Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » oprava nádrže

Marcus_86 (Člen)
28.10.2007 15:58:44
Offline

oprava nádrže

Chtel jsem se zeptat..(B12) Mam od padu na moto promacklou nadrz od riditek. Riditka se zohly o zem a protlacili ji. Lak ale neni poskozeny. Protlaceni je do 2-3cm. Protlaceni na plose asi 7x12 cm. Da se to nejak vyklepat zevnitr tou novou technologii, co to vytukavaji do puvodniho stavu? Nebo se to musi nejak vytahat drahama a pak zakitovat a nastrikat? A nemuze to kitovani casem popraskat? Nevite kolik zhruba stoji nejaka pouzita nebo nova nadrz? Nemate s tim nekdo zkusenosti? Diky za odpovedi

osiris (Člen)
28.10.2007 16:51:24
Offline

Re: oprava nádrže

..."vytlacit" zevnitř pokud to nemá ostrou hranu a prasklej lak se to dá, ale bez použití kosmickejch technologií to nikdy nebude tak jako nový, nebo nově nastříkaný
...proč by měl tmel praskat ? když to udělá člověk tak jak má
...na jinou (starší) nepoškozenou si připrav min. 8000


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
28.10.2007 17:02:03
Offline

Re: oprava nádrže

Tos trochu přeťáp, mě jí nabízeli za 4500 kč v mojí barvě netknutou.Ale v tomhle případě je to blbost, kvalitní oprava bude mnohem levnější.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
28.10.2007 17:04:28
Offline

Re: oprava nádrže

...čím míň tím líp, máš dobrej zdroj a dost myslím záleží na stavu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Americkej (Člen)
28.10.2007 17:12:06
Offline

Re: oprava nádrže

Naživo jsem jí tedy neviděl, v telefonu jí popsali "netknutá-jak nová" a zdroj normál motopuzzle, nebo snad moto-jj, tenkrát jsem poptával všude možně...pak jsem stejně nechal opravit stávající za poloviční peníz.


... vesnickej kluk a stále celkem spokojenej parchant ...
osiris (Člen)
28.10.2007 17:16:03
Offline

Re: oprava nádrže

...však jo, jasný, jak říkám čím míň tím líp, ta osmička je fakt řacha ...voni ale ty zmetci (všeobecně zmetci) vychválej všechno směrem k novýmu a pak je to děs


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hide (Člen)
06.02.2011 16:56:22
Offline

Re: oprava nádrže

Mam taky dulky na nadrzi z obou stran od riditek,je to amatersky zakytovany a strikany(mnousmile1 ) barvou ze škodovky hlubina modř metla, takze jde to videt.
Kolik by stala oprava s tim ze by se i cela nadrz strikla do origo tmave modry metalizy? B12N 03

osiris (Člen)
06.02.2011 20:09:50
Offline

Re: oprava nádrže

...bez vyrovnávání cca 2000 ...s většinou kolem 3000


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
gerrik (Člen)
06.02.2011 20:31:09
Offline

Re: oprava nádrže

hele, a když mám pod lakem rez, dělá mi to tam bouli. lak nepraská, jen se vyboulil. je lepčí ten kus vybrousít a nějak zaláknout nebo na to sick ?

osiris (Člen)
06.02.2011 20:40:55
Offline

Re: oprava nádrže

gerrik psal:

hele, a když mám pod lakem rez, dělá mi to tam bouli. lak nepraská, jen se vyboulil. je lepčí ten kus vybrousít a nějak zaláknout nebo na to sick ?

...pravděpodobně špatně opravená po bouračce, nevycínovaná, nebo špatně a talčí se pod lak dírkou benzin ...rez je spíš hrbatej puchýř, ale z toho benzinovýho časem vznikne i rez, takže určitě opravit

...většinou to tam vypadá takhle:

http://www.komplex3m.cz/data/soubory/obrazky/fotogalerie/gsx14mb2.jpg


http://www.komplex3m.cz/data/soubory/obrazky/fotogalerie/estr251.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hide (Člen)
06.02.2011 20:42:02
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:

...bez vyrovnávání cca 2000 ...s většinou kolem 3000

tak bych se zeptal jestli ta barva se namicha presne na mnozstvi ze nic nezbyde nebo lze jeste neco malyho striknout? treba jako zadni madlo,to mam taky amatersky striknuty ale prave ma to jinej odstin a navic ruznou tloustku laku takze je to takovy naprd tak bych to asi taky nechal striknout,jak by se navysila cena?

osiris (Člen)
06.02.2011 20:54:44
Offline

Re: oprava nádrže

hide psal:
osiris psal:

...bez vyrovnávání cca 2000 ...s většinou kolem 3000

tak bych se zeptal jestli ta barva se namicha presne na mnozstvi ze nic nezbyde nebo lze jeste neco malyho striknout? treba jako zadni madlo,to mam taky amatersky striknuty ale prave ma to jinej odstin a navic ruznou tloustku laku takze je to takovy naprd tak bych to asi taky nechal striknout,jak by se navysila cena?

...u většiny odstínů je nejmenší možný namíchaný množství 0,1 litru (někdy i víc), což na nádrž stejně nestačí a míchá se větší množství potřebný k nastříkání potřebnýho dílu, nobo jejich množství dle velikosti, takže v tomhle problém není
...jen tě upozorním, že nestandardně opravovaný díly, většinou amaterský pokusy a neodpovídající materiály jsou cenově o něco málo dražší (jen stovky, ne tisíce bigsmile), proto, že ty svinstva co tam ten kdo o tom nic neví nanese a navíc většinou záhadným a tajemným způsobem se musej komplet sundat dolů, aby se nový vrstvy nezvedaly a držely na tom starým zmršeným povrchu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hide (Člen)
06.02.2011 21:00:59
Offline

Re: oprava nádrže

osiris: coz o to, vemu flexu dam do ni ocelovej kartac a dulek je cistej az na kov behem minutysmile1 to bych si udelal sam.
no ale co se teda dela s tim zbytkem? Urcite se nenamicha na presny mnozstvi. To se vyhodi?
A kdyz bych treba nahodou chtel o neco silnejsi tloustku laku kvuli pripadnymu vylesteny mensich skrabancu,je to mozny?

osiris (Člen)
06.02.2011 21:53:43
Offline

Re: oprava nádrže

...ty mě asi nechápeš, jestli jsi nastříkal něčím nádrž celou, tak se to musí sundat z celý nádrže (případně stříkat jako mezivrstvu izolační materiály), protože je potřeba nalakovat celou nádrž, aby to k něčemu vypadalo
...s tím namícháním, nevím jestli jsem to napsal srozumitelně, jednoduše chceš nastříkat nádrž a madlo? tak se namíchá množství barvy na nádrž a madlo, někdy to vyjde akorát, někdy s odřenejma ušima a někdy maličko zbyde, ale prostě se namíchá takový množství, který dle kryvosti danýho odstínu (jsou rozdílný) je k tomu potřeba
...víc vrstev laku taky není problém, když připlatíš ...dejme tomu třeba 1000,- kačen


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
gerrik (Člen)
07.02.2011 09:20:58
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:

...pravděpodobně špatně opravená po bouračce

Nespiš jo, neni to zatím tak velký, cca 2 cm průměr, tak to zkusím vybrousit good

snowflake600 (Člen)
07.02.2011 12:48:55
Offline

Re: oprava nádrže

6ku kladivo na to bigsmile

Zdenek (Člen)
07.02.2011 22:02:57
Offline

Re: oprava nádrže

To Hide,,, a během minuty můžeš mít uraženou hlavu, nedělej to. Zdenek.bad

Thor5552 (Člen)
07.02.2011 22:11:50
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:

...bez vyrovnávání cca 2000 ...s většinou kolem 3000

To je nákmoc ne já sem ted nechal spříkat celou mašinu kromně rámu do origo barvi červená metla a mel sem promáčklou barvu tak virovnání nádrže svaření podsedláku kousek byl praskel a lak mě višel na 5000kč nechal sem to dělat u lakýrnický firmi


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
osiris (Člen)
07.02.2011 23:40:28
Offline

Re: oprava nádrže

Thor5552 psal:
osiris psal:

...bez vyrovnávání cca 2000 ...s většinou kolem 3000

To je nákmoc ne já sem ted nechal spříkat celou mašinu kromně rámu do origo barvi červená metla a mel sem promáčklou barvu tak virovnání nádrže svaření podsedláku kousek byl praskel a lak mě višel na 5000kč nechal sem to dělat u lakýrnický firmi

...no však, svaření malý prasklinky 200, na blatník a podsedlák ti stačí ten zbytek ...ale s tím rozdílem, že ty máš na nádrži pravděpodobně 2 kila tmelu (takovejch nádrží tady dost předěláváme, šíleně se z nich prášíbigsmile) a nebo jsi měl důlek kterej nestojí za řeč, je potřeba porovnávat porovnatelný, psal jsem obvyklý (průměrný) ceny a tak to prostě je, navíc věř, že jsou k banditům dost šetrný; pokud tedy ke svý ceně přidáš částku za vyrovnání a vycínování jsi hned cenově úplně jinde
...je rozdíl v promáčklinách nádrží víš, něco se opraví za 400, něco za 1800 ale vyrovnáním vytaháním nádrže a vycínováním, tak aby to bylo pořádně, pak teprve dotmelit a barva ...já taky znám "lakýrnický" firmy s "kvalitníma" materiálama a "kvalitní" prací ...u mě to levnější nebude, u ostatních s kvalitní prací to bude ještě dražší, většinou o dalších až 100% ;)
...to je ale vlastně jedno, já tě a ani nikoho jinýho nenutím, práce mám poměrně hodně, asi je za tu "drahou" cenu o to zájem, já ti nevím smile1

edit: teď koukám, to poškození nádrže je to na levý straně z fotky v tvým profilu? tak to už je jasný, to motáme hrušky s jabkama a máš v tom jen tmel viď smile1

Editoval osiris (07.02.2011 23:44:23)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hide (Člen)
07.02.2011 23:43:34
Offline

Re: oprava nádrže

Zdenek psal:

To Hide,,, a během minuty můžeš mít uraženou hlavu, nedělej to. Zdenek.bad

nechapusurprisedidontknow

osiris (Člen)
07.02.2011 23:45:33
Offline

Re: oprava nádrže

hide psal:
Zdenek psal:

To Hide,,, a během minuty můžeš mít uraženou hlavu, nedělej to. Zdenek.bad

nechapusurprisedidontknow

...jako že ti to bouchne víš, to nejde dělat jen tak


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hide (Člen)
07.02.2011 23:54:30
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
hide psal:
Zdenek psal:

To Hide,,, a během minuty můžeš mít uraženou hlavu, nedělej to. Zdenek.bad

nechapusurprisedidontknow

...jako že ti to bouchne víš, to nejde dělat jen tak

zisi co by zase melo bouchat kdyz bude prazdna a vyvetrana?surprised
Jinak striknutou ji mam jen v miste dulku,zbytek je snad origo lak

osiris (Člen)
08.02.2011 00:08:51
Offline

Re: oprava nádrže

hide psal:
osiris psal:
hide psal:

nechapusurprisedidontknow

...jako že ti to bouchne víš, to nejde dělat jen tak

zisi co by zase melo bouchat kdyz bude prazdna a vyvetrana?surprised
Jinak striknutou ji mam jen v miste dulku,zbytek je snad origo lak

...nech si poradit a radši do ní vodu, nebo aspoň vypláchnout a navíc při současným profukování vzduchem smile1 ...a nebo vůbec nejlepší, jestli si ji sám nebudeš i stříkat, tak s ní prosímtě vůbec nic nedělej, většinou přemíra snahy znamená ještě víc práce a problémů pro lakýrníka


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
K.a.s.y.m. (Člen)
08.02.2011 07:48:27
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
hide psal:
osiris psal:


...jako že ti to bouchne víš, to nejde dělat jen tak

zisi co by zase melo bouchat kdyz bude prazdna a vyvetrana?surprised
Jinak striknutou ji mam jen v miste dulku,zbytek je snad origo lak

...nech si poradit a radši do ní vodu, nebo aspoň vypláchnout a navíc při současným profukování vzduchem smile1 ...a nebo vůbec nejlepší, jestli si ji sám nebudeš i stříkat, tak s ní prosímtě vůbec nic nedělej, většinou přemíra snahy znamená ještě víc práce a problémů pro lakýrníka

Amensmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
08.02.2011 08:25:50
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
hide psal:
osiris psal:


...jako že ti to bouchne víš, to nejde dělat jen tak

zisi co by zase melo bouchat kdyz bude prazdna a vyvetrana?surprised
Jinak striknutou ji mam jen v miste dulku,zbytek je snad origo lak

...nech si poradit a radši do ní vodu, nebo aspoň vypláchnout a navíc při současným profukování vzduchem smile1 ...a nebo vůbec nejlepší, jestli si ji sám nebudeš i stříkat, tak s ní prosímtě vůbec nic nedělej, většinou přemíra snahy znamená ještě víc práce a problémů pro lakýrníka

No tak nějak vnitřně s tebou souhlasímidontknow, ale kde je pak ta naše "tvořivost" bigsmile, všechno si za prachy můžeš nechat udělat, ale pak se ztrácí zručnost a všestrannost. Dneska v práci kolega řešil (30 let), že mu stará Filcka nejede, pak při hovoru sem z něho vytách, že teda asi na tři válce, já na něho: díval ses na svíčku? Odpověď: To já neumím, ale zavezu to do servisugood, s úsměvem sdělil. A pak z nich vyleze, že děcka ve školce na hlavě maj mít přilbu, na motorce ať mají vestu sicksick a tlustí ať platí větčí daně a vůbec ať sedí po práci všeci u PC doma sicksick

osiris (Člen)
08.02.2011 08:52:08
Offline

Re: oprava nádrže

mouroj: jsou věci (materiály) a i technologický postupy který jsou jednoznačný nebo zaměnitelný a naopak je druhá starna věcí a postupů který je potřeba dodržet, na to seš myslím starej dost abych ti to podrobně vysvětloval smile1 ...čili v tomhle případě je řeč o tom, že když ten podklad, nebo povrch poničí, znehodnotí nebo připraví neodpovídajícím způsobem, tak přidělává práci (tady konkrétně lakýrníkovi), s tím jak jsem naznačil jdou ruku v ruce i materiály a jejich vzájemná kompatibilita nebo nekompatibilita no a když se tohle sejde, tak žádnej lakýrník, kterej používá mozek ti od cizího člověka nevezme polotovar, nebo napůl připravenou práci aby v ní pokračoval a riskoval tak svůj čas a použitej materiál tím, že nakonec se mu to všechno zvedne a tím pádem si pak udělá všechno od začátku (včetně všech materiálů) znova a zadarmo ...tzn. pokud lakýrník není domluvenej s nějakým svým hodně dobrým známým o kterým ví že tomu rozumí, že to udělá odpovídajícím způsobem a použije materiály který se budou snášet s těma jeho, tak do tohohle nepůjde ...jinými slovy, tady je snaha kontraproduktivní a lidová tvořivost zcela nežádoucí sicksicksmile1
...buď to je tak jak to je, nebo si lakýrník začne na tý lidový tvořivosti tím že to po něm předělá všechno od začátku podle svýho a kdo to zaplatí? no měl by a musí to zaplatit zákazník, když mu přidělal práci s tím co s tím svou přemírou snahy, nebo přehnanou spořivostí vyved bigsmile
(zbytečným a neodpovídajícím poničením povrchu často též neodpovídajícím technologickým postupem, nebo částečným porušením plochy a původních materiálů se musí použít izolační materiály a zase jsme u prodražení díky materiálu a práci navíc)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
08.02.2011 09:20:42
Offline

Re: oprava nádrže

Osi:
...to je marný, to je marný, to je marnýbigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
08.02.2011 09:26:13
Offline

Re: oprava nádrže

Filous psal:

Osi:
...to je marný, to je marný, to je marnýbigsmilebigsmilebigsmile

...je mi to jasný, rozloženej motor nebo převodovka v krabici vod banánů, smutný voči a slova, vono mi to nefunguje bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Filous (Člen)
08.02.2011 09:29:47
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
Filous psal:

Osi:
...to je marný, to je marný, to je marnýbigsmilebigsmilebigsmile

...je mi to jasný, rozloženej motor nebo převodovka v krabici vod banánů, smutný voči a slova, vono mi to nefunguje bigsmile

...goodbigsmile ...a s dovjetkem "snat je tam fšechno"surprisedfuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
K.a.s.y.m. (Člen)
08.02.2011 09:31:13
Offline

Re: oprava nádrže

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:

Osi:
...to je marný, to je marný, to je marnýbigsmilebigsmilebigsmile

...je mi to jasný, rozloženej motor nebo převodovka v krabici vod banánů, smutný voči a slova, vono mi to nefunguje bigsmile

...goodbigsmile ...a s dovjetkem "snat je tam fšechno"surprisedfuck

bigsmilebigsmilegood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
XJelen (Člen)
08.02.2011 09:31:34
Offline

Re: oprava nádrže

Osi  - máš mejla, votevři wokno
Filous - tobě budem volat zejtra odpo, tak nevypínej telefon
bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
08.02.2011 09:34:31
Offline

Re: oprava nádrže

...mě to připomíná jednoho truhláře, onehdá mi tady během nákupu dával k dobrýmu zákazníka kterej chtěl od něj vyrobit psací stůl z lamina pro svýho sviště, 80 cenťáků vysokej a spořivokutivě si k tomu stolu sám připravil nohy ...ale jen 65 cenťáků vysoký bigsmile ...šetřit se musí bo je to třeba (slovy předřečníka) bigsmile

xjelenoj: jdu mrknout


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
08.02.2011 10:32:23
Offline

Re: oprava nádrže

xjelenoj: Když už na tom sprej je, tak je úplně jedno co s tím budeš dělat dál, stejně tak jako tak se to pak bude muset řešit od píky.
Jen je poměrně dost pravděpodobný, že byť minimálně porušená vrstva toho starýho laku (barvy) ze spreje se ti novejma vrstvama může zvedat, takže první dvě, tři vrstvy jen slabounký, aby jsi to jakoby izoloval, vím, tím ti vznikne částečně suchej nástřik s neslitou glazurou a nebude to tak pěkný, ale zas ti to třeba ušetří práci a starosti. Pokud budeš dost šikovnej a mít štěstí, tak se ti to podaří ulejt dalšíma vrstvama. Nechávej to proschnout mezi nástřikama (mezi prvníma vrstvama minuty, čím víc vrstev, tak pak už hodiny, nepřetahuj ale lhůtu dejme tomu 12 hodin kvůli přilnavosti dalších vrstev bez broušení).
Samozřejmě na to potřebuješ kvůli tý odolnosti dvoukomponentní barvu, což když nemáš pistoli se dá sprejem vyřešit tak, že buď se namíchá barva s poměrem tužidla odpovídajícím standardu a naplní se do spreje, ale tím, že to musíš spotřebovat v průběhu čtyř hodin, než to v tom spreji uvnitř ztuhne což ti na dálku nehrozí smile1))))
Potom varianta, kdy si barvu nastříkáš jednokomponentní (běžnej sprej) a to pak přestříkáš dvoukomponentním lakem ve speciální sprejový dóze která obsahuje patronu s tužidlem a tu si aktivuješ až před samotnou aplikacej viz. tady: http://www.komplex3m.cz/eshop/chemie-ba … l_263.html


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Koldan (Člen)
08.02.2011 10:59:38
Offline

Re: oprava nádrže

Filous psal:

Osi:
...to je marný, to je marný, to je marnýbigsmilebigsmilebigsmile

napadlo ně to samébigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
XJelen (Člen)
08.02.2011 11:03:52
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:

xjelenoj: Když už na tom sprej je, tak je úplně jedno co s tím budeš dělat dál, stejně tak jako tak se to pak bude muset řešit od píky.
Jen je poměrně dost pravděpodobný, že byť minimálně porušená vrstva toho starýho laku (barvy) ze spreje se ti novejma vrstvama může zvedat, takže první dvě, tři vrstvy jen slabounký, aby jsi to jakoby izoloval, vím, tím ti vznikne částečně suchej nástřik s neslitou glazurou a nebude to tak pěkný, ale zas ti to třeba ušetří práci a starosti. Pokud budeš dost šikovnej a mít štěstí, tak se ti to podaří ulejt dalšíma vrstvama. Nechávej to proschnout mezi nástřikama (mezi prvníma vrstvama minuty, čím víc vrstev, tak pak už hodiny, nepřetahuj ale lhůtu dejme tomu 12 hodin kvůli přilnavosti dalších vrstev bez broušení).
Samozřejmě na to potřebuješ kvůli tý odolnosti dvoukomponentní barvu, což když nemáš pistoli se dá sprejem vyřešit tak, že buď se namíchá barva s poměrem tužidla odpovídajícím standardu a naplní se do spreje, ale tím, že to musíš spotřebovat v průběhu čtyř hodin, než to v tom spreji uvnitř ztuhne což ti na dálku nehrozí smile1))))
Potom varianta, kdy si barvu nastříkáš jednokomponentní (běžnej sprej) a to pak přestříkáš dvoukomponentním lakem ve speciální sprejový dóze která obsahuje patronu s tužidlem a tu si aktivuješ až před samotnou aplikacej viz. tady: http://www.komplex3m.cz/eshop/chemie-ba … l_263.html

dík za vyčerpávající info a za telefon good příště budu rovnou volat bigsmile


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
08.02.2011 11:11:41
Offline

Re: oprava nádrže

mimochodem, mám podobnů zkušenost: maník si nechal ode mě nacenit beton, dal sem mu tam slevu aj desetiprocentní dépéháčko, spočítal sem mu, že dyž to bude dělat samodomo tak čisté materiálové náklady ho vyjdou na 1200 minimálně, bez započítání práce, elektriky, vody, přepravy materiálů a stráveného víkendu nad základama, nedal si říct, prej to namíchá levnějc, tak podle zaručené receptury tři lopaty štěrku, lopata cementu to deset lidí dělalo celej víkend a až mu stavba téměř stála, tak došel, že chce udělat věnce a prej přes pumpu a pořádnej beton, aby to byla kvalita. říkám po té co jste dali do základů za směs, se na věnce už vyserte, je to marný:o))) nakonec tam měl na 4 kubíky jak pumpu, tak tuším třicítku beton (v těch základech byla stěží desítka)bigsmile lidi si vopčas poradit nenechaj, ale je to marný, je to marný, je to marnýbigsmilebigsmilebigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Thor5552 (Člen)
08.02.2011 11:14:16
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
Thor5552 psal:
osiris psal:

...bez vyrovnávání cca 2000 ...s většinou kolem 3000

To je nákmoc ne já sem ted nechal spříkat celou mašinu kromně rámu do origo barvi červená metla a mel sem promáčklou barvu tak virovnání nádrže svaření podsedláku kousek byl praskel a lak mě višel na 5000kč nechal sem to dělat u lakýrnický firmi

...no však, svaření malý prasklinky 200, na blatník a podsedlák ti stačí ten zbytek ...ale s tím rozdílem, že ty máš na nádrži pravděpodobně 2 kila tmelu (takovejch nádrží tady dost předěláváme, šíleně se z nich prášíbigsmile) a nebo jsi měl důlek kterej nestojí za řeč, je potřeba porovnávat porovnatelný, psal jsem obvyklý (průměrný) ceny a tak to prostě je, navíc věř, že jsou k banditům dost šetrný; pokud tedy ke svý ceně přidáš částku za vyrovnání a vycínování jsi hned cenově úplně jinde
...je rozdíl v promáčklinách nádrží víš, něco se opraví za 400, něco za 1800 ale vyrovnáním vytaháním nádrže a vycínováním, tak aby to bylo pořádně, pak teprve dotmelit a barva ...já taky znám "lakýrnický" firmy s "kvalitníma" materiálama a "kvalitní" prací ...u mě to levnější nebude, u ostatních s kvalitní prací to bude ještě dražší, většinou o dalších až 100% ;)
...to je ale vlastně jedno, já tě a ani nikoho jinýho nenutím, práce mám poměrně hodně, asi je za tu "drahou" cenu o to zájem, já ti nevím smile1

edit: teď koukám, to poškození nádrže je to na levý straně z fotky v tvým profilu? tak to už je jasný, to motáme hrušky s jabkama a máš v tom jen tmel viď smile1

Dáky za názor a musím napsat že zrovna melinkej důlek to nebyl a jestli je to jenom kitovaný nebo vitažený bohužel neví prostě sem jim to tam dal a pak si vizved opravený!! smile2  ale právě co jsem se ptal lidí jak sou s pokojený tak si je všichni chválili jinak ta nádrž vypadala mám fotku na profilu


Žij abys jezdil
Jezdi abys žil
osiris (Člen)
08.02.2011 12:17:04
Offline

Re: oprava nádrže

Thor5552 psal:
osiris psal:
Thor5552 psal:

To je nákmoc ne já sem ted nechal spříkat celou mašinu kromně rámu do origo barvi červená metla a mel sem promáčklou barvu tak virovnání nádrže svaření podsedláku kousek byl praskel a lak mě višel na 5000kč nechal sem to dělat u lakýrnický firmi

...no však, svaření malý prasklinky 200, na blatník a podsedlák ti stačí ten zbytek ...ale s tím rozdílem, že ty máš na nádrži pravděpodobně 2 kila tmelu (takovejch nádrží tady dost předěláváme, šíleně se z nich prášíbigsmile) a nebo jsi měl důlek kterej nestojí za řeč, je potřeba porovnávat porovnatelný, psal jsem obvyklý (průměrný) ceny a tak to prostě je, navíc věř, že jsou k banditům dost šetrný; pokud tedy ke svý ceně přidáš částku za vyrovnání a vycínování jsi hned cenově úplně jinde
...je rozdíl v promáčklinách nádrží víš, něco se opraví za 400, něco za 1800 ale vyrovnáním vytaháním nádrže a vycínováním, tak aby to bylo pořádně, pak teprve dotmelit a barva ...já taky znám "lakýrnický" firmy s "kvalitníma" materiálama a "kvalitní" prací ...u mě to levnější nebude, u ostatních s kvalitní prací to bude ještě dražší, většinou o dalších až 100% ;)
...to je ale vlastně jedno, já tě a ani nikoho jinýho nenutím, práce mám poměrně hodně, asi je za tu "drahou" cenu o to zájem, já ti nevím smile1

edit: teď koukám, to poškození nádrže je to na levý straně z fotky v tvým profilu? tak to už je jasný, to motáme hrušky s jabkama a máš v tom jen tmel viď smile1

Dáky za názor a musím napsat že zrovna melinkej důlek to nebyl a jestli je to jenom kitovaný nebo vitažený bohužel neví prostě sem jim to tam dal a pak si vizved opravený!! smile2  ale právě co jsem se ptal lidí jak sou s pokojený tak si je všichni chválili jinak ta nádrž vypadala mám fotku na profilu

...no a o tom tvým důlku z profilu jsem psal, jinak probíráme jinou ligu cool
...v každým případě jsi měl moc pěknou cenu good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
08.02.2011 12:32:33
Offline

Re: oprava nádrže

...to je zas vláknobigsmilebigsmilebigsmile
lidi jsou nepoučitelný,nedaj si říct a nedaj..
a ty žvásty jak mi někdo dokázal něco co standartně stojí deset
udělat stejně kvalitně za pět,možná i za třibigsmilebigsmilebigsmile
do piči,vidím to každej den a furt mě to sereidontknow
to je česká mánie mít cokoli nejlevnější a navíc se slevouhelp
pak koukaj jak jelita.když se něco posere,lak praská a vodchlipuje se,
vehikly nejedou,škubou,zdechaj..
prostě opravy od odborníkůgoodbigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
08.02.2011 12:43:15
Offline

Re: oprava nádrže

karlos100 psal:

...to je zas vláknobigsmilebigsmilebigsmile
lidi jsou nepoučitelný,nedaj si říct a nedaj..
a ty žvásty jak mi někdo dokázal něco co standartně stojí deset
udělat stejně kvalitně za pět,možná i za třibigsmilebigsmilebigsmile
do piči,vidím to každej den a furt mě to sereidontknow
to je česká mánie mít cokoli nejlevnější a navíc se slevouhelp
pak koukaj jak jelita.když se něco posere,lak praská a vodchlipuje se,
vehikly nejedou,škubou,zdechaj..
prostě opravy od odborníkůgoodbigsmilebigsmilebigsmile

no jo no někdo k tomu časem dojde a stojí ho to dost peněz než to pochopí a někdo to nepochopí nikdy a ty peníze ho to stojí taky bigsmile
co neumim prostě nedělámsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Mour (Člen)
08.02.2011 12:50:27
Offline

Re: oprava nádrže

karlos100 psal:

...to je zas vláknobigsmilebigsmilebigsmile
lidi jsou nepoučitelný,nedaj si říct a nedaj..
a ty žvásty jak mi někdo dokázal něco co standartně stojí deset
udělat stejně kvalitně za pět,možná i za třibigsmilebigsmilebigsmile
do piči,vidím to každej den a furt mě to sereidontknow
to je česká mánie mít cokoli nejlevnější a navíc se slevouhelp
pak koukaj jak jelita.když se něco posere,lak praská a vodchlipuje se,
vehikly nejedou,škubou,zdechaj..
prostě opravy od odborníkůgoodbigsmilebigsmilebigsmile

Tak třeba jeden žvást : Firma si řekla za plot cca kilo a já ho mám svýma rukama za půlku bigsmile   

...je třeba rozlišit co si mohu udělat svépomocí a co ne e. Já sem jen Osirisoj psal, že u lidí klesá smysl pro samostatnot a invenci bigsmile

...A sleva ? kdo by ji nechtěl ? Podívej se na TV co se děje při slevách venku bigsmile

XJelen (Člen)
08.02.2011 12:57:56
Offline

Re: oprava nádrže

Mour psal:

Tak třeba jeden žvást : Firma si řekla za plot cca kilo a já ho mám svýma rukama za půlku bigsmile   

...je třeba rozlišit co si mohu udělat svépomocí a co ne e. Já sem jen Osirisoj psal, že u lidí klesá smysl pro samostatnot a invenci bigsmile

...A sleva ? kdo by ji nechtěl ? Podívej se na TV co se děje při slevách venku bigsmile

A plotaři nebudou mít co žrát help
Někdy je invence fakt na škodu bigsmile
Sleva? Podal jsem návrh na přijetí slova "sleva" do slovníku sprostých slov goodbigsmile bo mě nebaví každýmu vysvětlovat, že na slevu 20% mu to musim vo třicet vohulit bigsmilebigsmilebigsmile


Strýcfajtr !!!
osiris (Člen)
08.02.2011 13:35:06
Offline

Re: oprava nádrže

Mour psal:
karlos100 psal:

...to je zas vláknobigsmilebigsmilebigsmile
lidi jsou nepoučitelný,nedaj si říct a nedaj..
a ty žvásty jak mi někdo dokázal něco co standartně stojí deset
udělat stejně kvalitně za pět,možná i za třibigsmilebigsmilebigsmile
do piči,vidím to každej den a furt mě to sereidontknow
to je česká mánie mít cokoli nejlevnější a navíc se slevouhelp
pak koukaj jak jelita.když se něco posere,lak praská a vodchlipuje se,
vehikly nejedou,škubou,zdechaj..
prostě opravy od odborníkůgoodbigsmilebigsmilebigsmile

Tak třeba jeden žvást : Firma si řekla za plot cca kilo a já ho mám svýma rukama za půlku bigsmile   

...je třeba rozlišit co si mohu udělat svépomocí a co ne e. Já sem jen Osirisoj psal, že u lidí klesá smysl pro samostatnot a invenci bigsmile

...A sleva ? kdo by ji nechtěl ? Podívej se na TV co se děje při slevách venku bigsmile

...jo, ale člověk by měl bejt fakt soudnej a uvážit do čeho se pustit a do čeho ne, respektive na co má a na co nemá a je jedno ať už prostředky nebo dostatek umu na tu kterou konkrétní věc, důležitý je obojí bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
08.02.2011 13:41:23
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
Mour psal:
karlos100 psal:

...to je zas vláknobigsmilebigsmilebigsmile
lidi jsou nepoučitelný,nedaj si říct a nedaj..
a ty žvásty jak mi někdo dokázal něco co standartně stojí deset
udělat stejně kvalitně za pět,možná i za třibigsmilebigsmilebigsmile
do piči,vidím to každej den a furt mě to sereidontknow
to je česká mánie mít cokoli nejlevnější a navíc se slevouhelp
pak koukaj jak jelita.když se něco posere,lak praská a vodchlipuje se,
vehikly nejedou,škubou,zdechaj..
prostě opravy od odborníkůgoodbigsmilebigsmilebigsmile

Tak třeba jeden žvást : Firma si řekla za plot cca kilo a já ho mám svýma rukama za půlku bigsmile   

...je třeba rozlišit co si mohu udělat svépomocí a co ne e. Já sem jen Osirisoj psal, že u lidí klesá smysl pro samostatnot a invenci bigsmile

...A sleva ? kdo by ji nechtěl ? Podívej se na TV co se děje při slevách venku bigsmile

...jo, ale člověk by měl bejt fakt soudnej a uvážit do čeho se pustit a do čeho ne, respektive na co má a na co nemá a je jedno ať už prostředky nebo dostatek umu na tu kterou konkrétní věc, důležitý je obojí bigsmile

Osi,líp bych to nenapsalgood
Moure,přesně jsem měl na mysli co napsal Osi,je rozdíl mezi tím co si sám
zvládneš udělat dobře a co zbastlíš...
To pak se může člověk chlubit,mám to sice na piču,ale za půlkubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
Mour (Člen)
08.02.2011 13:44:21
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
Mour psal:

Tak třeba jeden žvást : Firma si řekla za plot cca kilo a já ho mám svýma rukama za půlku bigsmile   

...je třeba rozlišit co si mohu udělat svépomocí a co ne e. Já sem jen Osirisoj psal, že u lidí klesá smysl pro samostatnot a invenci bigsmile

...A sleva ? kdo by ji nechtěl ? Podívej se na TV co se děje při slevách venku bigsmile

...jo, ale člověk by měl bejt fakt soudnej a uvážit do čeho se pustit a do čeho ne, respektive na co má a na co nemá a je jedno ať už prostředky nebo dostatek umu na tu kterou konkrétní věc, důležitý je obojí bigsmile

Tak třeba ze mě se stane letos lakýrník bigsmilebigsmilebigsmile ....ale příští rok nechám ten ratbajk pořádně nastříkat. bigsmilebigsmilebigsmile ...ale sou věci do kterých se neseru, viď Filousi bigsmile ..a zatím díky moc Pšáne bigsmilebigsmile

Mour (Člen)
08.02.2011 13:53:31
Offline

Re: oprava nádrže

karlos100 psal:

Osi,líp bych to nenapsalgood
Moure,přesně jsem měl na mysli co napsal Osi,je rozdíl mezi tím co si sám
zvládneš udělat dobře a co zbastlíš...
To pak se může člověk chlubit,mám to sice na piču,ale za půlkubigsmilebigsmilebigsmile

...anebo je to ouplně stejný a kvalitní (bo když se dívám někdy u řemeslníku na ruky surprised a soustružník dělá plot ) a je to za půlku bigsmilebigsmile

Jo a podstata mé první odpovědi byla jinde, ale asi to neumím líp napsat bigsmile

osiris (Člen)
08.02.2011 13:59:49
Offline

Re: oprava nádrže

...měli bychom si asi moure ujasnit, že není řemeslo jako řemeslo, na některý nepotřebuješ odborný znalosti, potažmo um a fortel plus speciální prostředky, na jiný jo ...jinak budem furt dokola jen plácat nesmysly bigsmile ...jeden o koze a druhej o voze bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
08.02.2011 14:28:33
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:

...měli bychom si asi moure ujasnit, že není řemeslo jako řemeslo, na některý nepotřebuješ odborný znalosti, potažmo um a fortel plus speciální prostředky, na jiný jo ...jinak budem furt dokola jen plácat nesmysly bigsmile ...jeden o koze a druhej o voze bigsmile

Osi zapomínáš,že češi uměj přece všechno a maj zlatý ručičkygoodbigsmile
takovej tu panuje názor na řemesla,že když to umí kdejakej trouba,umím to takybigsmile
nikdo nerozlišuje to cos psal,jestli je k tomu potřeba odbornost,znalost,šikovnost
a tomu pak odpovídá kvalitní výsledek za určitou cenu..bigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
osiris (Člen)
08.02.2011 15:05:31
Offline

Re: oprava nádrže

karlos100 psal:
osiris psal:

...měli bychom si asi moure ujasnit, že není řemeslo jako řemeslo, na některý nepotřebuješ odborný znalosti, potažmo um a fortel plus speciální prostředky, na jiný jo ...jinak budem furt dokola jen plácat nesmysly bigsmile ...jeden o koze a druhej o voze bigsmile

Osi zapomínáš,že češi uměj přece všechno a maj zlatý ručičkygoodbigsmile
takovej tu panuje názor na řemesla,že když to umí kdejakej trouba,umím to takybigsmile
nikdo nerozlišuje to cos psal,jestli je k tomu potřeba odbornost,znalost,šikovnost
a tomu pak odpovídá kvalitní výsledek za určitou cenu..bigsmilebigsmilebigsmile

...ano, tomu říkám lidová tvořivost, když si to pak lidi přinesou na předělání a vidím to smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Mour (Člen)
08.02.2011 20:29:52
Offline

Re: oprava nádrže

karlos100 psal:
osiris psal:

...měli bychom si asi moure ujasnit, že není řemeslo jako řemeslo, na některý nepotřebuješ odborný znalosti, potažmo um a fortel plus speciální prostředky, na jiný jo ...jinak budem furt dokola jen plácat nesmysly bigsmile ...jeden o koze a druhej o voze bigsmile

Osi zapomínáš,že češi uměj přece všechno a maj zlatý ručičkygoodbigsmile
takovej tu panuje názor na řemesla,že když to umí kdejakej trouba,umím to takybigsmile
nikdo nerozlišuje to cos psal,jestli je k tomu potřeba odbornost,znalost,šikovnost
a tomu pak odpovídá kvalitní výsledek za určitou cenu..bigsmilebigsmilebigsmile

No, já tak z části!! dostavěl barák s heslem " že když to umí kdejakej trouba,umím to taky bigsmile" ...a jinak vidím, že sem v téhle debatě nepochopen bigsmile , tak končím. smile1

KOVAL (Člen)
08.02.2011 20:48:25
Offline

Re: oprava nádrže

ty vole parťáku já tě naprosto chápugood
sem teda asi jedinej,ale to je v poho,barák sem postavil takřka uplně celej sám,pani pomáhala a to málo co mi přišel udělat odborník na slovo vzatej,někerý ty odborný věci jako topení,voda,elektro tak každej z nich si to nechal kurevsky zaplatit protože sou to přeci vodborníci s vybavením a zkušenostma a jak jinak KAŽDEJ z nich zkurvil aspoň něco....
takže po týdle zkušenosti už dělám všecko sám,bo abych těm zmrdům ještě platil se mi jeví jako zbytečnost a mavíc drahý...bigsmile

osiris (Člen)
08.02.2011 21:17:26
Offline

Re: oprava nádrže

KOVAL psal:

ty vole parťáku já tě naprosto chápugood
sem teda asi jedinej,ale to je v poho,barák sem postavil takřka uplně celej sám,pani pomáhala a to málo co mi přišel udělat odborník na slovo vzatej,někerý ty odborný věci jako topení,voda,elektro tak každej z nich si to nechal kurevsky zaplatit protože sou to přeci vodborníci s vybavením a zkušenostma a jak jinak KAŽDEJ z nich zkurvil aspoň něco....
takže po týdle zkušenosti už dělám všecko sám,bo abych těm zmrdům ještě platil se mi jeví jako zbytečnost a mavíc drahý...bigsmile

...takže ti mám ty díly přivízt zpátky nevolakovaný? když to teda od teď deš dělat všechno sám bigsmile ...jestli tě teda správně chápu bigsmile

ps: přece proboha jak jsem psal, nemluvíme o "řemeslech" v uvozovkách, který zvládne každej kdo má do prdele díru a nic víc k tomu výtvoru nepotřebuje (dle pořekadla: ani nemusí bejt chytrej, hlavně že má sílu), ale o těch činnostech který i když seš šikovnej, nejseš bez specifickejch podmínek, materiálů a pomůcek a fortelu udělat pořádně kdyby ses posral smile1 ...jestli jo, tak mi prosím tě zrovna rezervuj termín na vyndání slepáku, co bych s tím lez k felčaroj, když mám kamaráda bigsmile

pps: samozřejmě, že ty jednodušší práce si vždycky (pokud nejseš šavle), uděláš sám líp než cizí řemeslník bez vlastnickýho vztahu k tý daný věci cool ...nejlepší je to totiž vždycky tak, když to máš podle sebe good


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
08.02.2011 21:42:07
Offline

Re: oprava nádrže

Filous psal:
osiris psal:
Filous psal:

Osi:
...to je marný, to je marný, to je marnýbigsmilebigsmilebigsmile

...je mi to jasný, rozloženej motor nebo převodovka v krabici vod banánů, smutný voči a slova, vono mi to nefunguje bigsmile

...goodbigsmile ...a s dovjetkem "snat je tam fšechno"surprisedfuck

takle to je,no bigsmilebigsmilebigsmile jiný nebudem bigsmilebigsmilebigsmile(třeba v nemecku nevim ,esli by to někoho napadlo ...to asi jen tady jsme tyhle typy lidí bigsmile )


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Meloun (Člen)
08.02.2011 21:45:08
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
KOVAL psal:

ty vole parťáku já tě naprosto chápugood
sem teda asi jedinej,ale to je v poho,barák sem postavil takřka uplně celej sám,pani pomáhala a to málo co mi přišel udělat odborník na slovo vzatej,někerý ty odborný věci jako topení,voda,elektro tak každej z nich si to nechal kurevsky zaplatit protože sou to přeci vodborníci s vybavením a zkušenostma a jak jinak KAŽDEJ z nich zkurvil aspoň něco....
takže po týdle zkušenosti už dělám všecko sám,bo abych těm zmrdům ještě platil se mi jeví jako zbytečnost a mavíc drahý...bigsmile

...takže ti mám ty díly přivízt zpátky nevolakovaný? když to teda od teď deš dělat všechno sám bigsmile ...jestli tě teda správně chápu bigsmile

ps: přece proboha jak jsem psal, nemluvíme o "řemeslech" v uvozovkách, který zvládne každej kdo má do prdele díru a nic víc k tomu výtvoru nepotřebuje (dle pořekadla: ani nemusí bejt chytrej, hlavně že má sílu), ale o těch činnostech který i když seš šikovnej, nejseš bez specifickejch podmínek, materiálů a pomůcek a fortelu udělat pořádně kdyby ses posral smile1 ...jestli jo, tak mi prosím tě zrovna rezervuj termín na vyndání slepáku, co bych s tím lez k felčaroj, když mám kamaráda bigsmile

pps: samozřejmě, že ty jednodušší práce si vždycky (pokud nejseš šavle), uděláš sám líp než cizí řemeslník bez vlastnickýho vztahu k tý daný věci cool ...nejlepší je to totiž vždycky tak, když to máš podle sebe good

Tak zrovna ten slepák bysme nějak dokupy dali..smokin..potřebuju jen nějakýho dobrýho anesteziologa,co ti jí praští tak akorát,abys byl mimo cca hodinku a nějakou švadlenu,co se jí neklepou ruce jak mně,aby to pak zalátovala..jinak by neměl bejt problém..evil


PURE NAKED BIKE!
KOVAL (Člen)
08.02.2011 21:48:57
Offline

Re: oprava nádrže

no jooo kamaráde,dyk si to sám nelakujusmile1 jako na to nemám nervy,bych s tim seknul woebigsmile že jobigsmile
ale jako na toho slepáka samože přijeď,to zvládnu bez problému,no dyby náhodou tak přinejhoršim budeš mit boční vývod že jobigsmile
ale jako bacha,sprejem sem volakoval půl dodávky a jak byla pěknágoodbigsmile

osiris (Člen)
08.02.2011 22:03:51
Offline

Re: oprava nádrže

KOVAL psal:

no jooo kamaráde,dyk si to sám nelakujusmile1 jako na to nemám nervy,bych s tim seknul woebigsmile že jobigsmile
ale jako na toho slepáka samože přijeď,to zvládnu bez problému,no dyby náhodou tak přinejhoršim budeš mit boční vývod že jobigsmile
ale jako bacha,sprejem sem volakoval půl dodávky a jak byla pěknágoodbigsmile

...no, jen ta kvalita stála za hovno bigsmilebigsmile ...což je ale (na tvoji obranu) v případě jednokomponentního spreje pochopitelný a jinak to bejt ani nemůže smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
KOVAL (Člen)
08.02.2011 22:09:24
Offline

Re: oprava nádrže

no neřikám nooo,po dvou letech to malinko začlo matovaťet a slejzat no,ale vzápětí  po aplikaci byla pěknábigsmilebigsmilebigsmile

osiris (Člen)
08.02.2011 22:18:19
Offline

Re: oprava nádrže

KOVAL psal:

no neřikám nooo,po dvou letech to malinko začlo matovaťet a slejzat no,ale vzápětí  po aplikaci byla pěknábigsmilebigsmilebigsmile

...to jo, horší je působení benzínu, nafty, oleje, soli... to jde pak do prdele okamžitě ...a zažírá se do toho špína, protože je to relativně měkký bez tužidla ...no není to odolný, to jsem chtěl vlastně říct bigsmile
...kamaráde, doluju z foťáku obrázky, pošlu ti mejl, jdu tě nasrat smile2bigsmileredfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
karlos100 (Člen)
09.02.2011 08:26:22
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
KOVAL psal:

no neřikám nooo,po dvou letech to malinko začlo matovaťet a slejzat no,ale vzápětí  po aplikaci byla pěknábigsmilebigsmilebigsmile

...to jo, horší je působení benzínu, nafty, oleje, soli... to jde pak do prdele okamžitě ...a zažírá se do toho špína, protože je to relativně měkký bez tužidla ...no není to odolný, to jsem chtěl vlastně říct bigsmile
...kamaráde, doluju z foťáku obrázky, pošlu ti mejl, jdu tě nasrat smile2bigsmileredfacebigsmile

...proč by to mělo bejt pěkný,když to může bejt skoro zadara malinko na pičubigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
osiris (Člen)
09.02.2011 08:39:26
Offline

Re: oprava nádrže

karlos100 psal:
osiris psal:
KOVAL psal:

no neřikám nooo,po dvou letech to malinko začlo matovaťet a slejzat no,ale vzápětí  po aplikaci byla pěknábigsmilebigsmilebigsmile

...to jo, horší je působení benzínu, nafty, oleje, soli... to jde pak do prdele okamžitě ...a zažírá se do toho špína, protože je to relativně měkký bez tužidla ...no není to odolný, to jsem chtěl vlastně říct bigsmile
...kamaráde, doluju z foťáku obrázky, pošlu ti mejl, jdu tě nasrat smile2bigsmileredfacebigsmile

...proč by to mělo bejt pěkný,když to může bejt skoro zadara malinko na pičubigsmilebigsmilebigsmile

...chraň bůh když to malinko na piču udělá ale řemeslník bigsmilebigsmile
...né, ale vážně, řemeslník za to chce prachy, tak by to na piču po něm bejt nemělo


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
09.02.2011 08:43:50
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:

...chraň bůh když to malinko na piču udělá ale řemeslník bigsmilebigsmile
...né, ale vážně, řemeslník za to chce prachy, tak by to na piču po něm bejt nemělo

lidi by si měli pomáhat ....tak by to ten eřmesník moch dělat zdarma bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
09.02.2011 08:45:15
Offline

Re: oprava nádrže

hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...chraň bůh když to malinko na piču udělá ale řemeslník bigsmilebigsmile
...né, ale vážně, řemeslník za to chce prachy, tak by to na piču po něm bejt nemělo

lidi by si měli pomáhat ....tak by to ten eřmesník moch dělat zdarma bigsmile

...na čom frčíš???surprised ...THC, LSD, houby???bigsmilebigsmilebigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
09.02.2011 08:46:57
Offline

Re: oprava nádrže

hale Osi ,když už je řeč vo nádrži , moclipak stojí celej komplet laku na tu mou ludru ....kdybych se jako někdy v budoucnu rozhodl si ji nechat a dát do hezka?bigsmile hm?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
09.02.2011 08:48:00
Offline

Re: oprava nádrže

Filous psal:
hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...chraň bůh když to malinko na piču udělá ale řemeslník bigsmilebigsmile
...né, ale vážně, řemeslník za to chce prachy, tak by to na piču po něm bejt nemělo

lidi by si měli pomáhat ....tak by to ten eřmesník moch dělat zdarma bigsmile

...na čom frčíš???surprised ...THC, LSD, houby???bigsmilebigsmilebigsmile

ale houby .....bigsmile ....to je z hladu .....už mám vo dvje kila míň ....


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
09.02.2011 08:49:41
Offline

Re: oprava nádrže

hlemejzd999 psal:

hale Osi ,když už je řeč vo nádrži , moclipak stojí celej komplet laku na tu mou ludru ....kdybych se jako někdy v budoucnu rozhodl si ji nechat a dát do hezka?bigsmile hm?

...cca 5000,- kačen (celý eNko teda a bez poškozený nádrže, nebo popraskanejch plastů, v tom případě pak přirozeně o odpovídající část víc ...a pokud si nevybereš extrémně drahej odstín)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
09.02.2011 08:51:31
Offline

Re: oprava nádrže

hlemejzd999 psal:

hale Osi ,když už je řeč vo nádrži , moclipak stojí celej komplet laku na tu mou ludru ....kdybych se jako někdy v budoucnu rozhodl si ji nechat a dát do hezka?bigsmile hm?

eště bych jako dodal teda nádrž,podsedlofka ,blatník a ten dílek uprostřed nad brzdovým světlem  a to vše bez rámu ,protože na to seru ,abych to rozebíral  do šroubku ...tenhle jako komplet sem myslel...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
osiris (Člen)
09.02.2011 08:54:52
Offline

Re: oprava nádrže

hlemejzd999 psal:
hlemejzd999 psal:

hale Osi ,když už je řeč vo nádrži , moclipak stojí celej komplet laku na tu mou ludru ....kdybych se jako někdy v budoucnu rozhodl si ji nechat a dát do hezka?bigsmile hm?

eště bych jako dodal teda nádrž,podsedlofka ,blatník a ten dílek uprostřed nad brzdovým světlem  a to vše bez rámu ,protože na to seru ,abych to rozebíral  do šroubku ...tenhle jako komplet sem myslel...

...jo, takhle jsem o tom taky psal


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
osiris (Člen)
09.02.2011 08:55:53
Offline

Re: oprava nádrže

Filous psal:
hlemejzd999 psal:
osiris psal:

...chraň bůh když to malinko na piču udělá ale řemeslník bigsmilebigsmile
...né, ale vážně, řemeslník za to chce prachy, tak by to na piču po něm bejt nemělo

lidi by si měli pomáhat ....tak by to ten eřmesník moch dělat zdarma bigsmile

...na čom frčíš???surprised ...THC, LSD, houby???bigsmilebigsmilebigsmile

...počkej, šnek? a frčet? ten se plazí bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
09.02.2011 08:58:33
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:
hlemejzd999 psal:

hale Osi ,když už je řeč vo nádrži , moclipak stojí celej komplet laku na tu mou ludru ....kdybych se jako někdy v budoucnu rozhodl si ji nechat a dát do hezka?bigsmile hm?

...cca 5000,- kačen (celý eNko teda a bez poškozený nádrže, nebo popraskanejch plastů, v tom případě pak přirozeně o odpovídající část víc ...a pokud si nevybereš extrémně drahej odstín)

tak to je gůt cena ...nechal bych asi tudle červenou ,páč se mi líbí .....tak se mnou počítej někdy do budoucna v řádu let ...tak dvou ,maximálně tří bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
karlos100 (Člen)
09.02.2011 11:04:57
Offline

Re: oprava nádrže

hlemejzd999 psal:
osiris psal:
hlemejzd999 psal:

hale Osi ,když už je řeč vo nádrži , moclipak stojí celej komplet laku na tu mou ludru ....kdybych se jako někdy v budoucnu rozhodl si ji nechat a dát do hezka?bigsmile hm?

...cca 5000,- kačen (celý eNko teda a bez poškozený nádrže, nebo popraskanejch plastů, v tom případě pak přirozeně o odpovídající část víc ...a pokud si nevybereš extrémně drahej odstín)

tak to je gůt cena ...nechal bych asi tudle červenou ,páč se mi líbí .....tak se mnou počítej někdy do budoucna v řádu let ...tak dvou ,maximálně tří bigsmile

Plazivejgood ty seš stejnej,jako když mi do salonu teď přijde důchodce
a při rozhovoru z něj vyleze,že chce auto příští rok v létě,tak se poptávábigsmilebigsmilebigsmile


...a bude hůř!
vOjTaB6 (Člen)
09.02.2011 11:34:01
Offline

Re: oprava nádrže

karlos100 psal:
hlemejzd999 psal:
osiris psal:


...cca 5000,- kačen (celý eNko teda a bez poškozený nádrže, nebo popraskanejch plastů, v tom případě pak přirozeně o odpovídající část víc ...a pokud si nevybereš extrémně drahej odstín)

tak to je gůt cena ...nechal bych asi tudle červenou ,páč se mi líbí .....tak se mnou počítej někdy do budoucna v řádu let ...tak dvou ,maximálně tří bigsmile

Plazivejgood ty seš stejnej,jako když mi do salonu teď přijde důchodce
a při rozhovoru z něj vyleze,že chce auto příští rok v létě,tak se poptávábigsmilebigsmilebigsmile

Hele, dyz sme u tech aut, copa takhle nejakej autlendr? Docela se mi to libi...

Jako ze bys mi ho ted vobjednal, nechal ho stat na krame (sroty stojici nekde venku na desti neberu) a ja bych si ho vod tebe vyhledove pristi rok koupil jako vojetinu... bigsmile

...bude zas facek... surprised bigsmile


Bandit rulezz!!!
osiris (Člen)
09.02.2011 11:45:27
Offline

Re: oprava nádrže

karlos100 psal:
hlemejzd999 psal:
osiris psal:


...cca 5000,- kačen (celý eNko teda a bez poškozený nádrže, nebo popraskanejch plastů, v tom případě pak přirozeně o odpovídající část víc ...a pokud si nevybereš extrémně drahej odstín)

tak to je gůt cena ...nechal bych asi tudle červenou ,páč se mi líbí .....tak se mnou počítej někdy do budoucna v řádu let ...tak dvou ,maximálně tří bigsmile

Plazivejgood ty seš stejnej,jako když mi do salonu teď přijde důchodce
a při rozhovoru z něj vyleze,že chce auto příští rok v létě,tak se poptávábigsmilebigsmilebigsmile

...a pak se jednou fakt staví, sice ne za rok, ale za čtyři a domáhá se tý slíbený pravěký ceny bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hlemejzd999 (Člen)
09.02.2011 11:58:07
Offline

Re: oprava nádrže

osiris psal:

...a pak se jednou fakt staví, sice ne za rok, ale za čtyři a domáhá se tý slíbený pravěký ceny bigsmile

právě proto se ptám teďbigsmile bigsmilebigsmilegood......ale né ,....jen jsem chtěl vědět , až to budu dávat stříknout třeba napřezrok (páč letos budu asi drobně opravovat domeček ),kolik se tak pohybuje hrubej vodhad ..esli jsou to tisíce ,anebo třeba půldruhýho desetitisíce...abych pak jako surprised jak puk ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
gerrik (Člen)
17.11.2011 13:16:56
Offline

Re: oprava nádrže

Tak nakonec jsem do toho rýpnul, není to rez, jen odluplý lak, dal jsem to sousedovi, je lakýra.  Prý je ten základ nějaký divný, plnič se krabatí, takže to mám celý sundat až na plech a udělá to komplet znova. Můžu na to vzít odstranovač barev?

tomsth (Člen)
17.11.2011 14:34:10
Offline

Re: oprava nádrže

gerrik psal:

Tak nakonec jsem do toho rýpnul, není to rez, jen odluplý lak, dal jsem to sousedovi, je lakýra.  Prý je ten základ nějaký divný, plnič se krabatí, takže to mám celý sundat až na plech a udělá to komplet znova. Můžu na to vzít odstranovač barev?

proč bys nemohl? používám ho běžně, ušetří mraky práce..
nečet sem celý vlákno, nevypadá ta tvoje nádrž takhle? http://auto.aukro.cz/nadrz-i1929598594.html bigsmilebigsmilebigsmile


..svět se řítí do ďáblovy řiti..
Foglik (Člen)
17.11.2011 15:32:34
Offline

Re: oprava nádrže

touhle nadrzi se bavi celej internet. by me zajimalo kde ji vykopal idontknow

gerrik (Člen)
17.11.2011 16:03:49
Offline

Re: oprava nádrže

masakr surprised Ne, ta moje je ok, zatím ani památky po rzi good

gerrik (Člen)
18.11.2011 17:31:47
Offline

Re: oprava nádrže

Dyž na plech, tak na plech smile1

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2681_img_4952.jpg

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2681_img_4953.jpg
K.a.s.y.m. (Člen)
18.11.2011 18:39:55
Offline

Re: oprava nádrže

uniká mi smysl proč jsi to brousil celý na plech??


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
gerrik (Člen)
18.11.2011 19:38:04
Offline

Re: oprava nádrže

vysvětloval jsem to o pár řádků výše evil lakýroj se krabatil plnič, prý divný základ, tak jsme dohodli že to sundáme celý až na plech a udělá to znovu pořádně good taky mi to bylo divné, ale mám to grátis, tak co smokin

hlemejzd999 (Člen)
18.11.2011 20:39:25
Offline

Re: oprava nádrže

já bych to potach kůží...chlupatou...bigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
19.11.2011 02:21:47
Offline

Re: oprava nádrže

gerrik psal:

vysvětloval jsem to o pár řádků výše evil lakýroj se krabatil plnič, prý divný základ, tak jsme dohodli že to sundáme celý až na plech a udělá to znovu pořádně good taky mi to bylo divné, ale mám to grátis, tak co smokin

tak to pak joooo...nečet jsem to od začátkugood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr