Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Motosalon 2012 Brno

Bedřich (Člen)
10.03.2012 10:04:32
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Taky jsem se na to vys...bad


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Kim (Člen)
10.03.2012 10:26:30
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Bedřich psal:

Taky jsem se na to vys...bad

taky takbad,beztak je tam k vidění govnosmile1


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Martin B12 (Člen)
10.03.2012 10:39:44
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

taky na to ass ,
ke kolotočářům mě nikdo nedostane sick
a Brno je daleko smokin


street triple picco
Filous (Člen)
10.03.2012 11:40:46
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

...docela bych se jel podivat ke Kočkovejm na "sklad mrtvejch negrů"

http://www.novinky.cz/domaci/261410-na- … tni-clanky

goodbigsmilegood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
10.03.2012 12:21:22
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

nicola.foxx psal:
VikecB12 psal:
nicola.foxx psal:

Wogove gdyz uz ste u tech clunu, tak mam v merku tohle http://www.levnecluny.cz/intex-mariner- … motor-lx44 .

Tenhle nevím,ale já mám z ravenu,ten sirius nebo jak se mu nadává,zhruba za vosmičku,ale nemá pevný dno,takže na nějaký rajtování v holínkách to není. Na zavežení na sumce to stačí,ale není to člun na to,abys jel chytet z něho někam na jezero,na to je prostě malej. zhruba 280-290cmsmile2 Ale beru ho sebou stejně tak dvakrát za rok,v létě,takže do toho vlítne člověk bosky,nebo jenom v žabkách,zaveze kaču na trhačku kam potřebuje a na to stačí. Nejrači bych chtěl laminátku,ale už ten bordel nemám kde mítsmile2

Wogo Vikecoj na laminatku sem koukal taky, ale pak me prislo na mysl, ze bych to jako sebou rad vzal na dovolenou s haranti a srat se jeste z laminatem a sam to cpat na strechu, tak to by me asi mrdlo a lod by poznala sekeru. Takhle sebou vemu malej kompresor a u vody nafouknu za jedno cigaro. Jo u tech laminatu sem koukal na tohle http://www.boat007.cz/lode-cluny/pramic … n-370.html a na vystave v letnanech meli vystavenou i tuhle http://www.boat007.cz/lode-cluny/pramic … luny.html, ale kdo by se s tim kurwa tahalsick

Měli sme kdysi dávno laminátovou,délka asi 4metry a ta byla dobrá,pak nám ju ukradli,tak sme pořídili menší,asi třímetrovou a ta stála zahovno,přesto že měla plochý dno,tak byla vo dost vratší než ta štyrmetrovka s vypouklým dnem a špicou...A proti nafukovacímu gumáku měla ve stejné velikosti vo dost menší možnost naložení,takže pokud laminátku,tak velkou,ale pak taháš vozejk,nebo jezdit dodávkouevil Na to moje mrdání je gumák dobrejgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Mour (Člen)
10.03.2012 12:25:09
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

VikecB12 psal:
nicola.foxx psal:
VikecB12 psal:


Tenhle nevím,ale já mám z ravenu,ten sirius nebo jak se mu nadává,zhruba za vosmičku,ale nemá pevný dno,takže na nějaký rajtování v holínkách to není. Na zavežení na sumce to stačí,ale není to člun na to,abys jel chytet z něho někam na jezero,na to je prostě malej. zhruba 280-290cmsmile2 Ale beru ho sebou stejně tak dvakrát za rok,v létě,takže do toho vlítne člověk bosky,nebo jenom v žabkách,zaveze kaču na trhačku kam potřebuje a na to stačí. Nejrači bych chtěl laminátku,ale už ten bordel nemám kde mítsmile2

Wogo Vikecoj na laminatku sem koukal taky, ale pak me prislo na mysl, ze bych to jako sebou rad vzal na dovolenou s haranti a srat se jeste z laminatem a sam to cpat na strechu, tak to by me asi mrdlo a lod by poznala sekeru. Takhle sebou vemu malej kompresor a u vody nafouknu za jedno cigaro. Jo u tech laminatu sem koukal na tohle http://www.boat007.cz/lode-cluny/pramic … n-370.html a na vystave v letnanech meli vystavenou i tuhle http://www.boat007.cz/lode-cluny/pramic … luny.html, ale kdo by se s tim kurwa tahalsick

Měli sme kdysi dávno laminátovou,délka asi 4metry a ta byla dobrá,pak nám ju ukradli,tak sme pořídili menší,asi třímetrovou a ta stála zahovno,přesto že měla plochý dno,tak byla vo dost vratší než ta štyrmetrovka s vypouklým dnem a špicou...A proti nafukovacímu gumáku měla ve stejné velikosti vo dost menší možnost naložení,takže pokud laminátku,tak velkou,ale pak taháš vozejk,nebo jezdit dodávkouevil Na to moje mrdání je gumák dobrejgood

...teď si nemohu vzpomenout kdo tady idontknow, ale nafukovačku má taky, před několika lety se to zde řešilo goodbigsmile

Baltazar (Člen)
10.03.2012 12:41:33
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

že by jásmokin


The father of the little princess of the dawn
VikecB12 (Člen)
10.03.2012 12:44:17
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

bigsmilebigsmile Na co ty hnedka nemyslíševil


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Filous (Člen)
10.03.2012 14:01:08
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Baltazar psal:

že by jásmokin

...tag to uš ste s Kellym dva co se k tomu přiznalibigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
10.03.2012 14:07:38
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Filous psal:
Baltazar psal:

že by jásmokin

...tag to uš ste s Kellym dva co se k tomu přiznalibigsmile

yebat nafukovačku ...bigsmile
neska už sou lepčí good http://www.realdoll.com/


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
10.03.2012 14:28:48
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

když nafukovačku tak jedině tudlectevilbigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1057_oveeka.jpg



bééébigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Mour (Člen)
10.03.2012 14:29:05
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Filous psal:
Baltazar psal:

že by jásmokin

...tag to uš ste s Kellym dva co se k tomu přiznalibigsmile

goodgoodbigsmilebigsmilebigsmile

Lukas29 (Člen)
10.03.2012 20:14:28
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Dneska jsem byl na motosalonu a popravdě to stálo za vyliž prdel. Takže ten kdo nejel tak ho to srát nemusí. Vlezný 180kč. Moto ve směs stejný jako minule. Žádný kočandy u motorek jen místama a to ještě muselo bejt štestí. Letos se jim to teda fakt nepovedlo.smile2

Filous (Člen)
10.03.2012 20:27:22
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Lukas29 psal:

Dneska jsem byl na motosalonu a popravdě to stálo za vyliž prdel. Takže ten kdo nejel tak ho to srát nemusí. Vlezný 180kč. Moto ve směs stejný jako minule. Žádný kočandy u motorek jen místama a to ještě muselo bejt štestí. Letos se jim to teda fakt nepovedlo.smile2

...tag to sou teda morafci pjekně nenažraný, i pražák chce jen kilocoolbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lukas29 (Člen)
10.03.2012 20:31:56
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

To mi povídej já jsem naštestí vyhrabel někde v peněžence 2 roky starej studenskej průkaz tak jsem prošel za 150kč

PALOUS (Člen)
10.03.2012 20:51:40
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Filous psal:
Lukas29 psal:

Dneska jsem byl na motosalonu a popravdě to stálo za vyliž prdel. Takže ten kdo nejel tak ho to srát nemusí. Vlezný 180kč. Moto ve směs stejný jako minule. Žádný kočandy u motorek jen místama a to ještě muselo bejt štestí. Letos se jim to teda fakt nepovedlo.smile2

...tag to sou teda morafci pjekně nenažraný, i pražák chce jen kilocoolbigsmile

Ani bych neřek,já bal spokojenejgoodve 180ti vočích vejstava hraček(další pjetikanál je doma)vejstava rybařina a to bylo jako dost dobrýgooda ty motorky?na ty sem se tak nejak vyasspáč de se nemotaj důchodci tam se zas motaj ty vemena f koženejch vestách bigsmilePokecal sem s Pšánem kerýho sem moc rád viděl a Datlíkovi sežral uzenýho sejrabigsmile


Jebat motorky :-)
zdenek 1 (Člen)
10.03.2012 21:18:16
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Tak nic moc krom těch čičin bigsmile   ale aspoň jsme s Fíkem v pátek  potkali "datlikopólovce" bigsmile


když to jede,je to OK
inkvizitorr (Administrator)
10.03.2012 21:56:37
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno


doba je temná...
Mirek D (Člen)
11.03.2012 08:30:14
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Zatím jsem absolvoval Brno, názory podobný jak vejš.

Par fotek:

http://mirekgsx14.rajce.idnes.cz/MOTOSALON_2012_Brno


Autobus je taky Suzuki... .
Banditatom (Člen)
11.03.2012 09:33:14
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

PALOUS psal:
Filous psal:
Lukas29 psal:

Dneska jsem byl na motosalonu a popravdě to stálo za vyliž prdel. Takže ten kdo nejel tak ho to srát nemusí. Vlezný 180kč. Moto ve směs stejný jako minule. Žádný kočandy u motorek jen místama a to ještě muselo bejt štestí. Letos se jim to teda fakt nepovedlo.smile2

...tag to sou teda morafci pjekně nenažraný, i pražák chce jen kilocoolbigsmile

Ani bych neřek,já bal spokojenejgoodve 180ti vočích vejstava hraček(další pjetikanál je doma)vejstava rybařina a to bylo jako dost dobrýgooda ty motorky?na ty sem se tak nejak vyasspáč de se nemotaj důchodci tam se zas motaj ty vemena f koženejch vestách bigsmilePokecal sem s Pšánem kerýho sem moc rád viděl a Datlíkovi sežral uzenýho sejrabigsmile

cos koupil???surprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
11.03.2012 10:55:14
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Banditatom psal:
PALOUS psal:
Filous psal:


...tag to sou teda morafci pjekně nenažraný, i pražák chce jen kilocoolbigsmile

Ani bych neřek,já bal spokojenejgoodve 180ti vočích vejstava hraček(další pjetikanál je doma)vejstava rybařina a to bylo jako dost dobrýgooda ty motorky?na ty sem se tak nejak vyasspáč de se nemotaj důchodci tam se zas motaj ty vemena f koženejch vestách bigsmilePokecal sem s Pšánem kerýho sem moc rád viděl a Datlíkovi sežral uzenýho sejrabigsmile

cos koupil???surprised

Wasp 100bigsmile a na velkej velkej křížbigsmile


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
11.03.2012 11:00:50
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

PALOUS psal:
Banditatom psal:
PALOUS psal:


Ani bych neřek,já bal spokojenejgoodve 180ti vočích vejstava hraček(další pjetikanál je doma)vejstava rybařina a to bylo jako dost dobrýgooda ty motorky?na ty sem se tak nejak vyasspáč de se nemotaj důchodci tam se zas motaj ty vemena f koženejch vestách bigsmilePokecal sem s Pšánem kerýho sem moc rád viděl a Datlíkovi sežral uzenýho sejrabigsmile

cos koupil???surprised

Wasp 100bigsmile a na velkej velkej křížbigsmile

a kujva to bude u palousej na zahradě veselojbigsmilebigsmilebigsmile sis měl rovnou koupit blade evil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
PALOUS (Člen)
11.03.2012 11:06:25
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Banditatom psal:
PALOUS psal:
Banditatom psal:


cos koupil???surprised

Wasp 100bigsmile a na velkej velkej křížbigsmile

a kujva to bude u palousej na zahradě veselojbigsmilebigsmilebigsmile sis měl rovnou koupit blade evil

zbytečně drahý ten byl za 4,5 toto za  2,2 a na takovej kua decentní trénink neš zas jebnu s velkým stačí ale doma tuhle sviňu nějak zatím nevovládám kua moc trimůůůůbigsmileještě že to je gumový ale do večera to dám a pak hurá do kytekbigsmile


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
11.03.2012 11:08:07
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

PALOUS psal:
Banditatom psal:
PALOUS psal:


Wasp 100bigsmile a na velkej velkej křížbigsmile

a kujva to bude u palousej na zahradě veselojbigsmilebigsmilebigsmile sis měl rovnou koupit blade evil

zbytečně drahý ten byl za 4,5 toto za  2,2 a na takovej kua decentní trénink neš zas jebnu s velkým stačí ale doma tuhle sviňu nějak zatím nevovládám kua moc trimůůůůbigsmileještě že to je gumový ale do večera to dám a pak hurá do kytekbigsmile

jj na těning je to goodgoodgood ale umí to lítat brtuloj dolů?bigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
VikecB12 (Člen)
11.03.2012 16:11:23
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

inkvizitorr psal:

celkem pěkně napsaný:

http://www.icmn.cz/aktuality/motosalon- … 498.clanek

Napsaný dobřegood Ale dokud se najdou kundy,co jim ty love do holešovic dovezou(návštěcnáci,vystavovatelé) tak se to nezlepšísmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hlemejzd999 (Člen)
11.03.2012 16:15:03
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

VikecB12 psal:
inkvizitorr psal:

celkem pěkně napsaný:

http://www.icmn.cz/aktuality/motosalon- … 498.clanek

Napsaný dobřegood Ale dokud se najdou kundy,co jim ty love do holešovic dovezou(návštěcnáci,vystavovatelé) tak se to nezlepšísmile2

se vám zdá moc 180,- káčé ?
sem byl jednou u benešova na srazu Mustangu a bylo to ve dvoře statku  a chtěli 150 vočí bigsmile...no dal jsem je ,no bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
inkvizitorr (Administrator)
11.03.2012 16:47:11
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

VikecB12 psal:

Napsaný dobřegood Ale dokud se najdou kundy,co jim ty love do holešovic dovezou(návštěcnáci,vystavovatelé) tak se to nezlepšísmile2

dle mě je samotnej bohemian custom tisíckrát lepší než celý brno a to mě ty přestavby níjak extra nezajímaj, ale bylo to něco co neprojdeš za půl hodiny jako celý brno a nebo deset minut jako zbylý holešovice... co z toho plyne? kundy nebudou ti co se dou podívat na customy, to sou lidi co se dou podívat na něco co na výstavu patří mnohem víc než přestěhovanej showroom od pár dovozců. megakundy sou lidi z bvv resp brňáci aby byl vikec v obrazesmokin ovšem má to samozřejmě pozadí přibyl kontra medveď... smutný na tom je, že pořadatel bohemian custom je brňák a když mi vykládal jaký podmínky mu dali v bvv (bo samo chtěl aby byl bc v brně), no chtělo se mi sick moravci nenažranýsickbigsmile akorát nás chtěj vokrást jak na vstupným návštěvníka, tak na nájmu vystavovatelebad tak a teď celý brno do měcoolbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
inkvizitorr (Administrator)
11.03.2012 16:48:51
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

jen pro objektivnost sem v jeden den navštívil výstavy obě páč nás z obou lanařili vystavovatsmokin nakonec sem rád, že sem nekejvnul ani na jednosick


doba je temná...
Libor nx (Člen)
11.03.2012 17:10:14
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

inkvizitorr psal:
VikecB12 psal:

Napsaný dobřegood Ale dokud se najdou kundy,co jim ty love do holešovic dovezou(návštěcnáci,vystavovatelé) tak se to nezlepšísmile2

dle mě je samotnej bohemian custom tisíckrát lepší než celý brno a to mě ty přestavby níjak extra nezajímaj, ale bylo to něco co neprojdeš za půl hodiny jako celý brno a nebo deset minut jako zbylý holešovice... co z toho plyne? kundy nebudou ti co se dou podívat na customy, to sou lidi co se dou podívat na něco co na výstavu patří mnohem víc než přestěhovanej showroom od pár dovozců. megakundy sou lidi z bvv resp brňáci aby byl vikec v obrazesmokin ovšem má to samozřejmě pozadí přibyl kontra medveď... smutný na tom je, že pořadatel bohemian custom je brňák a když mi vykládal jaký podmínky mu dali v bvv (bo samo chtěl aby byl bc v brně), no chtělo se mi sick moravci nenažranýsickbigsmile akorát nás chtěj vokrást jak na vstupným návštěvníka, tak na nájmu vystavovatelebad tak a teď celý brno do měcoolbigsmilebigsmilebigsmile

myslím,že je to menažraností vobou a to degraduje tyhle výstavy.je to prostě vobraz celýho státu.nenažranost vítězí nad selským rozumemidontknowheadshake

inkvizitorr (Administrator)
11.03.2012 17:12:19
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Libor nx psal:

myslím,že je to menažraností vobou a to degraduje tyhle výstavy.je to prostě vobraz celýho státu.nenažranost vítězí nad selským rozumemidontknowheadshake

satanužel je to takbadsmokin


doba je temná...
zzzmrzlinar (Člen)
11.03.2012 18:38:17
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

tak jsem byl dneska u kolotočářů a hrůza všech hrzůz. Bo mě moc neberou přestavby (některý kafáče ale moc hezký)  tak jediný co se mi líbilo bylo Panigále. Jináč už nebyla ani pouť s hadrama, aj Vjetnamci maj lepší hadry.

Dýleři tě nepustej na motorky ani sednout a to ani na ty vobyčejný (všechna čest FGR na který jsem si sednout a vošahat moh) takže brácha kterej by si rád motorku koupil a podle posazu se chtěl rozhodovat byl v prdeli.

A poslední věc, za kterou ale Kočkovci nemůžou je, že v těch novejch japonckejch motorkách není pomalu žádná která by byla alespoň trochu hezká. Novej strom je hnusnej dost, ale co už musej hulit v Kawaski aby stvořili takovou strašlivost jako litrovej Versys fakt nevím.

Hezký akorát Ducati starej Augusta a Husquarna Nudná je zajímavá.

bad

VikecB12 (Člen)
11.03.2012 19:32:12
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Vubec netuším co chcou za love BVV,je mě to jedno,ale kdyby lidi nechodili do těch vyjebanejch holešovic,tak by to další rok ani nepořádali a hold by se vystavovatelé museli s BVV nějak dohodnout a výstava by byla jedna. Kdyš bude výstava jedna,tak pojedu kamkoliv,nemusí to byt v brně,ale do holešovic mě nikdo nedostane,nehodlám trávit půl dne hledáním místa na zaparkovánísick Jenom smutně vspomínám na starý autosalony co v brně bejvali,výstaviště zaplněmý komplet,fšechno k vidění,fšechno k vyzkoušení,dovozci-prodejci nebyli lakomci a věděli že se tam hold něco zkurví. Dneska chce každej prodávat,ale nevobětuje jedinej vergl,kterej by tam mohl přijít ke škrábancu,na polovinu krámů si nemůžeš ani sednout atd. Přitom ty vergle stojí dneska polovinu co v roce 1995..idontknowJe mě to celkem jedno,kdyš nebude výstava žádná,tak se neposerusmokin Čurákof vykořisťuje zbytek republiky celej rok a pak sou lakomí pustit grejcar do voběhu,stejně skončí zase v čurákověidontknowbigsmile Ale chápu,že pražcům v brně schází kočkovic řetízkáče a nějaká kloudná střelnicebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
11.03.2012 19:39:02
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

TO vikecoj: čeče celá tahle republika jde do sračeksick(teda ona už po krk v hovnech je) tak jestli jde do hoven i výstava tak ať klidně... já se na to lest vysral uplně a jsem rádgood... aŤ si pražtí kolotočáři výstavu klidně strčej do anusu je mě to prdelgood..
Tohle celé mluví o čechystánské nátuřesick


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
zzzmrzlinar (Člen)
11.03.2012 19:59:47
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

No já do Holešovic už nikdá nepojedu, to je zichr. Nejel bych ani letos, ale časoě bych Brno nestih a něco jsem holt vidět chtěl.

Mour (Člen)
11.03.2012 20:04:49
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Já byl na výstavě naposled v cca 03, a to sem jel do Prahy vlakem, s klukama sme se vožrali v jídeláku, na hlavním nádru místo na perón sme vystoupili do kolejiště, pak sem malem poblil Ducati a večer sme jeli s hokejovými fanoušky Pardubic domů bigsmilebigsmile

...takže já na výstavu nejezdím, jelikož si nikdy nic nepamatuju surprisedbigsmilebigsmilebigsmile

inkvizitorr (Administrator)
11.03.2012 21:02:47
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

VikecB12 psal:

Vubec netuším co chcou za love BVV,je mě to jedno,ale kdyby lidi nechodili do těch vyjebanejch holešovic,tak by to další rok ani nepořádali a hold by se vystavovatelé museli s BVV nějak dohodnout a výstava by byla jedna. Kdyš bude výstava jedna,tak pojedu kamkoliv,nemusí to byt v brně,ale do holešovic mě nikdo nedostane,nehodlám trávit půl dne hledáním místa na zaparkovánísick Jenom smutně vspomínám na starý autosalony co v brně bejvali,výstaviště zaplněmý komplet,fšechno k vidění,fšechno k vyzkoušení,dovozci-prodejci nebyli lakomci a věděli že se tam hold něco zkurví. Dneska chce každej prodávat,ale nevobětuje jedinej vergl,kterej by tam mohl přijít ke škrábancu,na polovinu krámů si nemůžeš ani sednout atd. Přitom ty vergle stojí dneska polovinu co v roce 1995..idontknowJe mě to celkem jedno,kdyš nebude výstava žádná,tak se neposerusmokin Čurákof vykořisťuje zbytek republiky celej rok a pak sou lakomí pustit grejcar do voběhu,stejně skončí zase v čurákověidontknowbigsmile Ale chápu,že pražcům v brně schází kočkovic řetízkáče a nějaká kloudná střelnicebigsmile

tak jenom abys byl v obraze, bvv okolo 2000kč/m2, incheba okolo 800kč/m2. vim, prostory a vybavenost sou nesrovnatelný a ceny tomu odpovídaj. satanužel v týhle době holt sypat dvojku za metr do bvv je pro spoustu firem moc a proto stále funguje incheba v holešovicích. a to že bys nechtěl aby i v tomhle bylo konkurenční prostředí to beru jako nadsázkusmokin do holešovic samo nechce už nikdo, tam výstavy takovejhle rozměrů už nepatřísmokin dobře už bylobigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
VikecB12 (Člen)
11.03.2012 21:21:30
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Ale je divný,že trhovec kerej tam prodává čelofky a fusakle na to má a ofic dovozce,třeba suzuki,kerej prodává vo 10%dráž motorky než šedí dovozci na to nema,to sem blázenidontknow
Je to jenom vo tom,že se z prahy nehnou,vo penězích to není. Takovej bajkrskraun(sickale to je jedno) kerej začal někde v prdelové lhotě do brna klidně jde a cenu akceptuje,asi ví,že se mu to vrátí,nebo se prostě jenom chce ukázat a předvést. Suzuki nám tisíckrát ukázala,že na lidi sere,jenom zhrábnout love z prodejů a se zbytkem nám vyližte prdel,kačku z nás nevyrazíteass


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kakac (Člen)
11.03.2012 21:40:26
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

VikecB12 psal:

Ale je divný,že trhovec kerej tam prodává čelofky a fusakle na to má a ofic dovozce,třeba suzuki,kerej prodává vo 10%dráž motorky než šedí dovozci na to nema,to sem blázenidontknow
Je to jenom vo tom,že se z prahy nehnou,vo penězích to není. Takovej bajkrskraun(sickale to je jedno) kerej začal někde v prdelové lhotě do brna klidně jde a cenu akceptuje,asi ví,že se mu to vrátí,nebo se prostě jenom chce ukázat a předvést. Suzuki nám tisíckrát ukázala,že na lidi sere,jenom zhrábnout love z prodejů a se zbytkem nám vyližte prdel,kačku z nás nevyrazíteass

Vikecu musím s tímhle souhlasit, je to opravdu tak ,nějaká baba s čelofkama na to má a suzuki ne? to je fakt divný


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
inkvizitorr (Administrator)
11.03.2012 21:44:32
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

kucí, to je jeden vo voze a druhej vo kozesmokinbigsmilebigsmilebigsmile těžko někomu něco vysvětlíš když ten druhej nemá páru kerá bije a jediný co ví stoprocentně, že praha vykořisťuje hlavně moravubigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Filous (Člen)
11.03.2012 21:48:01
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Kakac psal:
VikecB12 psal:

Ale je divný,že trhovec kerej tam prodává čelofky a fusakle na to má a ofic dovozce,třeba suzuki,kerej prodává vo 10%dráž motorky než šedí dovozci na to nema,to sem blázenidontknow
Je to jenom vo tom,že se z prahy nehnou,vo penězích to není. Takovej bajkrskraun(sickale to je jedno) kerej začal někde v prdelové lhotě do brna klidně jde a cenu akceptuje,asi ví,že se mu to vrátí,nebo se prostě jenom chce ukázat a předvést. Suzuki nám tisíckrát ukázala,že na lidi sere,jenom zhrábnout love z prodejů a se zbytkem nám vyližte prdel,kačku z nás nevyrazíteass

Vikecu musím s tímhle souhlasit, je to opravdu tak ,nějaká baba s čelofkama na to má a suzuki ne? to je fakt divný

...tý bábje stačej dva metry, kerý ji zaplatěj tři prodaný baterky...na Moravje eště mrzne, že ste takový zabržděný???idontknowbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
11.03.2012 23:04:59
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

...eště sem neviděl na vlastní voči nikoho kdo by si na výstavě koupil mašinu, nebo aspoň uzavřel smlouvu o koupi; proč? každej může začít sám u sebe bigsmile
...zato supů který dychtěj po jakýkoliv zlevněný pičovině kolem pětikila už mraky bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
11.03.2012 23:22:42
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Ale výstava má být výstavou,pro pochlubení se z výrobkama který sou u mě k mání a né jako zastřešená tržnice kde si lidi rozebírají šmuky a cetkyidontknow Takže suzuki má na pronájem podělanýho bilbordu u dálnice,cestou do kdejaké prdele,kde se dozvím že SVmrdka se dá pořídit za 139tisíc,ale na pronájem placu nemajíidontknow Chudáčci,měl bych si k nim zajet něco koupit,abych jim z těch sraček trochu pomohlbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Pšán (Člen)
11.03.2012 23:54:12
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

VikecB12 psal:

Ale výstava má být výstavou,pro pochlubení se z výrobkama který sou u mě k mání a né jako zastřešená tržnice kde si lidi rozebírají šmuky a cetkyidontknow Takže suzuki má na pronájem podělanýho bilbordu u dálnice,cestou do kdejaké prdele,kde se dozvím že SVmrdka se dá pořídit za 139tisíc,ale na pronájem placu nemajíidontknow Chudáčci,měl bych si k nim zajet něco koupit,abych jim z těch sraček trochu pomohlbigsmile

..k "výstavě" se vyjadřovat nebudu..ať bude kdekoliv,tak mě tam neuviděj..
..ale Vikecu,tys mě ranil..
..a to jakože moc..smile2


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
VikecB12 (Člen)
12.03.2012 08:00:10
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Pšán psal:
VikecB12 psal:

Ale výstava má být výstavou,pro pochlubení se z výrobkama který sou u mě k mání a né jako zastřešená tržnice kde si lidi rozebírají šmuky a cetkyidontknow Takže suzuki má na pronájem podělanýho bilbordu u dálnice,cestou do kdejaké prdele,kde se dozvím že SVmrdka se dá pořídit za 139tisíc,ale na pronájem placu nemajíidontknow Chudáčci,měl bych si k nim zajet něco koupit,abych jim z těch sraček trochu pomohlbigsmile

..k "výstavě" se vyjadřovat nebudu..ať bude kdekoliv,tak mě tam neuviděj..
..ale Vikecu,tys mě ranil..
..a to jakože moc..smile2

Já vímsmile2 Někdo tu špinavou pracu udělat musel,tak promiň,že to bylo tak necitlivě podaný a dozvěděl ses to takhle narázsmile2 Už to víckrát neudělámevilbigsmilebigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Zdenda (Člen)
12.03.2012 10:33:42
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

PALOUS psal:
VikecB12 psal:

No pošmejdit se tam dá,mít sebou v hrsti volný kilo kerý by tam člověk mohl nechat,asi by to nebyl problémbigsmile Pěkný bivaky,velký tripody aji s hlásičama,svingrama a futrálem za 1800kačekgood Ještě mám zálusk na elektromotor na člun,mám nějakej ten 2,8metru gumák,tak by k tomu stačil ten malej,cenofka tam nějakejch 3500kč,ale nakonec sem ho nevzal. Stejně ho pak koupím těsně před dovolenou za bůrabigsmile

motor mám ale novej tripod bych asi potřeboval smile1

Fox Skyline, nic lepšího jsem zatím neměl...good


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Loser (Administrator)
12.03.2012 12:52:36
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

kde ste kurva vseci byli? Ja tam byl v sobotu a stalo to pekne za hovno. Mel jsem s sebou litr slivovice a chtel jsem se s vama aspon trosku zmrdat. Nakonec jsme to museli s tatikem zvladnout sami.
Jako ale jizde v globusu byla fakt luxuska. Vzdy jsem to chtel videt na vlastni voci, ale ze to bude tak napinavy, to jsem fakt necekal.

No nic. Kazdopadne ste me trochu nasrali


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Antihero (Člen)
12.03.2012 13:41:53
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

inkvizitorr psal:
VikecB12 psal:

Vubec netuším co chcou za love BVV,je mě to jedno,ale kdyby lidi nechodili do těch vyjebanejch holešovic,tak by to další rok ani nepořádali a hold by se vystavovatelé museli s BVV nějak dohodnout a výstava by byla jedna. Kdyš bude výstava jedna,tak pojedu kamkoliv,nemusí to byt v brně,ale do holešovic mě nikdo nedostane,nehodlám trávit půl dne hledáním místa na zaparkovánísick Jenom smutně vspomínám na starý autosalony co v brně bejvali,výstaviště zaplněmý komplet,fšechno k vidění,fšechno k vyzkoušení,dovozci-prodejci nebyli lakomci a věděli že se tam hold něco zkurví. Dneska chce každej prodávat,ale nevobětuje jedinej vergl,kterej by tam mohl přijít ke škrábancu,na polovinu krámů si nemůžeš ani sednout atd. Přitom ty vergle stojí dneska polovinu co v roce 1995..idontknowJe mě to celkem jedno,kdyš nebude výstava žádná,tak se neposerusmokin Čurákof vykořisťuje zbytek republiky celej rok a pak sou lakomí pustit grejcar do voběhu,stejně skončí zase v čurákověidontknowbigsmile Ale chápu,že pražcům v brně schází kočkovic řetízkáče a nějaká kloudná střelnicebigsmile

tak jenom abys byl v obraze, bvv okolo 2000kč/m2, incheba okolo 800kč/m2. vim, prostory a vybavenost sou nesrovnatelný a ceny tomu odpovídaj. satanužel v týhle době holt sypat dvojku za metr do bvv je pro spoustu firem moc a proto stále funguje incheba v holešovicích. a to že bys nechtěl aby i v tomhle bylo konkurenční prostředí to beru jako nadsázkusmokin do holešovic samo nechce už nikdo, tam výstavy takovejhle rozměrů už nepatřísmokin dobře už bylobigsmilebigsmilebigsmile

...ale dyť to píšou už v tom článku, Incheba si drží vystavovatele dumpingovejma cenama, tak nejni divu, že to dávají za 800 kol/metr.
Osobně od těch výstav už pár let nečekám nic velkýho, spíš mi to přijde jako dobrej plac na to sejít se s kámošema, pokecat a vidět pěkný věci.


There's a pie in the sky when you die.
WenzelB6 (Člen)
12.03.2012 14:00:18
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

jj taky pokec v Brně a plány na jaro, skupinovej zájezd s PRESS kartou přímo před hangár,
ale jinak v globáluassbad nikdo nerozdával čapky, nikdo nenalejval panáky, zkurvený apstinentibigsmile

Póla (Člen)
12.03.2012 14:28:07
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

PALOUS psal:

Ani bych neřek,já bal spokojenejgoodve 180ti vočích vejstava hraček(další pjetikanál je doma)vejstava rybařina a to bylo jako dost dobrýgooda ty motorky?na ty sem se tak nejak vyasspáč de se nemotaj důchodci tam se zas motaj ty vemena f koženejch vestách bigsmilePokecal sem s Pšánem kerýho sem moc rád viděl a Datlíkovi sežral uzenýho sejrabigsmile

no chudák Peťka...ta si toho sejra moc neužila bigsmile. Tak příště na sraz dovezem náhradu....a Palousi ty zasej dotáhni rybu, byla posledně luxusní good good

Koho jsem potkala, viděla jsem ráda.... Je ale  fakt, že nás bývávalo i více...
..dobře už bylo....idontknow

Mirek D (Člen)
12.03.2012 15:21:55
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Taky přihodím pár znaků:

F pátek jsem dal Brno, ze zájmu, mám to blízko a měl jsem tam trochu práce.
Přijedu si pohodlně z higway, za 150 zaparkuju HDi pár kroků vot vrat, za 150 vlezný (se zaregistruješ předem na netu, vytiskneš vobrázek s hafo čárkama a ten vemeš s sebou - jinak za 180,-).
Za hodinu vobešel, potkal Pólu a 1/2pólu, zdrbnul, vobešel znova (a velkým vobloukem se vyhnul vetešnictví typu "vše za 49,-), šežral gulášovku, potřetí řekl nějaký krávě že přeblejsknout botu nepotřebuju, jinou krávu poslal do prdele protože náplast bez lepidla fakt taky nepotřebuju. Vokopávači podsedlovek byli na vobědě, tak jsem co šlo a líbilo se nafotil a vomrkl. Pak nafotil vrtiprdelky a metroše co ukazovali hadry u Yamahy v rytmu disko a vydal se hledat borce, co jsem s nima před 11 léty byl eště na Jáwě v Chorvacku. A pak pryč.

Praha vyšla na nedělu, osobní pozvání pána vod nás co se chystá v Praze na Vrbovce prodávat Bimotu a vobživlou Laverdu udělalo své. 
Kawa, Suzu...idontknow to pěkný už asi dělali.
Victory - překvapil průřez sortimentem..!!
Bimota, Laverda - jen ochutnávka, budou další.
Duchcati - novej ufon.
Midalu V6 - pěkná štůdije
Tržnica s doplňkama, hadrama, samolepkama, práškovým žrádlem - nebejt Morganů tak to proletím bez zastávky. Ty pyčo..sicksick
Stavby - vypadalo to jak sraz MC, na první pohled. Na druhej nee. Pro mě účastí pár lidí vod nás airbrush Petr Pokorný (dobrá slivovica), zvukař Fiši (dobrá slivovica), Dejvák  (vítězná stavba v kat. street - STREET KRIPL). K vidění spousta fantazie.
Stánky úpravců a souč. možnosti a ceny každej pochopí jinak, ale to je dobře, bo jinak by jsme měli ty splašený trubky všichni stejný.
Po vystřízlivění šok na parkovišti - 240,- jsem nedal v Brně ani za krytý...badidontknowsicksickass

Za mě: Dejte to všechno přístě za jeden plot  a na jedno místo. Jeden vstup (klidně součet obojího). A necpite tam to co s motkma totálně nesouvisí.

Fotky na http://mirekgsx14.rajce.idnes.cz/MOTOSALON_2012_Brno
Zatím Brno, čurákof bude tamtéž zejtra.


Autobus je taky Suzuki... .
Póla (Člen)
12.03.2012 15:37:31
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Mirku zapomněl jsi v Brně na brejloleštiče....bigsmile
Letos byly asik místo nabídek pojištění od Directu...

Mirek D (Člen)
12.03.2012 16:12:42
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Jj, teta,
jsem se brejloleštičky zeptal na kolik je pojištěná. Když chtěla leštit vobjektiv pomale za 40 tyček... .


Autobus je taky Suzuki... .
redik27 (Člen)
12.03.2012 19:14:26
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

Popis Brna a pár fotek. Na Holešovice jsem se sick radši jsem vyležel teplotu.

http://www.motorkar.cz/motocyklove-clan … s-a-za-rok

http://www.motorkar.cz/galerie/verejna- … osalon2012

Jedno se musí uznat, holky se uměj aspoň usmívat :)


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Mirek D (Člen)
14.03.2012 15:25:51
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno


Autobus je taky Suzuki... .
libac22 (Člen)
17.03.2012 07:51:50
Offline

Re: Motosalon 2012 Brno

tak to vypadá a říká se to že nám (Praze i Brnu) Bratislava nakopala ass s kvalitou výstavy a i holčiny tam byli lepčí good

http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov … 20928.html


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr