Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » ...pro vopozdilce

Filous (Člen)
07.05.2007 08:16:30
Offline

...pro vopozdilce

...kerý eště nevodjeli do Jedas, tag já valim dneska s Ájou f 16,00 zulu z USB směrem na Poděbrady-Chlumec-Pardubice-Holice-Mejto-Litomyšl-Svitavy-Blancko-Jedasy, tagže dyby se třeba něgdo chtěl cestou přifařit, žádnej trabl...turistickej vysokorychlostní rychlik f zastáfkách nečeká a jede i dyby padali hovna s hákama a vješeli se na vokapy...do vobjeda sem tady nebo na mejlu, pag na founu...čau na vokruhu...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svatej (Člen)
07.05.2007 08:21:58
Offline

Re: ...pro vopozdilce

Hele,kdyby Te to horem nebavilo,tak ja jedu spodem. Klatovy-Horažďovice-Strakonice-Písek-České Buďejovice-Jindřichův Hradec-Telč a pak nevim.bigsmile
Za kolik myslis,ze tam budes?!
Kua,nemuzu nak spat,za me chyta cestovni. . .bigsmile


Amen. . .
Filous (Člen)
07.05.2007 08:24:33
Offline

Re: ...pro vopozdilce

svatej psal:

Hele,kdyby Te to horem nebavilo,tak ja jedu spodem. Klatovy-Horažďovice-Strakonice-Písek-České Buďejovice-Jindřichův Hradec-Telč a pak nevim.bigsmile
Za kolik myslis,ze tam budes?!
Kua,nemuzu nak spat,za me chyta cestovni. . .bigsmile

...máš poštovní angýnu bigsmile ...počitam s přistánim na ranveji v Jedasích vokolo sedmičky...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svatej (Člen)
07.05.2007 08:26:22
Offline

Re: ...pro vopozdilce

Filous psal:
svatej psal:

Hele,kdyby Te to horem nebavilo,tak ja jedu spodem. Klatovy-Horažďovice-Strakonice-Písek-České Buďejovice-Jindřichův Hradec-Telč a pak nevim.bigsmile
Za kolik myslis,ze tam budes?!
Kua,nemuzu nak spat,za me chyta cestovni. . .bigsmile

...máš poštovní angýnu bigsmile ...počitam s přistánim na ranveji v Jedasích vokolo sedmičky...

prdlajz anginu, pruser se tomu rika.bigsmile
Jen pockej,ted jedes pres Podebrady,kdyz tam nejsem. Ja Ti to v Jedasich vysvetlim!surprised


Amen. . .
Filous (Člen)
07.05.2007 08:35:35
Offline

Re: ...pro vopozdilce

svatej psal:
Filous psal:
svatej psal:

Hele,kdyby Te to horem nebavilo,tak ja jedu spodem. Klatovy-Horažďovice-Strakonice-Písek-České Buďejovice-Jindřichův Hradec-Telč a pak nevim.bigsmile
Za kolik myslis,ze tam budes?!
Kua,nemuzu nak spat,za me chyta cestovni. . .bigsmile

...máš poštovní angýnu bigsmile ...počitam s přistánim na ranveji v Jedasích vokolo sedmičky...

prdlajz anginu, pruser se tomu rika.bigsmile
Jen pockej,ted jedes pres Podebrady,kdyz tam nejsem. Ja Ti to v Jedasich vysvetlim!surprised

...tag na to se těšim bigsmile ...štastnou cestu good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
07.05.2007 08:46:32
Offline

Re: ...pro vopozdilce

okolo čtvrtý odlítáme s Michalem(dřív bych napsal jebkař, ale to už je teď skoro každej)taky, ale v případě hnučasí to votáčíme dom...jó a na svojí čest prohlašuju,že Géesixko jsem nikdá nechtěl,nechci a chtít ani nebudu!Bandit pičo.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
07.05.2007 09:24:24
Offline

Re: ...pro vopozdilce

Americkej psal:

okolo čtvrtý odlítáme s Michalem(dřív bych napsal jebkař, ale to už je teď skoro každej)taky, ale v případě hnučasí to votáčíme dom...jó a na svojí čest prohlašuju,že Géesixko jsem nikdá nechtěl,nechci a chtít ani nebudu!Bandit pičo.

...kudymá valíte??? ...nezdrcnem se něgde??? ...to mi chceš říct, že jakmile začne krápat, tag se votáčíte a jedete z5??? surprised ...nebo dojedete tam a dyš tam bude hnusně, tag eště večír jedete dom??? surprised ...kua rytíři, nééé??? bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
07.05.2007 09:33:46
Offline

Re: ...pro vopozdilce

já jsem pro zdrcávání, trasu ještě nemáme-prostě se trochu víc "sklouznout".Do Jedas extrémně nespěcháme, vylejvat se nebudem.A s tym počasím-jedu na hladkým slajku,takže rytíři moc nee...a pamatuješ, co jsme si letos slíbili? smile1 prostě víc vody na silnici rovná se stojím, voda moc všude ve vzduchu rovná se otáčím smile2


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
vorel (Člen)
07.05.2007 09:38:43
Offline

Re: ...pro vopozdilce

vogo, kurva, vogo, no tak si to tam užijtesmile1
jirko byli ste na tom mlejnu?


řikám si hurikán
Filous (Člen)
07.05.2007 09:41:01
Offline

Re: ...pro vopozdilce

Americkej psal:

já jsem pro zdrcávání, trasu ještě nemáme-prostě se trochu víc "sklouznout".Do Jedas extrémně nespěcháme, vylejvat se nebudem.A s tym počasím-jedu na hladkým slajku,takže rytíři moc nee...a pamatuješ, co jsme si letos slíbili? smile1 prostě víc vody na silnici rovná se stojím, voda moc všude ve vzduchu rovná se otáčím smile2

...taky mam vobuto na slajkách...ale mam říznuto...jag začne padat voda, zvolňuju, ale nevotáčim, těšim se na žrádlo f Intru bigsmile ...co třeba f 16,30 f Chlumci u BC, jedu tag jag sem psal vejš, žádný velký courání, chcu stihnout tu véču a dvje řezaný pifka bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Americkej (Člen)
07.05.2007 09:45:06
Offline

Re: ...pro vopozdilce

ok, zkusíme tam být-kdyby to nevycházelo,pošlu omluvnou sms-ku, ať tam nelelkuješ...


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Filous (Člen)
07.05.2007 09:53:34
Offline

Re: ...pro vopozdilce

Americkej psal:

ok, zkusíme tam být-kdyby to nevycházelo,pošlu omluvnou sms-ku, ať tam nelelkuješ...

...okaj...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
svatej (Člen)
07.05.2007 10:45:30
Offline

Re: ...pro vopozdilce

Taky vsem,stastnou cestu,jako Filous. Intr to jisti. Uz ted drzim hladovku.bigsmilegood


Amen. . .
Americkej (Člen)
07.05.2007 11:48:45
Offline

Re: ...pro vopozdilce

Dravej:nó, se to tak sběhlo-rozkaz byl jasnej, dojet na mlejn stůj co stůj!Balím sebe, balím pani, říkám si-cíl dobudem!Jenže pak to začlo...v půli cesty už nevěděla jak si sednout, že jí fouká do čepice, že se jí z těch zatáček točí hlava, že jedu jak hovado...no někde u Milevska jsem to votočil...tož tak.Ale dík za tip, jednou ho určitě zteču!


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
Loser (Administrator)
07.05.2007 12:01:19
Offline

Re: ...pro vopozdilce

tak jsem ted mluvil s Ondrasem a prej tam maj jasne nebe bez mracku apekne teploucko ... toz jedte jedte at to jeste stihnetegood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr