Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » 25kw

bures-marek (Nový člen)
02.12.2011 15:01:32
Offline

25kw

Čau, chtěl bych se zeptat jak mám udělat abych měl v tp 25kw? Banditek má 57kw tak se chi poradit jak ho mám přiškrtit a papírově mít 25kw.. Prosím poradte smile1

Filous (Člen)
02.12.2011 15:12:44
Offline

Re: 25kw

...papírovje ti to nigdo neuškrtí, na to zapomeň...esi chceš 25kW f TP, tag mazej do Suzuki a kup si za cca 10000,- Kč štyry šoupátky, ty si tam nech vod nich namontovat, nech si vystavit potvrzení vo montáži, s tym mazej na zastoupení Suzuki f Práglu, tam ti to požehnaj a na základě tohodle požehnání ti to na doprafce zapíšou do TP...tagže dyš to schrnu, tag to znamená hodně peněs a trochu lítáního, coš je napiču a plyne s toho, žes měl rovnou koupit mašinu škrcenou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
02.12.2011 16:39:12
Offline

Re: 25kw

...a nebo (už cca vod pololetí) si můžeš v čr u spousty běžnejch servisů (který maj smlovu) nechat namontovat omezení od německýho alphatechniku, který je za cca polovinu peněz, dřív tady v čr nebylo schválený, tím pádem nebylo ani legálně uznávaný
...teď ti to tam frknou na počkání a zaříděj ti k tomu hned papíry na přepis; nevýhoda proti originál škrtící sadě od suzuki je to, že (v celý evropě jsme s tím zase my jediný) tady v čechách je legislativně nařízený montovat na to plombu, kterou dostaneš zapsanou i do techničáku a je to tím pádem kontrolovatelný a na technický kontrolovaný, čili s touhle sadou je ti souzeno na zaškrceným jezdit, nejen to mít zapsaný (vyndaný po zapsání do techničáku)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bures-marek (Nový člen)
03.12.2011 10:32:58
Offline

Re: 25kw

no ale když si to nechám udělat na tu plombu a potom jí sám vyndám tak to nikdo nepozná ne jestli to mám přiškrcený nebo ne.. Vůbec si nevim rady smile2

Filous (Člen)
03.12.2011 10:35:06
Offline

Re: 25kw

osiris psal:

...a nebo (už cca vod pololetí) si můžeš v čr u spousty běžnejch servisů (který maj smlovu) nechat namontovat omezení od německýho alphatechniku, který je za cca polovinu peněz, dřív tady v čr nebylo schválený, tím pádem nebylo ani legálně uznávaný
...teď ti to tam frknou na počkání a zaříděj ti k tomu hned papíry na přepis; nevýhoda proti originál škrtící sadě od suzuki je to, že (v celý evropě jsme s tím zase my jediný) tady v čechách je legislativně nařízený montovat na to plombu, kterou dostaneš zapsanou i do techničáku a je to tím pádem kontrolovatelný a na technický kontrolovaný, čili s touhle sadou je ti souzeno na zaškrceným jezdit, nejen to mít zapsaný (vyndaný po zapsání do techničáku)

...netušil sem, že Alphatechnik je uš f ČR schválenejsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
03.12.2011 10:36:51
Offline

Re: 25kw

bures-marek psal:

no ale když si to nechám udělat na tu plombu a potom jí sám vyndám tak to nikdo nepozná ne jestli to mám přiškrcený nebo ne.. Vůbec si nevim rady smile2

...no nebudu se vyjadřovat co si myslím o škrcenísick to je teď jedno... nevím jak na to jsi co se rozumu týčeheadshake pač ti osiris popsal co to obnáší a to, že to na stk "kontroluju" a když ti bude chybět blomba tak co.... co ti udělá technik popř policajt v tomto tématu uvědomělí??? měl jsis koupit něco co těch 25kw!!!!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
03.12.2011 10:38:45
Offline

Re: 25kw

bures-marek psal:

no ale když si to nechám udělat na tu plombu a potom jí sám vyndám tak to nikdo nepozná ne jestli to mám přiškrcený nebo ne.. Vůbec si nevim rady smile2

...dyš tu plombu budeš mít zapsanou a nebude tam, tag to asi pozná každej, né???idontknow ...prostě sis nabjehnul nákupem neškrcený, tagže buďto jí uškrť jednou nebo druhou variajntou nebo riskuj ježděnim na neškrcený a nebo to prodej a kup škrcenou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bures-marek (Nový člen)
03.12.2011 10:45:46
Offline

Re: 25kw

myslim to tak že když tam budu mít plombu a pak to nechám zkontrolovat tou technickou.. Tak když to s toho vyndám po tý technický tak to bude v pohodě ne?

Banditatom (Člen)
03.12.2011 10:50:22
Offline

Re: 25kw

bures-marek psal:

myslim to tak že když tam budu mít plombu a pak to nechám zkontrolovat tou technickou.. Tak když to s toho vyndám po tý technický tak to bude v pohodě ne?

surprised sorry ty jseš tukan???idontknow a co další stk? a co případná kontrola příslušníka? víš co je to vůbec plomba???headshake


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bures-marek (Nový člen)
03.12.2011 10:56:07
Offline

Re: 25kw

prominte jen sem se chtel poptat jestli by to neslo nejako takhle udelat.. aby to nestalo tolik penez.. tak mi nic asi nezbyde nez to priskrtit u suzuki smile2

Inženýrek (Člen)
03.12.2011 11:08:46
Offline

Re: 25kw

Bureš - nejseš ty z Přibylova?


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Lukas29 (Člen)
03.12.2011 11:56:13
Offline

Re: 25kw

Mám Bandoura 650 rv 2006, nechal jsem to zavřít v originálním servise Suzuki za 4,5tis. Vyměnily mi víčka na karbecech a dali papíry o tom že je to uškrcený poté jsem do nechal zapsat do tp a bylo to. Po zapsaný jsou tam zpět víčka origo. good

bures-marek (Nový člen)
03.12.2011 12:09:45
Offline

Re: 25kw

Já jsem ze Zbožnova.. kousek od skutče :)

osiris (Člen)
03.12.2011 12:25:50
Offline

Re: 25kw

bures-marek psal:

prominte jen sem se chtel poptat jestli by to neslo nejako takhle udelat.. aby to nestalo tolik penez.. tak mi nic asi nezbyde nez to priskrtit u suzuki smile2

...jestli to chceš pak ojebat tak že to nikdo nepozná, tak musíš dát víc peněz za tu sadu origo suzuki part, jinak od aplphatechniku to pozná každej na první pohled


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Inženýrek (Člen)
03.12.2011 12:36:03
Offline

Re: 25kw

bures-marek psal:

Já jsem ze Zbožnova.. kousek od skutče :)

Jo, sek jsem se v prdeli...
V tom případě k tvému tématu - neřeš nějaký utažení kw, motorku prodej. A ne, že si koupíš jinou, člověk jako jsi ty nemá na silnici co dělat.bad
Není to tak dávno, co mi tady tvůj otec brečel aby tě nezavřely. Rychle mu otrnulo, že ti koupil další motorku. bad
Jinak ty zmrde počkej až se mi dostaneš do ruky za to co jsem se doslechl fuck


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Stiegl (Člen)
03.12.2011 13:46:16
Offline

Re: 25kw

Inženýrek psal:
bures-marek psal:

Já jsem ze Zbožnova.. kousek od skutče :)

Jo, sek jsem se v prdeli...
V tom případě k tvému tématu - neřeš nějaký utažení kw, motorku prodej. A ne, že si koupíš jinou, člověk jako jsi ty nemá na silnici co dělat.bad
Není to tak dávno, co mi tady tvůj otec brečel aby tě nezavřely. Rychle mu otrnulo, že ti koupil další motorku. bad
Jinak ty zmrde počkej až se mi dostaneš do ruky za to co jsem se doslechl fuck

Ajajsurprised

Filous (Člen)
03.12.2011 13:51:18
Offline

Re: 25kw

...a je po novym přispjevovatelibigsmile ...co ti provet, indžinýrskej???bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bures-marek (Nový člen)
03.12.2011 14:06:05
Offline

Re: 25kw

Inženýrek psal:
bures-marek psal:

Já jsem ze Zbožnova.. kousek od skutče :)

Jo, sek jsem se v prdeli...
V tom případě k tvému tématu - neřeš nějaký utažení kw, motorku prodej. A ne, že si koupíš jinou, člověk jako jsi ty nemá na silnici co dělat.bad
Není to tak dávno, co mi tady tvůj otec brečel aby tě nezavřely. Rychle mu otrnulo, že ti koupil další motorku. bad
Jinak ty zmrde počkej až se mi dostaneš do ruky za to co jsem se doslechl fuck

Proč mi řikáš zmrde? To co se staloo byla chyba to vim.. jezdil sem bez papírů.. A ty si myslíš že mi muj táta koupil po tom všem motorku? To asi těžko, vydělal sem si na ní sám. Tak se uklidni to co bylo bylo a ted už nemáš důvod si tady na mě vyskakovat,tak toho nech.good

osiris (Člen)
03.12.2011 14:10:27
Offline

Re: 25kw

...slušně pánové, prosím


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
bures-marek (Nový člen)
03.12.2011 14:38:11
Offline

Re: 25kw

osiris psal:

...slušně pánové, prosím

Já se o to snažim..

Inženýrek (Člen)
03.12.2011 15:02:18
Offline

Re: 25kw

bures-marek psal:
Inženýrek psal:
bures-marek psal:

Já jsem ze Zbožnova.. kousek od skutče :)

Jo, sek jsem se v prdeli...
V tom případě k tvému tématu - neřeš nějaký utažení kw, motorku prodej. A ne, že si koupíš jinou, člověk jako jsi ty nemá na silnici co dělat.bad
Není to tak dávno, co mi tady tvůj otec brečel aby tě nezavřely. Rychle mu otrnulo, že ti koupil další motorku. bad
Jinak ty zmrde počkej až se mi dostaneš do ruky za to co jsem se doslechl fuck

Proč mi řikáš zmrde? To co se staloo byla chyba to vim.. jezdil sem bez papírů.. A ty si myslíš že mi muj táta koupil po tom všem motorku? To asi těžko, vydělal sem si na ní sám. Tak se uklidni to co bylo bylo a ted už nemáš důvod si tady na mě vyskakovat,tak toho nech.good

Není to za to co se stalo, udělals píčovinu a nejspíš za ní zaplatil. Je to za to cos tady následně po okolí hlásil ty hrdino.
Na veřejnym fóru se nebudu víc vyjadřovat.

Osi pardon


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
bures-marek (Nový člen)
03.12.2011 15:13:06
Offline

Re: 25kw

Inženýrek psal:
bures-marek psal:
Inženýrek psal:


Jo, sek jsem se v prdeli...
V tom případě k tvému tématu - neřeš nějaký utažení kw, motorku prodej. A ne, že si koupíš jinou, člověk jako jsi ty nemá na silnici co dělat.bad
Není to tak dávno, co mi tady tvůj otec brečel aby tě nezavřely. Rychle mu otrnulo, že ti koupil další motorku. bad
Jinak ty zmrde počkej až se mi dostaneš do ruky za to co jsem se doslechl fuck

Proč mi řikáš zmrde? To co se staloo byla chyba to vim.. jezdil sem bez papírů.. A ty si myslíš že mi muj táta koupil po tom všem motorku? To asi těžko, vydělal sem si na ní sám. Tak se uklidni to co bylo bylo a ted už nemáš důvod si tady na mě vyskakovat,tak toho nech.good

Není to za to co se stalo, udělals píčovinu a nejspíš za ní zaplatil. Je to za to cos tady následně po okolí hlásil ty hrdino.
Na veřejnym fóru se nebudu víc vyjadřovat.

Osi pardon

Promin ale fakt netuším co jsem kde rozhlašoval.. Škodu kterou jsem způsobil jsem si rok a půl odpracovával.. Škoda že jsme si nepromluvili když sme se viděli na POSLEDNÍM VÍRU.. Měl jsem černý cbrko 125 jestli si vzpomínáš.. Nechtěl jsem se s tebou o té nehodě bavit,chtěl sem bejt v pohodě a spřátelit se nic víc a myslim si že už nemá cenu se k tomu vracet spíš by sme se měli spřátelit a třeba si i na banditech spolu někdy vyjet..

kojaksro (Člen)
03.12.2011 15:55:17
Offline

Re: 25kw

......pusu, pusu, pusuevil


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
kojaksro (Člen)
03.12.2011 16:05:52
Offline

Re: 25kw

kojaksro psal:

......pusu, pusu, pusuevil

...a drink sem zapomělsmile1


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
redik27 (Člen)
03.12.2011 16:06:52
Offline

Re: 25kw

kojaksro psal:

......pusu, pusu, pusuevil

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
redik27 (Člen)
03.12.2011 16:08:22
Offline

Re: 25kw

teď koukám, já poslal příspěvek v 16:05 a foru mám 14:05 idontknowidontknowidontknowidontknow


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
redik27 (Člen)
03.12.2011 16:24:12
Offline

Re: 25kw

redik27 psal:

teď koukám, já poslal příspěvek v 16:05 a foru mám 14:05 idontknowidontknowidontknowidontknow

tak nic, su za debila. Měl špatné pásmo v profilu


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Stiegl (Člen)
03.12.2011 16:57:57
Offline

Re: 25kw

Obavám se, že z téhle společné vyjížďky by přijel asi Inža sám..idontknow

Ondráš (Člen)
03.12.2011 17:04:53
Offline

Re: 25kw

Inženýrek psal:

Není to za to co se stalo, udělals píčovinu a nejspíš za ní zaplatil. Je to za to cos tady následně po okolí hlásil ty hrdino.
Na veřejnym fóru se nebudu víc vyjadřovat.

Osi pardon

Ale jen to napiš... Mi máme rádi takové rozhovory.smokinevil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
XJelen (Člen)
03.12.2011 17:21:37
Offline

Re: 25kw

osiris psal:

...slušně pánové, prosím

ale hovno, nech je Bivoji evil boj! cool koneckonců takováhle náhodička se stává maximálně dvakrát za deset let good


k tématu: nejsem fanda ojebávání řidičáku a narovinu říkám, že při prvním trablu s mladým klučinou na velké mašině s malým papírem, budu trvat na důkladném prozkoumání opravdového stavu. Budu mít velkou šanci, že do toho spadne...pjetatřicet koní je jim málo? my měli jednadvacet to nejsilnější na trhu.


Strýcfajtr !!!
libac22 (Člen)
03.12.2011 17:35:37
Offline

Re: 25kw

Stiegl psal:

Obavám se, že z téhle společné vyjížďky by přijel asi Inža sám..idontknow

Taky si myslím smile1 . Zas se to tu začíná nějak vařit bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Inženýrek (Člen)
03.12.2011 19:25:26
Offline

Re: 25kw

bures-marek psal:

Promin ale fakt netuším co jsem kde rozhlašoval.. Škodu kterou jsem způsobil jsem si rok a půl odpracovával.. Škoda že jsme si nepromluvili když sme se viděli na POSLEDNÍM VÍRU.. Měl jsem černý cbrko 125 jestli si vzpomínáš.. Nechtěl jsem se s tebou o té nehodě bavit,chtěl sem bejt v pohodě a spřátelit se nic víc a myslim si že už nemá cenu se k tomu vracet spíš by sme se měli spřátelit a třeba si i na banditech spolu někdy vyjet..

Ano, měl jsi se přihlásit. Vzhledem k tomu, že jsem tě nepoznal, tak si ale říkám, že už někdo odvedl dobrou práci.
Pověsit za gule do průvanu málo!


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
redik27 (Člen)
03.12.2011 20:16:10
Offline

Re: 25kw

dneska holt nikdo pořádně neřeší komu ten řidičák vrátit a komu ne. Prostě uplyne nějaká doba, případně si připlatíš v autoškole a hotovo.
Někdo by neměl řídit vůbec a možná by každej řidič měl projít psychotestama a vyšetřením jako to maj řidiči náklaďáků.
Osobně bych za takovýhle průsery ježdění bez udělanejch papírů atd nevracel řidičák doživotně, hlavně když způsobíš bouračku.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Stiegl (Člen)
03.12.2011 21:37:18
Offline

Re: 25kw

Inžo ten incident.. to bylo přímo spojené s tebou? Esli to chapu dobře...

Inženýrek (Člen)
04.12.2011 00:40:29
Offline

Re: 25kw

Stiegl psal:

Inžo ten incident.. to bylo přímo spojené s tebou? Esli to chapu dobře...

Ano


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Koldan (Člen)
04.12.2011 10:27:40
Offline

Re: 25kw

Inženýrek psal:
Stiegl psal:

Inžo ten incident.. to bylo přímo spojené s tebou? Esli to chapu dobře...

Ano

dyž už ste to tu začali prat, tak to tu vysyp fšecko a je to, každý si pak udělá sfůj obrázek.evil


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Inženýrek (Člen)
04.12.2011 11:12:40
Offline

Re: 25kw

Jedná se vo mojí první havárku, kdy mě tenhle floutek poslal k zemi


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
bures-marek (Nový člen)
04.12.2011 12:41:51
Offline

Re: 25kw

Inženýrek psal:

Jedná se vo mojí první havárku, kdy mě tenhle floutek poslal k zemi

Takže to asi nebude už v pohodě mezi náma.. Už je to dva a půl roku co se to stalo a myslim si že za tu dobu už sem se dost napravil a ze všeho poučil.. Za všechno co se stalo se ti omlouvám.. Už nevim co mám napsat a asi to nemá ani cenu sem psát.. Jenom sem se chtěl usmířit.

Inženýrek (Člen)
04.12.2011 13:30:37
Offline

Re: 25kw

bures-marek psal:
Inženýrek psal:

Jedná se vo mojí první havárku, kdy mě tenhle floutek poslal k zemi

Takže to asi nebude už v pohodě mezi náma.. Už je to dva a půl roku co se to stalo a myslim si že za tu dobu už sem se dost napravil a ze všeho poučil.. Za všechno co se stalo se ti omlouvám.. Už nevim co mám napsat a asi to nemá ani cenu sem psát.. Jenom sem se chtěl usmířit.

Čekáš, že dostaneš pusu jak píše inšpektor?
Bouračku jak řikám neřeším, ale co mě fakt nasralo je co sis navymýšlel a co se po Skutči šířilo. Já že jsem simulant, podvodník a kdo ví co ještě? Já kterýho policajti přesvědčily abych léčení ukončil do měsíce aby jsi to neměl jako trestnej čin a přeci se to skrz dodatečnou operaci táhlo víc než půl roku? Nehledě na veškerý zbytečný zařizování a starosti.
Vědět, že se takhle odvděčíš, tak jsem tě v tom nechal pěkně vykoupat hochu.
Holt chybama se člověk učí a pro příště budu chytřejší.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Libor nx (Člen)
04.12.2011 14:00:27
Offline

Re: 25kw

Inženýrek psal:
bures-marek psal:
Inženýrek psal:

Jedná se vo mojí první havárku, kdy mě tenhle floutek poslal k zemi

Takže to asi nebude už v pohodě mezi náma.. Už je to dva a půl roku co se to stalo a myslim si že za tu dobu už sem se dost napravil a ze všeho poučil.. Za všechno co se stalo se ti omlouvám.. Už nevim co mám napsat a asi to nemá ani cenu sem psát.. Jenom sem se chtěl usmířit.

Čekáš, že dostaneš pusu jak píše inšpektor?
Bouračku jak řikám neřeším, ale co mě fakt nasralo je co sis navymýšlel a co se po Skutči šířilo. Já že jsem simulant, podvodník a kdo ví co ještě? Já kterýho policajti přesvědčily abych léčení ukončil do měsíce aby jsi to neměl jako trestnej čin a přeci se to skrz dodatečnou operaci táhlo víc než půl roku? Nehledě na veškerý zbytečný zařizování a starosti.
Vědět, že se takhle odvděčíš, tak jsem tě v tom nechal pěkně vykoupat hochu.
Holt chybama se člověk učí a pro příště budu chytřejší.

"pro dobrotu,na žebrotu" dneska tohle platí dvojnásobbad

morganzd (Člen)
04.12.2011 20:44:36
Offline

Re: 25kw

XJelen psal:

k tématu: nejsem fanda ojebávání řidičáku a narovinu říkám, že při prvním trablu s mladým klučinou na velké mašině s malým papírem, budu trvat na důkladném prozkoumání opravdového stavu. Budu mít velkou šanci, že do toho spadne...pjetatřicet koní je jim málo? my měli jednadvacet to nejsilnější na trhu.

goodgood


GSF 600 S '99

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr