Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » depozit??

Vostrý Ondřej (Člen)
24.11.2007 17:55:09
Offline

depozit??

vyplatí se dávat značky z moto do depozitu???

marcoo (Člen)
24.11.2007 18:17:17
Offline

Re: depozit??

ne jen že vyplatí.Se mnou takhle vypekli.Ty tam značku dát musíš.Jen tak pro zasmátí mě to stálo 5000 pokuty.To jen aby sis nemyslel že je to OK:Teď tady bude plno takových co ti řeknou ser na to.Já jen mluvím z vlastní zkušenosti.Teď mám povinný na neurčito a jen si hvízdám.Protože mě to stojí o 300 víc? Pokud spočtu náklady na to,dát spz do depozita na jaře vyzvednout cesta,fronta čas,nervy.Za to mě ty tři kila stojej

PALOUS (Člen)
24.11.2007 18:23:18
Offline

Re: depozit??

Vostrý Ondřej psal:

vyplatí se dávat značky z moto do depozitu???

mě spíš překvapuje k čemu je dobrý je tam vůbec dávat?to jako že ušetříte pár kaček?badbigsmile


Jebat motorky :-)
Borák (Člen)
24.11.2007 18:25:41
Offline

Re: depozit??

sem na horách
ale do depozitu sem to nikdy nedal idontknow


...nikdo nevojebe Ježíše...
marcoo (Člen)
24.11.2007 19:02:55
Offline

Re: depozit??

PALOUS psal:
Vostrý Ondřej psal:

vyplatí se dávat značky z moto do depozitu???

mě spíš překvapuje k čemu je dobrý je tam vůbec dávat?to jako že ušetříte pár kaček?badbigsmile

Asi tak.V domění že ušetří pár korun na ručení,je rvou úředníkům na podzim a na jaře když dou zase pro značku.Nechápu idontknow

Martin B12 (Člen)
24.11.2007 19:40:56
Offline

Re: depozit??

Píčovina i  v zime se najde pár dní kdy se dá vyjet, dneska peknejch 25 km good smile1


street triple picco
Koldan (Člen)
24.11.2007 21:52:46
Offline

Re: depozit??

PALOUS psal:
Vostrý Ondřej psal:

vyplatí se dávat značky z moto do depozitu???

mě spíš překvapuje k čemu je dobrý je tam vůbec dávat?to jako že ušetříte pár kaček?badbigsmile

kluku vlasatej budu ji tam letos asik dávat. a důvod? páč dyž máš pojistku na dobu neurčitou a zistíč,že i s 36 měsíci bezeškodného průběhu pořád platíš 2300 měsíčně,tak si řekneš že tu pojišťovnu pošleš do řiti a najdeš si levnější. No a pak oni ti řeknou,že smlouvu můžeš vypovědět nějaké tři týdny před výročním dnem,tak to holt hodíš značku do depozitu, zrušíš pojistku a uzavřeš jinde:o)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
fido (Člen)
25.11.2007 00:13:12
Offline

Re: depozit??

..nemám známý na Magisrátě..takže to pomyšlení na frontuheadshakeass


bla...blabla...!
PALOUS (Člen)
25.11.2007 00:20:55
Offline

Re: depozit??

Koldan psal:
PALOUS psal:
Vostrý Ondřej psal:

vyplatí se dávat značky z moto do depozitu???

mě spíš překvapuje k čemu je dobrý je tam vůbec dávat?to jako že ušetříte pár kaček?badbigsmile

kluku vlasatej budu ji tam letos asik dávat. a důvod? páč dyž máš pojistku na dobu neurčitou a zistíč,že i s 36 měsíci bezeškodného průběhu pořád platíš 2300 měsíčně,tak si řekneš že tu pojišťovnu pošleš do řiti a najdeš si levnější. No a pak oni ti řeknou,že smlouvu můžeš vypovědět nějaké tři týdny před výročním dnem,tak to holt hodíš značku do depozitu, zrušíš pojistku a uzavřeš jinde:o)

Kuwa milionářu nesérfuckto už ti dává takovej kouř že tě zabije těch 2300?bigsmilebigsmilebigsmile


Jebat motorky :-)
Ondráš (Člen)
25.11.2007 00:30:24
Offline

Re: depozit??

Šmarjá... Co děláte, že platíte 2 300?surprised


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Šum (Člen)
25.11.2007 13:01:30
Offline

Re: depozit??

Zdar  Ja davam kazdej rok SPZ do depozitu. Duvod: Vestinou sem behem zimy v cizine a proc pojistovne platit kdyz mi motorka stoji v garazi??? Rocne platim cca 2000 kc (cca 160 kc/mesic)   Dani do depozitu prijde na 100 kc jednorazove. Takze kdyz ji tam mam 1 mesic uz se mi to vyplati.  Pojistovnam ani korunu navicfuck

Palino (Člen)
25.11.2007 13:17:36
Offline

Re: depozit??

Než se drbat s nošením do depozitu, je lepší tlačit na pojišťovnu a snížit platbu. Letos nám přišlo od Uniqy, že se zvýšlly náklady a že na litrové 7 let nebourané auto máme zaplatit 2700 Kč oproti loňským 2340. Místo aby ji snížili, tak ji ještě zvýšili. Tak jsem tam naběhl, podal výpověď, řekl jim co si o nich myslím a během pěti minut padly dvě omluvy a snížení pojistné částky na 1700 Kč. A stejnou zkušenost mám při stanovení úrokové sazby u hypotéky na konci fixace. Prostě to chce jen otevřít hubugood


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
lan (Člen)
25.11.2007 13:19:10
Offline

Re: depozit??

Šum psal:

Zdar  Ja davam kazdej rok SPZ do depozitu. Duvod: Vestinou sem behem zimy v cizine a proc pojistovne platit kdyz mi motorka stoji v garazi??? Rocne platim cca 2000 kc (cca 160 kc/mesic)   Dani do depozitu prijde na 100 kc jednorazove. Takze kdyz ji tam mam 1 mesic uz se mi to vyplati.  Pojistovnam ani korunu navicfuck

Vo tom ten depozit je.....good

Zdenda (Člen)
25.11.2007 13:25:31
Offline

Re: depozit??

Já vám to neberu ale z mýho pohledu, odmontovat značku, jet na úřad, vyplnit něco, fronta, a na jaře na opak, tak to mi za pár stovek fakt nestojí, za tu dobu co se s tim budu srát prodělám dalece víc. Můj názor. Pro mě je čas hrozně cenej.

Jinak s čím ale souhlasím, že pojišťovnám ani korunusmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Koldan (Člen)
25.11.2007 13:52:22
Offline

Re: depozit??

PALOUS psal:
Koldan psal:
PALOUS psal:


mě spíš překvapuje k čemu je dobrý je tam vůbec dávat?to jako že ušetříte pár kaček?badbigsmile

kluku vlasatej budu ji tam letos asik dávat. a důvod? páč dyž máš pojistku na dobu neurčitou a zistíč,že i s 36 měsíci bezeškodného průběhu pořád platíš 2300 měsíčně,tak si řekneš že tu pojišťovnu pošleš do řiti a najdeš si levnější. No a pak oni ti řeknou,že smlouvu můžeš vypovědět nějaké tři týdny před výročním dnem,tak to holt hodíš značku do depozitu, zrušíš pojistku a uzavřeš jinde:o)

Kuwa milionářu nesérfuckto už ti dává takovej kouř že tě zabije těch 2300?bigsmilebigsmilebigsmile

ne, to pětikilo rozdílu mě nezabije, de vo princip, proč platit někomu víc,když konkurence nabízí levněj to samé.podporuji obchodní soutěž a konkurenční boj:o)


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Póla (Člen)
25.11.2007 14:01:24
Offline

Re: depozit??

Too Koldan: ...souhlasím s tebou. Jen poopravím. Výpověď je nutné dát pojišťovně minimálně  6 týdnů před datem výročí uzavření smlouvy. Nebo do  měsíce od doručení informace o navýšení pojistné částky.

V současné době je základní pojistné u většiny pojišťoven kolem2.500 Kč za rok. Samozdřejmě +-.
Když motorka stojí 5 měsíců v garáži, tak mi stojí zato dát značku do depozita. 100 Kč za uložení a ušetřím dobře 900 Kč. Na to dělám přibližně jeden  celý den. Takže to chce správně načasovat a věnovat  půl hodiny na uložení a potom vyzvednutí značky.

A v zimě nejezdíme. Jak už tu bylo psáno....klouže to a člověk si jízdu nevychutná. Spíš je připosraný kde to položí.

PALOUS (Člen)
25.11.2007 14:21:11
Offline

Re: depozit??

Koldan psal:
PALOUS psal:
Koldan psal:


kluku vlasatej budu ji tam letos asik dávat. a důvod? páč dyž máš pojistku na dobu neurčitou a zistíč,že i s 36 měsíci bezeškodného průběhu pořád platíš 2300 měsíčně,tak si řekneš že tu pojišťovnu pošleš do řiti a najdeš si levnější. No a pak oni ti řeknou,že smlouvu můžeš vypovědět nějaké tři týdny před výročním dnem,tak to holt hodíš značku do depozitu, zrušíš pojistku a uzavřeš jinde:o)

Kuwa milionářu nesérfuckto už ti dává takovej kouř že tě zabije těch 2300?bigsmilebigsmilebigsmile

ne, to pětikilo rozdílu mě nezabije, de vo princip, proč platit někomu víc,když konkurence nabízí levněj to samé.podporuji obchodní soutěž a konkurenční boj:o)

1600 na celej rok bez nějakejch bonusůgoodvono de jen vo to nenechat si to pojistit nějakejch kancelářích ani on-line na internetubadmusíš za někým kdo se tím živý ale ne zas za někým kdo dělá jen jednu,prostě má z čeho vybrat a takovej u nás jegoodVW transporter 2.5Tdi na rok 4800good


Jebat motorky :-)
Kakin (Člen)
25.11.2007 19:20:31
Offline

Re: depozit??

To Palous: opět máš recht, ale je tam ještě jedno riziko těchdle nízkejch nákladů ....japak se pak nejlevněší pojišťovna staví ke škodnejm událostem .... teda neže by ty nejdražší nedělali drahoty ale .... samo věřím tomu že nejdražší pojišťovna může byt ještě horší než nejlevnější ....

fido (Člen)
25.11.2007 19:39:28
Offline

Re: depozit??

důležitý je aby nebyla způsobena škoda někým kdo má nesolidní pojišťovnu. Obecně s tou úrovní a kvalitou služeb je to těžký..na jedné straně konkurenční boj a tlak na ceny, na straně druhé byrokracie a průtahy, člověk si moc nevybere, ten trh není usazenej.

Běžný člověk se logicky ptá: Proč bych měl platit za něco, co jinde dostanu levnějc.


bla...blabla...!
SLUGI (Člen)
25.11.2007 20:05:03
Offline

Re: depozit??

Palous : kdo to dělá za 1600 na rok idontknow


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
PALOUS (Člen)
25.11.2007 20:08:33
Offline

Re: depozit??

Kakin psal:

To Palous: opět máš recht, ale je tam ještě jedno riziko těchdle nízkejch nákladů ....japak se pak nejlevněší pojišťovna staví ke škodnejm událostem .... teda neže by ty nejdražší nedělali drahoty ale .... samo věřím tomu že nejdražší pojišťovna může byt ještě horší než nejlevnější ....

čeče tak to netuším ale moto 50,300,1200+auto2.5,1.6 + vlek a to už je kuwa znát.jen co vím tak tam melou něco vo 50ti milionech.A dnes je to stejně jedno páč když to na hlavní napereš do někoho kdo vyjel z vedlejší a pojedeš rychlejc tak seš stejně v hajzlusmile2a zatím sem teda neboural a ani to nemám v úmyslu a až to do mě někdo nakouří tak se rozbulímbigsmile


Jebat motorky :-)
fido (Člen)
25.11.2007 20:14:53
Offline

Re: depozit??

fido psal:

důležitý je aby nebyla způsobena škoda někým kdo má nesolidní pojišťovnu. Obecně s tou úrovní a kvalitou služeb je to těžký..na jedné straně konkurenční boj a tlak na ceny, na straně druhé byrokracie a průtahy, člověk si moc nevybere, ten trh není usazenej.

Běžný člověk se logicky ptá: Proč bych měl platit za něco, co jinde dostanu levnějc.

mě je  prostě jedno jak se levná pojišťovna staví ke škodné události já to neovlivnímsurprised


bla...blabla...!
osiris (Člen)
25.11.2007 20:30:34
Offline

Re: depozit??

...natrefit nedejbože na kosa kterej to do tebe praští a má levnou pojišťovnu je pak napřesdržku smile2
...prej vymáhat rozdíl občanskoprávní cestou sick


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Kelly01 (Člen)
25.11.2007 20:33:59
Offline

Re: depozit??

Depozitysurprised

Dej to tam jakl já i s řidičákem...

Ušetříš i na palivugood


God Save The Queen!
Billy (Člen)
25.11.2007 20:36:54
Offline

Re: depozit??

ja nedavam znacku do depozitu uz kolik let na nekolika verkach, nikdy nic se nestalo a kdyz to enmam posjisteny tak na tym nejezdim a je to pod zamkem


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
VikecB12 (Člen)
25.11.2007 20:46:40
Offline

Re: depozit??

Billy psal:

ja nedavam znacku do depozitu uz kolik let na nekolika verkach, nikdy nic se nestalo a kdyz to enmam posjisteny tak na tym nejezdim a je to pod zamkem

To ale na magistrátě nikoho nezajímá,známej měl takhle auto a po nějake dobe mu došla obsílka a stálo ho to tuším 7000kč u nějakýho správního řízenísurprisedsick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
marcoo (Člen)
25.11.2007 20:58:24
Offline

Re: depozit??

VikecB12 psal:
Billy psal:

ja nedavam znacku do depozitu uz kolik let na nekolika verkach, nikdy nic se nestalo a kdyz to enmam posjisteny tak na tym nejezdim a je to pod zamkem

To ale na magistrátě nikoho nezajímá,známej měl takhle auto a po nějake dobe mu došla obsílka a stálo ho to tuším 7000kč u nějakýho správního řízenísurprisedsick

Mě 5000.Už sem to tu psal.To deset let nic a najednou poštačka a už to jelo. fuckass

PALOUS (Člen)
25.11.2007 21:02:49
Offline

Re: depozit??

Kelly01 psal:

Depozitysurprised

Dej to tam jakl já i s řidičákem...

Ušetříš i na palivugood

A to jako nemáš nějakej v zásobě jo?bigsmile


Jebat motorky :-)
ydom (Člen)
04.04.2012 19:22:19
Offline

Re: depozit??

Chlapi please radu.
Známej kupuje moto (ZZR 1400) situace je následující.
1.majitel v CZ - původ Anglie dal před prodejem moto do depozita, odhlasil ho na nynějšího majitele, ten ho však z depozita nevyjmul a najezdil něco bez značky a jelikož bydlí trvale v DE a na moto nejezdí prodává. Tudíž moto je v tuto chvíli oficiálně stále v depozitu.

Pokud bude kámík chtít moto koupit, jak má postupovat? Prý stačí když majitel napíše papír, že si nepřeje moto na sebe převédst a že ho převede na kámíka? Je to tak v poho?


Když nejezdím,tak tvořím...
Billy (Člen)
05.04.2012 08:20:35
Offline

Re: depozit??

ydom psal:

Chlapi please radu.
Známej kupuje moto (ZZR 1400) situace je následující.
1.majitel v CZ - původ Anglie dal před prodejem moto do depozita, odhlasil ho na nynějšího majitele, ten ho však z depozita nevyjmul a najezdil něco bez značky a jelikož bydlí trvale v DE a na moto nejezdí prodává. Tudíž moto je v tuto chvíli oficiálně stále v depozitu.

Pokud bude kámík chtít moto koupit, jak má postupovat? Prý stačí když majitel napíše papír, že si nepřeje moto na sebe převédst a že ho převede na kámíka? Je to tak v poho?

Aby pak nebyla dalsi pohadka o zatoulane čtrnáctce bigsmile, od takovejch veci radsi dal princi smile1


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Filous (Člen)
05.04.2012 08:31:18
Offline

Re: depozit??

...uplně bes problému, jen ať si kámoš vot prodávajícího nechá předložit smlouvu o koupi vot původního majitele a má sebou k přihlášení aspoň její kopiji...motyka je prostě f polopřevodu...přihlašoval sem takle klukovu motorku, kerá byla f tomdle stavu pjet let a žádnej trabl...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
ydom (Člen)
05.04.2012 16:13:20
Offline

Re: depozit??

A nějakej papír na to, že to nechce převédst na sebe, ale na kamaráda je?


Když nejezdím,tak tvořím...
MaraKM (Člen)
05.04.2012 18:04:41
Offline

Re: depozit??

je .... kupní smlouva mezí ním a tvým kamarádem smile1


Nic lidského mi není cizí
ydom (Člen)
06.04.2012 22:01:56
Offline

Re: depozit??

Kua dneska jsem jí viděl, to je Hyperstrojgood Už jsem u Filouse v servisu pokukoval po předchůdkyni zzr 1200, ale tohle je hukot. bigsmile Tenhle design je přesně to co se mi líbí.. 1/2 lidí to zavrhne a půlka slintá blahem...

Jinak jsem se i svez.. a těch 100 koníků oproti 12° je kurva znát :) To bylo jak nirvána zamlada :) Tak gusto má každej jinýbeer


Když nejezdím,tak tvořím...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr