Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » dovolená- chorvatsko

stoun (Nový člen)
09.05.2007 19:35:04
Offline

dovolená- chorvatsko

Zdravim, kluci, chtěli bychom jet v letě do Chorvatska, je ná celkem 12 dospělých. Nevíte někdo o nějakém levnějším ubytování? Ne ve stanu. Dík.

Zdenda (Člen)
09.05.2007 21:06:57
Offline

Re: dovolená- chorvatsko

Jedu s mladou a naší čubou na ostrov Krk, má tam bejt hafo soukromí a klidu, za apartmán chtějí 1200,- za noc (2lidi a pes). Jestli je to málo nebo hodně netušim.surprised


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
osiris (Člen)
09.05.2007 21:40:01
Offline

Re: dovolená- chorvatsko

stounovi: na internetu toho najdes mraky, zadej si neco do vyhledavace

zdendovi: standart


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Lihy (Člen)
09.05.2007 21:58:29
Offline

Re: dovolená- chorvatsko

Zdenda psal:

Jedu s mladou a naší čubou na ostrov Krk, má tam bejt hafo soukromí a klidu, za apartmán chtějí 1200,- za noc (2lidi a pes). Jestli je to málo nebo hodně netušim.surprised

a kam tam? že píšeš hodně soukromí.....to asi Baška nebudebigsmile

Sme byli ve Vrbniku a super klídek, akorát nemáš výhled na otevřený moře bo koukáš směrem na pevninu....

SLUGI (Člen)
09.05.2007 22:01:10
Offline

Re: dovolená- chorvatsko

... a jak, na moto nebo idontknowidontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Zdenda (Člen)
10.05.2007 00:06:15
Offline

Re: dovolená- chorvatsko

Ti řikám ostrov Krk, jméno tý prdele teď zrovna nemám. Na moto ne, nevím jak bych naložil čubu. Nemít ji tak valim na motce, ale slíbil jsem jí, že jí vezmu k pořádný louži tak holt musimsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
vOjTaB6 (Člen)
10.05.2007 11:04:42
Offline

Re: dovolená- chorvatsko

Jezdíme na ostrov Murter do jedné rybářské vesnice, je tam skutečné soukromí, páč je tam vždycky jen pár Holandskejch tůristů, co tam maj lodě a samozřejmě místní a cenu už máme rodinou 44euro/den za patrový dům se dvěma koupelnami, balkonem a terasou pro 4 až 6 lidí (my tam byli 4 ). Místo přímo samozřejmě neřeknu, páč sem to slíbil pánovi
domu a chci tam letos jet znovubigsmilesmile1smile1

Jo a jinak ostrov je propojenej s pevninou mostem a do Šibeniku je to cca 30 km do Trogiru asi 80 good


Bandit rulezz!!!
WenzelB6 (Člen)
10.05.2007 12:13:48
Offline

Re: dovolená- chorvatsko

Na Krk pravidelně good: Punat tam je marína, Stara Baška , Vrbnik : to jsou skutečně p*dele kde se dá schovat. Jen neee Malinska ( hned zkraje )

basett (Nový člen)
10.05.2007 22:48:09
Offline

Re: dovolená- chorvatsko

Cau, nemusíš ani nic moc hledat, jezdíme tam 10 let pravidelně, a ubytování seženeš v pohodě na místě, kdekoliv v HR, ale čím pojedeš níž tím to bude volnější a levnější, jenom vás asi neubytují všechny pospolu, to by byla haluz. Stačí zajít do turistickýho centra, který je v každé díře u moře a oni ti něco nabídnou. Jestli můžu doporučit tak jedte do Bašky Vody 20 km nad Makarskou, je to tam celkem v poho.good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr