Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

Tommy911 (Člen)
27.10.2011 11:58:53
Offline

Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

Ahojte!
Prosim vas o vsetky rady ohladom vymeny klasickej spojky na hydraulicku ako maju nove Banditi do roku 2007.
Moj je model 2005.
Co vsetko k tomu treba, ci je to tazka, nakladna vymena, ci sa da niekde kupit cely set k tomu.

Diky mocsmile1)
Tomy

XJelen (Člen)
27.10.2011 12:07:15
Offline

Re: Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

všim sis, že ´07 má jinej motor?
prodej to a kup si 07 good


Strýcfajtr !!!
Filous (Člen)
27.10.2011 12:52:58
Offline

Re: Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

...potřebuješ víko, ovládací pístek, hadici a pumpu...ale tak nějak mi uniká smysl týhle úpravy...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tommy911 (Člen)
27.10.2011 13:07:33
Offline

Re: Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

XJelen:
neviem co to ma z motorom, ked ja xcem len vymenit lanko na zydrauliku a hlavne na spojke. Tipujem ze spojka je ta ista.

Filous:
Ide mi len cisto o esteticke riesenie.
Kupil som si spojkovu packu hydraulicku spojku, ktora mi tam nepasuje a tak mi napadlo ze mozno by nebolo n askodu vymenit spojku za hydrauliku. Ale vravim ak to bude nejake velke, nakladne riesenie necham to tak.
Hladam iba rady ako by to slo, nie akoby to neslosmile1)
Diky

Lihy (Člen)
27.10.2011 13:23:47
Offline

Re: Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

Tommy911 psal:

XJelen:
neviem co to ma z motorom, ked ja xcem len vymenit lanko na zydrauliku a hlavne na spojke. Tipujem ze spojka je ta ista.

Filous:
Ide mi len cisto o esteticke riesenie.
Kupil som si spojkovu packu hydraulicku spojku, ktora mi tam nepasuje a tak mi napadlo ze mozno by nebolo n askodu vymenit spojku za hydrauliku. Ale vravim ak to bude nejake velke, nakladne riesenie necham to tak.
Hladam iba rady ako by to slo, nie akoby to neslosmile1)
Diky

surprisedbigsmile tý vogo to je materiálbigsmile koupit si páčku s nádobkou a pak doma zjistit že tam žádnou nemámsurprisedbigsmile
K věci...takhle to asi nepůjde, ale jestli trváš na hydraulice tak zkus pohledat ve výrobcích Magura...ty dělaji konverze z lanka na hydrauliku...nicméně žádná láce to neni, na Bulíka za to chtěj přes 6500 kč smile2

Filous (Člen)
27.10.2011 14:07:27
Offline

Re: Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

Tommy911 psal:

XJelen:
neviem co to ma z motorom, ked ja xcem len vymenit lanko na zydrauliku a hlavne na spojke. Tipujem ze spojka je ta ista.

Filous:
Ide mi len cisto o esteticke riesenie.
Kupil som si spojkovu packu hydraulicku spojku, ktora mi tam nepasuje a tak mi napadlo ze mozno by nebolo n askodu vymenit spojku za hydrauliku. Ale vravim ak to bude nejake velke, nakladne riesenie necham to tak.
Hladam iba rady ako by to slo, nie akoby to neslosmile1)
Diky

...musel bys sehnat to co sem psal z B12...ale jag sem psal, smysl mi uniká a bude tě to stát dost peněs...ty konverze vot Magury je uplnej finanční nesmysl...jinag fšechny vzduchový šestkový Bandasky maj lanka a funguje to bes problému...ale esi nevíš co s prachama???


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Tommy911 (Člen)
27.10.2011 15:04:39
Offline

Re: Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

Lihy:
Packa som nekupil s nadobkou. Kupil som tu packu len tak, nejako som si neuvedomil ze B650 rok 2007 ma uz hydrauliku, zmylil som sa. Ale ziaden problem packa ma vysla na par korun takze aj keby som ju predal, zahodil svet sa nezbori!

Filou:
Vravim ak to bude finance narocne, vykaslem sa na to. Len ma to napadlo v ramci zabavy, vynovenia moto, nieco nove zase vymyslietsmile1))

Mour (Člen)
27.10.2011 15:14:09
Offline

Re: Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

Páčku vrať do motošopu, kde si koupil, nebo vyměň z správnou ......a co s těma penězma? idontknow ....moje číslo účtu je 111222333/0444 goodbigsmilebigsmile
PS bankovní poplatky hradím bigsmile

Lihy (Člen)
27.10.2011 15:25:48
Offline

Re: Vymena klasickej spojky na hydraulicku B650

Tommy911 psal:

Lihy:
Packa som nekupil s nadobkou. Kupil som tu packu len tak

Ahaaa...no ale ani tak si to moc nevylepšil bo pak už tvůj dotaz postrádá smysl úplně, asi jako: "omylem sem koupil stupačky na gixero...půjde na něj bandit přestavět?" bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr