Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech (Člen)
02.10.2011 16:24:39
Offline

Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Zdravím,je to standartní vlastnost Banďoura,že při dvojce slyším stejný kvílení jako když jsem u starýho dobrýho Škofina couval?A když už to slyším přes můj laďák a v helmě tak to není hledání mouchy smile1.Ostatní kvalty jsou OK smile1.
GSF 600,r.v. 1998,naj. 19.000 km
Díky za info.

hide (Člen)
02.10.2011 16:35:41
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

ses si jistej tim najezdem km? tim bych zacal..

Badnit600S1999 (Člen)
02.10.2011 18:40:12
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

možný to je ty kilometry. ja koupil B6 rok 99 a měla najeto 14tis. smile1 po ženský která to kupovala jako funglofku good


Homer Simpson for President!!!
Honzik8719 (Člen)
02.10.2011 18:42:02
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

nedá mi abych se nezeptal po kolikátý tam těch 19 tis je natočenejch bigsmile


...relativní kochač...
snowflake600 (Člen)
02.10.2011 19:34:51
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Honzik8719 psal:

nedá mi abych se nezeptal po kolikátý tam těch 19 tis je natočenejch bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

no, tím bych asi začal - oprava - krok jedna : montpáku do pravé ruky a směr prodejce
krok dva : prodejce směr chirurgie

Honzik8719 (Člen)
02.10.2011 20:35:21
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

snowflake600 psal:
Honzik8719 psal:

nedá mi abych se nezeptal po kolikátý tam těch 19 tis je natočenejch bigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

no, tím bych asi začal - oprava - krok jedna : montpáku do pravé ruky a směr prodejce
krok dva : prodejce směr chirurgie

goodgoodgood


...relativní kochač...
holeczech (Člen)
02.10.2011 21:07:31
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Kilometry by měli sedět smile1.Je kupovaná u Charlieho z Teplic a ten má tady na severu slušné renomé smile1
Tak k tomu kvílení... má,nebo měl někdo podobný problém?

VikecB12 (Člen)
02.10.2011 22:29:54
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Zapomeň na to,že by v 19ti tisících na B6 něco vyluzovalo zvuky na převodovce...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Lihy (Člen)
02.10.2011 22:36:22
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

sem rád že ruzný zvuky už nemusim vůbec řešit, bo tohle je standardní zvukovej projev:
http://www.youtube.com/watch?v=zBwzYD1TAxU
bigsmile a pak že dukny sou jak železářství...tohle je uplně jinej levelbigsmile

Filous (Člen)
03.10.2011 08:09:13
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech psal:

Kilometry by měli sedět smile1.Je kupovaná u Charlieho z Teplic a ten má tady na severu slušné renomé smile1
Tak k tomu kvílení... má,nebo měl někdo podobný problém?

...ubespečuju tě že na 19000 to normální nejni a sem přesvječenej, že to je tym, že nemá najeto pouhejch 19000...a je to spůsobený vopotřebenym dvojkovym soukolim ve špajzce, bude na ňom vydrolená cementace, zuby budou samej malej kráter a proto to hučí...můžeš vyškubnout motor, rospůlit ho a vyměnit kola á nebo se na to vysrat, nechat ho hučet a modlit se, aby neulít zup...a esi něgdo takovej problém má nebo měl??? ...to víš že jo, takovejch bylo a je, ale vječinou to bejvá na B12 a na trojce...tady asi prostě něgdo hodně tahal na dvojáka...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
holeczech (Člen)
03.10.2011 10:35:24
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

To není dobrá zpráva smile1 ale jak píšeš,seru na to a uvidíme kdy to klekne,každopádně jestli je motka stočená,to už asi teď těžko budu prodejci prokazovatsmile2

Lihy (Člen)
03.10.2011 10:41:05
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech psal:

To není dobrá zpráva smile1 ale jak píšeš,seru na to a uvidíme kdy to klekne,každopádně jestli je motka stočená,to už asi teď těžko budu prodejci prokazovatsmile2

nóó, pokud to neni dotažený z ciziny, tak se asi dá dohledat protokol o technický kontrole (ve velkym TP máš razítka kde to dělali) a tan sou vždycky napsaný tachometrový km. Tak kdyby se ti podařilo sehnat třeba 2 poslední kontroly tak bys viděl na čem si :)
Ps. Kámoš díky tomu vyhrál před pár lety soud bo kupující mu zatjil že je něco f píči na motoru a vědět to musel bo to bylo nějak fušersky sflikovaný....jako na tu vadu by to neuhrál, ale právě to že ten vocas i stočil, tak na to u soudu  slyšeli...

holeczech (Člen)
03.10.2011 11:52:24
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Je to dovezený z Německa údajně po nějaký slečně co moc nejezdila a v ČR jsem druhý majitel,teď už je mi ale jasný,proč se ztratil velkej TP při stěhování a k mašině jsem při koupi dostal novej -kopii smile1 ... těžko teď Km dohledám,navíc po roce ježdění je asi fakt pozdě...kupoval jsem jí se 13.000 km,takže jsem najel 6000km a prostě jsem jako začátečník myslel,že to kvílení u dvojky je normál smile1 ale co vydrželo to docela dlouho a určitě ještě něco vydrží.Ale pořád si prodejce netroufám soudit,na základě názorů na netu,nerad bych někoho pomlouval neprávem.

Lihy (Člen)
03.10.2011 12:28:04
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Já na B12 jezdil s rachotící trojkou 4 sezóny...i když je fakt, že poslední sezónu sem jí skoro nepoužíval...řadil sem 1,2,4 :)...pak se tam dala špajzka celá nová (jetá ale nerachotící) a bylo po prdeligood

holeczech (Člen)
03.10.2011 12:31:02
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Na kolik vyjde taková oprava soukolí 2jky?Nebo se teda vyplatí koupit jetou špajzku a vyměnit celou?

zzzmrzlinar (Člen)
03.10.2011 13:52:53
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Holeczech - nechci kopat do mrtvoly, ale neříkals na začátku, že 19 sedí a je to vod echt poctivýho borce? Takový ty kecy, že to jezdila slečna a a málo a pomalu a vůbec nepadala když vlastně vůbec nejezdila má polovina všech prodejců. Podle toho by skoro všechny motorky vlastnili jenom připitomělý slečny. Jo taky je překvapivě dost motorek po důchodcích smile1

Jinak pravda není radno dávat moc na závěry internetových diskuzí , ale Filous je "nejvrchnějšíbanditmechoš" takže na to už se trochaj spolehnout dá bigsmile

Filous (Člen)
03.10.2011 14:29:22
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech psal:

Na kolik vyjde taková oprava soukolí 2jky?Nebo se teda vyplatí koupit jetou špajzku a vyměnit celou?

...počitej 9-10000, dyš budeš kupovat nový kola a nic jinýho nebude f piči...kola budou stát vokolo bůra, práce cca štyrku, štyry půl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Mour (Člen)
03.10.2011 14:42:41
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Filous psal:
holeczech psal:

Na kolik vyjde taková oprava soukolí 2jky?Nebo se teda vyplatí koupit jetou špajzku a vyměnit celou?

...počitej 9-10000, dyš budeš kupovat nový kola a nic jinýho nebude f piči...kola budou stát vokolo bůra, práce cca štyrku, štyry půl...

..no mě huči 3 a trochu 4 smile2 . Filousi, myslím postup prací správně, že se vytáhne motor, votočí a rozebere vod spodu, klika a válce zůstanou? Těsnění se nekupuje?

holeczech (Člen)
03.10.2011 14:43:32
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

ten kluk tady dělá mašiny spoustu mým známým a všichni si ho chválí,hlavně co do poctivosti...takže se mi spíš nechce věřit smile1
...ale nahlodali jste mě smile1

zzzmrzlinar psal:

Holeczech - nechci kopat do mrtvoly, ale neříkals na začátku, že 19 sedí a je to vod echt poctivýho borce? Takový ty kecy, že to jezdila slečna a a málo a pomalu a vůbec nepadala když vlastně vůbec nejezdila má polovina všech prodejců. Podle toho by skoro všechny motorky vlastnili jenom připitomělý slečny. Jo taky je překvapivě dost motorek po důchodcích smile1

Jinak pravda není radno dávat moc na závěry internetových diskuzí , ale Filous je "nejvrchnějšíbanditmechoš" takže na to už se trochaj spolehnout dá bigsmile

holeczech (Člen)
03.10.2011 15:23:50
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Nemám teď tolik prašulí,takže nechám dvojku kvílet.Asi bych jí měl tedy trochu šetřit,takže jak řadit ? při rozjezdu jí točit jen cca do 4000,při dobržďování motorem jí asi ani nepoužívat a při couračce v koloně po městě  spíš podtáčet trojáka na 3000?
Nebo srát na to a tímhle jí neprodloužím život?

hlemejzd999 (Člen)
03.10.2011 15:42:34
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Lihy psal:

sem rád že ruzný zvuky už nemusim vůbec řešit, bo tohle je standardní zvukovej projev:
http://www.youtube.com/watch?v=zBwzYD1TAxU
bigsmile a pak že dukny sou jak železářství...tohle je uplně jinej levelbigsmile

tendle ve 2:20 to už taky nemusí řešit bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=YCbeS5KGpso&NR=1


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
03.10.2011 16:02:53
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Mour psal:
Filous psal:
holeczech psal:

Na kolik vyjde taková oprava soukolí 2jky?Nebo se teda vyplatí koupit jetou špajzku a vyměnit celou?

...počitej 9-10000, dyš budeš kupovat nový kola a nic jinýho nebude f piči...kola budou stát vokolo bůra, práce cca štyrku, štyry půl...

..no mě huči 3 a trochu 4 smile2 . Filousi, myslím postup prací správně, že se vytáhne motor, votočí a rozebere vod spodu, klika a válce zůstanou? Těsnění se nekupuje?

...myslíš správněgood...kartery sou enem na silikonu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MaraKM (Člen)
03.10.2011 17:25:34
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

hlemejzd999 psal:
Lihy psal:

sem rád že ruzný zvuky už nemusim vůbec řešit, bo tohle je standardní zvukovej projev:
http://www.youtube.com/watch?v=zBwzYD1TAxU
bigsmile a pak že dukny sou jak železářství...tohle je uplně jinej levelbigsmile

tendle ve 2:20 to už taky nemusí řešit bigsmilebigsmilebigsmile
http://www.youtube.com/watch?v=YCbeS5KGpso&NR=1

Njn, ale hlavně že má helmu...


Nic lidského mi není cizí
Kelly01 (Člen)
03.10.2011 17:49:51
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Mně kvílí štyrka a neřeším, totálně se to nevysype nikdy tak cobigsmile


God Save The Queen!
Mour (Člen)
03.10.2011 19:09:36
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Kelly01 psal:

Mně kvílí štyrka a neřeším, totálně se to nevysype nikdy tak cobigsmile

Já mám ten motor docela oprýskaný, tak ho chci dát do laku. Bo to neni hezké. No a když už bude venku idontknow

VikecB12 (Člen)
03.10.2011 19:33:33
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech psal:

Nemám teď tolik prašulí,takže nechám dvojku kvílet.Asi bych jí měl tedy trochu šetřit,takže jak řadit ? při rozjezdu jí točit jen cca do 4000,při dobržďování motorem jí asi ani nepoužívat a při couračce v koloně po městě  spíš podtáčet trojáka na 3000?
Nebo srát na to a tímhle jí neprodloužím život?

Nejlepší je se na to vysrat,používat tu rychlost uplně stejně jako kdyby jí nic nebylo,jinak si rozmrdáš aji sousední kvalty,kerý budeš používat vo to víc...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
MaraKM (Člen)
03.10.2011 21:19:59
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Špunty do uší jsou levnější a bude po řachtání bigsmile


Nic lidského mi není cizí
Libor nx (Člen)
03.10.2011 23:25:55
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Já to taky letos řešil s mistem Filousem,ale já to měl o to horší,že jsem měl vohlou řadící vidličku a rachtali kolečka vo sebe.badFilous ještě jednou dík,máš u mě winewinewine

Filous (Člen)
03.10.2011 23:38:36
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Libor nx psal:

Já to taky letos řešil s mistem Filousem,ale já to měl o to horší,že jsem měl vohlou řadící vidličku a rachtali kolečka vo sebe.badFilous ještě jednou dík,máš u mě winewinewine

...hlavně že makágood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kelly01 (Člen)
04.10.2011 11:17:31
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Hoši, oprava převodovky za 20-30 litrů na starých hajtráchidontknow

Ty střeva na vrakáčích seženeš a hotovo, nehledě na to kolik těch motorů je a v čem všem byly, třeba na Kavu jsme koupili celou převodovku za litrsmokin

Ono převodovek v nabídce je víc než jejich poruchbigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
04.10.2011 11:43:52
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Kelly01 psal:

Hoši, oprava převodovky za 20-30 litrů na starých hajtráchidontknow

Ty střeva na vrakáčích seženeš a hotovo, nehledě na to kolik těch motorů je a v čem všem byly, třeba na Kavu jsme koupili celou převodovku za litrsmokin

Ono převodovek v nabídce je víc než jejich poruchbigsmile

...asi takle...dyš si to budeš dělat sám f garáži, tag klidně šáhneš po jetý špajzce a přeházíš si to, nic proti, páč dyš se ti to nepovede, můžeš nadávat akurát sám sobje, ale znáš lidi...já si to takle prostě nemůžu dovolit udělat zákazníkoj, páč dyš se mu to nebude líbit, budu to muset řešit jako reklamaci a dohadovat se s nim co, gdo, jak a proč a za kolik a to fakt nemám zapotřebí...chci aby se ke mě vraceli lidi kvůli tomu, že byli spokojený a né proto, aby reklamovali moji práciidontknow ...a holt f tomdle případě platěj ty ceny, kerý sem psal, páč ty díly sou prostě drahý a 295,- Kč za hodinu práce si myslim že nejni taková raketa, ale vyškubnout motor, rospůlit ho, složit a zas to vrazit do rámu ňákej čas zabere, tagže ňáká štyrka za práci taky nejni tag strašná suma...toš tag...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
MaraKM (Člen)
04.10.2011 16:25:39
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Filous psal:

...asi takle...dyš si to budeš dělat sám f garáži, tag klidně šáhneš po jetý špajzce a přeházíš si to, nic proti, páč dyš se ti to nepovede, můžeš nadávat akurát sám sobje, ale znáš lidi...já si to takle prostě nemůžu dovolit udělat zákazníkoj, páč dyš se mu to nebude líbit, budu to muset řešit jako reklamaci a dohadovat se s nim co, gdo, jak a proč a za kolik a to fakt nemám zapotřebí...chci aby se ke mě vraceli lidi kvůli tomu, že byli spokojený a né proto, aby reklamovali moji práciidontknow ...a holt f tomdle případě platěj ty ceny, kerý sem psal, páč ty díly sou prostě drahý a 295,- Kč za hodinu práce si myslim že nejni taková raketa, ale vyškubnout motor, rospůlit ho, složit a zas to vrazit do rámu ňákej čas zabere, tagže ňáká štyrka za práci taky nejni tag strašná suma...toš tag...

Máš dělat servisáka ve zdravotnictví sick tady některým když nevysolím osmičku, tak ani nedojedou fuck pak zbalí mašinu, pošle do neměcka a za týden mi ji doveze... zaplatím nějakou 20-tku a 10k zůstane jejich firmě, za to jak jsou dobří špeditéři... headshakesick

Pak mohou např doktoři stávkovat, kde se ztrácej prachy... ale to by bylo na dlouhý vykecávání ... je toho víc smile1
P.S.: Hodinová taxa startuje u těch rozumějších na 500,- a jde to až na 1500,- + čas "ztracený" v autě a od 8,- Kč za km atd atd atd - vobčas se snad platí i za špatný počasí idontknow


Nic lidského mi není cizí
Kelly01 (Člen)
04.10.2011 18:35:04
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Filous

jasně, nemám slovo proti...

U zánovní hajtry to beru a sám bych to dal..

Ovšem když mám prodejní cenu v dnešní dově 50-60000kč tak bych to nedal,
zvlášť když už na jaro počítám s "běžnou údržbou"(vč. gumredface) a zjistil jsem, že jen v materiálu jsem zatím na cca 16ti litrech bez prácebigsmile

Všechno skončilo v Práglugoodbigsmile


God Save The Queen!
Ondráš (Člen)
05.10.2011 12:42:55
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

MaraKM psal:

P.S.: Hodinová taxa startuje u těch rozumějších na 500,- a jde to až na 1500,- + čas "ztracený" v autě a od 8,- Kč za km atd atd atd - vobčas se snad platí i za špatný počasí idontknow

Co bych dal za to mít 500,-/h.smile2

Dobrej je v tomhle SAP. Co mám poslední info, tak si účtují nějakých € 1500 / člověkoden.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
holeczech (Člen)
05.10.2011 15:10:57
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Díky za rozbor problému,který se nakonec jeví jako " bebíčko " smile1
Na opravu nemám finance a šetřit Dvojáka tedy nemá smysl páč životnost neprodloužím,vysypat se to na ráz taky nemůže ,takže asi vyndám db killer a budu si užívat ještě několik klidných sezon smile1

Jen ten brouk s odtočenejma Km mi žere  palici fuck na jaře nechám někde seřídit ventily a karbce a přitom si nechám odhadnout najeté Km.I když je to asi těžký,někomu vydrží pneu 2000 a mě 10.000 a to platí asi i u brzd,motoru atd...

Mour (Člen)
05.10.2011 15:13:51
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech psal:

Díky za rozbor problému,který se nakonec jeví jako " bebíčko " smile1
Na opravu nemám finance a šetřit Dvojáka tedy nemá smysl páč životnost neprodloužím,vysypat se to na ráz taky nemůže ,takže asi vyndám db killer a budu si užívat ještě několik klidných sezon smile1

Jen ten brouk s odtočenejma Km mi žere  palici fuck na jaře nechám někde seřídit ventily a karbce a přitom si nechám odhadnout najeté Km.I když je to asi těžký,někomu vydrží pneu 2000 a mě 10.000 a to platí asi i u brzd,motoru atd...

..když ji miluješ není co řešit good... kolik má najeto je jedno bigsmilebigsmile

Filous (Člen)
05.10.2011 17:01:37
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech psal:

Díky za rozbor problému,který se nakonec jeví jako " bebíčko " smile1
Na opravu nemám finance a šetřit Dvojáka tedy nemá smysl páč životnost neprodloužím,vysypat se to na ráz taky nemůže ,takže asi vyndám db killer a budu si užívat ještě několik klidných sezon smile1

Jen ten brouk s odtočenejma Km mi žere  palici fuck na jaře nechám někde seřídit ventily a karbce a přitom si nechám odhadnout najeté Km.I když je to asi těžký,někomu vydrží pneu 2000 a mě 10.000 a to platí asi i u brzd,motoru atd...

...vůbec nevjeř tomu, že má 19...prostě to nejni pravda...jen tak ze zvjedavosti, máš kotouče naprosto, ale naprosto bez vybržděný hrany a uplně, ale uplně rovný f pracovní ploše??? ...já mam 36 a mam je bez hrany a to ho trápim celkem dost, tagže esi tam máš hranu, bude mít nejmíň 50-60...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
05.10.2011 21:15:34
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Filous psal:
holeczech psal:

Díky za rozbor problému,který se nakonec jeví jako " bebíčko " smile1
Na opravu nemám finance a šetřit Dvojáka tedy nemá smysl páč životnost neprodloužím,vysypat se to na ráz taky nemůže ,takže asi vyndám db killer a budu si užívat ještě několik klidných sezon smile1

Jen ten brouk s odtočenejma Km mi žere  palici fuck na jaře nechám někde seřídit ventily a karbce a přitom si nechám odhadnout najeté Km.I když je to asi těžký,někomu vydrží pneu 2000 a mě 10.000 a to platí asi i u brzd,motoru atd...

...vůbec nevjeř tomu, že má 19...prostě to nejni pravda...jen tak ze zvjedavosti, máš kotouče naprosto, ale naprosto bez vybržděný hrany a uplně, ale uplně rovný f pracovní ploše??? ...já mam 36 a mam je bez hrany a to ho trápim celkem dost, tagže esi tam máš hranu, bude mít nejmíň 50-60...

tak vona gdyby neměla stočeno na 13, tak by jí zas nekoupil, protože to by byla ludra vylítaná bigsmilegood holt českej národní kolorit bigsmile


Strýcfajtr !!!
holeczech (Člen)
06.10.2011 08:42:33
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

no kotouče maj hranu slušnou smile2

Filous (Člen)
06.10.2011 08:44:54
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech psal:

no kotouče maj hranu slušnou smile2

...tagže má vosumdesát aš kilo???smile2 ...pag má nárok kvíletsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
06.10.2011 10:39:25
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

mám 44 a bez hrany, tagže jak dí Filous, přes šedesát tam bude


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Lihy (Člen)
06.10.2011 10:46:53
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Filous psal:
holeczech psal:

no kotouče maj hranu slušnou smile2

...tagže má vosumdesát aš kilo???smile2 ...pag má nárok kvíletsmile2

hele ale von to třeba fakt nikdo nestočil....prostě má namotáno 119 000...bo stará bandaska má počítadlo jen pětimístný...

Honzik8719 (Člen)
06.10.2011 11:03:53
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Koldan psal:

mám 44 a bez hrany, tagže jak dí Filous, přes šedesát tam bude

já měl 63 tis než sem babičku prodal a taky bez hrany good


...relativní kochač...
holeczech (Člen)
06.10.2011 11:59:15
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Nebo mi prodávající přeházel na mašinu starý komponenty bad protože např. brzdiče,budíky,svody,světlo,rám,podsedlovej plast i nádrž vypadají velmi slušně.
Co uděkat databázi takovejch hajzlíků.

Honzik8719 (Člen)
06.10.2011 12:09:18
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech psal:

Nebo mi prodávající přeházel na mašinu starý komponenty bad protože např. brzdiče,budíky,svody,světlo,rám,podsedlovej plast i nádrž vypadají velmi slušně.
Co uděkat databázi takovejch hajzlíků.

vypadat to může sebelíp...někde tady byli fotky jak dělal osiris motorku pro mladýho-moc pěkná práce good


...relativní kochač...
VikecB12 (Člen)
06.10.2011 17:18:28
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Lihy psal:
Filous psal:
holeczech psal:

no kotouče maj hranu slušnou smile2

...tagže má vosumdesát aš kilo???smile2 ...pag má nárok kvíletsmile2

hele ale von to třeba fakt nikdo nestočil....prostě má namotáno 119 000...bo stará bandaska má počítadlo jen pětimístný...

Myslím že budeš nejblíž pravděgood Vono venku není nic tak zvlášť zarážejícího,že mají motorky přes kilo,dvě,tři... To jenom u nás sou lidi kreténi,keří mají zafixovaný,že jejich první Škoda 1000MB byla po vosumdesáti tisících zralá na go a dneska to nebude lepšícoolbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
06.10.2011 19:35:52
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

VikecB12 psal:
Lihy psal:
Filous psal:


...tagže má vosumdesát aš kilo???smile2 ...pag má nárok kvíletsmile2

hele ale von to třeba fakt nikdo nestočil....prostě má namotáno 119 000...bo stará bandaska má počítadlo jen pětimístný...

Myslím že budeš nejblíž pravděgood Vono venku není nic tak zvlášť zarážejícího,že mají motorky přes kilo,dvě,tři... To jenom u nás sou lidi kreténi,keří mají zafixovaný,že jejich první Škoda 1000MB byla po vosumdesáti tisících zralá na go a dneska to nebude lepšícoolbigsmile

svatá pravdagood trošku mimo. Nedávno se byl borec podívat na mou koktávku a když viděl, že má 280tis hned chtěl desítku slevu pač auto za chvíli čeká generálka motor... nestačil utíkatbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Libor nx (Člen)
06.10.2011 23:05:59
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:
Lihy psal:

hele ale von to třeba fakt nikdo nestočil....prostě má namotáno 119 000...bo stará bandaska má počítadlo jen pětimístný...

Myslím že budeš nejblíž pravděgood Vono venku není nic tak zvlášť zarážejícího,že mají motorky přes kilo,dvě,tři... To jenom u nás sou lidi kreténi,keří mají zafixovaný,že jejich první Škoda 1000MB byla po vosumdesáti tisících zralá na go a dneska to nebude lepšícoolbigsmile

svatá pravdagood trošku mimo. Nedávno se byl borec podívat na mou koktávku a když viděl, že má 280tis hned chtěl desítku slevu pač auto za chvíli čeká generálka motor... nestačil utíkatbigsmile

to musíš napsat do inzerátu,jak jsem nedávno četl,stočím na požadovaný počet kilometrůbigsmile

Honzik8719 (Člen)
06.10.2011 23:55:35
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:
Lihy psal:


hele ale von to třeba fakt nikdo nestočil....prostě má namotáno 119 000...bo stará bandaska má počítadlo jen pětimístný...

Myslím že budeš nejblíž pravděgood Vono venku není nic tak zvlášť zarážejícího,že mají motorky přes kilo,dvě,tři... To jenom u nás sou lidi kreténi,keří mají zafixovaný,že jejich první Škoda 1000MB byla po vosumdesáti tisících zralá na go a dneska to nebude lepšícoolbigsmile

svatá pravdagood trošku mimo. Nedávno se byl borec podívat na mou koktávku a když viděl, že má 280tis hned chtěl desítku slevu pač auto za chvíli čeká generálka motor... nestačil utíkatbigsmile

týýý vole to je čerstvě zaběhnutýgood


...relativní kochač...
Koldan (Člen)
07.10.2011 08:09:04
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:
Lihy psal:


hele ale von to třeba fakt nikdo nestočil....prostě má namotáno 119 000...bo stará bandaska má počítadlo jen pětimístný...

Myslím že budeš nejblíž pravděgood Vono venku není nic tak zvlášť zarážejícího,že mají motorky přes kilo,dvě,tři... To jenom u nás sou lidi kreténi,keří mají zafixovaný,že jejich první Škoda 1000MB byla po vosumdesáti tisících zralá na go a dneska to nebude lepšícoolbigsmile

svatá pravdagood trošku mimo. Nedávno se byl borec podívat na mou koktávku a když viděl, že má 280tis hned chtěl desítku slevu pač auto za chvíli čeká generálka motor... nestačil utíkatbigsmile

mám najeto na firemní Fóbiji (samo že v chrochták v kombajnu, bez švihadel, na hlínách, s hagusy a klímou:o) 250 000 a jede jako sviň, za celou dobu ani jedna závada a su přesvěčený, že dalších 250 000 nalítá, i dyž už ne se mnoj, páč já si polepčímevilsmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Honzik8719 (Člen)
07.10.2011 16:04:34
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Koldan psal:
Banditatom psal:
VikecB12 psal:


Myslím že budeš nejblíž pravděgood Vono venku není nic tak zvlášť zarážejícího,že mají motorky přes kilo,dvě,tři... To jenom u nás sou lidi kreténi,keří mají zafixovaný,že jejich první Škoda 1000MB byla po vosumdesáti tisících zralá na go a dneska to nebude lepšícoolbigsmile

svatá pravdagood trošku mimo. Nedávno se byl borec podívat na mou koktávku a když viděl, že má 280tis hned chtěl desítku slevu pač auto za chvíli čeká generálka motor... nestačil utíkatbigsmile

mám najeto na firemní Fóbiji (samo že v chrochták v kombajnu, bez švihadel, na hlínách, s hagusy a klímou:o) 250 000 a jede jako sviň, za celou dobu ani jedna závada a su přesvěčený, že dalších 250 000 nalítá, i dyž už ne se mnoj, páč já si polepčímevilsmokin

moje ochcávka má přez 360 000 nalítáno a pořád jezdí jak novágood


...relativní kochač...
Aldatuner (Člen)
10.10.2011 16:41:27
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Tak já jen přihodím něco na téma kvílející kvalt...mám B12S r.v. 2002, najeto asi 35 tkm a trojka je hlučnější než ostatní kvalty. Ale zatím myslím, že to není až tak hlučný, takže to snad nějaký ten tkm vydrží smile1

holeczech (Člen)
20.10.2011 19:46:08
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Promluvil jsem s prodávajícím a docela mě přesvědčil,že by kilometry přece jen mohli sedět.Dohledává na protokol z evidenčky a v Německu zjistil poslední STK,takže by mohl sehnat protokol.
jinak kvílení ještě upřesním,je slyšet hlavne bez plynu,když podřadím na dvojáka a dobržďuju motorem,jak jde dvojka do tahu zdá se mi to nepatrné.
posílám odkaz s fotkama,mrkněte jestli vás trkne něco co by nasvědčovalo,že má rozhoně víc než v současnosti 20.000Km.
Mluvil jsem i s předchozím majitelem a on říkal,že na ní docela kašlal a jen jezdil,navíc stála venku,nebo ve vlhký garáži a brzdy a gumy nešetřil.Zadek prý měnil po 3-4 tisících a mrkněte jakej mám vzorek po 8tisících ve dvou,na totožný gumě smile1

http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=56121

holeczech (Člen)
20.10.2011 19:56:25
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

kecám,resp. neumím počítat,ta guma na posledních obrázkách má 6.000 ne 8 smile1

Kelly01 (Člen)
20.10.2011 20:02:52
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Úplně vyřízenáheadshake

A má aspoň originál řetěz a kolasurprised


God Save The Queen!
XJelen (Člen)
20.10.2011 20:38:38
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

ty vole teď jsem teprve zjistil, že mluví o první šestcesurprised
počkej ty si fakt myslíš, že starej model šestky má nalítanejch dvacet?

hele kecy typu, " pročby ne, známýmu stojí motorka už šest let v kůlně" neberu protože by v těch kůlnách musela stát polovička ojetejch motorek na trhu headshake


Strýcfajtr !!!
VikecB12 (Člen)
20.10.2011 20:40:07
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Žiješ v iluzi,motorka s najetejma 20tisícama je jako z továrny.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
holeczech (Člen)
20.10.2011 21:13:37
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

Kelly01 psal:

Úplně vyřízenáheadshake

A má aspoň originál řetěz a kolasurprised

kulatý světlo se mi nelíbilo tak šlo pryč,tohle líp svítí,při vyší rychlosti se aspoń trochu schovám a hlavně má pro mě ta mašina větší šmrnc,no a klín a Yoshi mě taky baví...neboli takhle pěkně jsem si jí zprznil sám smile1

Jestli jsou vážně stočený Km tak s tím se dá žít,spíš mě žere jestli mě jako "greenhorna" nakrmili pohádkama smile1

XJelen (Člen)
20.10.2011 21:22:25
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

holeczech psal:
Kelly01 psal:

Úplně vyřízenáheadshake

A má aspoň originál řetěz a kolasurprised

kulatý světlo se mi nelíbilo tak šlo pryč,tohle líp svítí,při vyší rychlosti se aspoń trochu schovám a hlavně má pro mě ta mašina větší šmrnc,no a klín a Yoshi mě taky baví...neboli takhle pěkně jsem si jí zprznil sám smile1

Jestli jsou vážně stočený Km tak s tím se dá žít,spíš mě žere jestli mě jako "greenhorna" nakrmili pohádkama smile1

hele dvacet nedvacet, vypulírovaná a udržovaná vypadá good takže si s tim nelam hlavu a ten jekot spíš teda nech poslechnout (letos to už asi nestihneš) někde mezi ostatníma bandaskama vono to vydává zvuků až až a ne vždycky se jedná o vadu. Psals že to kvílí, když brzdíš motorem, možná tady celou dobu píšem každej úplně o jiným zvuku smile1


Strýcfajtr !!!
holeczech (Člen)
20.10.2011 21:55:43
Offline

Re: Dvojka kvílí jak zpátečka u Š 120 ?

OK,díky za radu.Je fakt,že ty Km nejsou až tak důležitý,hlavně v jakým cajku každý mašinu má smile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr