Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » pohle řizeni po pádu

Tomas600N (Člen)
25.12.2011 15:44:12
Offline

pohle řizeni po pádu

Kuci potřebuju poradit, nedavno jsem přejižděl se svou XR 400 z louky na cestu ale byla tam větši příkopa než jsem čekalfuck tak jsem to napalil ze šikma do svahu a mašina pak buchla řiditkem o asfalt. Teď když jedu rovně tak mam řiditka lehce vytočene do strany (v terenu to nepoznam,ale na asfaltce jo). Tak jsem povolil bryle,natahl jsem to zpět, ale když přitahnu a´t jen spodni nebo horni bryle tak se mi to zase vyhne. Potřebuju zjistit jestli jsou v piči bryle nebo šavle nebo co vubecsmile2 Blatnik je vůči kolu úplně mimo,předpokladam že neni uplně v rovině s motorkou. Když porovnavam kolo jestli je v rovině s motorkou tak se zda že jo,tak mě ještě napadlo jestli nejsou křive jen řiditka a + ten blatnik domrveny. Da se nějak zjistit vic?help

tomasNJ (Člen)
25.12.2011 18:45:52
Offline

Re: pohle řizeni po pádu

tož co, vykopat vidle, vykuchat trubky, vykuchat bryle a cele to zkonrolovat...
pak to nekomu dat na srovnání...good
klidně zavolejgood


__________________________________________________________________________________
Fabbrica Italiana di Automobili Torino                     Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Tomas600N (Člen)
25.12.2011 19:09:25
Offline

Re: pohle řizeni po pádu

tomasNJ psal:

tož co, vykopat vidle, vykuchat trubky, vykuchat bryle a cele to zkonrolovat...
pak to nekomu dat na srovnání...good
klidně zavolejgood

oukej,ja to rozeberu a ozvu segood

VikecB12 (Člen)
25.12.2011 22:20:51
Offline

Re: pohle řizeni po pádu

Skusil bych jenom povolit brejle a zatočit v nich vidlou,pak to dat třeba čtvrt votáčky jinak než to bylo původně a stáhnul bych to. Pokud bude nějaká změna,je vohlá trubka,pokud né,může to byt v brejlích. Jo a nevím jestli má XRko domečky na řídítka v silentblokách,DRko to tak mělo a vobčas se vohnul ten šroub a pak byly řídítka nakřivo vudči brejlím,ikdyš byly rovný...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
25.12.2011 23:27:25
Offline

Re: pohle řizeni po pádu

tomasNJ psal:

klidně zavolejgood

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr