Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » to Póla

Koldan (Člen)
11.12.2011 10:42:27
Offline

to Póla

mám od Tebe sezónní pojistku. S tím, že od listopadu do března mašina není pojištěna. během této doby musí jít značka do depozitu?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
redik27 (Člen)
11.12.2011 11:58:14
Offline

Re: to Póla

Já si myslím, že by to tak mělo být.
Jinak ti napaří penále a doplatek.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Koldan (Člen)
11.12.2011 12:07:07
Offline

Re: to Póla

ajajajidontknow


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Mour (Člen)
11.12.2011 12:08:07
Offline

Re: to Póla

Důležité jak máš zákonnou pojistku ...podívej se na platnost na zelené kartěidontknow, havarijní můžeš mít sezónní a zákonnou celoroční.

bobule (Člen)
11.12.2011 12:09:08
Offline

Re: to Póla

to je relativní, já měl u alianz taky sezoní, bajk byl sice pojištěnej celej rok ale pokud bych vyjel v měsících který sem si určil že nebudu jezdit a něco proved tak tam byla 90ti% spoluúčast, ale značky ti zůstávaj, teď mam za 1450,- celoročnísmokin


to jebu
Koldan (Člen)
11.12.2011 12:24:43
Offline

Re: to Póla

bobule psal:

to je relativní, já měl u alianz taky sezoní, bajk byl sice pojištěnej celej rok ale pokud bych vyjel v měsících který sem si určil že nebudu jezdit a něco proved tak tam byla 90ti% spoluúčast, ale značky ti zůstávaj, teď mam za 1450,- celoročnísmokin

no já mám asi něco podobnýho, doufám, smlouvu u sebe nemám:o(


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
11.12.2011 12:27:23
Offline

Re: to Póla

redik27 psal:

Já si myslím, že by to tak mělo být.
Jinak ti napaří penále a doplatek.

...si póla pussybigsmile jak psal bobulojsmokintakže nic neřešsmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
XJelen (Člen)
11.12.2011 21:18:34
Offline

Re: to Póla

Koldan psal:
bobule psal:

to je relativní, já měl u alianz taky sezoní, bajk byl sice pojištěnej celej rok ale pokud bych vyjel v měsících který sem si určil že nebudu jezdit a něco proved tak tam byla 90ti% spoluúčast, ale značky ti zůstávaj, teď mam za 1450,- celoročnísmokin

no já mám asi něco podobnýho, doufám, smlouvu u sebe nemám:o(

mám to od Pavly taky, kein Stress good


Strýcfajtr !!!
sonyk (Člen)
11.12.2011 22:10:24
Offline

Re: to Póla

mam take od poly. havarijko a kradez je od do a povinny je na cely rok tusim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Póla (Člen)
12.12.2011 08:08:34
Offline

Re: to Póla

kliiiiiid......

Kdyby něco takového jako depozito hrozilo, tak to daty vypíchnu a upozorním.

Sezónní pojistka může být : povinné ručení = že si určí člověk které měsíce chce mít spoluúčast při vzniklé škodě 0% a keré měsíce v roce (zima) chce mít spoluúčast 90% nebo 100% (jak která pojišťovna). Smlouva je  uzavřena na dobu neurčitou, takže žádné depozito !!!! Smlouva je platná celý rok. Jen v zimě když vyjedeš a způsobíš nehodu, tak na vzniklé škodě se podílíš sjednanou spoluúčastí až 100%.
Havarijní pojištění = smlouva na dobu neuričtou = žádné depozito !!!!
Od 1.4. do 31.10. každého roku se jedná o all riskové pojištění = havarijní riziko, odcizení, vandalismsu, živel
od 1.11. do 31.3. každého roku je motorka pojištěna na živelní rizika a odcizení celé motorky. Není tam tam havárie, protože se v zimě nejezdí....

Kdyby něco nebylo jasného, tak se lidi ozvěte !
good

Koldan (Člen)
12.12.2011 08:31:29
Offline

Re: to Póla

tak už sem klidnej:o) já čet v poslední době nějak moc příspěvků o doúčtování pojistného, vlivem toho, že majitel měl sezonní pojistku, ale musel dávat značku do depozitu a zapomněl. Prej tři litry ani nemrkl. tak sem byl asi dohůkanej. dík za osvětugood


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Póla (Člen)
12.12.2011 09:56:52
Offline

Re: to Póla

Koldane já si myslím, že to je spíše o tom, že sezónní pojistkou nazývají někteří i smlouvu uzavřenou na dobou určitou (= např, na sezónu od jara do podzimu).
Smlouva na dobu určitou je jasná. Ta ti skončí a musíš uzavřít novou, nebo dát značku do depozita.

Když ale máš ve smlouvě řečeno smlouva na dobu neurčitou, tak není třeba nic do depozita dávat. Koukni doma do smlouvy a do pojistných podmínek.
Máš sjednáno sezónní pojištění, což je pojištění na dobu neurčitou, viz. VPP POV, článek 15, bod 10....
Sezónu máš od 23.3. do 22.11. každého roku.

Když tak klidně zavolej....smile1good

Inženýrek (Člen)
12.12.2011 10:08:16
Offline

Re: to Póla

Ahoj Pólo, chtěl jsem se připomenout, jestli jsi na mě  náhodou nezapomněla


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
Póla (Člen)
12.12.2011 11:25:02
Offline

Re: to Póla

Too inženýrek: ... kuni na emailsurprised

deny1234 (Člen)
14.12.2011 18:31:59
Offline

Re: to Póla

Cau Polo ,umis i pojisteni zvirat ?Mel jsem do ted pojisteni na psa Mazlicek vod CPP,taky pres nakou spolecnost ,bo meli lepci ceny , nez primo pojistovna, a hlave jsem to vyridil on - line , neb litat na pobocku nemam moc cas idontknow Akorat me to  pussy omylem asi uzavrela na dobu urcitou ,a ted mi skoncilo , aniz mi dali vedet .Umis nejakou lepci cenu , mel jsem to na lecebny naklady 30 T , spoluucast 1000k + f tom jeste bylo pojisteni zodpovednosti za psa asi na pul mega .Platil jsem neco pres dva T na cvrtletmi splatky .Dik

Póla (Člen)
15.12.2011 08:05:19
Offline

Re: to Póla

Too Deny....jj, i zvířátka ti pojistím. Kouknu se na to a ozvu se na email. Zásadní ale asik bude jak máš starého pesana a co to je za týpka....good

Borák (Člen)
15.12.2011 09:46:05
Offline

Re: to Póla

Polo de pojistit pesa..jako proti sežrání ??
mám doma chrta
teda už jen půlku , f mrazáku


...nikdo nevojebe Ježíše...
Póla (Člen)
15.12.2011 11:01:18
Offline

Re: to Póla

Borák psal:

Polo de pojistit pesa..jako proti sežrání ??
mám doma chrta
teda už jen půlku , f mrazáku

bigsmile...koukám že doma chystáš na vánoce vybrané lahůdky....bigsmile
Riziko sežrání je zajímavé téma. Teda u lidí...
U psů máš samo smůlu.
Můžeme to probrat příležitostně na srazu.....guláš mi k té diskuzi ale nedávej....good

deny1234 (Člen)
15.12.2011 12:53:56
Offline

Re: to Póla

Dik ,no je to Dobrman ,jsou mu 2 roky , vazi asi 45 kg ,ma papiry , je prihlasenej , tetovanej, a cipovanej , staci ? evil

Monty Jack (Člen)
15.12.2011 13:01:46
Offline

Re: to Póla

Tak to já se připojím se žádostí o info.
Hafan cca 6 měsíců, pouliční směs, momentálně 11kg, s elektronikou smile1
Díky good


Nemůžou mi říkat že lžu...
Můžou mi říkat že lžu když lžu, nebo když se chystám lhát, nebo jsem zrovna dolhal, ale ne když mluvím pravdu.
Póla (Člen)
15.12.2011 13:36:28
Offline

Re: to Póla

Monty Jack psal:

Tak to já se připojím se žádostí o info.
Hafan cca 6 měsíců, pouliční směs, momentálně 11kg, s elektronikou smile1
Díky good

NEPOJISTITELNÉ....len papírový miláčciidontknowbad

deny1234 (Člen)
15.12.2011 14:05:44
Offline

Re: to Póla

Nene ,treba cpp pojisti jakehokoliv psa , co je prihlaseny na mestskem urade ,a je starsi 6 mesicu , a mladsi 8 let .Ceska pojistovna , kde sem to mel predtim ,tak ta tusim vyzaduje tetovani , kvuli zamenitelnosti psu pri veterinarnich vykonech , a papiry chce jen u psu , kteri jsou pojisteni na umrti .Je to kvuli vypoctu ceny psa , ale stejne zaplati i za nejdrazsiho jenom 15 t .

Póla (Člen)
15.12.2011 16:50:52
Offline

Re: to Póla

deny1234 psal:

Dik ,no je to Dobrman ,jsou mu 2 roky , vazi asi 45 kg ,ma papiry , je prihlasenej , tetovanej, a cipovanej , staci ? evil

Takže ČPP nyní za 2.029 Kč  roční pojistné.
Limit plnění 30.000 Kč se spoluúčastí  1.000 Kč, včetně odpovědnosti za škodu.
Pokud ale máš pojištěnu domácnost a k tomu odpovědnost z běžného občanského života, tak tu odpovědnost za škodu nepotřebuješ.

Zatím  po nás pojišťovna vždycky chtěla papíry psa....pozjišťuju si co jsou za novinky....good Díky za info.

Póla (Člen)
15.12.2011 16:55:29
Offline

Re: to Póla

Monty Jack psal:

Tak to já se připojím se žádostí o info.
Hafan cca 6 měsíců, pouliční směs, momentálně 11kg, s elektronikou smile1
Díky good

Ty papíry si prověřím. Pokud nejsou třeba, tak potom třeba takto.
Limit plnění 20.000 kč, ČR, spoluúčast 1.000 Kč, včetně odpovědnsoti za škodu = 1.664 Kč za rok.

Pojištění se uzavírá vždy na dobu určitou od 1 roku třeba do 10 let....

deny1234 (Člen)
15.12.2011 18:22:09
Offline

Re: to Póla

Dik , proberem to po mejlu good

sonyk (Člen)
23.12.2011 15:42:01
Offline

Re: to Póla

sorry že rusim takhle před svatky. Plo koukni prosim na mail Dekuji.


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Brkos (Člen)
27.03.2012 19:57:32
Offline

Re: to Póla

Ahoj. Nevíš prosím tě, zda musim na pojišťovnu hlásit změnu laku?
Děkuji

MaraKM (Člen)
27.03.2012 20:34:57
Offline

Re: to Póla

Já tohle vlákno zrovna taky chtěl oživit.... Pólo napíšu to sem, páč to jistě bude zajímat i ostatní....

Dostal jsem v závěsu od dopisu od ČKP pozdravení i od Kooperativy... prej, že kvůli vyššímu plnění pojistních událostí a kdesi cosi jsou nuceni zvýšit cenu povinných ručení. Zdvihnuli mi to teda jen o 72,- Kč a mám tak jen lehce přes 1500,- Kč ale přece jen... nevíš o co jde a co to zase zkoušejí? headshake

Navíc mám splanost k 10.6.2012, tak nevím co otravujou už teď čtvrt roku dopředu idontknow

P.S.: ČKP sklapal uši a odcouvali.... nicméně nějaká omluva nebo podobně nehrozí a kdybych nešel na ten jejich onlajn šyštém, tak o tom ani nevím, že to ráčili "uzavřít" s tím, že teda nic platit nemusím.sick


Nic lidského mi není cizí
Zdenek (Člen)
27.03.2012 21:30:05
Offline

Re: to Póla

Tak mě příšel taky pozdrav od ČKP, v ceně 6170 kč, měl jsem uzavřenou sezonní zákonnou pojistku, jaro,, podzim na auto, takže přes zimu nic, tak se budu samo cukat, poradím se s právníkem, uvidíme. Zdenek.smile1

Mour (Člen)
27.03.2012 22:22:04
Offline

Re: to Póla

MaraKM psal:

Já tohle vlákno zrovna taky chtěl oživit.... Pólo napíšu to sem, páč to jistě bude zajímat i ostatní....

Dostal jsem v závěsu od dopisu od ČKP pozdravení i od Kooperativy... prej, že kvůli vyššímu plnění pojistních událostí a kdesi cosi jsou nuceni zvýšit cenu povinných ručení. Zdvihnuli mi to teda jen o 72,- Kč a mám tak jen lehce přes 1500,- Kč ale přece jen... nevíš o co jde a co to zase zkoušejí? headshake

Navíc mám splanost k 10.6.2012, tak nevím co otravujou už teď čtvrt roku dopředu idontknow

P.S.: ČKP sklapal uši a odcouvali.... nicméně nějaká omluva nebo podobně nehrozí a kdybych nešel na ten jejich onlajn šyštém, tak o tom ani nevím, že to ráčili "uzavřít" s tím, že teda nic platit nemusím.sick

..k 10.6 to máš proto, aby sis moch rozmyslet zdali chceš v pojistce pokračovat, nebo ji zrušíš a uzavřeš jinde. Taky jsem to tak měl.

Póla (Člen)
28.03.2012 07:39:48
Offline

Re: to Póla

poradna se otvírá.....bigsmile

Brkos psal:

Ahoj. Nevíš prosím tě, zda musim na pojišťovnu hlásit změnu laku?
Děkuji

BArvu laku nahlas především na registru vozidle, kde ti to musí zapsat do velkho TP.

Z hlediska pojištění  přijde na to, co vše máš uzavřeno.
U povinného ručení ve smlouvě barvu nemáš většinou nikde řečenu, takže není třeba hlásit.
U havarijního pojištění to je dost důležitý detail zda ti ukradnou řervenou Berušku, nebo černého Čerta....

good

Póla (Člen)
28.03.2012 07:49:06
Offline

Re: to Póla

MaraKM psal:

Já tohle vlákno zrovna taky chtěl oživit.... Pólo napíšu to sem, páč to jistě bude zajímat i ostatní....

Dostal jsem v závěsu od dopisu od ČKP pozdravení i od Kooperativy... prej, že kvůli vyššímu plnění pojistních událostí a kdesi cosi jsou nuceni zvýšit cenu povinných ručení. Zdvihnuli mi to teda jen o 72,- Kč a mám tak jen lehce přes 1500,- Kč ale přece jen... nevíš o co jde a co to zase zkoušejí? headshake

Navíc mám splanost k 10.6.2012, tak nevím co otravujou už teď čtvrt roku dopředu idontknow

P.S.: ČKP sklapal uši a odcouvali.... nicméně nějaká omluva nebo podobně nehrozí a kdybych nešel na ten jejich onlajn šyštém, tak o tom ani nevím, že to ráčili "uzavřít" s tím, že teda nic platit nemusím.sick

Co se týče ceny povinného ručení....ta není nikdy pevná (až na vyjímky).
Ceny pojistného pojišťovny každý rok aktualizují a cca o 5% většinou zdražují z těhc důvodů jak ti napsali, že je vysoký škodní průběh všech lidí v ČR, když to zjednodušeně řeknu.
Pokud by jsi boural ty sám, tak je zdražení trošku citelnější.
U KOOP se ti za každou PU odeřítá 24 měísíců z vyjetého bonusu, což je zdražení cca o 10% min.
Zvednutí POV o 72 Kč bych neřešila. To není tolik a dneska už se fiktivní bonusy dávat nedají. Takže pokud máš svůj vyjetý v plné výši, šlo by to udělat levněji.
Pokud nemáš a je ti do 30 let, takbuď ráda, že nemáš dražší smlouvu.

To že ti posílájí info a novou zelenou kartu 3 měsíce dopředu je dáno zákonem. Musí tě informovat o změně pojistného tak, aby jsi mohl případně podat výpověď smlouvy. A ta musí být doručena na pojišťovnu nejdpozději 6 týdnů před výročím platby, to je před 10.6.2012.
Buď rád, že nejsi u Uniqy, která to posílám poslední týden a výpověď se nestíhá.

Co se týče ČKP, vím že jsme něco řešili, ale už si nevzpomínám přesně co.
Kdyby jsi něco potřeboval probrat, tak se ozvi na email....
Jinak ČKP je úřad... a ten jede dle zaběhnutých pravidel, daných zákonů a příliš lidský přístup nejde čekat.
I když jsem už slyšela i chválu na pobočku v Praze...všechno je o lidech a o tom, na koho narazíš....good

Póla (Člen)
28.03.2012 07:54:26
Offline

Re: to Póla

Zdenek psal:

Tak mě příšel taky pozdrav od ČKP, v ceně 6170 kč, měl jsem uzavřenou sezonní zákonnou pojistku, jaro,, podzim na auto, takže přes zimu nic, tak se budu samo cukat, poradím se s právníkem, uvidíme. Zdenek.smile1

No sezónní pjištění na auto je dost nezvyklé....ale myslím si, že by s tím  neměl být problém. Která to byla pojišťovna? ČPP, Allianz nebo Uniqa? Prověřím zda to pro auta umožňují....některé mají omezení jen pro sezónní vozidla.

Pokud máš smlouvu uzavřenu na dobu neurčitou, tak přeci ČKP nemůže vědět, že je smlouva omezená smluvním ujednáním, že v zim ěje tvá spoluúčast 100%.
To mi přijde divné....
To vypadá, jako by jsi měl smlouvu na dobu určitou.....a to není sezónní pojištění.
Ráda bych viděla co ti ČKP napsala....
POkud by jsi chtěl konkrétnější  konzultaci, tak se ozvi na email.good

MaraKM (Člen)
28.03.2012 19:43:31
Offline

Re: to Póla

Díky Pólo, řešit jsem to nechtěl(a) evil - jak píšeš 72,- Kč není hrůza, spíše mě to zajímalo ze zvědavosti... navíc nebýt těch fiktivních bonusů, tak takovou částku nemám ani náhodou bigsmile


Nic lidského mi není cizí
Lihy (Člen)
28.03.2012 20:10:00
Offline

Re: to Póla

To Pola: Ahoj, sjednáváš taky životní pojištění nebo jak se tomu nadává? Prostě kdybych se někde vykravil, aby z toho rodina taky něco měla.

osiris (Člen)
28.03.2012 20:32:47
Offline

Re: to Póla

Lihy psal:

To Pola: Ahoj, sjednáváš taky životní pojištění nebo jak se tomu nadává? Prostě kdybych se někde vykravil, aby z toho rodina taky něco měla.

...voe elča bude veselá vdova, to jí stačí ne? bigsmileredfacebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
deny1234 (Člen)
28.03.2012 20:43:11
Offline

Re: to Póla

NO ja zivotni pojisteni nemam , pac chci aby na mym pohřbu byli všichni fakt smutní good A ne že se bude stara s nejakym " nahradnikem " radovat , jak mi pekne povolily tu osu u predniho kolaheadshake

PALOUS (Člen)
28.03.2012 20:46:17
Offline

Re: to Póla

Lihy psal:

To Pola: Ahoj, sjednáváš taky životní pojištění nebo jak se tomu nadává? Prostě kdybych se někde vykravil, aby z toho rodina taky něco měla.

zeptej se tady http://senators-ottawa.blog.cz/0710/vys … mrtva-tela bigsmile


Jebat motorky :-)
Kelly01 (Člen)
28.03.2012 20:51:02
Offline

Re: to Póla

Nemám a nebudu mít nikdy!!!, žádný životní pojištění, ať si všichni naseroubigsmile


God Save The Queen!
Brkos (Člen)
28.03.2012 20:55:16
Offline

Re: to Póla

Póla psal:

poradna se otvírá.....bigsmile

Brkos psal:

Ahoj. Nevíš prosím tě, zda musim na pojišťovnu hlásit změnu laku?
Děkuji

BArvu laku nahlas především na registru vozidle, kde ti to musí zapsat do velkho TP.

Z hlediska pojištění  přijde na to, co vše máš uzavřeno.
U povinného ručení ve smlouvě barvu nemáš většinou nikde řečenu, takže není třeba hlásit.
U havarijního pojištění to je dost důležitý detail zda ti ukradnou řervenou Berušku, nebo černého Čerta....

good

Děkuji, nahlásím to...

Póla (Člen)
29.03.2012 07:56:38
Offline

Re: to Póla

Lihy psal:

To Pola: Ahoj, sjednáváš taky životní pojištění nebo jak se tomu nadává? Prostě kdybych se někde vykravil, aby z toho rodina taky něco měla.

Lihy vyplňn si sakriš profil......
Život, úraz, penze....není problém připravti nabídku a uvidíš sám jaké jsou možnosti.
Napiš mi na email: dankova@eurola.cz nebo soukromí v profilu.....nabídka je to nejmenší.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr