Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Bunda do 5tis.

kuclb (Člen)
15.03.2010 16:44:40
Offline

Bunda do 5tis.

Zdravím pánové, asi mě hned rozbombardujete, ale co... Sháním nějakou bundošku, ale páč jsem student, love moc nejsou, tak můžu dát max. +- 5tis. našel jsem od Hubíka http://www.psihubik.cz/katalog/kuzetext … erge-i3566  , design se mi líbí, teda zatím podle obrázku, ale slyšel jsem, že je předražený a nic moc. Tak se chci zeptat, jestli tuhle bundu náhodou někdo z Vás nemá, jaká je kvalita atd. Případně kdybyste měl někdo dobrý nápad na koupi jiné, nebo doporučení. Díky

Kelly01 (Člen)
15.03.2010 17:16:02
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Řekni jim že dáš dvanáct stovek, bo říkali na netu že to stojí za prd..

Možná couvnousurprised


God Save The Queen!
nicola.foxx (Člen)
15.03.2010 17:26:02
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Kam ten svjet de to mi ho vyndej. V garazi autobus a knoura, ze nema love. Nekdo na to nadava nekdo to chvali. Podivat vyzkouset a pak se uvidi.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
pepas (Člen)
15.03.2010 17:39:13
Offline

Re: Bunda do 5tis.

já mám tuhle: http://www.psihubik.cz/katalog/textilni … alco-i3574 : a jsem sní max. spokojen a po vyndání chráničů ji používám jako zimní a to jsem tam nemusel dát ani tepelnou vložku.good

Editoval osiris (15.03.2010 18:09:21)

VikecB12 (Člen)
15.03.2010 21:07:30
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Tak já sem do tedka jezdil v textilu vot psi a po vodjetejch asi 80-90tis km furt funguje,nikde se nic nepáře,akorát loni sem si nechal na bundě vyměnit zip za 400kč. Zitra si jedu vyzvednout koženou bundu zase vot psi,a nelituju toho že stojí dvojnásob co nějaký 4sr atd,bo materiál je trochu někde jinde. Nechal sem si to ušit s klasické kombinézové hověziny,né z té měkčené co používají na bundy normálně,to mě připadá jako kůžička pro lízače co nemaj nervy na normální zajetí férové kůžesmokincool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
mr.BSE (Člen)
15.03.2010 21:27:25
Offline

Re: Bunda do 5tis.

VikecB12 psal:

kůžička pro lízače co nemaj nervy na normální zajetí férové kůžesmokincool

píííčosurprised
respekt bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
hans (Člen)
15.03.2010 21:32:29
Offline

Re: Bunda do 5tis.

za kůži padana bad boy....za málo peněz hodně muziky... (už slyšim ty kecy proti padaně smile1)
za textil - starej dobrej hein gericke....kvalitní látka zespod pogumovaná, žádý moderní sračkový membrány co pussy vydržej sick


Sapere Aude
www.gunlex.cz
fidoB6 (Člen)
15.03.2010 21:36:24
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Padana? už ten název je zavádějícíbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
hans (Člen)
15.03.2010 21:37:56
Offline

Re: Bunda do 5tis.

fidoB6 psal:

Padana? už ten název je zavádějícíbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

je na to dělaná evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
fidoB6 (Člen)
15.03.2010 21:42:52
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Já mam od Prexportu celou kombo a i po pořádný tlamě oukejsmile1)) ale do textilu bych asi nešelidontknow


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
Fulltank (Člen)
15.03.2010 21:45:08
Offline

Re: Bunda do 5tis.

koukni na 4sr, mam a sem spokojen good

VikecB12 (Člen)
15.03.2010 21:47:01
Offline

Re: Bunda do 5tis.

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:

kůžička pro lízače co nemaj nervy na normální zajetí férové kůžesmokincool

píííčosurprised
respekt bigsmile

fuckblbečkubigsmilebigsmilebigsmile
Su zvědavej jestli už padne,nebo jestli se ještě bude přešívat,že by ještě půl krávy zbylobigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Meloun (Člen)
15.03.2010 21:48:02
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Padana je v klidu..na gatích se mi sice udělal kurevskej srací pytel na prdeli..bigsmile, ale bunda drží jak mágood


PURE NAKED BIKE!
mr.BSE (Člen)
15.03.2010 21:50:16
Offline

Re: Bunda do 5tis.

VikecB12 psal:
mr.BSE psal:
VikecB12 psal:

kůžička pro lízače co nemaj nervy na normální zajetí férové kůžesmokincool

píííčosurprised
respekt bigsmile

fuckblbečkubigsmilebigsmilebigsmile
Su zvědavej jestli už padne,nebo jestli se ještě bude přešívat,že by ještě půl krávy zbylobigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile už padne, uvidíš good


Second Class Citizen
1130 Café Racer
VikecB12 (Člen)
15.03.2010 21:57:38
Offline

Re: Bunda do 5tis.

mr.BSE psal:
VikecB12 psal:
mr.BSE psal:


píííčosurprised
respekt bigsmile

fuckblbečkubigsmilebigsmilebigsmile
Su zvědavej jestli už padne,nebo jestli se ještě bude přešívat,že by ještě půl krávy zbylobigsmile

bigsmilebigsmilebigsmile už padne, uvidíš good

Jenom abych z jara nepadl jábigsmile Zmuchlám joši,vohnu ohlinsa,prodřu psíčko a rozkřápnu arajusurprisedbigsmile Ještě sem přikoupil rukavice clover,tak ro je kreš asi nevyhnutelnej,protože naposled kdyš sem si fšechno koupil,tak sem do týdne zválel CBRredfacebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
15.03.2010 22:34:38
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Meloun psal:

Padana je v klidu..na gatích se mi sice udělal kurevskej srací pytel na prdeli..bigsmile, ale bunda drží jak mágood

...chtěls kůži nebo kaliopky ? ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Meloun (Člen)
15.03.2010 22:42:33
Offline

Re: Bunda do 5tis.

No..tak voni ty gatě jako takový maj vůbec divnej střih..nebo to bude spíš mejma haxnama asi..bigsmile


PURE NAKED BIKE!
Inženýrek (Člen)
15.03.2010 23:14:17
Offline

Re: Bunda do 5tis.

hans psal:

za kůži padana bad boy....za málo peněz hodně muziky... (už slyšim ty kecy proti padaně smile1)
za textil - starej dobrej hein gericke....kvalitní látka zespod pogumovaná, žádý moderní sračkový membrány co pussy vydržej sick

Tak za mě textil Zamo. Nevím co tam na to všechno mají za technologie nebo co, ale jsem s tím zatím spokojen. Obzvlášť v dešti good, ale musim říct, že v létě taky good. A teď kdyř jsem po roztrhání sháněl nějaký kousky odstřezků a po telefonu s občanem nejspíš jisté menšiny mně nic neslíbil, třetí den jsem měl ve schránce textilu že bych z toho ušil zdarma nový kalhoty.
Sorry, jeslti někoho pohoršuju nebo tak, ale mám moc beerbeerbeer


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
barynek (Člen)
16.03.2010 01:56:34
Offline

Re: Bunda do 5tis.

mám z Pola FLM. Po dvou sezonách je jako nová, vyjma krešůbigsmile a i tak se nikde nepáře nic. Cena byla asi 200 euro?? Už nevim...
je to tahle - http://www.polo-motorrad.de/shop/Beklei … UP_PATH.0/(1039)+Jacken/dmc_mb3_search_pi1.num/48/dmc_mb3_search_pi1.page/1/product/277337/L/0/Produktdetail.productdetails.0.html


Bandit 4EVER!!!
jaryn (Člen)
16.03.2010 09:08:55
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Inžen�½rek psal:
hans psal:

za kůži padana bad boy....za m�¡lo peněz hodně muziky... (už slyÅ¡im ty kecy proti padaně smile1)
za textil - starej dobrej hein gericke....kvalitn�­ l�¡tka zespod pogumovan�¡, ž�¡d�½ modern�­ sračkov�½ membr�¡ny co pussy vydržej sick

Tak za mě textil Zamo. Nev�­m co tam na to vÅ¡echno maj�­ za technologie nebo co, ale jsem s t�­m zat�­m spokojen. Obzvl�¡Å¡Å¥ v deÅ¡ti good, ale musim ř�­ct, že v l�©tě taky good. A teď kdyř jsem po roztrh�¡n�­ sh�¡něl nějak�½ kousky odstřezků a po telefonu s občanem nejsp�­Å¡ jist�© menÅ¡iny mně nic nesl�­bil, třet�­ den jsem měl ve schr�¡nce textilu že bych z toho uÅ¡il zdarma nov�½ kalhoty.
Sorry, jeslti někoho pohorÅ¡uju nebo tak, ale m�¡m moc beerbeerbeer

mam taky a good


God Gave me Everything I want
hans (Člen)
16.03.2010 10:43:09
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Meloun psal:

No..tak voni ty gatě jako takový maj vůbec divnej střih..nebo to bude spíš mejma haxnama asi..bigsmile

nevim jaký máš haksny, ale padaní kalhoty maj fakt střih na hovno....nebo máme ty haksny oba stejný...surprised...evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
hans (Člen)
16.03.2010 10:44:39
Offline

Re: Bunda do 5tis.

fidoB6 psal:

Já mam od Prexportu celou kombo a i po pořádný tlamě oukejsmile1)) ale do textilu bych asi nešelidontknow

nejlepší je mít obojí....na "palbu" kůži, na kochačky v chladnějších dnech textil....good


Sapere Aude
www.gunlex.cz
kuclb (Člen)
16.03.2010 10:44:41
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Díky za názory. Vysvětlení:autobus mám (asi tak měsíc), bohužel se vyskytli jisté fin. problémy, takže najednou je po penězích ámen a vzhledem k tomu, že jsem student, tak se šetří o docela dost pomaleji. Takže te%d si můžu dovolit bundu do 5 tis. Co jsem tak slyšel, tak už by mohla být ok, ale prostě nevím, tak se ptám.
A teď: to polo jsem pochopil je za hranicemi, takže to padá, i když tam mají velmi lákavé ceny (takže jsem nasranýsmile1 ), Zamo jsem hledal na netu (na jejich stránkách) a mají tam bundu nejlepší za 2 tis. a to mi přijde málo.Padana mi není doporučena od známých (ale je fakt,že mají věci mimo můj obzor) a Hubík je dle Vás dražší, dobrý. Mně se líbí design toho oblečení-nic přeplácaného. Takže budu hledatsmile2 Kdybyste měl někdo typ, nápad, cokoliv, tak napište. Díky

kuclb (Člen)
16.03.2010 10:48:23
Offline

Re: Bunda do 5tis.

hans psal:
fidoB6 psal:

Já mam od Prexportu celou kombo a i po pořádný tlamě oukejsmile1)) ale do textilu bych asi nešelidontknow

nejlepší je mít obojí....na "palbu" kůži, na kochačky v chladnějších dnech textil....good

Pravda, ale to bych musel šu.at bankéřovu dceru...

ross (Člen)
16.03.2010 11:07:00
Offline

Re: Bunda do 5tis.

kuclb psal:

Díky za názory. Vysvětlení:autobus mám (asi tak měsíc), bohužel se vyskytli jisté fin. problémy, takže najednou je po penězích ámen a vzhledem k tomu, že jsem student, tak se šetří o docela dost pomaleji. Takže te%d si můžu dovolit bundu do 5 tis. Co jsem tak slyšel, tak už by mohla být ok, ale prostě nevím, tak se ptám.
A teď: to polo jsem pochopil je za hranicemi, takže to padá, i když tam mají velmi lákavé ceny (takže jsem nasranýsmile1 ), Zamo jsem hledal na netu (na jejich stránkách) a mají tam bundu nejlepší za 2 tis. a to mi přijde málo.Padana mi není doporučena od známých (ale je fakt,že mají věci mimo můj obzor) a Hubík je dle Vás dražší, dobrý. Mně se líbí design toho oblečení-nic přeplácaného. Takže budu hledatsmile2 Kdybyste měl někdo typ, nápad, cokoliv, tak napište. Díky

pokud sháníš jen bundu a nemáš love, tak mrkni na starší bundy v bazarech


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
hans (Člen)
16.03.2010 11:45:20
Offline

Re: Bunda do 5tis.

kuclb psal:
hans psal:
fidoB6 psal:

Já mam od Prexportu celou kombo a i po pořádný tlamě oukejsmile1)) ale do textilu bych asi nešelidontknow

nejlepší je mít obojí....na "palbu" kůži, na kochačky v chladnějších dnech textil....good

Pravda, ale to bych musel šu.at bankéřovu dceru...

nemusel, stačí hledat v bazarech a sekáčích jako já smile1 .....


Sapere Aude
www.gunlex.cz
kuclb (Člen)
16.03.2010 11:56:02
Offline

Re: Bunda do 5tis.

ross psal:
kuclb psal:

y

pokud sháníš jen bundu a nemáš love, tak mrkni na starší bundy v bazarech

Tak trochu jsem už hledal, ale atyp moc nedělaj - hubený, vysoký...klasika je vyžraný (omluva pánové) a menší...ale budu hledat - motorkari.cz to jistí

nicola.foxx (Člen)
16.03.2010 14:16:38
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Proc bazary??? To bych radci sukal tu bankerovu dceruevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
K.a.s.y.m. (Člen)
16.03.2010 14:27:14
Offline

Re: Bunda do 5tis.

nicola.foxx psal:

Proc bazary??? To bych radci sukal tu bankerovu dceruevil

hele nepomáhá ani šukat bankéřku(vlastní zkušenost),ale možná by pomohlo šukat manažéra bankybigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
kuclb (Člen)
16.03.2010 14:36:53
Offline

Re: Bunda do 5tis.

K.a.s.y.m. psal:
nicola.foxx psal:

Proc bazary??? To bych radci sukal tu bankerovu dceruevil

hele nepomáhá ani šukat bankéřku(vlastní zkušenost),ale možná by pomohlo šukat manažéra bankybigsmilebigsmile

Tak na to nemám náturu, nerad hnědý, lepší je růžový...

Ondráš (Člen)
16.03.2010 15:44:18
Offline

Re: Bunda do 5tis.

kuclb psal:

Tak na to nemám náturu, nerad hnědý, lepší je růžový...

A co rudý... evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
nicola.foxx (Člen)
16.03.2010 16:11:54
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Ondráš psal:
kuclb psal:

Tak na to nemám náturu, nerad hnědý, lepší je růžový...

A co rudý... evil

Kazdej namornik jednou musi preplavat rudy more. Ani ty nebudes vyjimkaevil


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
kuclb (Člen)
16.03.2010 16:17:02
Offline

Re: Bunda do 5tis.

nicola.foxx psal:
Ondráš psal:
kuclb psal:

Tak na to nemám náturu, nerad hnědý, lepší je růžový...

A co rudý... evil

Kazdej namornik jednou musi preplavat rudy more. Ani ty nebudes vyjimkaevil

Rudý, když to jinak nejde...cool

hans (Člen)
16.03.2010 16:34:06
Offline

Re: Bunda do 5tis.

nicola.foxx psal:

Proc bazary??? To bych radci sukal tu bankerovu dceruevil

to já taky, ale na to mi chybí šarm a výbava evil


Sapere Aude
www.gunlex.cz
KOŽON (Člen)
16.03.2010 17:00:02
Offline

Re: Bunda do 5tis.

kuclb psal:

Zdravím pánové, asi mě hned rozbombardujete, ale co... Sháním nějakou bundošku, ale páč jsem student, love moc nejsou, tak můžu dát max. +- 5tis. našel jsem od Hubíka http://www.psihubik.cz/katalog/kuzetext … erge-i3566  , design se mi líbí, teda zatím podle obrázku, ale slyšel jsem, že je předražený a nic moc. Tak se chci zeptat, jestli tuhle bundu náhodou někdo z Vás nemá, jaká je kvalita atd. Případně kdybyste měl někdo dobrý nápad na koupi jiné, nebo doporučení. Díky

..jezdil jsem v ní sedum roku a max. spokojený, v zimě jsem ji za 2500 prodal, jsem trošku zmužnělbigsmile a nechal si u hubíků ušit novou, pro změnu celou koženougood můžu jen doporučit i co se servisu gratis týkágoodgood

Frodo89 (Člen)
16.03.2010 17:52:21
Offline

Re: Bunda do 5tis.

v kuži za mě asi 4sr a v textilu Nazran


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
VikecB12 (Člen)
16.03.2010 19:08:04
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Frodo89 psal:

v kuži za mě asi 4sr a v textilu Nazran

Jedno lepší jak druhýbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
16.03.2010 19:29:33
Offline

Re: Bunda do 5tis.

pořád čekám gdy tu Kelly nabídne džískusurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
ross (Člen)
16.03.2010 19:38:03
Offline

Re: Bunda do 5tis.

mám ještě doma textil vod Padany a byl jsem s ním spokojenej, teď už je jen na 4kolku

v kůži ale vypadám jako největší masér

ještě jsem to podpořil černým plexi

nemám tady prostě konkurencismokin

bigsmilebigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
16.03.2010 19:41:26
Offline

Re: Bunda do 5tis.

ross psal:

mám ještě doma textil vod Padany a byl jsem s ním spokojenej, teď už je jen na 4kolku

v kůži ale vypadám jako největší masér

ještě jsem to podpořil černým plexi

nemám tady prostě konkurencismokin

bigsmilebigsmile

a co vizáš metrouše! tu máš takyevilbigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
16.03.2010 19:43:49
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Banditatom psal:
ross psal:

mám ještě doma textil vod Padany a byl jsem s ním spokojenej, teď už je jen na 4kolku

v kůži ale vypadám jako největší masér

ještě jsem to podpořil černým plexi

nemám tady prostě konkurencismokin

bigsmilebigsmile

a co vizáš metrouše! tu máš takyevilbigsmilebigsmile

si piš kurvabigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Banditatom (Člen)
16.03.2010 19:47:01
Offline

Re: Bunda do 5tis.

ross psal:
Banditatom psal:
ross psal:

mám ještě doma textil vod Padany a byl jsem s ním spokojenej, teď už je jen na 4kolku

v kůži ale vypadám jako největší masér

ještě jsem to podpořil černým plexi

nemám tady prostě konkurencismokin

bigsmilebigsmile

a co vizáš metrouše! tu máš takyevilbigsmilebigsmile

si piš kurvabigsmile

surprisedtakže na břiše vánočka, kozy jako šutr péro po kolena a na hlavě melírekevil ci fix ty asik budeš dobrá partajbigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
ross (Člen)
16.03.2010 19:52:07
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Banditatom psal:
ross psal:
Banditatom psal:


a co vizáš metrouše! tu máš takyevilbigsmilebigsmile

si piš kurvabigsmile

surprisedtakže na břiše vánočka, kozy jako šutr péro po kolena a na hlavě melírekevil ci fix ty asik budeš dobrá partajbigsmilebigsmilebigsmile

když tu vánočku žeru na sedačce vleže, tak je tam takybigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
faitík (Člen)
17.03.2010 22:09:47
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Banditatom psal:
ross psal:
Banditatom psal:


a co vizáš metrouše! tu máš takyevilbigsmilebigsmile

si piš kurvabigsmile

surprisedtakže na břiše vánočka, kozy jako šutr péro po kolena a na hlavě melírekevil ci fix ty asik budeš dobrá partajbigsmilebigsmilebigsmile

říká se n břiše pekáč buchet, popřípadě tabulka čokoládysmokin


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
barynek (Člen)
18.03.2010 02:04:01
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Banditatom psal:
ross psal:
Banditatom psal:


a co vizáš metrouše! tu máš takyevilbigsmilebigsmile

si piš kurvabigsmile

surprisedtakže na břiše vánočka, kozy jako šutr péro po kolena a na hlavě melírekevil ci fix ty asik budeš dobrá partajbigsmilebigsmilebigsmile

von je ten bankéř, co je ho potřeba vošukat bigsmilebigsmilebigsmile


Bandit 4EVER!!!
barynek (Člen)
18.03.2010 02:08:08
Offline

Re: Bunda do 5tis.

kuclb psal:

Díky za názory. Vysvětlení:autobus mám (asi tak měsíc), bohužel se vyskytli jisté fin. problémy, takže najednou je po penězích ámen a vzhledem k tomu, že jsem student, tak se šetří o docela dost pomaleji. Takže te%d si můžu dovolit bundu do 5 tis. Co jsem tak slyšel, tak už by mohla být ok, ale prostě nevím, tak se ptám.
A teď: to polo jsem pochopil je za hranicemi, takže to padá, i když tam mají velmi lákavé ceny (takže jsem nasranýsmile1 ), Zamo jsem hledal na netu (na jejich stránkách) a mají tam bundu nejlepší za 2 tis. a to mi přijde málo.Padana mi není doporučena od známých (ale je fakt,že mají věci mimo můj obzor) a Hubík je dle Vás dražší, dobrý. Mně se líbí design toho oblečení-nic přeplácaného. Takže budu hledatsmile2 Kdybyste měl někdo typ, nápad, cokoliv, tak napište. Díky

ty wogo Videň je kousek, tak proč by to padalo??? Uděláš si vejlet a ještě ušetříš prachy a nemusíš bejt ani naass nebo se na šetření vyass a kup něco dražšího a máš jistotu, že ti to vydržígood


Bandit 4EVER!!!
Kuba B12 (Člen)
18.03.2010 07:13:46
Offline

Re: Bunda do 5tis.

dej si v bazaru ne motorkářích hledat DAINESE    a vyber něco staršího.


honda je honda
kuclb (Člen)
19.03.2010 03:32:40
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Kuba B12 psal:

dej si v bazaru ne motorkářích hledat DAINESE    a vyber něco staršího.

Tak jsem si říkal , že nové je lepší, než starší...
No a Vídeň je dost daleko. Z jeseníku trochu z ruky, nosmile1 Navíc nevím, co tam. Od hubíka se mi ta jedna líbí, takže příští týden se tam podívám...

Hanz (Člen)
19.03.2010 10:02:03
Offline

Re: Bunda do 5tis.

kuclb psal:
Kuba B12 psal:

dej si v bazaru ne motorkářích hledat DAINESE    a vyber něco staršího.

Tak jsem si říkal , že nové je lepší, než starší...
No a Vídeň je dost daleko. Z jeseníku trochu z ruky, nosmile1 Navíc nevím, co tam. Od hubíka se mi ta jedna líbí, takže příští týden se tam podívám...

Tak kousek od jeseníku je ještě tahle firma, tak mrkni.
http://www.motoobleceni-kb.cz


WD club member...
MaraKM (Člen)
15.03.2012 20:54:49
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Tak trošku oživím tohle vlákno....
Na mé textilně-kožené psí boudě jsou takové díry, že i ementál závidí.... no a když mi v sobotu sdělili cenu opravy (2500,- a to vidím, že by to vydrželo tak jednu sezónu a nazdar, páč jsem asi tak ve 4-tým měsíci bigsmile), tak jsem se rozhodnul, že pořídím něco nového.... na PSI onyx ( http://www.psihubik.cz/cs/produkty/komb … e=category ) šitej na míru teď nemám (čti nechci), páč Bandaska a Sup taky potřebují svoje....

Jako favority jsem si "vybral" tohle:
http://www.4sr.cz/katalog/moto-bundy/roadster-blue.html   Měl jsem na sobě včera vel. 54 a docela pohoda a dnes jsem zkusil vel. 52 tohle:
http://www.m-b-w.cz/product/kozene-moto … otorku/113
a taky celkem dobrý, jen mi tam nějak nesedí ty ramenní chrániče - takový ty hrany na rukách (to bych musel nejspíše v sobotu dopoledne vyzkoušet i s Bandaskou). Případně teď u netu koukám, že ještě PSI commando je za zajímací cenu ve skladovkách, tak bych zítra mohl zkusit...
http://www.psihubik.cz/cs/produkty/koze … e=category

Tak a teď do mě idontknow


Nic lidského mi není cizí
Mour (Člen)
15.03.2012 21:23:21
Offline

Re: Bunda do 5tis.

MaraKM psal:

Tak trošku oživím tohle vlákno....
Na mé textilně-kožené psí boudě jsou takové díry, že i ementál závidí.... no a když mi v sobotu sdělili cenu opravy (2500,- a to vidím, že by to vydrželo tak jednu sezónu a nazdar, páč jsem asi tak ve 4-tým měsíci bigsmile), tak jsem se rozhodnul, že pořídím něco nového.... na PSI onyx ( http://www.psihubik.cz/cs/produkty/komb … e=category ) šitej na míru teď nemám (čti nechci), páč Bandaska a Sup taky potřebují svoje....

Jako favority jsem si "vybral" tohle:
http://www.4sr.cz/katalog/moto-bundy/roadster-blue.html   Měl jsem na sobě včera vel. 54 a docela pohoda a dnes jsem zkusil vel. 52 tohle:
http://www.m-b-w.cz/product/kozene-moto … otorku/113
a taky celkem dobrý, jen mi tam nějak nesedí ty ramenní chrániče - takový ty hrany na rukách (to bych musel nejspíše v sobotu dopoledne vyzkoušet i s Bandaskou). Případně teď u netu koukám, že ještě PSI commando je za zajímací cenu ve skladovkách, tak bych zítra mohl zkusit...
http://www.psihubik.cz/cs/produkty/koze … e=category

Tak a teď do mě idontknow

...Ti ten design může být jedno, stejně přes bundu máš reflexní vestu

MaraKM (Člen)
15.03.2012 21:36:04
Offline

Re: Bunda do 5tis.

To mi taky je (skoro) ... jde mi spíše o názor na kvalitu / cenu apod... i když u roadsteru bych uvažoval možná občas jezdit i bez vesty bigsmile


Nic lidského mi není cizí
Mour (Člen)
15.03.2012 21:49:32
Offline

Re: Bunda do 5tis.

MaraKM psal:

To mi taky je (skoro) ... jde mi spíše o názor na kvalitu / cenu apod... i když u roadsteru bych uvažoval možná občas jezdit i bez vesty bigsmile

goodbigsmile

MaraKM (Člen)
16.03.2012 18:08:42
Offline

Re: Bunda do 5tis.

Tak Moure díky za diskuzi smile1 nějak jsem to nevydržel, když jsem potkával tolik mašin po městě a koupil toho modrý roadstera good


Nic lidského mi není cizí
Inženýrek (Člen)
16.03.2012 19:24:36
Offline

Re: Bunda do 5tis.

MaraKM psal:

Tak trošku oživím tohle vlákno....
Na mé textilně-kožené psí boudě jsou takové díry, že i ementál závidí.... no a když mi v sobotu sdělili cenu opravy (2500,- a to vidím, že by to vydrželo tak jednu sezónu a nazdar, páč jsem asi tak ve 4-tým měsíci bigsmile), tak jsem se rozhodnul, že pořídím něco nového.... na PSI onyx ( http://www.psihubik.cz/cs/produkty/komb … e=category ) šitej na míru teď nemám (čti nechci), páč Bandaska a Sup taky potřebují svoje....

Jako favority jsem si "vybral" tohle:
http://www.4sr.cz/katalog/moto-bundy/roadster-blue.html   Měl jsem na sobě včera vel. 54 a docela pohoda a dnes jsem zkusil vel. 52 tohle:
http://www.m-b-w.cz/product/kozene-moto … otorku/113
a taky celkem dobrý, jen mi tam nějak nesedí ty ramenní chrániče - takový ty hrany na rukách (to bych musel nejspíše v sobotu dopoledne vyzkoušet i s Bandaskou). Případně teď u netu koukám, že ještě PSI commando je za zajímací cenu ve skladovkách, tak bych zítra mohl zkusit...
http://www.psihubik.cz/cs/produkty/koze … e=category

Tak a teď do mě idontknow

tak mbw cortez konečně vozkoušená a jako dobrý good
Jediná vada teda jsou lemy na konci rukávů, kde je nějaká hmota na textilu, která se hned po prvním nasazení rukavic začala odrbávat. No ještě jednu vyjížďku a bude tam jen ten textilní lem a cajk


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr