Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Padáky podle Datla

Šum (Člen)
07.05.2007 13:09:03
Offline

Padáky podle Datla

Nedavno tu Datel posilal vykresy padaku a tak posilam fotky co z toho nakonec vzniklo

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Shum/P5070001.JPG


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Shum/P5070002.JPG

,

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Shum/P5070006.JPG


http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/Shum/P5070007.JPG



Telo padaku mam z AlMgSi (nejakej ten hlinik), srouby mam pozink a zbytek je nerez. Doufam ze je nikdy neotestuji na silnici i mimo ni bigsmile

Loser (Administrator)
07.05.2007 13:22:39
Offline

Re: Padáky podle Datla

No nic mocbigsmilebigsmile ... a datlovi taky moc nepomohly idontknowbigsmilebigsmilehelphelp


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
mates (Člen)
07.05.2007 13:35:00
Offline

Re: Padáky podle Datla

a některejm ten levý spodní upadl smile2


… voranžová
Póla (Člen)
07.05.2007 14:52:51
Offline

Re: Padáky podle Datla

Pozor pánové. Padáky fungovaly.  Spodní jsou zbytečné a pro ty co brousí kolenem zatáčky tak nebezpečné. To jste si všichni odzkoušeli.
Ale jinak fungují a motor zachránily.
Bohužel při srážce s dementním dědulou  chrání motorku a ne jezdce.
Škoda. Jinak by Datlovo koleno zůstalo celé. Možná by stačila i kůže.
Zkrátka zkušenost. Do textilu už nejdeme.
Pomohl ale kůže by zachránila víc.good

Loser (Administrator)
07.05.2007 15:09:05
Offline

Re: Padáky podle Datla

tak to mel zkusit na vostro ... nebo nema tak kvalitni kuzi?idontknowidontknowbigsmile


omlouvam se za dementni prispevek


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Póla (Člen)
07.05.2007 15:40:23
Offline

Re: Padáky podle Datla

byl oceněn good

Občas jsme možná ostří, ale smysl pro humor máme.

PavelB6 (Člen)
07.05.2007 16:34:14
Offline

Re: Padáky podle Datla

A co zátky? Máš to děravý...smile1
Ty od Datla mám taky a good.Ztratil jsem akorát ty zátky (2)
Ty spodní držej.Kolena ani stupny nebrousím. smile1

GSF josef (Člen)
07.05.2007 16:46:56
Offline

Re: Padáky podle Datla

klasickej padaci ram toho ochrani mnohem vic....
kolik si za tu srandu dal ?

PavelB6 (Člen)
07.05.2007 20:29:00
Offline

Re: Padáky podle Datla

Když se přidaji i ty spodní,tak nevim proč by klas.padací rámy měly ochránit víc? Ona je to i estetická věc.Ty trubky bych tam nedal.sick
Šum tam spodní nemá,asi brousí kolena.smile1

GSF josef (Člen)
07.05.2007 20:34:22
Offline

Re: Padáky podle Datla

no jeste sem osobne nevyzkousel zadnej padaci ram... ale nekde sem videl videa a zkousky z padacich ramu a spuntu.
jinak me tydle spunty pripominaj predkopy co sem mel na chopperoj smile1

killerrebel (Člen)
07.05.2007 21:35:44
Offline

Re: Padáky podle Datla

Chlapi šlo by to nějak zrobit i na banďoura 650??Ta už totiš nemá šrouby přímo na rámu ale ma jen šrouby co drží motor. Právě jestli by to jeden šroub udržel ten špunt při pádu.
A jinak mate eště někdo ten plánek??

vorel (Člen)
07.05.2007 21:39:08
Offline

Re: Padáky podle Datla

chopperojsmile1: na a co bylo na těch videoj?


řikám si hurikán
GSF josef (Člen)
07.05.2007 22:06:05
Offline

Re: Padáky podle Datla

bylo tam srovnani nekterych ochranych prostredku na moto....
co si pamatuju tak nejlip dopadli origo padaci ram. jeste mrknu jestli to video nekde nenajdu...

vzdyt ty spunty vypadaj jak robertek bigsmile

Kircsi (Člen)
07.05.2007 22:14:56
Offline

Re: Padáky podle Datla

ak by to nebol velky problem, tak by mi niekto mohol poslat vykres a nejake rozmery na tie padaky, diky

Dodo (Člen)
07.05.2007 22:22:32
Offline

Re: Padáky podle Datla

...koukni na FTP...nejaké výkresy tam jsou...ale nevim jestli uplně ty samé...jsem je tak do detajlu nestudoval nebot´ mám trubkovébigsmile

Kircsi (Člen)
07.05.2007 22:32:00
Offline

Re: Padáky podle Datla

to FTP, kde to najdem,..........

vorel (Člen)
07.05.2007 22:39:30
Offline

Re: Padáky podle Datla

ftp://rex.pes.cz/Padaky/
jesli to bude chtít heslo tak je t něco jako suzukibandit nebo prostorsuzukibandit, načítá se mi to už rovnou, nebo dej hledat ve starých diskusích


řikám si hurikán
Kircsi (Člen)
07.05.2007 22:55:37
Offline

Re: Padáky podle Datla

diky, chce to heslo ale nevien to otvorit ,.......skusim starsie prispevky

XJelen (Člen)
07.05.2007 23:11:40
Offline

Re: Padáky podle Datla

tak z eftýpka už to někdo máznul. Mám jen DWG sestava pro B12, jestli by ti to píchlo. Ale myslím, že toho tam bylo víc.


Strýcfajtr !!!
Datel (Člen)
08.05.2007 08:48:05
Offline

Re: Padáky podle Datla

Šum: ať ti slouží k užitku

Všem: hodil jsem to na FTP znovu. Je to ve formátu pro AutoCadgood ve složce "Padáky"

killerrebel (Člen)
08.05.2007 12:53:22
Offline

Re: Padáky podle Datla

Ja se chtěl zeptat jestli ty padaky by šli připevnit i bez te plotny?? Protože vlastním Bandita 650 a tam není to šroubení na tom rámu, je tam jen jedno co drží motor prosím napište jestli by to bylo schopne udržet jen na tom jednom šroubu při padu help

Zdenda (Člen)
08.05.2007 13:16:35
Offline

Re: Padáky podle Datla

killerrebel psal:

Ja se chtěl zeptat jestli ty padaky by šli připevnit i bez te plotny?? Protože vlastním Bandita 650 a tam není to šroubení na tom rámu, je tam jen jedno co drží motor prosím napište jestli by to bylo schopne udržet jen na tom jednom šroubu při padu help

Musí na to bejt spešl montážka. Jedinej kdo to dělá je www.gsg-moto.de, ale je to kapku dražší. Tehdá to mělo okopírovat RD moto, sami to na stránkách nabízejí, ovšem bez obrázku. Takže buď vytopíš cca 4 za origoše z germánie, nebo mrkni na kopie z RD moto.

PS: mě je slíbil udělat na míru Rutan, co dělá padáky, ale hned to nebude.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
08.05.2007 18:08:12
Offline

Re: Padáky podle Datla

Šum psal:

Nedavno tu Datel posilal vykresy padaku a tak posilam fotky co z toho nakonec vzniklo

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 070001.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 070002.JPG,
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 070006.JPG
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 070007.JPG

Telo padaku mam z AlMgSi (nejakej ten hlinik), srouby mam pozink a zbytek je nerez. Doufam ze je nikdy neotestuji na silnici i mimo ni bigsmile

padáky fungují,to už je několikrát ověřené,já navíc u teho levého to nechal vybrat ještě jednůc,nelíbilo se mi,že se téměř dotýká teho šrubu na víku,páč při pádu se ten padák vo trošičku povolí,zbrůsí a případně i může vo trošičku přihnout,což pokud mu tam bude zavazet ten šrub,tak pude srátbad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
MartysN6 (Člen)
08.05.2007 19:34:00
Offline

Re: Padáky podle Datla

GSF josef psal:

klasickej padaci ram toho ochrani mnohem vic....
kolik si za tu srandu dal ?

jseš vedle jak ta jedlegood

Kombinace vrchní padák+kluzák na hlavu motoru naprosto vyhovující a nemusíš se bát že je v každy ostřejší zatáčce sedřešidontknowsmile1

ABik (Člen)
08.05.2007 19:40:42
Offline

Re: Padáky podle Datla

Cipísek má trubky GIVI a dneska na jeho motorce zajel Kakin okruh pod 2:40 a v pohodě.
Spisermila jel o nějakou tu sekundu hůř a "datlopadáky" spodní zbroušené (buďme rádi, že nedopadl jak Kuba). No a pujdou dolů pravděpodobně.

MartysN6 (Člen)
08.05.2007 19:46:38
Offline

Re: Padáky podle Datla

ABik psal:

Cipísek má trubky GIVI a dneska na jeho motorce zajel Kakin okruh pod 2:40 a v pohodě.
Spisermila jel o nějakou tu sekundu hůř a "datlopadáky" spodní zbroušené (buďme rádi, že nedopadl jak Kuba). No a pujdou dolů pravděpodobně.

no vydíš,Petr K ma trubkáče od RDmoto a po dnešku je dává dolubad

a máš pravdu že datlopadáky ty spodní sou životu nebezpečný surprised

Zdenda (Člen)
08.05.2007 19:46:41
Offline

Re: Padáky podle Datla

killerrebel psal:

Ja se chtěl zeptat jestli ty padaky by šli připevnit i bez te plotny?? Protože vlastním Bandita 650 a tam není to šroubení na tom rámu, je tam jen jedno co drží motor prosím napište jestli by to bylo schopne udržet jen na tom jednom šroubu při padu help

Co říkáš na tyhle? Zdají se mě dalece bytelnější jak ty od GSG. Asi do nich půjdugood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
killerrebel (Člen)
08.05.2007 21:23:08
Offline

Re: Padáky podle Datla

Zdenda psal:
killerrebel psal:

Ja se chtěl zeptat jestli ty padaky by šli připevnit i bez te plotny?? Protože vlastním Bandita 650 a tam není to šroubení na tom rámu, je tam jen jedno co drží motor prosím napište jestli by to bylo schopne udržet jen na tom jednom šroubu při padu help

Co říkáš na tyhle? Zdají se mě dalece bytelnější jak ty od GSG. Asi do nich půjdugood

To myslíš jako na ty od RD MOTO?? A ty od toho rd moto mají podobne uchycení jako od toho GSG?? bo mě se na tom Rd moto ukazalo jen ty špunty a je tam napsano uchycení pomocí speciální sady tak jestli to je to same jak u toho GSG??

PetrK (Člen)
08.05.2007 22:35:30
Offline

Re: Padáky podle Datla

MartysN6 psal:
ABik psal:

Cipísek má trubky GIVI a dneska na jeho motorce zajel Kakin okruh pod 2:40 a v pohodě.
Spisermila jel o nějakou tu sekundu hůř a "datlopadáky" spodní zbroušené (buďme rádi, že nedopadl jak Kuba). No a pujdou dolů pravděpodobně.

no vydíš,Petr K ma trubkáče od RDmoto a po dnešku je dává dolubad

a máš pravdu že datlopadáky ty spodní sou životu nebezpečný surprised

je tak, trubky pujdou dolu a nasadím horní+ kluzák... vadil mi ten kulatej tvar trubek, tak jsem jsem je dneska trošku ubrousilbigsmile

ale nehážu je hned do žita, tak jako dneska na okruhu na normální silnici asi nikdy nepojedusurprised

Zdenda (Člen)
08.05.2007 23:11:18
Offline

Re: Padáky podle Datla

killerrebel psal:
Zdenda psal:
killerrebel psal:

Ja se chtěl zeptat jestli ty padaky by šli připevnit i bez te plotny?? Protože vlastním Bandita 650 a tam není to šroubení na tom rámu, je tam jen jedno co drží motor prosím napište jestli by to bylo schopne udržet jen na tom jednom šroubu při padu help

Co říkáš na tyhle? Zdají se mě dalece bytelnější jak ty od GSG. Asi do nich půjdugood

To myslíš jako na ty od RD MOTO?? A ty od toho rd moto mají podobne uchycení jako od toho GSG?? bo mě se na tom Rd moto ukazalo jen ty špunty a je tam napsano uchycení pomocí speciální sady tak jestli to je to same jak u toho GSG??

Sakra zapoměl jsem ti dát odkazbigsmile tady: http://www.rg-racing.com/ tam si to najdi. Teď mi přišla fotka z RD mota, nebudí to ve mne absolutně důvěru, to si radši připlatím za ty co ti teď píšu nebo GSG, nebo si upravím Suzuki trubkáče co mám.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Šum (Člen)
09.05.2007 09:00:05
Offline

Re: Padáky podle Datla

To PavelB6 : Zatim je mam deravy ale asi tam nejaky zatky dam a pak se uvidi co bude heci
To GSF josef: nevim kolik to stalo matros na telo padaku cca 200 srouby cca 60 a nerez cca 100. Celkem to dela cca 360 kc + teda prace smile1

Bedřich (Člen)
09.05.2007 10:41:38
Offline

Re: Padáky podle Datla

Moje Datlopadáky trochu poupravené....



Editoval osiris (09.05.2007 16:09:29)


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
PavelB6 (Člen)
09.05.2007 17:27:26
Offline

Re: Padáky podle Datla

Bedřich: Docela pěkný,ALE nejsou ty prostředky nějaký moc zeslabený?surprised

killerrebel (Člen)
09.05.2007 20:55:54
Offline

Re: Padáky podle Datla

jak tam vkladate ty fotky??

killerrebel (Člen)
09.05.2007 21:00:46
Offline

Re: Padáky podle Datla

Zdenda psal:
killerrebel psal:
Zdenda psal:


Co říkáš na tyhle? Zdají se mě dalece bytelnější jak ty od GSG. Asi do nich půjdugood

To myslíš jako na ty od RD MOTO?? A ty od toho rd moto mají podobne uchycení jako od toho GSG?? bo mě se na tom Rd moto ukazalo jen ty špunty a je tam napsano uchycení pomocí speciální sady tak jestli to je to same jak u toho GSG??

Sakra zapoměl jsem ti dát odkazbigsmile tady: http://www.rg-racing.com/ tam si to najdi. Teď mi přišla fotka z RD mota, nebudí to ve mne absolutně důvěru, to si radši připlatím za ty co ti teď píšu nebo GSG, nebo si upravím Suzuki trubkáče co mám.

jj dík za odkas, a neposlal bys mi na email ty fotky co ti přišli z toho Rd mota??taky bych se kouknul jak to tam maji uchycene.

osiris (Člen)
09.05.2007 21:35:21
Offline

Re: Padáky podle Datla

killerrebel psal:

jak tam vkladate ty fotky??

http://www.suzukibandit.cz/openforum/vi … php?id=430


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
09.05.2007 23:54:16
Offline

Re: Padáky podle Datla

dej mi majl jsem línej to sem dávat


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Bedřich (Člen)
10.05.2007 07:53:54
Offline

Re: Padáky podle Datla

PavelB6 psal:

Bedřich: Docela pěkný,ALE nejsou ty prostředky nějaký moc zeslabený?surprised

Myslím, že je to dostačující. Ta dosedací plocha je rozšířená, ten šroub je tam docela natěsno. RD moto dělá odost slabší...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
osiris (Člen)
10.05.2007 08:24:48
Offline

Re: Padáky podle Datla

...od zdendy

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/mont.jpg

... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Zdenda (Člen)
10.05.2007 12:25:03
Offline

Re: Padáky podle Datla

díkgood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
killerrebel (Člen)
10.05.2007 15:12:21
Offline

Re: Padáky podle Datla

Zdenda psal:

dej mi majl jsem línej to sem dávat

tady je: killerrebels@centrum.cz

Kelly01 (Člen)
10.05.2007 15:54:38
Offline

Re: Padáky podle Datla

Sem se dnes koukl..

Ty spodní to chce taky,aspoň mně to po nich jelo..
Ale kvůli náklonům zkosit a zkrátit,spodní od RD mota jsou o hubu a jejich pevnost taky nic mocsick

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/P1010021.JPG

God Save The Queen!
kolibra (Člen)
10.05.2007 20:40:00
Offline

Re: Padáky podle Datla

KELLY...kde si sel k zemi?...sem tu dlouho nebyl toz ani nevim....surprisedsurprised


XXX
Bedřich (Člen)
11.05.2007 00:28:25
Offline

Re: Padáky podle Datla

Kelly01 psal:

Sem se dnes koukl..

Ty spodní to chce taky,aspoň mně to po nich jelo..
Ale kvůli náklonům zkosit a zkrátit,spodní od RD mota jsou o hubu a jejich pevnost taky nic mocsick

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … 010021.JPG

A neni to tim, že si tam právě měl ty spodní, který vypadaji dost opotřebovaně a pobrali jako hlavní nejvíc energie, zatimco ty vrchní jsou docela netknutý. Řekl bych podle fotky, že by to mohli zvládnout jen ty horní s kluzákem.

... jasně, záleží na pádu a určitě je lepší mít vždy víc, než míň...


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Koldan (Člen)
11.05.2007 07:31:43
Offline

Re: Padáky podle Datla

TO Kelly:myslím,že ten vrchní s kluzákem by to pobral.páč dle mě se to přes ten spodní jen překlopilo a zbytek už šlo na vrch. co řidítka?zdálo sa ně to nebo byly netknuté?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Póla (Člen)
11.05.2007 08:09:23
Offline

Re: Padáky podle Datla

Koukněte na fotky z havárky Datla. Měl jen horní padáky a  na motoru kluzáky a plně dostačovali. Spodní nejsou nutné.

Motor to přežil, zatím co ostatní bylo na odpis.

Hlavně když přežije člověk. Motorka je nahraditelná good

Anubis (Člen)
11.05.2007 08:09:24
Offline

Re: Padáky podle Datla

No jak koukam na tu fotku od Kellyho tak to vypada ze kdyz tam nebude ten spodni tak ten vrchni by se mozna ohnul jeste vic nebo rovnou asi prasknul.

Kelly01 (Člen)
11.05.2007 09:52:41
Offline

Re: Padáky podle Datla

kdyby tam spodní nebyl vzalo by to víko..

A je tak o 2mm zbroušenej takže ůčel splnil..

Každej pád je jinejidontknow


God Save The Queen!
Póla (Člen)
11.05.2007 10:13:45
Offline

Re: Padáky podle Datla

Tak, tak.
Každý jsme holt individualista.

KAšli na padáky. Vyměň celou motorku a dej hlavně do kupy sám sebe.
good

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr