Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Příděl bodů.....

Tom-B12 (Člen)
13.05.2007 13:15:20
Offline

Příděl bodů.....

Chci se zeptat, včera jsem odbočil trošku jinak než byl přikázaný směr jízdy, tak jsem to ukecal na 200, nicméně když jsem se ptal jak je to s bodama, tak mi řekli, že za to můžu dostat 0-3 a záleží na tom, prý jestli jsem notorický přestupkář nebo ne, jde mi o to kde si můžu zjistit kolik vlastně těch bodů mám, nebo jestli přidělili nebo ne.smile2

Antikrist (Člen)
13.05.2007 16:41:36
Offline

Re: Příděl bodů.....

To by ti myslím mělo přijít poštou.idontknow


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
Pavel (Člen)
13.05.2007 18:04:48
Offline

Re: Příděl bodů.....

Nepřijde poštou nic. Musíš na Úřad kam patříš a pozeptat se. U nás to je v kanclu,co se vydávaj řidičáky. Jel jsem rychle,nic mi nepřišlo a 2 body jsou v háji. Nejsem sám,kdo má body pryč a nic nepřišlo. Musíš se po tom pídit sám. Policajti přestupek hlásí na Úřad a tam to teprve bodujou. Poldové s bodama nemají nic společného.

nawrc (Člen)
13.05.2007 18:24:06
Offline

Re: Příděl bodů.....

na ouřadě si zažádej o výpis z rejstříku, kámoš taky udělal přestupek, nic mu nikdo neřekl a když potřeboval ten výpis, tak se dověděl, že má dva body v háji. ten výpis stojí myslim dvě kila nebo tak nějak


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
marcoo (Člen)
13.05.2007 22:16:05
Offline

Re: Příděl bodů.....

výřidiče stojí prosím pěkně 30 kč.V pátek jsem pro něj byl u nás na ouřadě.bad

hans (Člen)
13.05.2007 22:17:24
Offline

Re: Příděl bodů.....

prosím pěkně, u nás stojí 15 kč.....surprised


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Pavel (Člen)
13.05.2007 22:21:41
Offline

Re: Příděl bodů.....

já jsem zaťukal,zeptal se,baba mrkla do počítače a řekla mi to. Písemně jsem to nepotřeboval. Asi je to úřad od úřadu jiný.

Koldan (Člen)
14.05.2007 07:49:28
Offline

Re: Příděl bodů.....

nawrc psal:

na ouřadě si zažádej o výpis z rejstříku, kámoš taky udělal přestupek, nic mu nikdo neřekl a když potřeboval ten výpis, tak se dověděl, že má dva body v háji. ten výpis stojí myslim dvě kila nebo tak nějak

to je bordel,dyk na to aby ti mohli něco připsat potřebují nějakej protokol,ne? aspoň podepsanou pokutu nebo něco takového,přece mi nemůžou napařit body jen tak,že mě uvidí,že jsem někde udělal přestupekfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Tom-B12 (Člen)
14.05.2007 08:58:09
Offline

Re: Příděl bodů.....

To Koldan: U nás mám pocit, že se může skoro vše smile2sick

Koldan (Člen)
14.05.2007 09:07:07
Offline

Re: Příděl bodů.....

Tom-B12 psal:

To Koldan: U nás mám pocit, že se může skoro vše smile2sick

no tak napařit můžou,obhájit asi těžkobigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
marcoo (Člen)
14.05.2007 09:50:49
Offline

Re: Příděl bodů.....

Máš pravdu protože já bral dva.Ještě bráchoj.good

hans psal:

prosím pěkně, u nás stojí 15 kč.....surprised

sonyk (Člen)
14.05.2007 10:22:41
Offline

Re: Příděl bodů.....

příbram výpis taky 15kč taky sem jel rychle město 68km/h n a myslim ze tam dva body budou ale sem linej tam jit se mrknout


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
14.05.2007 10:32:40
Offline

Re: Příděl bodů.....

to jako fakt chcete rict, ze uz jsem mohl prijit o nejaky body aniz by me kdy staveli nebo pokutovali? Ze staci, kdyz me nekde uvidi na kamere, ze jedu treba pres plnou nebo moc rychle?idontknowidontknow
To je blbost ne?


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
marcoo (Člen)
14.05.2007 11:25:03
Offline

Re: Příděl bodů.....

hele všude to je jinak.Já te´d prodával motorku do budějovic a tam ten kupec mi tvrdí néééé ja se ptal a malej techničák nepotřebuješ k přehlášení a když sem to chtěl přehlásit tak u nás na úřadě ho striktně vyžadovali a jen na něj mrkla a to bylo vše.Takže buzerace a formality.Stejný jako když jsem šel přihlásit fungl novou mašinu a chtěla po měpussy evidenčku,což na nový vozidlo nemusí bejt.tak jsme se tam hádali tak dlouho až otevřela stránky ministerstva dopravy a tam má napsáno že nemusí.Sklapla podpatky vysolila značku a malej techničák a bylo.nešlo o těch 150 kč ale o princip že bych v lednu musel jet na mašině na evidenčku.A je to nezajímá jak se tam dostaneš.Naštěstí to ale dopadlo.Uhádal jsem to.good

Eremi (Člen)
14.05.2007 11:44:15
Offline

Re: Příděl bodů.....

Loser psal:

to jako fakt chcete rict, ze uz jsem mohl prijit o nejaky body aniz by me kdy staveli nebo pokutovali? Ze staci, kdyz me nekde uvidi na kamere, ze jedu treba pres plnou nebo moc rychle?idontknowidontknow
To je blbost ne?

když tě někde nafilmujou, tak musí proběhnout správní řízení, pokud tě nezastaví hned, tím že přebereš bločky (případně zaplacením), tak souhlasíš s tím, že ses dopustil přestupku.


S úsměvem jde všechno líp :o)
Loser (Administrator)
14.05.2007 11:51:30
Offline

Re: Příděl bodů.....

no a o to mi slo - jestli mi ty body muzou strhnout aniz by me informovali o tom, ze jsem nekde udelal nejakej prestupek.idontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
14.05.2007 11:57:17
Offline

Re: Příděl bodů.....

Loser psal:

no a o to mi slo - jestli mi ty body muzou strhnout aniz by me informovali o tom, ze jsem nekde udelal nejakej prestupek.idontknow

...pussyvina, to nemůžou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sonyk (Člen)
14.05.2007 12:00:05
Offline

Re: Příděl bodů.....

pokud te vyfoti prijde ti domu obalka s pokutou mistem cinu atd a k tomu ti jeste treab vemou body

vcera sem curin v pribrami jel na cervenou tak me zmatnul chodec co mi tam v bech pred semafrem ze sem to projel.no nastesti to byla cervena jen kvuli chodcum a zadni tam nebyly jen doufam ze tam nejni kamera smile1 tanga nevozim smile1


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Loser (Administrator)
14.05.2007 12:07:12
Offline

Re: Příděl bodů.....

sem to vcera taky fiknul ve Strakonicich na cervenou ...toz uvidimeidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
sonyk (Člen)
14.05.2007 12:09:44
Offline

Re: Příděl bodů.....

Loser psal:

sem to vcera taky fiknul ve Strakonicich na cervenou ...toz uvidimeidontknow

good


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
osiris (Člen)
14.05.2007 12:24:59
Offline

Re: Příděl bodů.....

...bud zaplatis a tim jsi informovanej, nebo pujdes po predvolani podat vysvetleni a tim jsi taky informovanej, co by ti mel kdo vic jeste hlasit ? smile1
...ale pozor, ze uz ti dosly ti nikdo hlasit nebude (pak uz ti rovnou berou noty), neinformujou sami od sebe o stavu tvyho konta, musis se informovat sam


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
nawrc (Člen)
14.05.2007 15:26:48
Offline

Re: Příděl bodů.....

Koldan psal:
nawrc psal:

na ouřadě si zažádej o výpis z rejstříku, kámoš taky udělal přestupek, nic mu nikdo neřekl a když potřeboval ten výpis, tak se dověděl, že má dva body v háji. ten výpis stojí myslim dvě kila nebo tak nějak

to je bordel,dyk na to aby ti mohli něco připsat potřebují nějakej protokol,ne? aspoň podepsanou pokutu nebo něco takového,přece mi nemůžou napařit body jen tak,že mě uvidí,že jsem někde udělal přestupekfuck

to jako on zaplatil normálně pokutu (když už sme u toho, debil neměl co dělat, tak jezdil po kruháču asi deset minut furt dokolabigsmile), za to dostal flastra, ale jelikož u toho nebyl připoutanej, což mu řekli, ale neřekli mu, že má body v prdeli. pak přišel na ouřad a ejhle, body pryč


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
Koldan (Člen)
14.05.2007 15:42:37
Offline

Re: Příděl bodů.....

tak to je dle mě v pořádku,dostal pokutu, podepsal, pokuta byla dle nějakého sazebníku a ten i stanovuje kolik ti strhnou bodů.Nejsem si jistej,jestli je cajt povinen ti to říkat,kolik ti strhne bodů


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
sonyk (Člen)
14.05.2007 15:44:59
Offline

Re: Příděl bodů.....

myslim ze nejsou povinni pac to oni nedelaji


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
nawrc (Člen)
14.05.2007 18:22:41
Offline

Re: Příděl bodů.....

Koldan psal:

tak to je dle mě v pořádku,dostal pokutu, podepsal, pokuta byla dle nějakého sazebníku a ten i stanovuje kolik ti strhnou bodů.Nejsem si jistej,jestli je cajt povinen ti to říkat,kolik ti strhne bodů

šak jo, počítám s tím, že mi to neřeknou, jen sem odpovídal na dotaz. taky si myslim, že oni s bodama nemaj nic společnýho, že to dělaj až na ouřadě


"Lepší s Parkinsonem panáka rozlít,než s Alzheimerem zapomenout vypít"
maňas (Člen)
14.05.2007 19:29:32
Offline

Re: Příděl bodů.....

nawrc psal:
Koldan psal:
nawrc psal:

na ouřadě si zažádej o výpis z rejstříku, kámoš taky udělal přestupek, nic mu nikdo neřekl a když potřeboval ten výpis, tak se dověděl, že má dva body v háji. ten výpis stojí myslim dvě kila nebo tak nějak

to je bordel,dyk na to aby ti mohli něco připsat potřebují nějakej protokol,ne? aspoň podepsanou pokutu nebo něco takového,přece mi nemůžou napařit body jen tak,že mě uvidí,že jsem někde udělal přestupekfuck

to jako on zaplatil normálně pokutu (když už sme u toho, debil neměl co dělat, tak jezdil po kruháču asi deset minut furt dokolabigsmile), za to dostal flastra, ale jelikož u toho nebyl připoutanej, což mu řekli, ale neřekli mu, že má body v prdeli. pak přišel na ouřad a ejhle, body pryč

no tak se měl vymluvit že se mu zasek zámek na volantu nébigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr