Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Jakej mobil doporučíte?

Dajda (Člen)
21.02.2011 20:46:54
Offline

Jakej mobil doporučíte?

tož..probírá se tu kdeco,tak to zkusím i já..bigsmile

Jelikož můj 6210 navigator odešel do věčných lovišť,tak se poohlížím po nějakým dotykovým mobilu.Chtěl bych,aby měl solidní výdrž,slušnej foťák,GPS,Wi-fi,kapacitní displej,software podporovanej internetem(Symbian,Windows Mobile,Android),aby přehrál i nějaký to videjko(divx,avi)

Cenovka tak do 7000 kačencool

Honzik8719 (Člen)
21.02.2011 20:57:18
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

podle mě je dotykáč na pussy za mě Nokia E71 good mám jí přez rok po tátovi a sem spokojenej parchant...třeba sem napíše Melounoj myslim že tady psal že jí dostal od Ježuchagood


...relativní kochač...
nicola.foxx (Člen)
21.02.2011 21:15:17
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Ale hovnofuckbigsmile
Dotykac je nejvic. Ja mam v merku HTC HD7good


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fik-B6S (Člen)
21.02.2011 21:18:26
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Osobně jsem si teď koupil HTC DIAMOND (P3700) a jsem spokojený navigace na tom jede pěkně má to wifi. vydrží to tak 2-3 dyn ale já jsme často an netu a co hodinu mi to vybere mail...bigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
21.02.2011 21:20:11
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

http://mobil-pro-seniory.info/ a není co řešit pač kde nic nejni nic se neseregood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
fidoB6 (Člen)
21.02.2011 21:21:59
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Já mam už přes rok Samsung i8910 HD, 8MPx foťák, 8GB vnitřní paměti, nátáčí video v HD, baterka kolem 5ti dní,zatim ani jedna chyba. Jo a je to Symbian(bez jediný chyby), na WinMobile se vyser. A nebo něco s Androidem


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Stiegl (Člen)
21.02.2011 21:33:50
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Apple rulezgood

škardík (Člen)
21.02.2011 21:36:44
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

za mě blackberrygood vyzkoušel jsem spoustu smartfounů ať už symbian, nebo wm a kam se to na bb hrabegood


viz avatar:)
Dajda (Člen)
21.02.2011 21:39:09
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Stiegl psal:

Apple rulezgood

S jablkem dopussy..nejsem žádnej šampon,potřebuju mobil na každodenní používání ne dizajnovkubigsmile

Zdenek (Člen)
21.02.2011 21:42:09
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

To Banditatom,,přesně takovej je pro mě, to ses trefil. Zdenek.goodbigsmile

nicola.foxx (Člen)
21.02.2011 21:42:44
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Jen nech bejt. Ted mam japko 3G a jsme s tim maximalne spokojenej. akorat pani se posral mobil a ja dostanu f praci novej HTC, tak ji japko predam dal a je po problemu.
neseka se to, funguje jak ma a je na to spousta programu. Takovej poker na hajzlu je skoro lepci jak novinygood


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Meloun (Člen)
21.02.2011 21:53:29
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Mam tu E71 no..co k tomu říct?idontknow

Je to hezký,ale jen na pohled..držet se to pořádně nedá..psaní zpráv je strašný,vždycky se na těch malejch tlačítkách překlepnu..ale asi pořád lepší než dotykáč..Volá to,píše to, nějaký momentky zvládá,ale nemá to světýlko a asi ani stopky!surprised

A to jsou jediný věci co potřebju..kalkulačku, stopky na vaření..sms a volání..akže je mi to vlastně k prdu..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
richie (Člen)
21.02.2011 21:57:55
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

hledal sem ten nej mobil na prohlizeni netu... volba padla na jabko... P.S. nevlastni tata ma HTC Dyzajr HD (prej je to ted nejlepsi, bo co? ) a stejne me prijde ze jabko je lepci


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Progear 650 (Člen)
21.02.2011 22:17:29
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

HTC - hrozný mrdky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
mr.BSE (Člen)
21.02.2011 22:25:11
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

u HTC je napicu, ze maji oklesteny Winy (nevim jak je to s Androidem) a maj tam nasrany svoje rozhrani - ne jen nejakej "spb shell" na vzhled a hotovo.
Obecne se mne zamlouvaji Samsungy, maji dycky neco navic - napr. TV vystup - coz ocenis, kdyz mas v aute nejakej display a chces na nem mit navigaci (tak sme to bastlili do kamosove RX8).
Ja bych se jen vyhnul Symbianu - mam to ted par mesicu a nejak me to nechytlo (zvlast me sere nutna certifikace pred instalaci kazdyho softu - a nebo hack celyho founu)


Second Class Citizen
1130 Café Racer
nicola.foxx (Člen)
21.02.2011 22:29:07
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Wole Progu vot toho tvyho modelu uz se lecos zmenilo. Trebas umreli dinosauri a zensky se zacaly holitevilbigsmilebigsmilebigsmile


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Fik-B6S (Člen)
21.02.2011 22:29:42
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

mr.BSE psal:

u HTC je napicu, ze maji oklesteny Winy (nevim jak je to s Androidem) a maj tam nasrany svoje rozhrani - ne jen nejakej "spb shell" na vzhled a hotovo.
Obecne se mne zamlouvaji Samsungy, maji dycky neco navic - napr. TV vystup - coz ocenis, kdyz mas v aute nejakej display a chces na nem mit navigaci (tak sme to bastlili do kamosove RX8).
Ja bych se jen vyhnul Symbianu - mam to ted par mesicu a nejak me to nechytlo (zvlast me sere nutna certifikace pred instalaci kazdyho softu - a nebo hack celyho founu)

Dá se sehnat hodně Různejch romek postavenej třeba na čistým WM6,5 nebo 6.1 což je i můj případ. Na TF3D jsme se vyprdl stahl jsem romku, která konečně funguje spolehlivě nebere moc paměti. I tak každý večer telefon provede automatickou zálohubigsmile


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
mr.BSE (Člen)
21.02.2011 22:32:34
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Fik-B6S psal:
mr.BSE psal:

u HTC je napicu, ze maji oklesteny Winy (nevim jak je to s Androidem) a maj tam nasrany svoje rozhrani - ne jen nejakej "spb shell" na vzhled a hotovo.
Obecne se mne zamlouvaji Samsungy, maji dycky neco navic - napr. TV vystup - coz ocenis, kdyz mas v aute nejakej display a chces na nem mit navigaci (tak sme to bastlili do kamosove RX8).
Ja bych se jen vyhnul Symbianu - mam to ted par mesicu a nejak me to nechytlo (zvlast me sere nutna certifikace pred instalaci kazdyho softu - a nebo hack celyho founu)

Dá se sehnat hodně Různejch romek postavenej třeba na čistým WM6,5 nebo 6.1 což je i můj případ. Na TF3D jsme se vyprdl stahl jsem romku, která konečně funguje spolehlivě nebere moc paměti. I tak každý večer telefon provede automatickou zálohubigsmile

To sem nevedel, diky za info good
Měl sem za to, že HTC je v tomhle OUT a jiny nez ofišl FW ani nejsou smile1


Second Class Citizen
1130 Café Racer
WenzelB6 (Člen)
21.02.2011 22:38:22
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

za mně E75 s výsuvnou klávesnicí, dneska za pár hrušek,
i když Symbian je DEADsmile2, Nokia rozprášila jeho vývoj  a pude do Winďous.

fidoB6 (Člen)
21.02.2011 22:51:08
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

To už radši starou 5110ku než windowsy v mobilusick


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Fik-B6S (Člen)
21.02.2011 22:56:00
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

mr.BSE psal:
Fik-B6S psal:
mr.BSE psal:

u HTC je napicu, ze maji oklesteny Winy (nevim jak je to s Androidem) a maj tam nasrany svoje rozhrani - ne jen nejakej "spb shell" na vzhled a hotovo.
Obecne se mne zamlouvaji Samsungy, maji dycky neco navic - napr. TV vystup - coz ocenis, kdyz mas v aute nejakej display a chces na nem mit navigaci (tak sme to bastlili do kamosove RX8).
Ja bych se jen vyhnul Symbianu - mam to ted par mesicu a nejak me to nechytlo (zvlast me sere nutna certifikace pred instalaci kazdyho softu - a nebo hack celyho founu)

Dá se sehnat hodně Různejch romek postavenej třeba na čistým WM6,5 nebo 6.1 což je i můj případ. Na TF3D jsme se vyprdl stahl jsem romku, která konečně funguje spolehlivě nebere moc paměti. I tak každý večer telefon provede automatickou zálohubigsmile

To sem nevedel, diky za info good
Měl sem za to, že HTC je v tomhle OUT a jiny nez ofišl FW ani nejsou smile1

Já používám třeba ROM ERŽIKA X je ji asi 6 typů podle toho jak vypadá a jak je vybavená, je postavená na WM6.1 a jak říkám mám volno přes 50MB aplikační paměti a po restartu skoro 60...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Paladin86 (Člen)
21.02.2011 23:06:45
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Záleží za kolik chechtáků? Z levnejch Vodafone 845. Mám ho, nejni dokonalej ale za ty prachy proti němu nemůžu říct křivý slovo. good Super výdrž, jediný mínus je asi foták. Docela se mi i líbí Xperia mini pro pokud chceš klávesnici a dobrej foták. A ještě jako dražší možnost Galaxy S. Nabušenější než iPhone a za lepší prachy. Rozhodně bych šel do Androida. Běhá krásně a má aplikace zdarma nebo za pakatel. good

Brkos (Člen)
21.02.2011 23:28:48
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

nicola.foxx psal:

Ale hovnofuckbigsmile
Dotykac je nejvic. Ja mam v merku HTC HD7good

Já jsem teď koupil HTC wildfire a je to uplně nejvícgood Jako aplikace, že vyfotíš letící letadlo a ono to z jeho směru a tvých gps souřadnic najde v letovym plánu odkud kam letí a co to je za let mě dostalabigsmile

snowflake600 (Člen)
21.02.2011 23:46:43
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Brkos psal:
nicola.foxx psal:

Ale hovnofuckbigsmile
Dotykac je nejvic. Ja mam v merku HTC HD7good

Já jsem teď koupil HTC wildfire a je to uplně nejvícgood Jako aplikace, že vyfotíš letící letadlo a ono to z jeho směru a tvých gps souřadnic najde v letovym plánu odkud kam letí a co to je za let mě dostalabigsmile

jj, mám HTC WILDFIRE  a spokojenost :) denně sem píchlej na wifině, a je to slušnej stroj a pěknej penis :)

PALOUS (Člen)
22.02.2011 00:13:14
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Od září xperia x10mini a sem spokojenej parchantsmile1


Jebat motorky :-)
PFremer (Člen)
22.02.2011 07:24:58
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Dajda psal:

tož..probírá se tu kdeco,tak to zkusím i já..bigsmile

Jelikož můj 6210 navigator odešel do věčných lovišť,tak se poohlížím po nějakým dotykovým mobilu.Chtěl bych,aby měl solidní výdrž,slušnej foťák,GPS,Wi-fi,kapacitní displej,software podporovanej internetem(Symbian,Windows Mobile,Android),aby přehrál i nějaký to videjko(divx,avi)

Cenovka tak do 7000 kačencool

Je hodně složitý něco doporučovat.
Já jsem třena měl telefon jen na volání, pak k paušálu HTC Tattoopussy a teď jsem spokojenej se Samsungem i9000 a jsem spokojenej parchant. Na androida seženeš všechno :) Mám tam Auru ( navigačka ve 3D za dáčo) a plno dalších pussy.
Hlavní je, že to má "amoletovej" displaybigsmile. Vytáhneš to na přímim slunci a pohodička.
Takže za mě Galaxygood Jen se nevejdeš do těch prachůbad


Raději na dvou kolech jezdit, než se nechat tlačit...
Lachtan (Člen)
22.02.2011 07:32:04
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

nevim co tu kdo psal, já bych volil htc, nebo sem byl spokojenej se sonyericson.
ale hlavně má telefon telefonovat, ne? a na vostatní je comp...


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Jarken (Člen)
22.02.2011 07:48:04
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Hmm, za mne E66 a N97 good, i když je symbian po smrti evil no né?No ano! smokin


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
K.a.s.y.m. (Člen)
22.02.2011 09:16:10
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

co takhle N5110 nebo lepší ségru N6810 bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
pavel dolínek (Člen)
22.02.2011 11:45:11
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

ja mam nokii 8800 a jsem s ni spokojenejgood


"una storia italiana"
Zdenda (Člen)
22.02.2011 12:26:39
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Philips Fizz nebo Motorola d520. Peckagood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
redik27 (Člen)
22.02.2011 12:44:35
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

vše kromě schnilejch jablek :)


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
redik27 (Člen)
22.02.2011 12:47:05
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Fresh Man (Člen)
22.02.2011 13:41:54
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

motorola DEFY good vodtesnej narazuvzdornej android  ... mam uz par mesicu a super .. jen baterka je na pikacu ale ja sem suoustavne pripojenej na net ...


Bandit pičo
nicola.foxx (Člen)
22.02.2011 17:52:06
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

redik27 psal:

vše kromě schnilejch jablek :)

Wole ty mas porad kecusick
Mel si ten mobil? Zkousel si ho? Nevyhovuje ti? Proto na to musis kydat hnuj?
Nikdo ti ho nenuti. Nelibi se ti to, tak bez jinam a kup si co ti vyhovuje.

Kurwa chytraku co to nikda nemeli a jen kritizujou je na svete plna zumpasicksicksick a to se nebavime jen vo mobilech. "To uz nejni na tebe, ale vseobecne."

kurwa zasranej spicenej den


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Paladin86 (Člen)
22.02.2011 18:26:11
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

nicola.foxx psal:
redik27 psal:

vše kromě schnilejch jablek :)

Wole ty mas porad kecusick
Mel si ten mobil? Zkousel si ho? Nevyhovuje ti? Proto na to musis kydat hnuj?
Nikdo ti ho nenuti. Nelibi se ti to, tak bez jinam a kup si co ti vyhovuje.

Kurwa chytraku co to nikda nemeli a jen kritizujou je na svete plna zumpasicksicksick a to se nebavime jen vo mobilech. "To uz nejni na tebe, ale vseobecne."

kurwa zasranej spicenej den

iPhone 4 je už náhodou dobrej telefon, ale pořád ještě hodně předraženej, má drahý aplikace a pokud nebereš příslušenství z číny tak z tebe sedřou kůži za blbou nabíječku do auta. sick

Filous (Člen)
22.02.2011 18:58:13
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

...ňákej s čudlikama, telefon používam na volání a smskování a eště s nim fotim f dílně a vočekávam že snese trochu šmíru a nebude se fstekat, dyš ho votřu čističem na brzdy, abych si druhej den f továrně neumazal kapcubigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
bobule (Člen)
22.02.2011 19:32:53
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

N X6good


to jebu
Zdenák (Člen)
22.02.2011 20:15:42
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Za mě jedině Dancall  ale už ho těžko seženeš.... bigsmile

Jinak má zkušenost HTC 2 x v opravě dotykáč přestal dotykovat jinak spokojenost.
6300 pro nenáročný umřel stářím, teď jako sekundár ještě používám 6700 klasik.

Pro milovníky jablek...

http://www.youtube.com/watch?v=FL7yD-0pqZg bigsmile


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
Dajda (Člen)
22.02.2011 20:31:07
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

dík chlapáci za rady,výběr se zúžil na Sony Ericsson Vivaz Ui 5,Nokia X 6,ve vyšší sféře Nokia C7,samsung Galaxy 9000 S,akorát mě sere že to Galaxy nemá blesk za ty šupy,tož uvidíme,jak se to vyvrbí..s těch uvedených mobilů,co jsem tady vyjmenoval,(Sony Ericsson Vivaz Ui 5,Nokia X 6,Nokia C7)ma někdo zkušenost?

Dík za info všemgood

Kelly01 (Člen)
22.02.2011 21:03:16
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Tak se přidám..
Dnes jsem dnes strávil 3 hodiny s mrdkou C7 co si koupil fotr, chtěl jsem sice X10 nebo HTC, ale po tom, co jsem si s nima pohrál tak jsem si šel koupit výběhovou E66 a teď si s ní hrajibigsmile

Dotykáč mi nesmí přes práhsickfuckbigsmile


God Save The Queen!
xnewstedx (Člen)
22.02.2011 21:43:29
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Ja mam osobne se x10 mini, ale to som dostal do daru. Kupil by som si HTC.To je to co je dnes najlepsie na trhu. Ale iba s androidom. Ak si ho rootnes, dostanes donho mrte aplikacii a tie chujacky z neho odinstalujes.Len neviem ako je to so zarukou. Ja mam na svojej mini custom rom a bateria mi vydrzi 2xkrat tolko a vykon ma 10x lespi.Aspon podla testov.Odporucam ti pozriet toto forum http://symbianmania.sk/forum/index.php? … 89f5bb7ed3 (dufam,ze neporusujem pravidla).Najdes tam spustu navodov.Na apple sa vyser.

Kožak (Člen)
22.02.2011 21:56:11
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

K.a.s.y.m. psal:

co takhle N5110 nebo lepší ségru N6810 bigsmile

přesně 5110 ...už jí schánim ...má to normální knofliky ,sms a když stim praštíš o zem praskne dlažka bigsmile


MRDAT!!!
kavis (Člen)
23.02.2011 10:07:13
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Dajda psal:

dík chlapáci za rady,výběr se zúžil na Sony Ericsson Vivaz Ui 5,Nokia X 6,ve vyšší sféře Nokia C7,samsung Galaxy 9000 S,akorát mě sere že to Galaxy nemá blesk za ty šupy,tož uvidíme,jak se to vyvrbí..s těch uvedených mobilů,co jsem tady vyjmenoval,(Sony Ericsson Vivaz Ui 5,Nokia X 6,Nokia C7)ma někdo zkušenost?

Dík za info všemgood

Ja mam Vivaze a uz bych do nej vzadnym pripade nesel! Je to nezkutecna mrdka! Repracek pri nejvetsim zesileni chrci jak starej rozhlas a navic stejne neni moc slyset. GPS mi nefunguje - vypada to na reklamaci. Ted mam navic problemy s displayem. Jestli muzu doporucit, tak Vivaze vazne neber! Do doby predtim jsem mel vzdy Nokii a byl jsem v pohode..vypada to ze se k ni zpatky vratim.idontknow


Kdo jinému jámu BAGR, sám do ní MAMUT! :)
Ondráš (Člen)
23.02.2011 11:27:12
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

kavis psal:

Do doby predtim jsem mel vzdy Nokii a byl jsem v pohode..vypada to ze se k ni zpatky vratim.idontknow

Po tom co provedli s Microsoftem, půjde Nokia slušně řečeno do kytek.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Petr (Člen)
23.02.2011 13:16:34
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

E66 nebrat. mám ji proto vím, proč to řákám. je to krám pro hračičky. je to všechno, jen né praktické..


tož tak..
nety (Člen)
23.02.2011 18:03:10
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

mam nově E72 a na práci se mě to mooc líbit. Někomu asi nevyhovuje víc tlačitek, ale i já se svýma pádlama nemam větších problémů. Měl jsem N97 a už nikdy ne dotykáč.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
bobule (Člen)
23.02.2011 18:18:26
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Mam X6 půl roku a až napiču řešenej zadní kryt sem spokojenejgood


to jebu
deny1234 (Člen)
23.02.2011 18:28:15
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Dajda psal:

dík chlapáci za rady,výběr se zúžil na Sony Ericsson Vivaz Ui 5,Nokia X 6,ve vyšší sféře Nokia C7,samsung Galaxy 9000 S,akorát mě sere že to Galaxy nemá blesk za ty šupy,tož uvidíme,jak se to vyvrbí..s těch uvedených mobilů,co jsem tady vyjmenoval,(Sony Ericsson Vivaz Ui 5,Nokia X 6,Nokia C7)ma někdo zkušenost?

Dík za info všemgood

No ja mam zkusenost jenom s timhle Samsung Galaxy S  ,co se tyce funkci , a provedeni , tak asi bezkonkurencni , 1 g procesor ,velkej displey , je krytej sklem , zadnej plast , tak se asi nebude osahavat , jedinej problem je pokud by jsi ho chtel provozovat taky v aute v tezky HF sade , tam nefunguje skoro ze zadnou , musi se to poresit jen 1 verzi Parrotu , a este spesl Fimwerem pro tu sadu.

jardagsf (Člen)
24.02.2011 19:08:43
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

mam vodafon 845 jeste ze starym firmware (aktualizovat jsem to chtel az to zborim a ono furt nic idontknow ) a az na ten fotak celkem dobry , vydrz jak svin , nabite hned , akorat prechod na dotykac byl trochu slozitejsi , wifi celkem dobra , knizky se na tom ctou vcelku dobre a dokonce telefonuje......bigsmile , nejake vyhrady k menu bych mel ale spis kosmetaky ......porovnaval jsem to z diamondem mladeho a rekl bych zadny velky rozdil a za tu cenu bych rekl : hodne muziky za malo.......


MOTO KOZZI GRISO
Kelly01 (Člen)
24.02.2011 20:19:23
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

E66 šla do koše, nemá možnost přidávat do přehrávače celý složky, struktura adresářů na hovno, samý negativa, jde do Aukra a stará K770i je zpětbigsmile

Je nemožné koupit nedotykový telefon s USB, 3,5mm jackem, bluetoothem, autofocusem a makrem(foťák stačí 3MP) který by měl stejný funkce jak SE 750/770fuck

Poraďte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


God Save The Queen!
Banditatom (Člen)
24.02.2011 20:25:55
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Kelly01 psal:

E66 šla do koše, nemá možnost přidávat do přehrávače celý složky, struktura adresářů na hovno, samý negativa, jde do Aukra a stará K770i je zpětbigsmile

Je nemožné koupit nedotykový telefon s USB, 3,5mm jackem, bluetoothem, autofocusem a makrem(foťák stačí 3MP) který by měl stejný funkce jak SE 750/770fuck

Poraďte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

surprised ta škola má na tebe neblahej vliv... mluvíš na mňa už nějak vodborně jakosmile1


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
qwerty (Člen)
24.02.2011 21:18:13
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

jardagsf psal:

mam vodafon 845 jeste ze starym firmware (aktualizovat jsem to chtel az to zborim a ono furt nic idontknow ) a az na ten fotak celkem dobry , vydrz jak svin , nabite hned , akorat prechod na dotykac byl trochu slozitejsi , wifi celkem dobra , knizky se na tom ctou vcelku dobre a dokonce telefonuje......bigsmile , nejake vyhrady k menu bych mel ale spis kosmetaky ......porovnaval jsem to z diamondem mladeho a rekl bych zadny velky rozdil a za tu cenu bych rekl : hodne muziky za malo.......

mam wildfire , a HTC je nekde jinde smile1 V845 je levna kopie, jde to videt uz na prvni pohled na zpracovani plastu.good


WD club member.
Dajda (Člen)
24.02.2011 22:16:38
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Kelly01 psal:

E66 šla do koše, nemá možnost přidávat do přehrávače celý složky, struktura adresářů na hovno, samý negativa, jde do Aukra a stará K770i je zpětbigsmile

Je nemožné koupit nedotykový telefon s USB, 3,5mm jackem, bluetoothem, autofocusem a makrem(foťák stačí 3MP) který by měl stejný funkce jak SE 750/770fuck

Poraďte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mrkaj na drát
http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony … e/#section

Dajda (Člen)
24.02.2011 22:19:59
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Brkos (Člen)
24.02.2011 23:24:57
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Ondráš psal:
kavis psal:

Do doby predtim jsem mel vzdy Nokii a byl jsem v pohode..vypada to ze se k ni zpatky vratim.idontknow

Po tom co provedli s Microsoftem, půjde Nokia slušně řečeno do kytek.help

Máš na mysli jak vyházeli půlku vedení se slovy "Číňani jsou schopný vyrobit mobil rychleji než vy prezentaci v power pointu o něm?"bigsmile

Ondráš (Člen)
25.02.2011 10:14:22
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Tam je toho víc. A nejen na poli HW.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Kelly01 (Člen)
25.02.2011 11:16:59
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Dajda
jasně, celá C-řada to v podstatě splňuje, ovšem co jsem zažil na kole, inlajnech apod s jejich konektorem tak to odmítám znovu absolvovat, podmínkou je 3,5mm Jack, nabíjení a připojení kPC je mi fuk..
A v nových řadách v klasice bez dotykáče jsem  se ještě neprobíral..

A kdyby chtěl někdo zánovní E66 s funkční GPS a Nokia mapama tak to klidně vyměnímevil


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
26.01.2012 19:41:18
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

dneska jsem si vyzved z reklamace telefon ...

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3046_reklamace.jpg



tak mě napadá , co tam zbylo z mojeho původního telefonu ? bigsmilebigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
26.01.2012 19:52:52
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

hlemejzd999 psal:

dneska jsem si vyzved z reklamace telefon ...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … lamace.jpg

tak mě napadá , co tam zbylo z mojeho původního telefonu ? bigsmilebigsmilebigsmile

...záruční list goodbigsmilebigsmile    a krabice, nabíječka,kabel,účet bigsmilebigsmile

Frodo89 (Člen)
27.01.2012 16:07:31
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Při vyberu noveho telefonu by si dal majzla jen na to aby telefon nedisponoval dotykovou vrstvou reagujicí na teplo prstu... kterou disponuji některe Nokie či Samsungy např. Nokia C7.

Jinak já tež mohu doporučit jedině HTC... osobní zkušenosti mam s HTC S710, S730 "měl jsme krátce než jsme zatoužil po dotykovem dispeji (lepší serfování po internetu)"
momentálně vlastním Kaisera "TyTN 2" a do budoucna pokujuji tež po HTC...

Celkem mě uchvatil HTC Wildfire S "rozumny telefon za dobrou cenu" a nebo z Aukra telefon HTC HD2 "s flashem na Android (WindowsMobile mi už přestava zcela vyhovovat)" 

I když ted šlo hodně s cenou dolu "cca 6,5tisíce" i HTC Evo 3D což je vlastně o dost levnější 3D varianta Senzejšnu

Fik-B6S psal:

Já používám třeba ROM ERŽIKA X je ji asi 6 typů podle toho jak vypadá a jak je vybavená, je postavená na WM6.1 a jak říkám mám volno přes 50MB aplikační paměti a po restartu skoro 60...

Hodiš mi sem prosim screeny z ty ROMy?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
27.01.2012 16:12:26
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Dajda psal:

dík chlapáci za rady,výběr se zúžil na Sony Ericsson Vivaz Ui 5,Nokia X 6,ve vyšší sféře Nokia C7,samsung Galaxy 9000 S,akorát mě sere že to Galaxy nemá blesk za ty šupy,tož uvidíme,jak se to vyvrbí..s těch uvedených mobilů,co jsem tady vyjmenoval,(Sony Ericsson Vivaz Ui 5,Nokia X 6,Nokia C7)ma někdo zkušenost?

Dík za info všemgood

ser na nokii Nokia C7 "vzimně pokud ti namrznou prsty, tak si na ni nenapíšeš ani smsku"


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Frodo89 (Člen)
27.01.2012 16:16:25
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

hlemejzd999 psal:

dneska jsem si vyzved z reklamace telefon ...
http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … lamace.jpg

tak mě napadá , co tam zbylo z mojeho původního telefonu ? bigsmilebigsmilebigsmile

Vlastně maš tzed v ruce novej telefon smile1 Buď rád good


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Ondráš (Člen)
27.01.2012 16:24:00
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Frodo89 psal:

Při vyberu noveho telefonu by si dal majzla jen na to aby telefon nedisponoval dotykovou vrstvou reagujicí na teplo prstu... kterou disponuji některe Nokie či Samsungy např. Nokia C7.

Jinak já tež mohu doporučit jedině HTC... osobní zkušenosti mam s HTC S710, S730 "měl jsme krátce než jsme zatoužil po dotykovem dispeji (lepší serfování po internetu)"
momentálně vlastním Kaisera "TyTN 2" a do budoucna pokujuji tež po HTC...

Celkem mě uchvatil HTC Wildfire S "rozumny telefon za dobrou cenu" a nebo z Aukra telefon HTC HD2 "s flashem na Android (WindowsMobile mi už přestava zcela vyhovovat)" 

I když ted šlo hodně s cenou dolu "cca 6,5tisíce" i HTC Evo 3D což je vlastně o dost levnější 3D varianta Senzejšnu

Já tomu nerozumi. Nevím jestli doporučit HTC... Ale bezpečně vím, že mohu doporučit THC. Z osobní zkušenosti. Měl jsem Zámec, Podzámčí i Lůzu. Zvláště doporučuji Zámec. To je masakr.surprised
Z toho si člověk sedne na prdel a nemůže vstát.cool

Zajímavý je taky když to člověk přeflešne Padym, nebo bábovkou. Lidi co to dělaj si na tom dávaj záležet a otevírá to nové hranice.good

smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Frodo89 (Člen)
27.01.2012 16:31:09
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Ondráš: Prosím kamenovat, ale pomalu :-/ nesmyslná formulace věty
z vlastní zkušenosti a sympatii doporučuji HTC i když ne každemu se musí libit jeho vzhled...


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Borák (Člen)
27.01.2012 16:35:16
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

jak Pady tak  fábofka zaručujou něco jako  Ctrl +Alt + Delete a následný restart velína bigsmilesmokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kelly01 (Člen)
27.01.2012 16:44:06
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

HTC nebo Xperia ray..


God Save The Queen!
pepa (Člen)
27.01.2012 17:52:41
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

HTC Desire S good


GSX 1400 K7
hlemejzd999 (Člen)
27.01.2012 19:07:21
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

tak nevim ,no...toho Sensejšna mám 4 měsíce a , na to , že stál 12 litrů se zesral dost brzo...za mě tedy HTC už ne  a raději to THC smokin


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Datel (Člen)
27.01.2012 19:39:42
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

hlemejzd999 psal:

tak nevim ,no...toho Sensejšna mám 4 měsíce a , na to , že stál 12 litrů se zesral dost brzo...za mě tedy HTC už ne  a raději to THC smokin

Mozna ze to v HTC i tak zamysleli ale v rausi si popletli poradi pismen smokinbigsmile

hlemejzd999 (Člen)
27.01.2012 20:34:06
Offline

Re: Jakej mobil doporučíte?

Datel psal:
hlemejzd999 psal:

tak nevim ,no...toho Sensejšna mám 4 měsíce a , na to , že stál 12 litrů se zesral dost brzo...za mě tedy HTC už ne  a raději to THC smokin

Mozna ze to v HTC i tak zamysleli ale v rausi si popletli poradi pismen smokinbigsmile

bigsmilegood


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr