontknow

to bys ve finále na motorce nemohl nikam bigsmile a sou jistý výjimky...než Německo po okreskách to stokrát raději jejich dálnici.

tady si dovolim oponovat bigsmile koliks toho u nich najezdil?
ale zas nahárleji je to jiná evil

to je jak u blbejch na dvorečkubigsmile ano když pojedu do německa na vyjížďku, tak si samozřejmě najdu trasu kde to bude parádní... a kde sem byl? S frešem sme jeli do Nice a celý Německo bez dálnic.  Ze šumavy k bodamskýmu jezeru a podél jezera do francie....skoro furt rovina samá vesnice, provoz, furt omezená rychlost...prostě na hovno a strašně zdlouhavý (zpět sme už jeli po hájveji a naprosto v pohodovej a rychlej přesun).

inkvizitorr (Administrator)
18.10.2011 09:15:35
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Lihy psal:

nemáš někde poznamenaný místa kde se ti na korsice líbilo, kde ste spali a tak.
Idea je taková, že bych to chtěl pořešit nějakejma 2 nebo 3 místama na spaní (nějakej penzión) v různejch částech ostrova...že by to byla základna pro prozkoumání okolí na pár dní a pak zase posun na další základnu...

čéče nemam, zaprvý já tam jel hlavně jezdit, nějaký pamětihodnosti, jezera a vyhlídky mě nezajímaly ani nezajímaj, já sem na dovolenejch většinou něco jako road-racer bigsmile takže koukam dycky jenom po silnicích. zajdi si do teska, kup si příručku korsika a máš tam úplně všechno co potřebuješ a bude tě to stát max. dvě stovky a chvíli času...

p.s. nepudete zas někdy venčit psa/dítě do stromovky? bysme hodili řeč?smokin


doba je temná...
Lihy (Člen)
18.10.2011 09:26:11
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

inkvizitorr psal:

p.s. nepudete zas někdy venčit psa/dítě do stromovky? bysme hodili řeč?smokin

Čéče to neni blbej nápad, nadhodim doma. Jak si na tom s časem vo víku?

inkvizitorr (Administrator)
18.10.2011 09:36:33
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

líh: neděle na cvičáku, so ok. a teď valim do mostu. pa


doba je temná...
richie (Člen)
18.10.2011 11:02:59
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

XJelen psal:
Lihy psal:
Bedřich psal:

Tohle bude ještě dobrý počteníbigsmile

Jinak než se strát na hájvej, tak raději vozíkidontknow

to bys ve finále na motorce nemohl nikam bigsmile a sou jistý výjimky...než Německo po okreskách to stokrát raději jejich dálnici.

tady si dovolim oponovat bigsmile koliks toho u nich najezdil?
ale zas nahárleji je to jiná evil

souhlas s Jelenem... dojče okresken synd gůt good .... jenom tam motorkáři jezdí pomaleji než 15let starý Meďoury in dem folen výbaven


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Rostyk (Člen)
18.10.2011 11:03:01
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Co se týče té mapy zajdi do Librexu,kupoval jsem tam za 200 kč,mají tam i nějaké cestopisy.Jestliže jedeš jen na 10 dní i s cestou,tak tam toho moc nestihneš.Na motorkářích mají zajímavě napsané cestopisy,podle nich si vyber body zájmu.....My jsme spali ve stanech v St.florent a u Solenzary.Jel jsem s maminou,takže jak píšeš pohoda u moře a výlety do okolí,s tím že jsme stačili objet jen východ.U Solenzary jsou pěkné jezera,pokud do města ,tak je hezké Bonafácio.Na cestu zpátky si kup jízdenku na noční trajekt z Bastie,na lodi se vyspíš a odpočatý ráno vyjíždíš z Livorna.


Dohnat a předehnat
Rostyk (Člen)
18.10.2011 11:08:48
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

A co se týče přesunu autem,než todle,  tak se raději  na tý motorce kousnu a za den jsi v Livornu po dálnici,večer se vyspíš v přístavu na karimatce a ráno odplouváš směr Bastia,akorát mamka tě moc nepochválí....smokin


Dohnat a předehnat
Lihy (Člen)
18.10.2011 11:19:16
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

Rostyk psal:

A co se týče přesunu autem,než todle,  tak se raději  na tý motorce kousnu a za den jsi v Livornu po dálnici,večer se vyspíš v přístavu na karimatce a ráno odplouváš směr Bastia,akorát mamka tě moc nepochválí....smokin

Tohle mám v plánu na zpáteční cestu....v noci z ostrova a ráno start...no doufám že to paňmáma vydr a někde mi cestou neodpadne bigsmile

XJelen (Člen)
18.10.2011 13:28:18
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

richie psal:
XJelen psal:
Lihy psal:


to bys ve finále na motorce nemohl nikam bigsmile a sou jistý výjimky...než Německo po okreskách to stokrát raději jejich dálnici.

tady si dovolim oponovat bigsmile koliks toho u nich najezdil?
ale zas nahárleji je to jiná evil

souhlas s Jelenem... dojče okresken synd gůt good .... jenom tam motorkáři jezdí pomaleji než 15let starý Meďoury in dem folen výbaven

tos viděl kde? bigsmile rád se vždycky chytnu nějakejch týpků co mě dojedou a podle předpisu teda nikdy nejedem bigsmile


Strýcfajtr !!!
richie (Člen)
18.10.2011 13:35:36
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

XJelen psal:
richie psal:
XJelen psal:


tady si dovolim oponovat :-D koliks toho u nich najezdil?
ale zas nahárleji je to jiná :evil:

souhlas s Jelenem... dojče okresken synd gůt :good: .... jenom tam motorkáři jezdí pomaleji než 15let starý Meďoury in dem folen výbaven

tos viděl kde? :-D rád se vždycky chytnu nějakejch týpků co mě dojedou a podle předpisu teda nikdy nejedem :-D

čoveče.... Buchenwald -> Schleiz .... pravda že sem spěchal....

ale připadalo mě to, jak kdybych jel po dálnici, furt v levým pruhu :idontknow:

a když nějaká skopová hlava vočumuje můj bajk tak první na co ukazuje a diví se sou žmolky na kraji gum

a když sem teď jel přes veřejnosti otevřenou část Dreiecku, tak sem předjížděl v zatáčce borca na ZX10R (kterej jel kolenem po zemi, páč na tom visel jako opice) cestovním tempem... von tam evidentne v jedné šikaně jezdil sem a tam celý odpoledne (filajcht volteer dý slajdrn šlajfen) :-D


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Lihy (Člen)
18.10.2011 14:36:06
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

inkvizitorr psal:

líh: neděle na cvičáku, so ok. a teď valim do mostu. pa

sobota 14:30 cajk?

XJelen (Člen)
18.10.2011 15:40:52
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

richie psal:
XJelen psal:
richie psal:

souhlas s Jelenem... dojče okresken synd gůt good .... jenom tam motorkáři jezdí pomaleji než 15let starý Meďoury in dem folen výbaven

tos viděl kde? bigsmile rád se vždycky chytnu nějakejch týpků co mě dojedou a podle předpisu teda nikdy nejedem bigsmile

čoveče.... Buchenwald -> Schleiz .... pravda že sem spěchal....

ale připadalo mě to, jak kdybych jel po dálnici, furt v levým pruhu idontknow

a když nějaká skopová hlava vočumuje můj bajk tak první na co ukazuje a diví se sou žmolky na kraji gum

a když sem teď jel přes veřejnosti otevřenou část Dreiecku, tak sem předjížděl v zatáčce borca na ZX10R (kterej jel kolenem po zemi, páč na tom visel jako opice) cestovním tempem... von tam evidentne v jedné šikaně jezdil sem a tam celý odpoledne (filajcht volteer dý slajdrn šlajfen) bigsmile

bigsmilegood
jak říkám, neljepší je když se chytnu nějakejch místních, to mám kolikrát i dilema esli mám s nima ty vesnice projíždět jak voni, tak alespoň uberu a za vesnicí naložim abych je dojel. Popravdě mě ještě v bavorsku nestavěli, prostě jedu abych neprovokoval, ale jinak normálně svižně. Vo DDR ani nemluvím, ty jsou možná větší hovada jak my bigsmile


Strýcfajtr !!!
WenzelB6 (Člen)
18.10.2011 20:33:03
Offline

Re: Mapy pro plánování trasy

jsem loni rajzoval v plechofce s rodinou po toskánsku  a
totok by se mi zdálo taky jako přijatelnější než plechová perdel s cesty po ose.
Nemám ale z toho zkušenostidontknow

http://www.oebb.at/de/Reiseplanung/PKW_ … /index.jsp

a z Firenze vede neplacená rychlostní FiLiPi Firenze-Livorno-Pisa

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr