Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » triko bandit

pepa (Člen)
01.10.2009 18:33:27
Offline

triko bandit

bandiťáci, chtěl bych si nechat udělat triko s motivem samolepky co si dáváme na auta.
viděl bych to  tak na rozměr tak 20 x 30 cm
měl by někdo zájem
při větším množství by se dala udělat lepší cena.
dneska sem zjišťoval a při 50ks by to mohlo být 250,- záleží na ceně trika

jo a to logo:

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/110_logo_bandit_mini.jpg



tak jestli by byl zájem tak mi písnite na mejl good


GSX 1400 K7
osiris (Člen)
01.10.2009 18:49:01
Offline

Re: triko bandit

...už existujou ;)

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_jebka_klan_1.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/70_jebka_klan_2.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Msudra (Člen)
01.10.2009 18:51:30
Offline

Re: triko bandit


gdo maže,ten jede...:)
malda (Člen)
01.10.2009 18:51:37
Offline

Re: triko bandit

Pořádnej banditák má triko od vjetnamce !!! A nemá na toto logo někdo autorský právo ? Nedělej plagiáty !!!

osiris (Člen)
01.10.2009 19:29:40
Offline

Re: triko bandit

...počkej jestli se vás sejde víc, po kusech to vyjde draho (má to odsud asi 20 jebkařů)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
huskyb12 (Administrator)
01.10.2009 19:34:57
Offline

Re: triko bandit

vjetnamec bude dělat eště před vánocema remejk starý edice "Bandit pičo" přes celej hřbet ...
doba je zlá, vznikne Bandit kvelb včetně e-shopu ...
nový kolekce trik budou dál na srazech, dřív než na e-shopu a bez poštovnýho ...


ale di, Ty brepto ...
Mour (Člen)
01.10.2009 20:05:01
Offline

Re: triko bandit

huskyb12 psal:

vjetnamec bude dělat eště před vánocema remejk starý edice "Bandit pičo" přes celej hřbet ...
doba je zlá, vznikne Bandit kvelb včetně e-shopu ...
nový kolekce trik budou dál na srazech, dřív než na e-shopu a bez poštovnýho ...

smile2bad

spidys (Člen)
01.10.2009 20:09:09
Offline

Re: triko bandit

Eshop? surprised
To je smutnej příbjeh bad


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
pepa (Člen)
01.10.2009 20:20:47
Offline

Re: triko bandit

no já bych chtěl jednobarevný...
jo to jebka klan už sem viděl...
počkám jestli se někdo ozve, bandit pičo naštěstí mám, ale chci něco na běžný nošení smile1 chtěl bych vidět kolik z vás nosí běžne bandit pičo surprised


GSX 1400 K7
WenzelB6 (Člen)
01.10.2009 20:22:45
Offline

Re: triko bandit

a kuwasurprised to jako Bpussy a pak pussypussy  pussypussypussy  pussypussypussypussy  pussypussypussypussypussy  pussypussypussypussypussypussy  smile2

osiris (Člen)
01.10.2009 20:23:45
Offline

Re: triko bandit

...jo ...nosím bptriko běžně ...všude ...nemám s tím problém ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
01.10.2009 20:25:21
Offline

Re: triko bandit

Mour psal:
huskyb12 psal:

vjetnamec bude dělat eště před vánocema remejk starý edice "Bandit pičo" přes celej hřbet ...
doba je zlá, vznikne Bandit kvelb včetně e-shopu ...
nový kolekce trik budou dál na srazech, dřív než na e-shopu a bez poštovnýho ...

smile2bad

Tím to trochu ztratí to kouzlo... Ale já brečim při každý změně, tak si mě nevšímejte... Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
spidys (Člen)
01.10.2009 20:31:00
Offline

Re: triko bandit

Taky nosim běžně... hlavně v práci a v knajpje good bigsmile


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Borák (Člen)
01.10.2009 22:20:47
Offline

Re: triko bandit

jak e-shop si děláš kozi néééé

jen na akcích...kuwa vjětnamec už neví kde by vydělával coolfuckfuckfuckbigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
nicola.foxx (Člen)
02.10.2009 00:16:11
Offline

Re: triko bandit

Taky nosim BPtriko do prace a aspon mam klid, protoze s tou picou pry nemam chodit k uzivatelum na pomoc goodgoodgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Pšán (Člen)
02.10.2009 06:44:59
Offline

Re: triko bandit

..Osi,jestli se to bude konat,tak jednu jebku bych vzal..


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Luk (Člen)
02.10.2009 07:33:32
Offline

Re: triko bandit

ešop -> totalni masofka badsmile2smile2smile2


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Filous (Člen)
02.10.2009 07:35:14
Offline

Re: triko bandit

pepa psal:

no já bych chtěl jednobarevný...
jo to jebka klan už sem viděl...
počkám jestli se někdo ozve, bandit pičo naštěstí mám, ale chci něco na běžný nošení smile1 chtěl bych vidět kolik z vás nosí běžne bandit pičo surprised

...já...a třeba Prase taky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
02.10.2009 07:42:45
Offline

Re: triko bandit

Taky chodím v pičotriku fšude,ale už ho mám uplně v dezolátním stavu a další na skladě nemámsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Ice (Člen)
02.10.2009 08:37:32
Offline

Re: triko bandit

Luk psal:

ešop -> totalni masofka badsmile2smile2smile2

21. století pánové... a hlavně se tím vyvaruje kopií a podobných počinů... Když je něco kvalitního, proč to nepustit dál do světa, kor, když pravděpodobnost, že si to triko pořídí někdo, kdo nesedlá bandasku je opravdu malá... Třeba já na banditsrazy nemůžu, protože mě hodně lidí nemá rádo a nechci být bit bigsmile, ale banditpussytriku bych se nebránil... Takže nebuďte závistiví a lakomí... BANDITpussy éšop dobrej nápad... smokingood


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
XJelen (Člen)
02.10.2009 08:39:39
Offline

Re: triko bandit

pičotriko mám jen jedno smile2 takže ho beru jen slavnostnější chvíle smile1

za ten e-shop bad takhle to mělo ten punc originality


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
02.10.2009 08:53:03
Offline

Re: triko bandit

Ice psal:
Luk psal:

ešop -> totalni masofka badsmile2smile2smile2

21. století pánové... a hlavně se tím vyvaruje kopií a podobných počinů... Když je něco kvalitního, proč to nepustit dál do světa, kor, když pravděpodobnost, že si to triko pořídí někdo, kdo nesedlá bandasku je opravdu malá... Třeba já na banditsrazy nemůžu, protože mě hodně lidí nemá rádo a nechci být bit bigsmile, ale banditpussytriku bych se nebránil... Takže nebuďte závistiví a lakomí... BANDITpussy éšop dobrej nápad... smokingood

...ale zavedenim prodeje přes ňákej šop stratí todle zboží punc ekskluzivity, coš je škoda...sem prostě konzerva a je mi fuck, kerý je století...a ty nebuť posera, vem si tomfu, dyby náhodou a někam přijeť, bo nad rumem se spousta vjecí srovnábigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ice (Člen)
02.10.2009 08:55:06
Offline

Re: triko bandit

Tak přece nenapíšu, že jsem lenoch? bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
faitík (Člen)
02.10.2009 09:22:51
Offline

Re: triko bandit

Pičo triko nosim všude, kde chci. Hlavně do hospody. Všem okolo se moc líbí goodsmile1

E - šop bad to neni dobrá volba. Určitě bych to nechal na vjetnamcovi na banditpičoakcích.


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
huskyb12 (Administrator)
02.10.2009 09:35:20
Offline

Re: triko bandit

Borák psal:

jak e-shop si děláš kozi néééé

jen na akcích...kuwa vjětnamec už neví kde by vydělával coolfuckfuckfuckbigsmile

to nejni vo prachách a snad nikdy nebude, Xicht to nestíhá, budu to dělat já a v tom, že to pude vobjednat počtou domů problém nevidim, jak sem psal nová edice bude k mání nejdřív na srazech a až "vodpad" se dostane na eshop ...


ale di, Ty brepto ...
vlada1200 (Člen)
02.10.2009 09:44:22
Offline

Re: triko bandit

E-shop já docela vítámgood Ale BP triko si pořídit na srazu...tak tu exkluzivitu si já osobně nenechám ujít!!
A že by si to každý kupoval...toho bych se nebálsmokin a když náhodou jo, tak bych se asi ass smíchy, kdyby  nekdě na motosrazu, nějaký nagelovaný šampóňák na zmrzlině přijel v triku BP bigsmile (tím samozřejmě nemyslím nikoho odtud!!smile1 )


Jezdím tak, abych dojel!
vlada1200 (Člen)
02.10.2009 09:46:13
Offline

Re: triko bandit

PS: dělají se i dětská BP trika??? mladej už z jednoho bandit trika vyrústá!! idontknow


Jezdím tak, abych dojel!
Billy (Člen)
02.10.2009 09:53:04
Offline

Re: triko bandit

JA taky este BP triko nemam hold sem se k nemu jeste nikdy nedostal, tak snad budou a eshop delat najednou me prijde divny kdyz to doposut bylo takhle idontknow


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
zzzmrzlinar (Člen)
02.10.2009 09:57:27
Offline

Re: triko bandit

chci původní BanditPyčoTriko a to co nejdřív sakra

a sem Zzzmrzlinář kvůli tomu že sem dřiv prodával zmrzlinu, jako tu na lízání bigsmile keine prdel

barynek (Člen)
02.10.2009 10:00:06
Offline

Re: triko bandit

souhlas s e-shopem bad
taky jsem musel na sraz abych ho dostal.... ale co už, je to Xichtovo věc, takže mu to už asik nerozmluvíme...smile2


Bandit 4EVER!!!
inkvizitorr (Administrator)
02.10.2009 10:15:54
Offline

Re: triko bandit

s trikama je to tak: když nás bylo ještě pár, dělaly se hadry podle toho kdo co chtěl a vzhledem k tomu že se nejdenalo o nějaký megapočty tak to vždycky tak nějak vyšlo. od dob masovek kdy se nás sejde ať na srazu nebo třeba na těch letošních mostech/sosnovejch přes 150 a každej by rád něco jinýho už to holt takhle prostě dělat nejde. mě neustále někdo píše nebo volá že by potřeboval to nebo tamhleto a ještě velikosti do toho....bad sem rád, že se mi vždycky podaří zorganizovat ježdění, je vokolo toho sraní assassass než se zajistí okruh, vyberou všechny platby, všechno se zaregistruje, přiveze chlast, žrádlo, zajistit focení, video, no jednoduše málo sraní vokolo toho zrovínka neni a na trika už halt nezbejvá tajm. proto sem se domluvil s houskou kerej je ochotnej se vo to starat že by se těhle věcí ujal, tj. trika by nechal udělat přivez by ja na sraz jako standartně no a co by zbylo by se šouplo do nějakýho ešopu bo co s tim když se to pak válí v garáži... druhá varianta je to prodávat jenom na srazech a ježděních jako to bylo doteď, ovšem musí se toho stejně někdo ujmout bo já to fakt nestíham a musí počítat s tim, že v tom bude mít dost válejících se peněz zbytečně a spoustu starostí furt to někam stěhovat autem po srazech a eště to tam nabízet...idontknow ha? e?smokin


doba je temná...
Ice (Člen)
02.10.2009 10:20:43
Offline

Re: triko bandit

e-shop, to říkám pořád, i když nepředpokládám, že ti, co je maj ze srazu budou pro... ale to je logické...smile1


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
faitík (Člen)
02.10.2009 10:28:15
Offline

Re: triko bandit

inkvizitorr psal:

s trikama je to tak: když nás bylo ještě pár, dělaly se hadry podle toho kdo co chtěl a vzhledem k tomu že se nejdenalo o nějaký megapočty tak to vždycky tak nějak vyšlo. od dob masovek kdy se nás sejde ať na srazu nebo třeba na těch letošních mostech/sosnovejch přes 150 a každej by rád něco jinýho už to holt takhle prostě dělat nejde. mě neustále někdo píše nebo volá že by potřeboval to nebo tamhleto a ještě velikosti do toho....bad sem rád, že se mi vždycky podaří zorganizovat ježdění, je vokolo toho sraní assassass než se zajistí okruh, vyberou všechny platby, všechno se zaregistruje, přiveze chlast, žrádlo, zajistit focení, video, no jednoduše málo sraní vokolo toho zrovínka neni a na trika už halt nezbejvá tajm. proto sem se domluvil s houskou kerej je ochotnej se vo to starat že by se těhle věcí ujal, tj. trika by nechal udělat přivez by ja na sraz jako standartně no a co by zbylo by se šouplo do nějakýho ešopu bo co s tim když se to pak válí v garáži... druhá varianta je to prodávat jenom na srazech a ježděních jako to bylo doteď, ovšem musí se toho stejně někdo ujmout bo já to fakt nestíham a musí počítat s tim, že v tom bude mít dost válejících se peněz zbytečně a spoustu starostí furt to někam stěhovat autem po srazech a eště to tam nabízet...idontknow ha? e?smokin

máš recht, že s tim máš hodně sraní, v tůtom směru tě úplně chápu
už nás nejni nejmíňsurprised to si musíme přiznat, ale é-šopsmile2


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
inkvizitorr (Administrator)
02.10.2009 10:32:53
Offline

Re: triko bandit

faitík psal:

máš recht, že s tim máš hodně sraní, v tůtom směru tě úplně chápu
už nás nejni nejmíňsurprised to si musíme přiznat, ale é-šopsmile2

tak zkus vymyslet něco jinýho jak to udělat aby nám zůstaly celý kozy a nažranej vlk idontknow omezit to jenom registravanejm lidem na fóru? nebo třeba udělat veřejnou sérii a pak třaba pičosŕii kerá bude k dostání jenom na srazech aby zůstal punc exkluzivity? možností je víc, ale jag z toho vybruslitidontknowsmokin rozhodně za sebe řikám že stávající stav udržet nejdebad


doba je temná...
Mour (Člen)
02.10.2009 10:49:11
Offline

Re: triko bandit

inkvizitorr psal:

... bohužel máš pravdu, jinak to nejde.

Mohly by být zase teda v e-šopu i babské kalhotky s Bandit pussy ....působí to stejně jak když si vezme děvče do lože triko s nápisem Policie bigsmilebigsmilebigsmile

Ice (Člen)
02.10.2009 10:58:13
Offline

Re: triko bandit

Mour psal:
inkvizitorr psal:

... bohužel máš pravdu, jinak to nejde.

Mohly by být zase teda v e-šopu i babské kalhotky s Bandit pussy ....působí to stejně jak když si vezme děvče do lože triko s nápisem Policie bigsmilebigsmilebigsmile

zvrhlíku... bigsmilebigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Luk (Člen)
02.10.2009 11:19:43
Offline

Re: triko bandit

inkvizitorr psal:
faitík psal:

máš recht, že s tim máš hodně sraní, v tůtom směru tě úplně chápu
už nás nejni nejmíňsurprised to si musíme přiznat, ale é-šopsmile2

tak zkus vymyslet něco jinýho jak to udělat aby nám zůstaly celý kozy a nažranej vlk idontknow omezit to jenom registravanejm lidem na fóru? nebo třeba udělat veřejnou sérii a pak třaba pičosŕii kerá bude k dostání jenom na srazech aby zůstal punc exkluzivity? možností je víc, ale jag z toho vybruslitidontknowsmokin rozhodně za sebe řikám že stávající stav udržet nejdebad

Ze toho mas moc, je jasny, to nemusis vysvetlovat a patri ti za to dikgood

ty napady, jak zabranit uplnej masofce jsou podle me dobrygood
-na srazech limitovany edice
-po e-shopu treba jen lidem, kery jsou registrovany urcitou dobu, aby se vyloucili chytraci co si koupili bandasku padz je zrovna ted nejlevnejsi a honem chtej machrovat v trikuevilidontknow
Pokud k tomu budou mit ten spravnej Bpussy vztah, tak si pro nej na sraz dojedougood

Chvala Houskovi, ze se toho ujalgoodbeer


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
zzzmrzlinar (Člen)
02.10.2009 11:35:20
Offline

Re: triko bandit

ne že bych měl něco proti "exkluzivitě" ale s tím omezováním co si kdo může koupit a za jakou dobu to bude chtít hodně vopatrně.

Aby to pak nepřipomínalo pomalu MCíčka a různé Prospect systémy, si myslím že vo tom Bandit fakt neni.

Luk (Člen)
02.10.2009 11:44:54
Offline

Re: triko bandit

zzzmrzlinar psal:

ne že bych měl něco proti "exkluzivitě" ale s tím omezováním co si kdo může koupit a za jakou dobu to bude chtít hodně vopatrně.

Aby to pak nepřipomínalo pomalu MCíčka a různé Prospect systémy, si myslím že vo tom Bandit fakt neni.

jo, jasny, uz kdyz sem to psal me napadlo, ze to malinko zavanibigsmile
nakej sektarskej system bych urcite nechtelsick


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
inkvizitorr (Administrator)
02.10.2009 11:52:51
Offline

Re: triko bandit

Luk psal:

jo, jasny, uz kdyz sem to psal me napadlo, ze to malinko zavanibigsmile
nakej sektarskej system bych urcite nechtelsick

tak jasně že to trochu zavání, na druhou stranu sou to klubový věci suzukibandit.cz a né značkový věci suzuki bandit, to bych rozlišoval a naše "barvy" nedával určitě nikomu jen taksmokin


doba je temná...
Luk (Člen)
02.10.2009 11:55:45
Offline

Re: triko bandit

dekuju ti, nacelniku, ze ses me zastal...bigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
osiris (Člen)
02.10.2009 12:07:30
Offline

Re: triko bandit

inkvizoj: že v tom moníček dělá jistě víš cool a že jí to i baví jsi snad poznal surprisedbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
02.10.2009 12:41:44
Offline

Re: triko bandit

A co na srazech dávat nějaký "známky" bo co a pokud je někdo bude vlastnit, tak za každou známku bude moct něco vobjednat na eshopu? Samo že známka by musela bejt nějak vošetřená tak aby se na ní dalo nakoupit jen jednou. evil


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
faitík (Člen)
02.10.2009 13:09:37
Offline

Re: triko bandit

Luk psal:
inkvizitorr psal:
faitík psal:

máš recht, že s tim máš hodně sraní, v tůtom směru tě úplně chápu
už nás nejni nejmíňsurprised to si musíme přiznat, ale é-šopsmile2

tak zkus vymyslet něco jinýho jak to udělat aby nám zůstaly celý kozy a nažranej vlk idontknow omezit to jenom registravanejm lidem na fóru? nebo třeba udělat veřejnou sérii a pak třaba pičosŕii kerá bude k dostání jenom na srazech aby zůstal punc exkluzivity? možností je víc, ale jag z toho vybruslitidontknowsmokin rozhodně za sebe řikám že stávající stav udržet nejdebad

Ze toho mas moc, je jasny, to nemusis vysvetlovat a patri ti za to dikgood

ty napady, jak zabranit uplnej masofce jsou podle me dobrygood
-na srazech limitovany edice
-po e-shopu treba jen lidem, kery jsou registrovany urcitou dobu, aby se vyloucili chytraci co si koupili bandasku padz je zrovna ted nejlevnejsi a honem chtej machrovat v trikuevilidontknow
Pokud k tomu budou mit ten spravnej Bpussy vztah, tak si pro nej na sraz dojedougood

Chvala Houskovi, ze se toho ujalgoodbeer

to Inkviz a Luk: To co jste tu napsali jsou super možnostigood a já si myslim, že by bylo dobrý tyto možnosti hodit do ankety na úvodní stránce a nechat hlasovat lid. A pak už záleží stejně na vás bandit gůrů, jestli to co si lid vybere je správný a zvládnutelný.help


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Kakac (Člen)
02.10.2009 13:24:42
Offline

Re: triko bandit

Píšete kluci admini zajímavě good
Je fakt že do e shopu bych to nedával bad
Ale docela mě mrzelo že treba v Jedovnici nebyla možnostsmile2,ale je fakt že to ofiko sraz nebyl.Ale v Jedovnici se slezlo docela dost lidí a v podstatě jen Bandiťáci.
Takže bych byl za aby Inkviz delegoval někoho z Moravy(samo že dobrovolníka kterej má zájem).Protože vy kluci český na nás na Moravě (Asiibigsmilebigsmile) nemáte moc čas ani moc chuti semka jezdit.evil
Vo nedobrovolným dobrovolníkovi bych věděl. Banditatom je jak vyšitejbigsmilebigsmilebigsmile
Stejně se furt do něčeho sere (hrnky,krýgle) tak by si mohl vzít pod křídlo i distribuci hader Banditpussy


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
Ice (Člen)
02.10.2009 14:04:43
Offline

Re: triko bandit

spidys psal:

A co na srazech dávat nějaký "známky" bo co a pokud je někdo bude vlastnit, tak za každou známku bude moct něco vobjednat na eshopu? Samo že známka by musela bejt nějak vošetřená tak aby se na ní dalo nakoupit jen jednou. evil

ehm ehm... bony? bigsmile


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
nicola.foxx (Člen)
02.10.2009 15:16:03
Offline

Re: triko bandit

spidys psal:

A co na srazech dávat nějaký "známky" bo co a pokud je někdo bude vlastnit, tak za každou známku bude moct něco vobjednat na eshopu? Samo že známka by musela bejt nějak vošetřená tak aby se na ní dalo nakoupit jen jednou. evil

Doba je zla, tak budeme mit listky na obleceni jako bejvaly na maso a atd..bigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
ross (Člen)
02.10.2009 16:52:41
Offline

Re: triko bandit

hovno,
nedělejte z toho vědu, jak kdyby se na ty hadry stály frontysmile1

prostě kdo bude chtít, tak ať si to vobjednásmile1

hip hip hurá novýmu hadrníkovismokin


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
nicola.foxx (Člen)
02.10.2009 17:14:41
Offline

Re: triko bandit

Budeme mit teda novyho a o neco hubenejsiho vjetnamce good
Schvalne jestli s nim bude stejne dobra spoluprace jako s tim predchozimidontknowgood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Miras (Člen)
02.10.2009 17:16:25
Offline

Re: triko bandit

No já jsem třeba E-shopem nadšenej. Na stránkách jsem hafo let skoro denně, ale na srazy čas nemám. Tričko bych si přál jako že hodně. good

Hanz (Člen)
02.10.2009 17:59:48
Offline

Re: triko bandit

BP třičko bych taky bral, nemám v čem chodit do kostela..smile2bigsmile.

Jinak sem pro limited edition triček na srazu a běžnejch triček a dalších pussy na e-shopu pro registrovaný bandiťáky..goodgoodgood


WD club member...
kojaksro (Člen)
02.10.2009 18:41:05
Offline

Re: triko bandit

.....můj nevýznamný názor, trička pár druhů na E-shopgood

....no a každoročně na ten jeden sraz spešl edicegood

....stejně kdo na ten sraz jede, se tu většinou píše na fóru, tak kdo ho bude chtít, napíše velikost, včas dopředu ať na to má Houska, čas je udělat.

....mě osobně je to u ass, protože se stejně vždycky naseru všudebigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Borák (Člen)
02.10.2009 20:49:08
Offline

Re: triko bandit

fšak Houska proto je tam ten smajlík na konci
je mně jasný že s tim je moře starostí a taky se f tom válej prašule který se do toho mušej investovat a celkem to chápu...
ale jak už bylo řečený určitý věci by měli bejt k mání jen na srazech  ..a až časem na e-šopu... ale už mlčim
a že se toho ksicht chce zbavit se nedivim vůbec
vono toho mrdání kolem fšech akcí je dost
já to skoušim jednou ročně a pokaždý se dušuju že naposled fuck bigsmile


...nikdo nevojebe Ježíše...
nicola.foxx (Člen)
02.10.2009 21:01:54
Offline

Re: triko bandit

Borák psal:

já to skoušim jednou ročně a pokaždý se dušuju že naposled fuck bigsmile

Nevzdavej to. Co jsem slysel vypraveni, tak to dycinky stoji za togood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 21:29:39
Offline

Re: triko bandit

e-shop?

Omezit na registrovany a vyplněny profily. Tuto možnost by možna i zvažil. ale jinak headshake

Jinak doufam že mi na jaře vrati noty a že už začnu par srazu objiždet.

Ale važně by si taky přal to Bandit PIČO triko a problemy s nim chodit klasiky po ulici by neměl. Ja se za to že jsu Banditak nestydim. A at si lidi mysli co chteji me to je uplně jedno.

Jinak letos jsme byl na 2srazech a ani na jednom jsem Bandit Pičo triko neviděl. Co vim prodalavlo se letos jen to tričko CEC Bandit team.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
kojaksro (Člen)
02.10.2009 21:33:10
Offline

Re: triko bandit

Frodo89 psal:

e-shop?

Omezit na registrovany a vyplněny profily. Tuto možnost by možna i zvažil. ale jinak headshake

Jinak doufam že mi na jaře vrati noty a že už začnu par srazu objiždet.

Ale važně by si taky přal to Bandit PIČO triko a problemy s nim chodit klasiky po ulici by neměl. Ja se za to že jsu Banditak nestydim. A at si lidi mysli co chteji me to je uplně jedno.

Jinak letos jsme byl na 2srazech a ani na jednom jsem Bandit Pičo triko neviděl. Co vim prodalavlo se letos jen to tričko CEC Bandit team.

....kdes byl?surprised

...sem tě nevidělsurprised

......většinou je na okruhách, nebo na ofiko srazu.


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
faitík (Člen)
02.10.2009 21:33:50
Offline

Re: triko bandit

musíš koukat na záda pussy

a hele co si dělal, že ti vzali papíry?

rychlost?

chlast?

drogy?idontknow


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 21:34:42
Offline

Re: triko bandit

Ještě me napada jenda vec.

eshop? no jo mit jistou nabydku nechat to vyrabět na zakazku ale předavat pouze na srazeh.

Ja osobne by si ho klidně i zaplatil předem kdyby to inkvizitorovy pomohlo. Ale hned by po něm měl žadost si nechat na rukav napsat svuj nick


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
kojaksro (Člen)
02.10.2009 21:44:00
Offline

Re: triko bandit

...to Frodo, řekni Lachtanovi ten ti švihne na záda plastovou lžičkou pěknou pussy

.......vím o čem mluvím, měl jsem ji tam 3 tejdny, a mezitím jsem byl u lékařesurprised, sestřička byla tak nějak mimo.....bigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 21:55:54
Offline

Re: triko bandit

kojaksro psal:
Frodo89 psal:

e-shop?

Omezit na registrovany a vyplněny profily. Tuto možnost by možna i zvažil. ale jinak headshake

Jinak doufam že mi na jaře vrati noty a že už začnu par srazu objiždet.

Ale važně by si taky přal to Bandit PIČO triko a problemy s nim chodit klasiky po ulici by neměl. Ja se za to že jsu Banditak nestydim. A at si lidi mysli co chteji me to je uplně jedno.

Jinak letos jsme byl na 2srazech a ani na jednom jsem Bandit Pičo triko neviděl. Co vim prodalavlo se letos jen to tričko CEC Bandit team.

....kdes byl?surprised

...sem tě nevidělsurprised

......většinou je na okruhách, nebo na ofiko srazu.

Byl jsem na tom prvnim a poslednim ježěnim v Mostě se jen podivat na to prvni jsem přijel dokonce ze srandy na fichtlu, měl jsem ho zaparkovaného pod věží, A vim že mě tam par lidi i vidělo.
jinak dukazem je i tato foto jsem ta osoba uplně vzadu
http://www.suzukibandit.cz/storage/200906032310_26.jpg

Jo proč mam zakaz řizeni? No chytli me na Bandasce bez papiru v Suzuki na mě udělaly podraz nakecalimi že se do 4000tisic vejdu a když tam tatka jel po koupi Bandasky tak mu řekly že se omlouvaji ale že se zmilyly a že to vyjde na 11000,-Kč a tak ho tatka přivezl neuzavřeneho a ja se druhy den šel nevedomky project a chytli mě. To bylo vloni na podzim a ted od zaři mam zakaz řizeni na 12měsicu. ale doufam že mi v pulce zbytek trestu odpustí.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
faitík (Člen)
02.10.2009 22:07:28
Offline

Re: triko bandit

ty woe tak to si změň podpissmile1
bandaska neni indisponovaná ale tysurprisedhelp


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 22:08:58
Offline

Re: triko bandit

faitík psal:

ty woe tak to si změň podpissmile1
bandaska neni indisponovaná ale tysurprisedhelp

Ona i bandaka je momentalně indisponovana když si znudy leštim kola. A bez kol to jaksi nejezdi


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
faitík (Člen)
02.10.2009 22:11:23
Offline

Re: triko bandit

jo tak to jo. Vono z toho podpisu vyznělo jakože si to koupil rozstřelený a dáváš to dohromady. Pádž kokud si pamatuju vod tý doby co si tu tůten podpi máš


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 22:21:29
Offline

Re: triko bandit

faitík psal:

jo tak to jo. Vono z toho podpisu vyznělo jakože si to koupil rozstřelený a dáváš to dohromady. Pádž kokud si pamatuju vod tý doby co si tu tůten podpi máš

Ju měl jsem rozmlaceny budiky ale ty už jsem si sehnal.
Jinak tady je ta ma bandaska v neupravenych foto a berte je s rezervou jsou foceny na smartphonu  tedy kvalita tomu odpovida
http://frodo89.rajce.idnes.cz/Prestavba/


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
faitík (Člen)
02.10.2009 22:34:18
Offline

Re: triko bandit

leštěnka:good:

asi ti nci jinýho nezbejvá, než to leštit:bad:


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 22:38:35
Offline

Re: triko bandit

faitík psal:

leštěnkagood

asi ti nci jinýho nezbejvá, než to leštitbad

Alespon se nenudim smile1 A když me to stoji minimum finaci, tak proč neleštit?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
faitík (Člen)
02.10.2009 22:41:47
Offline

Re: triko bandit

jak to děláš?redface


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 22:51:22
Offline

Re: triko bandit

faitík psal:

jak to děláš?redface

uplne normalně smile1 uvadim v praxi o čem jsem se na učnaku učil pouze teoreticky smile1

mam rodinu na spravnych místeh tak se da par veci sehnat levněji.

Jinak je to takova sedava prace v garaži. Barvu opiskuješ a pak nakoupiš slušnou zasobu vaťáků 400, 600, 1000, 1200, 2000 ktomu nakopiš ještě sadu hadrovy kotouče a leštici pasty většinou se použiva tmavě zelena. Jo čim lepe to před tim vybrousiš tim lepši lesk ten hadrak uděla


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 22:53:40
Offline

Re: triko bandit

Frodo89 psal:
faitík psal:

jak to děláš?redface

uplne normalně smile1 uvadim v praxi o čem jsem se na učnaku učil pouze teoreticky smile1

mam rodinu na spravnych místeh tak se da par veci sehnat levněji.

Jinak je to takova sedava prace v garaži. Barvu opiskuješ a pak nakoupiš slušnou zasobu vaťáků 400, 600, 1000, 1200, 2000 ktomu nakopiš ještě sadu hadrovy kotouče a leštici pasty většinou se použiva tmavě zelena. Jo čim lepe to před tim vybrousiš tim lepši lesk ten hadrak uděla

Vylepšovaky a figle neprozrazuji smile1 Už ti jen radim nesundavej tu barvu z kol smyrkem.


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
faitík (Člen)
02.10.2009 23:17:35
Offline

Re: triko bandit

blázníš?! Na ty moje krásný černý kola nesáhnu!idontknow


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 23:23:29
Offline

Re: triko bandit

faitík psal:

blázníš?! Na ty moje krásný černý kola nesáhnu!idontknow

No jo taky když ty maš to S tak se ani moc nedivim na něm by to vypadalo divně bigsmile K tomu Nku to celkem i pasuje


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Pajk (Člen)
02.10.2009 23:27:25
Offline

Re: triko bandit

Jo, mladí, neklidný a nerozvážný. Mám rád čistý ráfky a proto jsou černý a v ušetřenym čase místo leštění honim kmsmile1bigsmile. I když ?

faitík (Člen)
02.10.2009 23:28:52
Offline

Re: triko bandit

Pajk psal:

Jo, mladí, neklidný a nerozvážný. Mám rád čistý ráfky a proto jsou černý a v ušetřenym čase místo leštění honim kmsmile1bigsmile. I když ?

by těch kilometrů mohlo bejt ještě vícevil


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Frodo89 (Člen)
02.10.2009 23:38:29
Offline

Re: triko bandit

Pajk psal:

Jo, mladí, neklidný a nerozvážný. Mám rád čistý ráfky a proto jsou černý a v ušetřenym čase místo leštění honim kmsmile1bigsmile. I když ?

Mladi? neeozvažny? Nevim a uvidim.

černy čisty? proč by nemohly byt čisty i ty leštěny?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
faitík (Člen)
02.10.2009 23:47:18
Offline

Re: triko bandit

Frodo89 psal:
Pajk psal:

Jo, mladí, neklidný a nerozvážný. Mám rád čistý ráfky a proto jsou černý a v ušetřenym čase místo leštění honim kmsmile1bigsmile. I když ?

Mladi? neeozvažny? Nevim a uvidim.

černy čisty? proč by nemohly byt čisty i ty leštěny?

protože když je chceš mít čistý, tak víc čistíš, než jezdíšbad


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
Pajk (Člen)
03.10.2009 00:07:59
Offline

Re: triko bandit

faitík goodbigsmilebigsmile

XJelen (Člen)
03.10.2009 08:22:54
Offline

Re: triko bandit

Frodo89 psal:

jinak dukazem je i tato foto jsem ta osoba uplně vzadu
http://www.suzukibandit.cz/storage/200906032310_26.jpg

No to sis vybral sebranku bigsmilebigsmile doufám, žes je moc neposlouchal bigsmilebigsmile

Hele vo tý čistitě kol, si budem povídat až budeš jezdit jo? Pokud teda mažeš řetěz smile1


Strýcfajtr !!!
Pšán (Člen)
03.10.2009 08:37:56
Offline

Re: triko bandit

..mažu,nečistím a přece je čistá keta i kolco..smokin


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Frodo89 (Člen)
03.10.2009 10:03:03
Offline

Re: triko bandit

XJelen psal:
Frodo89 psal:

jinak dukazem je i tato foto jsem ta osoba uplně vzadu
http://www.suzukibandit.cz/storage/200906032310_26.jpg

No to sis vybral sebranku bigsmilebigsmile doufám, žes je moc neposlouchal bigsmilebigsmile

Hele vo tý čistitě kol, si budem povídat až budeš jezdit jo? Pokud teda mažeš řetěz smile1

Sebranku? Ani osobne nevim kdo tam byl "podle nicku". A no popravde jsem tam jen uplnou nahodou sedel smile1 a fotograf mě tam vyfotil.
K tomu kolu mam v planu až to zadni kolo nastřikam, tak ho dat uplně celi do laku, vim že to strati trošku lesk, ale ono se to bude alespon chovat uplne stejne jako kdyby tam byla ta original barva. Muj pocit


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
osiris (Člen)
03.10.2009 12:09:24
Offline

Re: triko bandit

...hlavně si zvol lak kterej drží na hliníku, potažmo na leštěným hliníku a i bez podbroušení kvůli přilnavosti


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Janna (Člen)
03.10.2009 13:54:31
Offline

Re: triko bandit

Já bych zájem měla,i o tu samolepku,kde ji seženu?

Honzik8719 (Člen)
26.10.2011 13:34:59
Offline

Re: triko bandit

Dá se ještě někde sehnat tohle triko? je to sice dost starý téma ale za optání nic nedám


...relativní kochač...
osiris (Člen)
26.10.2011 14:24:55
Offline

Re: triko bandit

Honzik8719 psal:

Dá se ještě někde sehnat tohle triko? je to sice dost starý téma ale za optání nic nedám

...když se nechá dodělat cca 10ks tak by se to mohlo vejít do rozumnejch peněz


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
PFremer (Člen)
26.10.2011 14:44:53
Offline

Re: triko bandit

Když by to bylo Esko, nemyslim velikost bigsmile A bez tý jebky, tak bych do toho šel.goodNarozeniny a Vánoce se blížejbigsmile


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr