Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » boty: poraďte pls

hans (Člen)
18.12.2006 21:44:48
Offline

boty: poraďte pls

http://www.miramoto.cz/index.php?s=2&am … mp;id=5812

tak snad se to zobrazí správně......
každopádně, nemáte s nima někdo zkušenosti???? popřípadě nevíte o nějakým obchodě v budějovicích nebo blízko nich, kde by se daly sehnat botky podobný cenový relace????


Sapere Aude
www.gunlex.cz
MartysN6 (Člen)
18.12.2006 22:43:28
Offline

Re: boty: poraďte pls

Hans:na tyhle swifty jsem se byl mrknout v bajkrscrovnu a dle mě vypadaj na fotce líp jak v regálu a navic mi vůbes nasedlybad


za podobnou cenu jsem koupil tyhle Oxtary a good
http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … 82d3f61caa

osiris (Člen)
18.12.2006 22:45:26
Offline

Re: boty: poraďte pls

...ma pravdu, taky jsem na ne koukal v bikerscrownu, a fakt na fotce jsou hezci nez ve skutecnosti - za tu cenu kup urcite jiny


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
18.12.2006 23:12:38
Offline

Re: boty: poraďte pls


Strýcfajtr !!!
inkvizitorr (Administrator)
18.12.2006 23:45:30
Offline

Re: boty: poraďte pls


doba je temná...
Filous (Člen)
19.12.2006 08:34:32
Offline

Re: boty: poraďte pls

...skusil sem si je vobout a připadal sem si jag f gumákách...myslim ty Swifty...na pussy


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondráš (Člen)
19.12.2006 10:45:40
Offline

Re: boty: poraďte pls

A co tohle?

http://www.motostar.cz/eshop/zobrazeni_ … da3de4e911

Máte s tím zklušenost? Dík.


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Marián (Člen)
19.12.2006 11:05:22
Offline

Re: boty: poraďte pls

s botama ne ale s motostarem jo, kupoval sem pneu a v pohodegood


...sam mezi jebkarema...
Dajda (Člen)
19.12.2006 13:35:04
Offline

Re: boty: poraďte pls

prd a vořechbigsmilekanada,model 90 je nejlepčíbigsmile

Koldan (Člen)
19.12.2006 18:40:37
Offline

Re: boty: poraďte pls

měl jsem je, zajímavá je podrážka,fuck je tam nějakej antivibrační systém, celkem účinný.ale jinak jsou volnější, noha v nich víc lítá,na druhou stranu maj slajdry jak na kotníku,tak na malíkové hraně,stejně tak i rybinky proti přetožení kotníku.Za 3500 si myslím,že je to adekvátní,ale dej si bacha,ony se trošku roztáhnoubad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Datel (Člen)
19.12.2006 20:33:24
Offline

Re: boty: poraďte pls

J8 v tom mám jasno. Buď Oxtar nebo Forma good

osiris (Člen)
19.12.2006 20:57:50
Offline

Re: boty: poraďte pls

Datel psal:

J8 v tom mám jasno. Buď Oxtar nebo Forma good

...formu a festovni, ti na nohy udela koldan ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
hans (Člen)
19.12.2006 22:40:01
Offline

Re: boty: poraďte pls

nu dobrá, porozhlídnu se po nějakejch těch oxtarech třeba.....
ještě náhodou tip přímo na prodejnu v českých budějovicích a okolí (popřípadě příbram) by nebyl bigsmile


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
19.12.2006 22:57:27
Offline

Re: boty: poraďte pls

hale hoši, jak to děláte, pokud si chcete koupit něco z netu, jako např. právě od motostaru...???
tam bych si fakt botky vybral, ale nechce se mi to objednávat....idontknow
si myslím, že zrovna to je potřeba pořádně vozkoušet........
a proto se ptám: jak na to, když ten jejich obchod je až v jilemnici.... nevíte, jestli nemaj někde nějaký pobočky...nic takovýho jsem tam nenašel...help


Sapere Aude
www.gunlex.cz
MartysN6 (Člen)
19.12.2006 23:02:33
Offline

Re: boty: poraďte pls

2 Hans:ideální je si to vyzkoušet v kameným obchodě a u moto oblečení je to nutnost idontknow,pak objednat u někoho z netu.

Oxtary mám kupovaný u PSI Hubík, tak jestli máš někde poblíž třeba jejich prodejnu surprisedgoodsmile1

hans (Člen)
19.12.2006 23:32:00
Offline

Re: boty: poraďte pls

PSI zrovna blízko nemám, ale něco zkusím najít...surprised


Sapere Aude
www.gunlex.cz
jirka silver (Člen)
20.12.2006 13:02:13
Offline

Re: boty: poraďte pls

Hans zastav se v Dobříši nějaký botky tam mají chce to vyzkoušet a pak třeba sehnat na netu.
Já mám sidi a jsem spokojenej akorát cena vyšší.


Najdete nás na každém kilometru
Datel (Člen)
20.12.2006 13:54:37
Offline

Re: boty: poraďte pls

hans psal:

hale hoši, jak to děláte, pokud si chcete koupit něco z netu, jako např. právě od motostaru...???
tam bych si fakt botky vybral, ale nechce se mi to objednávat....idontknow
si myslím, že zrovna to je potřeba pořádně vozkoušet........
a proto se ptám: jak na to, když ten jejich obchod je až v jilemnici.... nevíte, jestli nemaj někde nějaký pobočky...nic takovýho jsem tam nenašel...help

Pokud je to formou zásilky, tak do 14-ti dní můžeš vrátit bez udání důvodůgood

pedro (Člen)
26.12.2006 16:05:18
Offline

Re: boty: poraďte pls

ja ma ty swifty mam je rok a mam proslaple podrazky trosku se rozlepily a nektere svy praskly ale ja je pouzivam kazdej den a najezdil sem v nich velkej kopec kilaku a myslim ze sou dost pohodlne maji zakulacenou podrzku tak se v nich i dobre chodi pri normalnim pouziti asi vydrzi i dyl jsem vcelku spokojenej goodkoupil jsem je za 3 000 na nejake vystave

vorel (Člen)
27.12.2006 10:40:29
Offline

Re: boty: poraďte pls

martys, ideální mi to teda zrovna nepříde ale taková uš je doba. si představ že máš motovobchod a lidi ti tam budou chodit akurát cpát smradlavý haxny do bot


řikám si hurikán
jirin (Člen)
27.12.2006 22:12:27
Offline

Re: boty: poraďte pls

Ahoj, kdyz uz je tu rec o botach jen pro zajimavost co rikate na tyhle probikery traveller
http://novelmoto.cz/katalog_OB-boty.htm

Pri nejmensim cena je zajimava bigsmile. Ale jestli bude kvalita odpovidat jejich cene tak jsou asi o nicem.

Jinak co byste doporucili za nejaky obyc cestovni boty tak do 3k Kc.

Diky Jirin


Suzuki SV 650 + ČZ 250/471 + ČZ 250/455více info
bobule (Člen)
27.12.2006 22:14:17
Offline

Re: boty: poraďte pls

mam formy za čtyřku a goodgood


to jebu
MartysN6 (Člen)
27.12.2006 22:24:02
Offline

Re: boty: poraďte pls

2 Vorel:souhlasim že pro kamenej obchod to ideální nejni,ale i s tím že taková je doba surprised

A zrovna ty dvě kilča co je rozdíl mezi cenou Oxtarů u Hubíka než v motostaru mě nepřesvědčej kupovat boty po netu. Ale to už je na zvážení každýho z nássmile1

hans (Člen)
28.12.2006 10:12:42
Offline

Re: boty: poraďte pls

jirin psal:

Ahoj, kdyz uz je tu rec o botach jen pro zajimavost co rikate na tyhle probikery traveller
http://novelmoto.cz/katalog_OB-boty.htm

Pri nejmensim cena je zajimava bigsmile. Ale jestli bude kvalita odpovidat jejich cene tak jsou asi o nicem.

Jinak co byste doporucili za nejaky obyc cestovni boty tak do 3k Kc.

Diky Jirin

takovýhle tuším někdo nabízí porád na motorkářích, nebo aspoň jim podobný.........
ne že bych tomu rozumněl, ale nezdají se mi už od pohledu. tak nějak jako z umělý hmoty mi připadaj....nevím proč, ale do těch bych nešel..surprised


Sapere Aude
www.gunlex.cz
bobule (Člen)
28.12.2006 10:15:08
Offline

Re: boty: poraďte pls

hans psal:
jirin psal:

Ahoj, kdyz uz je tu rec o botach jen pro zajimavost co rikate na tyhle probikery traveller
http://novelmoto.cz/katalog_OB-boty.htm

Pri nejmensim cena je zajimava bigsmile. Ale jestli bude kvalita odpovidat jejich cene tak jsou asi o nicem.

Jinak co byste doporucili za nejaky obyc cestovni boty tak do 3k Kc.

Diky Jirin

takovýhle tuším někdo nabízí porád na motorkářích, nebo aspoň jim podobný.........
ne že bych tomu rozumněl, ale nezdají se mi už od pohledu. tak nějak jako z umělý hmoty mi připadaj....nevím proč, ale do těch bych nešel..surprised

hansi koupil z motostaru formy, do toho pořádný ponožky a seděj pěkně, vůbec bych se nebál to objednat, navíc tam sou solidní takže když se domluvíš a nebudou ti sedět tak je pošleš zpátky


to jebu
hans (Člen)
28.12.2006 12:30:08
Offline

Re: boty: poraďte pls

bobule psal:
hans psal:
jirin psal:

Ahoj, kdyz uz je tu rec o botach jen pro zajimavost co rikate na tyhle probikery traveller
http://novelmoto.cz/katalog_OB-boty.htm

Pri nejmensim cena je zajimava bigsmile. Ale jestli bude kvalita odpovidat jejich cene tak jsou asi o nicem.

Jinak co byste doporucili za nejaky obyc cestovni boty tak do 3k Kc.

Diky Jirin

takovýhle tuším někdo nabízí porád na motorkářích, nebo aspoň jim podobný.........
ne že bych tomu rozumněl, ale nezdají se mi už od pohledu. tak nějak jako z umělý hmoty mi připadaj....nevím proč, ale do těch bych nešel..surprised

hansi koupil z motostaru formy, do toho pořádný ponožky a seděj pěkně, vůbec bych se nebál to objednat, navíc tam sou solidní takže když se domluvíš a nebudou ti sedět tak je pošleš zpátky

už jsem se poptal, obratem mi odpověděli a podle mailu se zdají ochotný.....good
tak to asi objednám a uvidím...snad to bude fajné


Sapere Aude
www.gunlex.cz

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr