Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Světlo na spz?

kamosmartin (Člen)
06.03.2012 11:25:13
Offline

Světlo na spz?

Čau kluci, chtěl jsem si upravit zadní blatník a chtěl jsem se zeptat, jestli spztka musí být osvětlená? díky..  novější motorky už ji myslím osvětlenou nemají . Dejte vědět,, díky.. M


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..
libac22 (Člen)
06.03.2012 12:01:40
Offline

Re: Světlo na spz?

musí bejt osvětlená !!!!!!!!!   headshake


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
DanFur (Člen)
06.03.2012 18:11:31
Offline

Re: Světlo na spz?

Jasně že musí. Zkus třeba aspoň použít led pásek... když už nic.

Zdeněk (Člen)
06.03.2012 18:43:33
Offline

Re: Světlo na spz?

Jasně že musí být. Jsem ho dneska při chystání motky na STK taky dodělal. Koupil jsem v autokelly přesně toto:
http://www.vapp.cz/eshop-detail/osvetle … 44-12-24v/
pěkně tam sedí a stálo včetně sufitové žárovky 108,-kč a montáž i s kabeláží trvala cca 20 minut včetně kabeláže. Prej je to původně osvětlení přívěsných vozíků za auto.
Když jsem jel do motoobchodu, tak po mě za skoro podobné chtěli od 220,-za žárovkové  po 350 za diodové


sou různí lidé mezi námi
kamosmartin (Člen)
07.03.2012 16:26:06
Offline

Re: Světlo na spz?

Nakonec jsem to vyřešil takto :

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3717_img_1957.jpg

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..
kamosmartin (Člen)
07.03.2012 16:27:24
Offline

Re: Světlo na spz?

Lepší uhel.

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/3717_img_1956.jpg


a ze zadu to zvyšuje motorku. .. je to schované za spz..


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..
Honzik8719 (Člen)
07.03.2012 16:29:33
Offline

Re: Světlo na spz?

kamosmartin psal:

Nakonec jsem to vyřešil takto : http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_1957.jpg

k čemu tam prosatana máš ten šroub za blinkrem?idontknow


...relativní kochač...
kamosmartin (Člen)
07.03.2012 16:37:05
Offline

Re: Světlo na spz?

Jo vím, že to na ní vypadá špatně.. ale je to nejlevnější řešení, přichycení brašen, tak ať se mi neulomí ty miniblinkry, mají nulovou pružnost stopky.


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..
Zdeněk (Člen)
07.03.2012 16:38:07
Offline

Re: Světlo na spz?

Honzik8719 psal:
kamosmartin psal:

Nakonec jsem to vyřešil takto : http://www.suzukibandit.cz/openforum/up … g_1957.jpg

k čemu tam prosatana máš ten šroub za blinkrem?idontknow

že by na držák bočních kufrů???
Nebo by tam šlo přitáhnout tažné na PÁVacoolcool

Nemáte někdo ty gumy pod ty držáky u sedla?????? Mě tam chybí, bo je předminulý majitel sundal kvůli držáku zadního kufra.


sou různí lidé mezi námi
kamosmartin (Člen)
07.03.2012 16:41:16
Offline

Re: Světlo na spz?

No jo ale kolik takový samostatný držák stojí, a jak to vypadá.. takhle. to je schované za blinkrama. je to moje obyčejné.. řešení. Pořád ještě studuji, takže motorka leze do peněz, nakup brašen, gumy.. však sám víš.. tak jsem to vyřešil takhle.  ale než kvuli brašen tak hlavně kvuli těm blikátkům.


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..
Zdeněk (Člen)
07.03.2012 16:43:14
Offline

Re: Světlo na spz?

Znám to a už to zná i má ženuškaheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshakeheadshake


sou různí lidé mezi námi
VikecB12 (Člen)
07.03.2012 17:06:33
Offline

Re: Světlo na spz?

Chudák další bandit přišel vo origo zadní blatníksmile2 To se vám jako fakt líbí ty vožezaný příšeryidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
07.03.2012 18:53:31
Offline

Re: Světlo na spz?

VikecB12 psal:

Chudák další bandit přišel vo origo zadní blatníksmile2 To se vám jako fakt líbí ty vožezaný příšeryidontknow

souhlas..když už tak celou podsedlovku a ne to takhle mršit
P.S.nemám osvětlenou SPZ a i zadní světla nejsou za jízdy vidětsmile1smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Banditatom (Člen)
08.03.2012 15:59:41
Offline

Re: Světlo na spz?

VikecB12 psal:

Chudák další bandit přišel vo origo zadní blatníksmile2 To se vám jako fakt líbí ty vožezaný příšeryidontknow

jj souhlasím je to na zblitísick ale oni ještě originál schánět budou jak zjistí, že v dešti je ten blatníček nejvícbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Honzik8719 (Člen)
10.03.2012 11:39:17
Offline

Re: Světlo na spz?

Banditatom psal:
VikecB12 psal:

Chudák další bandit přišel vo origo zadní blatníksmile2 To se vám jako fakt líbí ty vožezaný příšeryidontknow

jj souhlasím je to na zblitísick ale oni ještě originál schánět budou jak zjistí, že v dešti je ten blatníček nejvícbigsmile

jak se říká frajeřina bolí, v tomhle případě studíbigsmile


...relativní kochač...
kamosmartin (Člen)
10.03.2012 11:57:26
Offline

Re: Světlo na spz?

SPZ je na stejném místě není posunutá nahoru, takže.. tech 5 cm blatníku pod ni.. stejně nic v deště nespasí.. a vypadá to o dost lépe.. ne jak na Jawe 350..


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..
Banditatom (Člen)
10.03.2012 12:00:35
Offline

Re: Světlo na spz?

kamosmartin psal:

SPZ je na stejném místě není posunutá nahoru, takže.. tech 5 cm blatníku pod ni.. stejně nic v deště nespasí.. a vypadá to o dost lépe.. ne jak na Jawe 350..

To je věc vkusu... já osobně bych ti za to zlomil rucebigsmile...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
10.03.2012 12:08:53
Offline

Re: Světlo na spz?

kamosmartin psal:

SPZ je na stejném místě není posunutá nahoru, takže.. tech 5 cm blatníku pod ni.. stejně nic v deště nespasí.. a vypadá to o dost lépe.. ne jak na Jawe 350..

poznáš sám..každej cm navíc je hodně znát.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdeněk (Člen)
10.03.2012 12:48:01
Offline

Re: Světlo na spz?

kamosmartin psal:

Čau kluci, chtěl jsem si upravit zadní blatník a chtěl jsem se zeptat, jestli spztka musí být osvětlená? díky..  novější motorky už ji myslím osvětlenou nemají . Dejte vědět,, díky.. M

Ten origo blatník jsi ostříhal nebo ho máš pro mě schovaný v regále????

Nebo nemá ho někdo jiný zbytečně v regále schovaný pro Zdeněčka z Krnova???

Vaše cena by byla kolik??? Platím financema nebo po domluvě i rumíkem,fernetkem nebo vámi navrhnuté věci. Mohu poslat  klidně i mou fotku. Ta by byla nejdražšísurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised


sou různí lidé mezi námi
kamosmartin (Člen)
10.03.2012 13:42:21
Offline

Re: Světlo na spz?

Čau..
NO tak to se omlouvám, že nemůžu sloužit.. já jsem si říznul. origo.. právě.. jsem.. si sundal spz, a namaloval. jsem si vyměřil a říznul.. aby to bylo symetrické..a zároveň ne moc radikální, tak jsem ho jakoby jen zužil a zkrátil, tak aby tam zůstala ta tvrzená část.


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr