Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Cigaretová zásuvka na moto

luig (Člen)
02.02.2008 18:48:43
Offline

Cigaretová zásuvka na moto

...a je tu další chytrej Luigův dotaz krs elektriku ve který se tak vyzná...smile1

Rád bych na mašinu prásknul cigaretovou zásuvku nebo jak to nazvat, prostě to co je v autech a strká se do toho nabíječka na mobil, navigace atd. Prostě něco takovýho jako tohle http://www.louis.de/_302135d3ed36bcc1ef … r=10032936 a dobíjel tim mobil a GPS modul na cestách jenže moje znalosti elektriky nestačej na to abych měl jistotu že to jenom prdnu na baterku a tim to hasne. Baterka má přeci proměnný napětí ne? V klidu +-12V, s motorem 14, vyštavená třeba 6 ale z toho by mobil asi neměl radost. Prostě mi jde o to jestli mezi baterku (počítám že se to dá napojit přímo na poly baterie) nemusim přidat ještě nějakej "usměrnovač" kterej mi ty hodnoty nějak ustálí nebo o to už se postará ta nokiácká cestovni autonabíječka? Snad mi rozumítebigsmile

Díkygood


Ne asi
WenzelB6 (Člen)
02.02.2008 19:03:24
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Švédove si to přeberou. mám to píchlý taky rounou ( přes pojistku ) na baterku .

osiris (Člen)
02.02.2008 19:03:40
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

...o to se postaraj ty druhý kabely který jsou příslušenstvím k těm věcem co chceš ládovat
...ty si tu díru připoj jen pro jistotu přes pojistkovou krabičku, (která ale nesouvisí s tím na co se ptáš), přímo na póly baterie


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
spidys (Člen)
02.02.2008 19:16:12
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

No žádnej usměrňovač tam bejt nemusí - nabíječka na mobil, GPS apod. si stejně bere z baterky 12V + - a mění napětí na třeba 6V nebo míň nebo víc - záleží na nabíjecim zařízení.
Každopádně to co si našel u Louise je sice účelný ale hnusný sick
Nic takovýho bych si na řidítka nenacpal.
Přemejšlel sem taky o nějaký možnosti nabíjet na motyce (hlavně se mi jedná o to GPS), teda myslim s umístěnim konektoru a mám v plánu, jak je takovej ten plastovej trojúhelníček pod nádrží u krku řízení, že do něj umístim klasickej konektor, kterej je na jack a na to si pak udělám redukci na klasickej konektor co je nabíječka v autě.
Zase aby to bylo co nejmenší a co nejmíň nápadný.
Jen nevim, jestli se dělá nějakej takovejhle konektor, aby byl voděvzdornej - aby do něj netekla voda a nezpůsobilo to nějakej průser...


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
luig (Člen)
02.02.2008 19:27:30
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

spidys psal:

...Každopádně to co si našel u Louise je sice účelný ale hnusný sick
...Nic takovýho bych si na řidítka nenacpal.
...Zase aby to bylo co nejmenší a co nejmíň nápadný.

Hodil sem sem první zásuvku kterou sem našel, nebudu kupovat přímo tuhle, to bylo jen pro ilustraci aby bylo jasný co myslimgood
Na řidítka to rozhodně dávat nebudu, ani tuhle ani nic jinýho, nechci mít mašinu ověšenou jak vánoční stromeček, dám to každopádně pod sedlo. Kabel nabíječky se eventuelně prostrčí ven, bude to krytý proti vodě, nebude se to někde motat a když někde zastavim tak tam mobil na chvíli fouknu, klidně může tůstat i zamčenej pod sedlem Tam je to myslim ideálnígood


Ne asi
luig (Člen)
02.02.2008 19:29:30
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Ještě s tou pojistkou, kolikátku tam dát? Díkygood


Ne asi
škardík (Člen)
02.02.2008 19:41:48
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

luig psal:

Ještě s tou pojistkou, kolikátku tam dát? Díkygood

Nety někde koupil za pár takovou pěknou vodotěsnou tudletu zástrčku..


viz avatar:)
barynek (Člen)
02.02.2008 19:49:52
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Chystáš se do Jirkova za MZetářem a Jibros a bojíš se abys trefil nebo ti nedošla šťáva v mobilu, co?assbigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
WenzelB6 (Člen)
02.02.2008 19:57:40
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

luig psal:
spidys psal:

...Každopádně to co si našel u Louise je sice účelný ale hnusný sick
...Nic takovýho bych si na řidítka nenacpal.
...Zase aby to bylo co nejmenší a co nejmíň nápadný.

Hodil sem sem první zásuvku kterou sem našel, nebudu kupovat přímo tuhle, to bylo jen pro ilustraci aby bylo jasný co myslimgood
Na řidítka to rozhodně dávat nebudu, ani tuhle ani nic jinýho, nechci mít mašinu ověšenou jak vánoční stromeček, dám to každopádně pod sedlo. Kabel nabíječky se eventuelně prostrčí ven, bude to krytý proti vodě, nebude se to někde motat a když někde zastavim tak tam mobil na chvíli fouknu, klidně může tůstat i zamčenej pod sedlem Tam je to myslim ideálnígood

taky tak. pojistku mam 20 a až tak na hodnotě nezáleží, hlavně aby tam nějaká byla.
good

luig (Člen)
02.02.2008 20:01:01
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

barynek psal:

Chystáš se do Jirkova za MZetářem a Jibros a bojíš se abys trefil nebo ti nedošla šťáva v mobilu, co?assbigsmilebigsmile

Ziša pussygood


Ne asi
mr.BSE (Člen)
02.02.2008 23:00:16
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

pro jistotu bych dal 5A pojistku a ne radsi vetsismile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Fulltank (Člen)
03.02.2008 00:29:56
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

videl sem to na Sku a bylo to v tom plastu co jsou budiky jako pod riditky (snad vite kde to myslim smile1 ) a vypadalo to hodne luxusne good melo to i takovou gumovou zaslepku, takze parada. Jen vyvrtat a zacvaknout..moc sikovny surprised

Antihero (Člen)
03.02.2008 00:34:09
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

spidys psal:

No žádnej usměrňovač tam bejt nemusí - nabíječka na mobil, GPS apod. si stejně bere z baterky 12V + - a mění napětí na třeba 6V nebo míň nebo víc - záleží na nabíjecim zařízení.
Každopádně to co si našel u Louise je sice účelný ale hnusný sick
Nic takovýho bych si na řidítka nenacpal.
Přemejšlel sem taky o nějaký možnosti nabíjet na motyce (hlavně se mi jedná o to GPS), teda myslim s umístěnim konektoru a mám v plánu, jak je takovej ten plastovej trojúhelníček pod nádrží u krku řízení, že do něj umístim klasickej konektor, kterej je na jack a na to si pak udělám redukci na klasickej konektor co je nabíječka v autě.
Zase aby to bylo co nejmenší a co nejmíň nápadný.
Jen nevim, jestli se dělá nějakej takovejhle konektor, aby byl voděvzdornej - aby do něj netekla voda a nezpůsobilo to nějakej průser...

dají se sehnat normálně jedno i více pinový vodotěsný konektory. Nic to nestojí.
V Brnbigsmileě je na to obchod v prostorách kde bývala dřív Suzuki.
Není to Matrix???bigsmile


There's a pie in the sky when you die.
Pajk (Člen)
03.02.2008 01:31:48
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Něco takovýho řešim taky ale vrtat do doho plastu se mi nechce

levap (Člen)
03.02.2008 02:58:51
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Mozna se vam to nekomu z vas co se s tim nechtej delat bude hodit !
www.optimate.cz tam jdete do SORTIMENT a tam doplňky k nabíječkám.
Je tam vse co k tomu je treba !good


"Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme rádi." (WOODY ALLEN)
barynek (Člen)
03.02.2008 08:52:58
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Fulltank psal:

videl sem to na Sku a bylo to v tom plastu co jsou budiky jako pod riditky (snad vite kde to myslim smile1 ) a vypadalo to hodne luxusne good melo to i takovou gumovou zaslepku, takze parada. Jen vyvrtat a zacvaknout..moc sikovny surprised

Jenže Luig ma jebku eNko, takže leda by si to vyvrtal do nádržebigsmilebigsmilebigsmile
ps: Luigi já to fandim, je to gut nápad hlavně s tím GPSkemgood


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
03.02.2008 09:15:32
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Koupil sem jí u nás v Pilsen v M+M. Stále myslim 140 Kč. Měla vodotěs.záslepku a byla rovnou i s pojistkou. Takže jste jen zasadili do palubky a napojili na baterku good


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
luig (Člen)
03.02.2008 09:18:52
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

barynek psal:

Jenže Luig ma jebku eNko, takže leda by si to vyvrtal do nádržebigsmilebigsmilebigsmile
ps: Luigi já to fandim, je to gut nápad hlavně s tím GPSkemgood

Ne asi, vyvrtám to doprostřed tachometrugood
Ještě rád si u mě budeš na vejletech dobíjet štávu kamaráde, třeba v Alpách až budeš tejden bez civilizace se ti to náramně hodígood

Ne e, ja mám jasno, žádný vrtání, schovávání, krytí proti vodě atd. Myslim si že na to chvilkový použití to bohatě stačí pod sedlem, nikoho to nedráždí, dá se tam GPSka nechat atd. a v případě potřeby prostrčim kabel ven, mobil šoupnu do držáku kterej ještě nemam ale bude a budesmile1 Navíc pokud je to na řidítkách nebo někde prostě na mašině tak když tam fouknu nabíječku tak se mi tam stejně bude motat kabel tý nabíječkybad


Ne asi
luig (Člen)
03.02.2008 09:22:49
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

nety psal:

Koupil sem jí u nás v Pilsen v M+M. Stále myslim 140 Kč. Měla vodotěs.záslepku a byla rovnou i s pojistkou. Takže jste jen zasadili do palubky a napojili na baterku good

Tak tak, ted koukám na ten link co sem dal lavap a dá se to krásně poskládat, kablík už s pojistkou, prodlužky, různý zastrčky, no problem...good


Ne asi
luig (Člen)
03.02.2008 09:23:21
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

luig psal:
nety psal:

Koupil sem jí u nás v Pilsen v M+M. Stále myslim 140 Kč. Měla vodotěs.záslepku a byla rovnou i s pojistkou. Takže jste jen zasadili do palubky a napojili na baterku good

Tak tak, ted koukám na ten link co sem dal lavap a dá se to krásně poskládat, kablík už s pojistkou, prodlužky, různý zastrčky, no problem...good

Sorry, levapredface


Ne asi
pučmeloun400 (Člen)
03.02.2008 09:24:28
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Já jí mám pod sedlem  na metrovým kabliku a jsem spokojenej. Kdykoliv jí mohu vytáhnout a hlavně není vidět sick

luig (Člen)
03.02.2008 09:29:14
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

pučmeloun400 psal:

Já jí mám pod sedlem  na metrovým kabliku a jsem spokojenej. Kdykoliv jí mohu vytáhnout a hlavně není vidět sick

Přesně takgood


Ne asi
VikecB12 (Člen)
03.02.2008 10:27:25
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Já bych chtěl tu z Lujse s tou objímkou na řídítka,ale nedával bych ju ne větve,ale skusil bych ju dat na trubku rámu někam pod plasty vepředu.Nemusel bych si rozvrtat plasty a nebyla by tak na vočíchgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
škardík (Člen)
03.02.2008 11:00:35
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Pokud to někdo chce na Sko, tak bych to udělal jako nety. Vypadá to fakt jako kdyby to tam patřilogood


viz avatar:)
Miras (Člen)
03.02.2008 11:57:49
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Posílám ukázku jak to mám já. Pod sedlem v tom plastu který vymezuje prostor na krámy, mám malej konektor. Buď do toho napojuji nabíječku, kterou jsem opatřil taky konektorem a na toulky po evropě všem dobíjím telefony připravenou redukcí viz foto. Je to hodně užitečná věc.

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Miras/100_6742.JPG


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Miras/100_6743.JPG


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Miras/100_6745.JPG
luig (Člen)
03.02.2008 12:16:42
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Miras psal:

Posílám ukázku jak to mám já. Pod sedlem v tom plastu který vymezuje prostor na krámy, mám malej konektor. Buď do toho napojuji nabíječku, kterou jsem opatřil taky konektorem a na toulky po evropě všem dobíjím telefony připravenou redukcí viz foto. Je to hodně užitečná věc.

zupa gemachtgood

Tak nějak si to představuju ale já tam dám rovnou tu cigaretovou zásuvku páč mám nokii a ld-3w což má stejnou nabíječku kterou už mám v autě a ostatní zájemci o nabíjení si seženou taky autonabíječky a je togood


Ne asi
barynek (Člen)
03.02.2008 12:39:59
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

luig psal:
Miras psal:

Posílám ukázku jak to mám já. Pod sedlem v tom plastu který vymezuje prostor na krámy, mám malej konektor. Buď do toho napojuji nabíječku, kterou jsem opatřil taky konektorem a na toulky po evropě všem dobíjím telefony připravenou redukcí viz foto. Je to hodně užitečná věc.

zupa gemachtgood

Tak nějak si to představuju ale já tam dám rovnou tu cigaretovou zásuvku páč mám nokii a ld-3w což má stejnou nabíječku kterou už mám v autě a ostatní zájemci o nabíjení si seženou taky autonabíječky a je togood

pro tebe cokoliv Luigigood


Bandit 4EVER!!!
nety (Člen)
03.02.2008 19:06:59
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Takže posílam foto jak sem to měl já.....   

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/nety/P1010594.JPG

MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
Fulltank (Člen)
03.02.2008 21:35:52
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

nety psal:

Takže posílam foto jak sem to měl já.....   
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 010594.JPG

no jo presne takhle sem to myslel ja good

zdenek 1 (Člen)
03.02.2008 23:29:19
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

vypadá to fakt dobře , ale já si to asi dám někde z boku(jakoby ze vnitř) protože když to je připojeno na stálý proud k baterce,tak to může nejaký nenechavec otevřít,a strčí tam pak hřebík nebo něco kovového,a měl bych strach že to vyhoří!a jó jó vlastně tam bude pojistka,tak to je vlastně v pohoděbigsmile  sorry:bigsmileidontknowbigsmile jen nahlas přemýšlím


když to jede,je to OK
luig (Člen)
04.02.2008 18:19:50
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Takže, kaufnul sem zásuvku za 95 peněz, malinko poupravil a plánuju jí pod sedlo prásknout asi takhle:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/x.jpg


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/y.jpg


konektory zezadu zásuvku ješte zaizoluju takovou tou horkonvdušnoupistolísmrskajícísebužírkou, kabel přitáhnu na trubku rámu a bude to myslim gut. Sedlu by to nemělo vadit ani se zapojenou nabíječkou. Tak co vy na to?

PS. V náhledu před odesláním příspěvku mi to zas hazí chybu že tam mám obrázky asi nějak blbě daný, ikdyž nevim jak je to možný...idontknow


Ne asi
zdenek 1 (Člen)
04.02.2008 18:57:38
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

nevím kuva proč,ale nezobrazujou se mi nikde žádne obrázkybad


když to jede,je to OK
luig (Člen)
04.02.2008 19:00:40
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

zdenek 1 psal:

nevím kuva proč,ale nezobrazujou se mi nikde žádne obrázkybad

Ajo, ani nahoře nejsou... Tak aspon že to neni chyba u měsmile1


Ne asi
Banditatom (Člen)
04.02.2008 19:14:47
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

luig psal:

Takže, kaufnul sem zásuvku za 95 peněz, malinko poupravil a plánuju jí pod sedlo prásknout asi takhle:
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … luig/x.jpg
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … luig/y.jpg
konektory zezadu zásuvku ješte zaizoluju takovou tou horkonvdušnoupistolísmrskajícísebužírkou, kabel přitáhnu na trubku rámu a bude to myslim gut. Sedlu by to nemělo vadit ani se zapojenou nabíječkou. Tak co vy na to?

PS. V náhledu před odesláním příspěvku mi to zas hazí chybu že tam mám obrázky asi nějak blbě daný, ikdyž nevim jak je to možný...idontknow

chci dělat to samé jak ty, ty jsi to napojil přímo na baterku nebo jsi tam prcnul pojistku? a jestli jo tak jakou. Uvažoval js jak řešit ten nárust napětí pří jízdě?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
luig (Člen)
04.02.2008 19:35:01
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Banditatom psal:

chci dělat to samé jak ty, ty jsi to napojil přímo na baterku nebo jsi tam prcnul pojistku? a jestli jo tak jakou. Uvažoval js jak řešit ten nárust napětí pří jízdě?

Zatim sem akorát koumal kam ji dám. Koupil sem klasiku zásuvku, pojistku už má na plusovym kabelu a jediný co budu muset upravit sou očka, ted tam sou asi tak 2mm, koupil sem si větší, přepájim je a dám je na kabely z baterky (na ten samej šroub na vývodech baterky prostě). A samotnou zásuvku plánuju k těm svislejm plastům (až se zobrazej ty fotky tak pochopíš) přitáhnout takovejma těma zubatejma páskama a možná ještě nějak prilepit pro jistotu. Zejtra kdyžtak pořádně vyfotim tu zásuvku a mašinu fotákem, byl sem línej pro něj jít měl sem po ruce akorát mobil. Jinak to napětí je prej pořešený už v cestovní nabíječce (to co zastrčíš do zásuvky) takže to už neni potřeba řešit. Zkusil sem jen tak zkusmo přiložit kabely zásuvky na baterku co mam doma vyndanou z moto a funguje to v pohogood


Ne asi
luig (Člen)
04.02.2008 19:36:16
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Jinak ta pojistka je tam 10A, takovej ten skleněněj váleček.


Ne asi
luig (Člen)
04.02.2008 19:40:16
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/12v.jpg


snad jednou bude vidětsmile1


Ne asi
Banditatom (Člen)
04.02.2008 19:51:29
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

dik, fotky jsem už viděl na tvojem ftp takže mi je jasné jak to tam budeš mít pustím se do toho o víkendu pak napíšu jak jsem dopadbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zdenek 1 (Člen)
04.02.2008 20:55:43
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

luig psal:
Banditatom psal:

chci dělat to samé jak ty, ty jsi to napojil přímo na baterku nebo jsi tam prcnul pojistku? a jestli jo tak jakou. Uvažoval js jak řešit ten nárust napětí pří jízdě?

Zatim sem akorát koumal kam ji dám. Koupil sem klasiku zásuvku, pojistku už má na plusovym kabelu a jediný co budu muset upravit sou očka, ted tam sou asi tak 2mm, koupil sem si větší, přepájim je a dám je na kabely z baterky (na ten samej šroub na vývodech baterky prostě). A samotnou zásuvku plánuju k těm svislejm plastům (až se zobrazej ty fotky tak pochopíš) přitáhnout takovejma těma zubatejma páskama a možná ještě nějak prilepit pro jistotu. Zejtra kdyžtak pořádně vyfotim tu zásuvku a mašinu fotákem, byl sem línej pro něj jít měl sem po ruce akorát mobil. Jinak to napětí je prej pořešený už v cestovní nabíječce (to co zastrčíš do zásuvky) takže to už neni potřeba řešit. Zkusil sem jen tak zkusmo přiložit kabely zásuvky na baterku co mam doma vyndanou z moto a funguje to v pohogood

myslíš tu klasickou na zapalovač do auta???


když to jede,je to OK
Miro (Člen)
05.02.2008 10:09:25
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Jám mám zásuvku zabudovanou v tom plastu pod nádrží. Použil jsem zásuvku co se dává u Fabie nebo Oktávky do kufru. Zdaní stranu mám v smršťovací bužírce. Je připojená přímo na baterku přes 2A pojistku. Z kolísání napětí (12V motor neběží, kolem 14 nastartovaný motor) není nutné mít strach. Adaptéry do auta s tím počítají. Protože telefony, navigace jsou v drtivé většině nápájeny menším napětím, obsahuje adaptér stabilizátor napětí. Strach, že je zásuvka venku a někdo mi vybije baterku nemám. Hřebík, nebo jakýkoli větší odběr 2A pojistku spolehlivě přeruší a na delší cesty to řeší startovací kabely pod sedlem smile1

Miras (Člen)
05.02.2008 12:13:46
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

S tím dát tam rovnou CL zásuvku jsem rovněž uvažoval, ale nikde jsem nenašel nabídku pěkný zásuvky s vlhkotěsnou krytkou, tak jsem to nakonec vyřešil tím konektorem pod sedačku. Ty co se dodávají do škodovek do kufru jsou pěkný, ale obíhat vrakoviště se mi nechtělo a nikde jsem jí neviděl prodávat. Ty víš o firmě kde ji novou prodávají? Možná bych jí tam ještě dal, neb tu pod sedlem využívám především pro nabíjení baterie v motorce....

Miro (Člen)
05.02.2008 14:10:14
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

to Miras: mě tu zásuvku přinesl kámoš co dělá ve škodováckým autoservisu. Dá se prej normálně objednat. Problém je, že za ni chtějí něco kolem čtyř set. Spíš bych sekouknul v nějakým kšeftu s elektrosoučástkama nebo autopříslušenstvím.

K.a.s.y.m. (Člen)
05.02.2008 14:18:22
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Miras psal:

S tím dát tam rovnou CL zásuvku jsem rovněž uvažoval, ale nikde jsem nenašel nabídku pěkný zásuvky s vlhkotěsnou krytkou, tak jsem to nakonec vyřešil tím konektorem pod sedačku. Ty co se dodávají do škodovek do kufru jsou pěkný, ale obíhat vrakoviště se mi nechtělo a nikde jsem jí neviděl prodávat. Ty víš o firmě kde ji novou prodávají? Možná bych jí tam ještě dal, neb tu pod sedlem využívám především pro nabíjení baterie v motorce....

Kontaktuj Sonyka ten jí na B6 má a určitě dá kontakt kde jí koupil.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Fik-B6S (Člen)
05.02.2008 14:36:30
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Miras psal:

S tím dát tam rovnou CL zásuvku jsem rovněž uvažoval, ale nikde jsem nenašel nabídku pěkný zásuvky s vlhkotěsnou krytkou, tak jsem to nakonec vyřešil tím konektorem pod sedačku. Ty co se dodávají do škodovek do kufru jsou pěkný, ale obíhat vrakoviště se mi nechtělo a nikde jsem jí neviděl prodávat. Ty víš o firmě kde ji novou prodávají? Možná bych jí tam ještě dal, neb tu pod sedlem využívám především pro nabíjení baterie v motorce....

Myslím že s krytkou je zasuvka prodloužení někde mi ji někdo doporučoval.
Jinak je to opravdu strašně předražené ty origo škodovacké věci...sicksicksick


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Kelly01 (Člen)
05.02.2008 14:38:40
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

2 roky tam mám zásuvku z kufru z vrakáče a tyhle pičokombinace co tu řešíte mi připadaj kvůli 50ti kačce směšnýidontknowsurprised


God Save The Queen!
mr.BSE (Člen)
05.02.2008 15:43:56
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Kelly01 psal:

2 roky tam mám zásuvku z kufru z vrakáče a tyhle pičokombinace co tu řešíte mi připadaj kvůli 50ti kačce směšnýidontknowsurprised

uz davno sem obesel vrakace v okoli,ale pastika se zasuvkou zadnoubad


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Miras (Člen)
05.02.2008 15:59:09
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Jestli za to dám 50 nebo 300 moc neřešim, jde o to aby se mi líbila a to je už horší. Asi se ve škodovce zeptám .... vyřešený už to mám, to jen když už je přes zimu rozebrná kvůli ventilum a vyhř.rukojetím, tak to tam už tam asi dodělám původně zamýšlenou zásuvku do plast.trojúhelníčku ke krku řízení

Kelly01 (Člen)
05.02.2008 16:08:57
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

pašíky a škodovky to maj i s krytkama,a včera na vrakáči to bylo naházený v krabici v množství víc než dotačujícímsmile1

ale zas neměli čerpadla 110barůsmile2

chválabohusmile1

aspoň mám novýsmokin


God Save The Queen!
Miras (Člen)
05.02.2008 16:21:03
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

No tak se asi dokopu a stavím se na nějakým vrakovišti.... 

čerpadlo je lepší nechat repasovat, než kupovat na vrak.bad

Kelly01 (Člen)
05.02.2008 16:41:52
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

servočerpadlo nemá cenu repasovat když nový je levnější než z vrakáče.....


God Save The Queen!
Bedřich (Člen)
05.02.2008 22:29:44
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Koupil zásuvku s víčkem, vypínač s pláštěnkou a košilku na pojistku

Pak je vrtnul a je togood

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bedrich/aa.JPG



http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Bedrich/a.JPG

... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
luig (Člen)
07.02.2008 18:59:22
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Takže hotovo:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/z1.jpg



...v tomhle je schovaná pojistka:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/z2.jpg



...a takhle je to všechno napojený na baterku:

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/luig/z3.jpg



Všechno je přichycený fašetama, jednoduchá montáž, celkový náklady asi tak 7beer, práce tak jako vypití 3beer a kablík z tý vysouvací nabíječky vystačí v pohodě až na řidítkagood


Ne asi
Ice (Člen)
29.04.2008 19:22:20
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

nety psal:

Takže posílam foto jak sem to měl já.....   
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 010594.JPG

A nějaký link, kde koupit tu zásuvku co máš? cool Je to přesně to, co si představuju na své bandasce :)


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fik-B6S (Člen)
29.04.2008 20:06:20
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Ice psal:
nety psal:

Takže posílam foto jak sem to měl já.....   
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 010594.JPG

A nějaký link, kde koupit tu zásuvku co máš? cool Je to přesně to, co si představuju na své bandasce :)

zasuvka ne ale doma se mi válí dvě ty víčka včetně kroužku proti strátě...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Fik-B6S (Člen)
29.04.2008 20:15:35
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Pokud jedeš do OVY na wevi tak bych ti to tam třeba vzal...
mám jen ty zaslepky nemám k tomu tu zasuvky tu koupíš za pár korun normálně...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Ice (Člen)
29.04.2008 20:34:26
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Bohužel mám pracovní víkend, tak tam nebudu... Ale díky... cool


Když už v hlavě něco máte, snažte se to používat!
Fik-B6S (Člen)
29.04.2008 20:39:17
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Ice psal:

Bohužel mám pracovní víkend, tak tam nebudu... Ale díky... cool

tak třeba jindy...
budu si to dávat na mašinu pozítří...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
ydom (Člen)
22.07.2008 19:39:38
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

skvělí téma a inspirativní,nerad bych ho zasíral kravinama ale...V okolí nikde nemaj pojisku na 12V mají pouze na 250V kolika ampérovou pak vzít??


Když nejezdím,tak tvořím...
Ondráš (Člen)
22.07.2008 19:51:00
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

ydom psal:

skvělí téma a inspirativní,nerad bych ho zasíral kravinama ale...V okolí nikde nemaj pojisku na 12V mají pouze na 250V kolika ampérovou pak vzít??

Ty sady maj snad na každý benzínce...helpsurprised

Zajeď do Žebráka do na Kapr Oil. Tam jsem je nedávno viděl.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
ydom (Člen)
22.07.2008 20:05:39
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Ondráš psal:
ydom psal:

skvělí téma a inspirativní,nerad bych ho zasíral kravinama ale...V okolí nikde nemaj pojisku na 12V mají pouze na 250V kolika ampérovou pak vzít??

Ty sady maj snad na každý benzínce...helpsurprised

Zajeď do Žebráka do na Kapr Oil. Tam jsem je nedávno viděl.

Ale v žadným auto-motu ani v elektruidontknow
Zařizoval jsem dneska hafec věcí, ale je fakt, že benzína mě napadnout mohlaidontknow
To je zwai, každopádně ty pojisky by neměly bejt až tak rozdílný, někdo mi říkal, že to stačí jen přepočítat a může se použít pojistka na 250V.help


Když nejezdím,tak tvořím...
Radek-Ban (Člen)
22.07.2008 20:07:44
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

ydom psal:

skvělí téma a inspirativní,nerad bych ho zasíral kravinama ale...V okolí nikde nemaj pojisku na 12V mají pouze na 250V kolika ampérovou pak vzít??

měla by chránit do zkratu a to máš docela jedno co tam dáš pokud to nebude hřebík v každý mototechně koupíš nožovou pojistku i pouzdrosmile1
PS. na benzínce prodávaj většinou sady bad


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
ydom (Člen)
22.07.2008 20:13:24
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Bandit 650A psal:
ydom psal:

skvělí téma a inspirativní,nerad bych ho zasíral kravinama ale...V okolí nikde nemaj pojisku na 12V mají pouze na 250V kolika ampérovou pak vzít??

měla by chránit do zkratu a to máš docela jedno co tam dáš pokud to nebude hřebík v každý mototechně koupíš nožovou pojistku i pouzdrosmile1
PS. na benzínce prodávaj většinou sady bad

nožovky měly, ale už mám ty podlouhlý pouzdra na skleněnky a přijde mi to i skladnější..Každopádně mi někdo taktéž neznalý elektriky povídal toto. Pojistka 250V 0.5A = 12V cca 10A.. Funguje to, či je to uplná píčovina a takhle se to počítat nedá..help


Když nejezdím,tak tvořím...
Radek-Ban (Člen)
22.07.2008 20:33:35
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

ydom psal:
Bandit 650A psal:
ydom psal:

skvělí téma a inspirativní,nerad bych ho zasíral kravinama ale...V okolí nikde nemaj pojisku na 12V mají pouze na 250V kolika ampérovou pak vzít??

měla by chránit do zkratu a to máš docela jedno co tam dáš pokud to nebude hřebík v každý mototechně koupíš nožovou pojistku i pouzdrosmile1
PS. na benzínce prodávaj většinou sady bad

nožovky měly, ale už mám ty podlouhlý pouzdra na skleněnky a přijde mi to i skladnější..Každopádně mi někdo taktéž neznalý elektriky povídal toto. Pojistka 250V 0.5A = 12V cca 10A.. Funguje to, či je to uplná píčovina a takhle se to počítat nedá..help

napětí tě nezajímá důležitej je proud kterej protejká přes pojistku když budeš mít pojistku 6A a proteče přesní 10A tak prostě schoří platí že čím větší napětí tím je zapotřebí menší proud ...........-Prostě je to jedno jestli je na 6,12nebo 220vsmile1


"Na životě miluju tu jeho rozmanitost... Každej den mne nasere někdo jinej..."
Zdenda (Člen)
22.07.2008 21:17:29
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

OT: až budete zase hledat kde vzít zástrčku a navíc vodotěsnou, tak tady je mají. http://www.imramovsky-marine.cz/?page=1 … ist_page=0 Byl jsem tam včera pro nějaké ND na motorák a mají jich tam hafosmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
0cool (Člen)
25.07.2008 08:57:30
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Jdu se podivat sobotu.
Diky za info.good


Libertad se dice Bandit
kryskak (Člen)
25.07.2008 09:54:43
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Takze az to vy, co mate zasuvku vystrcenou ven nechate nekde stat, tak si prijdu nabit pul domacnosti coolcoolcool A pak budete tlacit bigsmilebigsmilebigsmile


Kdyz do pekla, tak na poradnym koni :-)
dosinek (Nový člen)
07.01.2012 18:14:02
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Já zásuvku vyřešil takhle.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3727_07012012237.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3727_07012012238.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3727_07012012240.jpg
pepa (Člen)
07.01.2012 18:45:37
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

kryskak psal:

Takze az to vy, co mate zasuvku vystrcenou ven nechate nekde stat, tak si prijdu nabit pul domacnosti coolcoolcool A pak budete tlacit bigsmilebigsmilebigsmile

Ale di ty brepto....


GSX 1400 K7
Frodo89 (Člen)
07.01.2012 19:20:58
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

sice tošku neesteticky, ale dobře vyřešeny smile1


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Kelly01 (Člen)
07.01.2012 21:26:40
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Mám ji venku bo mne otravuje zdvihání sedlasmokin


God Save The Queen!
dosinek (Nový člen)
07.01.2012 23:11:27
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

to máš pravdu ale hlavně ze je a fungujesmokin

Miras (Člen)
08.01.2012 18:21:32
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Na trojuhelniku u riditek mam rovnou USB s vlhkotesnou krytkou. Navigaci dávám přímo tam. Ve velkym desti odpojim zaklopim a jedu jen baterii u navi. Vyzkoušeno letos na dovoleny a zatim mi to prijde nejlepsi reseni. Telefon muzu dat nabit pres noc i pod sedlo kde mam usb taky...
Faktem ale je, ze sehnat to usb s krytkou byl peknej voser

pepa (Člen)
08.01.2012 20:21:18
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Miras psal:

Na trojuhelniku u riditek mam rovnou USB s vlhkotesnou krytkou. Navigaci dávám přímo tam. Ve velkym desti odpojim zaklopim a jedu jen baterii u navi. Vyzkoušeno letos na dovoleny a zatim mi to prijde nejlepsi reseni. Telefon muzu dat nabit pres noc i pod sedlo kde mam usb taky...
Faktem ale je, ze sehnat to usb s krytkou byl peknej voser

nemáš fotku uchycení navigace...dík


GSX 1400 K7
corimec (Člen)
08.01.2012 20:30:53
Online

Re: Cigaretová zásuvka na moto

jestli ti to pomuže pro inspiraci,tak já dávám navigaci s auta do futrálu,držák je ze silonu,domácí výroba

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/2115_p2180840.jpg
Miras (Člen)
09.01.2012 08:35:02
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Já mám od givi něco za litr. pouzdro jde lehce vycvaknout, když někam přijedeš. Vychází to mezi štítek a zrcátko. Udělam fotku až budu v garaži.

pepa (Člen)
09.01.2012 10:04:11
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

jo, taky uvažuju nad HAMOU...
je to celkem za slušný prachy...


GSX 1400 K7
Frodo89 (Člen)
09.01.2012 13:51:04
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Miras psal:

Na trojuhelniku u riditek mam rovnou USB s vlhkotesnou krytkou. Navigaci dávám přímo ta***od sedlo kde mam usb taky...
Faktem ale je, ze sehnat to usb s krytkou byl peknej voser

Nemáš náhodou někde fotku toho pazmechtu na USB? Kde ho maš přesněji přichycenej? Nějak se mi ten tvuj nápad zalibyl... "asi to zkusim vykoumat nějak podobně"

Neboť schánět na všechno "cigaretovou" nabiječku se mi zdá divoky...

Děkuji moc za fotodokumentaci good


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Lihy (Člen)
09.01.2012 16:02:45
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Sem to na dvanáctku pořešil prodlužkou s kroucenou šňůrou na autozapalovač (z baukrámu za pár pětek) odmontoval sem ten konec co se strká do zásuvky, napojil na volnej konektor pod nádrží (stará b12 měla u konektoru na palivoměr ještě jeden konektro volnej, myslim že to bylo k připojení vyhřívání karbců což měli jen ty pro seveřany), zásuvku hodil podsedlo a zavíral sem jí filmovkou (plastový pouzdro ve kterym se prodával kinofilm do foťáku - sedělo perfektně ani voda tam neprotekla) Díky tý kroucený šňůře to šlo natáhnout kamkoli na moto.
Teť to řešit nemusim bo mám ze série jednu na přístrojovce a jednu v podsedlovcesurprised na co dvě fakt netušim, asi čim víc zásuvek tim víc advenčr bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
09.01.2012 20:03:47
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

nic proti ale to zpracování je hrozný..navíc to máš v dost blbym místě,ale co to je věc každýho.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
09.01.2012 20:05:57
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

Lihy psal:

Sem to na dvanáctku pořešil prodlužkou s kroucenou šňůrou na autozapalovač (z baukrámu za pár pětek) odmontoval sem ten konec co se strká do zásuvky, napojil na volnej konektor pod nádrží (stará b12 měla u konektoru na palivoměr ještě jeden konektro volnej, myslim že to bylo k připojení vyhřívání karbců což měli jen ty pro seveřany), zásuvku hodil podsedlo a zavíral sem jí filmovkou (plastový pouzdro ve kterym se prodával kinofilm do foťáku - sedělo perfektně ani voda tam neprotekla) Díky tý kroucený šňůře to šlo natáhnout kamkoli na moto.
Teť to řešit nemusim bo mám ze série jednu na přístrojovce a jednu v podsedlovcesurprised na co dvě fakt netušim, asi čim víc zásuvek tim víc advenčr bigsmile

takhle to mám taky..jen přes pojistku přímo na baterkugood


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
hlemejzd999 (Člen)
09.01.2012 22:28:25
Offline

Re: Cigaretová zásuvka na moto

luig psal:

Rád bych na mašinu prásknul cigaretovou zásuvku

kurva to bych byl za machra mít v tom zastrčenej autozapalovač a někde vedle popelníček a kouřit za jízdy při nějakejch pomalejších akcích bigsmile...popřemejšlim ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr