Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Ve století - Loděnice - zkušenost

tlustoch (Člen)
19.01.2012 17:52:13
Offline

Ve století - Loděnice - zkušenost

Zdravím,
byl jste někdo v poslední době na jídle? Chci tam vzít lidi z práce tak aby to nestálo za p...
moc dík


čtyři kola jsou super, ale dvě mnohem lepší
Ondráš (Člen)
19.01.2012 18:18:02
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

3 roky zpět...help Ale parkoviště bejvá plný.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
zzzmrzlinar (Člen)
20.01.2012 01:46:50
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

s jídlem nemáš vůbec žádnej problém negře,

tak jako tam se nažereš málokde, doporučuju candáta, ale ani s ničím jiným jsem tam nikdá nešláp vedle

XJelen (Člen)
20.01.2012 08:18:22
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

poslední návštěva v srpnu loni, jako všechno ok, ale esli se chceš před někym vytáhnout tak zas taková pecka to není, talíře studený, porce každá jiná a celkem spíš průměr, včetně obsluhy. Esli ti nevadí pár km navíc - Žebrák na náměstí italská Genius Loci - v poslední době nutná rezervace telefonem, nebo jezdit tak na třetí odpolko. Při cestě po D5 už jinde nestavim.


Strýcfajtr !!!
Loser (Administrator)
20.01.2012 10:20:28
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

Maj tam skvelej Borsc (jen obcas trochu studenej) a dale doporucuju panenku s bramborovou kasi (davaji do toho cerstvej zelenej pepr a je to fakt mnamka). Ale jak pise Jelen, je to takova prumerovka. Hezky prostredi, ale obsluha lina a jidlo tak 8 z 10


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Ondráš (Člen)
20.01.2012 15:12:10
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

XJelen psal:

poslední návštěva v srpnu loni, jako všechno ok, ale esli se chceš před někym vytáhnout tak zas taková pecka to není, talíře studený, porce každá jiná a celkem spíš průměr, včetně obsluhy. Esli ti nevadí pár km navíc - Žebrák na náměstí italská Genius Loci - v poslední době nutná rezervace telefonem, nebo jezdit tak na třetí odpolko. Při cestě po D5 už jinde nestavim.

Ten Žebrák je good

Kdybys dostal hlad v noci, tak o kus dál sjezd Cerhovice je Bouchalka. Non stop restaurace. Kvalita spíš hospodská, ale potom co zavřeli Zemana, tak je to asi jediné místo co znam, kde ve 4 ráno dostaneš steak a nikdo se nediví.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tlustoch (Člen)
20.01.2012 16:52:16
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

XJelen psal:

poslední návštěva v srpnu loni, jako všechno ok, ale esli se chceš před někym vytáhnout tak zas taková pecka to není, talíře studený, porce každá jiná a celkem spíš průměr, včetně obsluhy. Esli ti nevadí pár km navíc - Žebrák na náměstí italská Genius Loci - v poslední době nutná rezervace telefonem, nebo jezdit tak na třetí odpolko. Při cestě po D5 už jinde nestavim.

je to nutné zlo. Problem je ten ze v Beroune stoji uz vse za pussy a tak hledam neco pobliz. Ale za radu v Zebraku moc děkuju good


čtyři kola jsou super, ale dvě mnohem lepší
Ondráš (Člen)
20.01.2012 16:57:59
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

tlustoch psal:

je to nutné zlo. Problem je ten ze v Beroune stoji uz vse za pussy a tak hledam neco pobliz. Ale za radu v Zebraku moc děkuju good

Kamaráde, ale v Berouně vietnamec U Koně. To je taky masakr.good
Nejsou to takový ty zaflusaný, švábama prolezlý okýnka někde na nádraží. Tohle je fakt dobrá restaurace. Jídlogood
Na náměstí nedávno otevřeli nějakou novou po Pizzerii... Madona...? Za komunistů a chvíli po tam byla bába šidilka co prodávala 2x zauzený salám potíraný sádlem. bigsmile
Byl jsem tam, ale že by mě to nějak nadchlo... To radši ten vietnamec.
V Madle už jsem nebyl dlouho. Ještě v Havlíčkově ulici je mexická. Svýho času taky celkem dobrá. Dnes nevím.
Jinak asi nic, no.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
20.01.2012 17:00:14
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

Ondráš psal:
XJelen psal:

poslední návštěva v srpnu loni, jako všechno ok, ale esli se chceš před někym vytáhnout tak zas taková pecka to není, talíře studený, porce každá jiná a celkem spíš průměr, včetně obsluhy. Esli ti nevadí pár km navíc - Žebrák na náměstí italská Genius Loci - v poslední době nutná rezervace telefonem, nebo jezdit tak na třetí odpolko. Při cestě po D5 už jinde nestavim.

Ten Žebrák je good

Kdybys dostal hlad v noci, tak o kus dál sjezd Cerhovice je Bouchalka. Non stop restaurace. Kvalita spíš hospodská, ale potom co zavřeli Zemana, tak je to asi jediné místo co znam, kde ve 4 ráno dostaneš steak a nikdo se nediví.

ty se jednou sežerešbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Ondráš (Člen)
20.01.2012 18:32:02
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

Banditatom psal:

ty se jednou sežerešbigsmile

V době kdy ještě nebyla dálnice stála tahle hospoda přímo na hlavním tahu. Kamioňáci tam projížděli furt, takže tam pořád někdo seděl.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luboss (Člen)
20.01.2012 18:37:04
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

průměr, ale lepší bigsmile

pravda, že jsem tam vracel v poloprázdný hospodě studený jídlo...


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
XJelen (Člen)
21.01.2012 08:40:35
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

tlustoch psal:
XJelen psal:

poslední návštěva v srpnu loni, jako všechno ok, ale esli se chceš před někym vytáhnout tak zas taková pecka to není, talíře studený, porce každá jiná a celkem spíš průměr, včetně obsluhy. Esli ti nevadí pár km navíc - Žebrák na náměstí italská Genius Loci - v poslední době nutná rezervace telefonem, nebo jezdit tak na třetí odpolko. Při cestě po D5 už jinde nestavim.

je to nutné zlo. Problem je ten ze v Beroune stoji uz vse za pussy a tak hledam neco pobliz. Ale za radu v Zebraku moc děkuju good

v Berouně mě občas kolega vezme do Tipsportu (nevim přesně, taková hranatá potvora u výjezdu z náměstí na hlavní) ale je to tam jenom na nějaký členský karty. Taky slušný jídlo i obsluha, čistota atd. good


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
23.01.2012 10:12:37
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

XJelen psal:

v Berouně mě občas kolega vezme do Tipsportu (nevim přesně, taková hranatá potvora u výjezdu z náměstí na hlavní) ale je to tam jenom na nějaký členský karty. Taky slušný jídlo i obsluha, čistota atd. good

TipSport bar pod horní bránou.
Vchod z Hornohradební ulice, nebo přes sázkovou kancelář po schodech.
Byl jsem tam jednou. Neurazí. Nepřekvapí. Ale už je to nějakej rok. Možná to zlepšili. Přeci jen v Berouně je sídlo TipSportu a na oběd tam budou asi chodit i papalášové.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
tlustoch (Člen)
23.01.2012 11:50:02
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

Ondráš psal:
tlustoch psal:

je to nutné zlo. Problem je ten ze v Beroune stoji uz vse za pussy a tak hledam neco pobliz. Ale za radu v Zebraku moc děkuju good

Kamaráde, ale v Berouně vietnamec U Koně. To je taky masakr.good
Nejsou to takový ty zaflusaný, švábama prolezlý okýnka někde na nádraží. Tohle je fakt dobrá restaurace. Jídlogood
Na náměstí nedávno otevřeli nějakou novou po Pizzerii... Madona...? Za komunistů a chvíli po tam byla bába šidilka co prodávala 2x zauzený salám potíraný sádlem. bigsmile
Byl jsem tam, ale že by mě to nějak nadchlo... To radši ten vietnamec.
V Madle už jsem nebyl dlouho. Ještě v Havlíčkově ulici je mexická. Svýho času taky celkem dobrá. Dnes nevím.
Jinak asi nic, no.help

Madla už není idontknow Má to někdo jiný a myslím, že se jmenuje u Mlynáře Zajíčka, nebo tak nějak. Když jsme tam posledně byli, tak si pletli stoli, a pár lidem jídlo nedonesli vůbec. Přístup dost hrozný, a zima jako sviňa. To nás tam bylo 30 s tím, že jezte a pijte co hrdlo ráčí.


čtyři kola jsou super, ale dvě mnohem lepší
Ondráš (Člen)
23.01.2012 11:55:36
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

tlustoch psal:

Madla už není idontknow Má to někdo jiný a myslím, že se jmenuje u Mlynáře Zajíčka, nebo tak nějak. Když jsme tam posledně byli, tak si pletli stoli, a pár lidem jídlo nedonesli vůbec. Přístup dost hrozný, a zima jako sviňa. To nás tam bylo 30 s tím, že jezte a pijte co hrdlo ráčí.

Že se změnil majitel vím a z doslechu i to, že to od tý doby stojí za hovno. Já sám tam od tý doby nebyl.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luboss (Člen)
23.01.2012 12:12:04
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

původní provozovatel Madly má prý hospodu někde u spořitelny, prostě tam naproti Tipsportu na straně k blackhillu smile1


enduro-team.cz | ... a B12 trochu z nostalgie, ale hlavně pro radost! KTM rulezz :-))
Ondráš (Člen)
23.01.2012 12:16:06
Offline

Re: Ve století - Loděnice - zkušenost

luboss psal:

původní provozovatel Madly má prý hospodu někde u spořitelny, prostě tam naproti Tipsportu na straně k blackhillu smile1

Když jsem si přeložil tvůj místopis, tak vůbec netuším co by tam mimo toho vietnamce mohlo bejt.helpsmile1
V kasárnách je ještě Jiná Káva, ale to je "chráněná dílna". smile1
U Hradeb to má někdo jinej (pokud vím) a nic jinýho tam teda neznam. help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr