Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Vykopli Váz z STK?

PALOUS (Člen)
21.03.2012 15:28:12
Offline

Vykopli Váz z STK?

Mě dnes teda jo,jsou tři druhy závad a to lehké A,vážné B,nebezpečné C.Měl jsem vážnou a nebezpečnoubigsmilenebezpečný prej moje decentní laďáky,a kurva vážná je že jsem neměl odrazku a kdo ji má na těch tuning držákách že,ta samolepa co se fakt odráží je na pussypáč na ní není éčkobadnemoh sem ani nadávat bo sou onlajn a jinde jet je asi nesmysl páč viděj co je špatně a bes STK někam jet po ose další kiks.Tak sem letěl do mototechny a koupil hnus votrasku se šroubem vzadu a přes podlošku sem to dotách ke značce no hnusbigsmilenarval sem tlumifky do vejjfucků kerý se mě nezdaj nijak brutusbigsmilea valil zpátky.Říkám si ty seš magor to uš tě vykopnou nemlich a vono ne,ten jantar si chrochtal že mě dostal do kouta a jak by tu votrasku líp přidělat atd.no sypal sem si popel na hlavu jak to jen šlo a mám jigoodjasně že tlumifky uš sou zas venku a votrasku sem jen malinko potách ze značky uš za rohem a narval ji do lerviny.Ale co se uš děje je fakt bjessmile2


Jebat motorky :-)
richie (Člen)
21.03.2012 15:33:05
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

co máš z toho, mě technik nadával že mám moc hlasitej origo výfuk


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
Kelly01 (Člen)
21.03.2012 15:36:54
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Já dávám v techničáku 2 kila a nikdy problémy nebylysurprisedbigsmile


God Save The Queen!
Filous (Člen)
21.03.2012 15:49:29
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

...mě les loni vokolo zadního kola, já myslel, že hledá rozměr, tag mu ukazuju, gde je rozměr na gumě a že je to ok a von že prej hledá na laufu homologacisurprised ...tag mu řikam:"...mam vás eště chvíli napínat nebo to mam vybalit hnet?" ...vykulil voči, tag řikam:"...no nehledejte ji, prostě tam nejni, ale mam to celý sladěný na tudle koncofku a nechtělo se mi to přehazovat kvůli 10km" ...zas vyvalil voči a povidá: "...tagže výfuk je homologovaný, značku vidím..." ...f tom sem zas vykulil voko jásurprised ...příště tam pojedu zasgoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
mr.BSE (Člen)
21.03.2012 16:17:59
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Kelly01 psal:

Já dávám v techničáku 2 kila a nikdy problémy nebylysurprisedbigsmile

přesně. osvědčenej postupgood


Second Class Citizen
1130 Café Racer
faitík (Člen)
21.03.2012 16:18:24
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Filous psal:

...mě les loni vokolo zadního kola, já myslel, že hledá rozměr, tag mu ukazuju, gde je rozměr na gumě a že je to ok a von že prej hledá na laufu homologacisurprised ...tag mu řikam:"...mam vás eště chvíli napínat nebo to mam vybalit hnet?" ...vykulil voči, tag řikam:"...no nehledejte ji, prostě tam nejni, ale mam to celý sladěný na tudle koncofku a nechtělo se mi to přehazovat kvůli 10km" ...zas vyvalil voči a povidá: "...tagže výfuk je homologovaný, značku vidím..." ...f tom sem zas vykulil voko jásurprised ...příště tam pojedu zasgoodgoodgood

bigsmilegood


Když to nejde silou, tak to pude ještě větší silou!
CaFry (Člen)
21.03.2012 17:11:39
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

to ja uplně bez problemu.sem to eště stihl ku koncu minulé sezony.přijel sem borec kuknul, no spiš to přeletěl a bylo.a když sem jel z Jawičkou tak sem se klepal že mě vyhodi, a ono prd, kuknul dal nalepku a jel sem dom, no asi proto že tam přijel borec s 500 OHC bigsmile


......bo Ostrava je regijon razovyty.......
SLUGI (Člen)
21.03.2012 17:32:14
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

... chystám se tam příští týden, nikdy problém nebyl , ale poté co kamoši poslední dobou vykládaj že tam zkoušej ...
... nechám se překvapit evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
PALOUS (Člen)
21.03.2012 17:38:13
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

SLUGI psal:

... chystám se tam příští týden, nikdy problém nebyl , ale poté co kamoši poslední dobou vykládaj že tam zkoušej ...
... nechám se překvapit evil

neměl jsem nikdy taky problém a jinam nejezdím ale voni je fakt sledujou a tak uš to asi zatím nebude tak jak bylobadje fakt že jsem se na to moh připravit líp přes kámoše ale sem si říkal motorka jak nová tak v pohodě ale ta odtazky to byl jak dementbad


Jebat motorky :-)
SLUGI (Člen)
21.03.2012 17:57:10
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

... u nás vždy v poho, jen naposled chodil okolo a koukal a koukal co by našel a nakonec prej "pane ty výfuky nemaj homologaci", říkám "to není možný, za těch 40litrů co stály ji musej mít", tak chodil, koukal a nakonec prej "jeďte"  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
svistouka (Člen)
21.03.2012 17:59:47
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Šup origo vejfuck,stk,šup zpatky atrapopiče,f poho typek uz si to fiči a mrda NATObigsmile


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Kelly01 (Člen)
21.03.2012 18:28:55
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

svistouka psal:

Šup origo vejfuck,stk,šup zpatky atrapopiče,f poho typek uz si to fiči a mrda NATObigsmile

A tohle všechno právě eliminujou ty 2kilčabigsmile


God Save The Queen!
PALOUS (Člen)
21.03.2012 18:43:43
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

svistouka psal:

Šup origo vejfuck,stk,šup zpatky atrapopiče,f poho typek uz si to fiči a mrda NATObigsmile

vono u bandasky přehodit jeden lauf je jak pro blba jít rovněbigsmile


Jebat motorky :-)
MaraKM (Člen)
21.03.2012 18:43:52
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Nooo STK ještě budiš, ale co až to začnou řešit páni orgáni?!?


Nic lidského mi není cizí
svistouka (Člen)
21.03.2012 18:49:30
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

nerat platim zbytecnebada roune jit je nekdy kurfa problemidontknowbigsmile


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
sonyk (Člen)
21.03.2012 18:50:59
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Kelly01 psal:

Já dávám v techničáku 2 kila a nikdy problémy nebylysurprisedbigsmile

asi tak bigsmile


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
DanFur (Člen)
21.03.2012 19:02:22
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Miniblinkry bez homologace, širší pneu v předu i v zadu (0.5mm vzorku). Jelikož se mu líbila barva motorky a já měl náhodou štěstí na super člověka co taky jezdí a měl jsem i u sebe i dvě kila navíc, tak prošla bez problému a s úsměvem good a dokonce se mám zase stavit až budu něco potřebovat good

Koldan (Člen)
21.03.2012 19:55:02
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

to Palous: nejni to tak dávno co sem to tu řešil. Vyřešil sem to podobně, ale eště přet náfštěvů STK, kůpil odrazku, dvě pásovinky pot značku a bylo to. akorát sa jim nelíbilo, že nemám osfětlenů značku a homologaci na blinkrech taky nenašli, ale pán byl tolerantní. mimochodem, dyby chtěli, můžou tě buznout i za to, že nemáš otrazky na vidlíchbad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
21.03.2012 19:58:18
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Koldan psal:

to Palous: nejni to tak dávno co sem to tu řešil. Vyřešil sem to podobně, ale eště přet náfštěvů STK, kůpil odrazku, dvě pásovinky pot značku a bylo to. akorát sa jim nelíbilo, že nemám osfětlenů značku a homologaci na blinkrech taky nenašli, ale pán byl tolerantní. mimochodem, dyby chtěli, můžou tě buznout i za to, že nemáš otrazky na vidlíchbad

Čoveče,na těch vidlích ti povídal kdo,že musí bytsurprised To by to tam ty vergle museli mít přece už origo z krámu...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
21.03.2012 20:07:39
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

svistouka psal:

nerat platim zbytecnebada roune jit je nekdy kurfa problemidontknowbigsmile

Také jsem zamlada strácel čas nesmyslnou zásadovostíbigsmile

Zůstala mi jen vůči cigošůmbigsmile


God Save The Queen!
hlemejzd999 (Člen)
21.03.2012 20:13:09
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Koldan psal:

to Palous: nejni to tak dávno co sem to tu řešil. Vyřešil sem to podobně, ale eště přet náfštěvů STK, kůpil odrazku, dvě pásovinky pot značku a bylo to. akorát sa jim nelíbilo, že nemám osfětlenů značku a homologaci na blinkrech taky nenašli, ale pán byl tolerantní. mimochodem, dyby chtěli, můžou tě buznout i za to, že nemáš otrazky na vidlíchbad

ty odrazky na vidlích muší bejt jen u novejch strojů už z výroby ,né ?


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
K.a.s.y.m. (Člen)
21.03.2012 20:16:45
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

jezdim s motorkou na STK na vozíku zapřaženou za autem a vozí mi to známej co je u nich za dobře...nikdy nebyla motorka ani na hale natož aby se zapnul klíček nebo něco jinýho zkoušelo bigsmile Ono by to s Žabákem ani jinak nešlo bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
svistouka (Člen)
21.03.2012 20:47:44
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Kelly01 psal:
svistouka psal:

nerat platim zbytecnebada roune jit je nekdy kurfa problemidontknowbigsmile

Také jsem zamlada strácel čas nesmyslnou zásadovostíbigsmile

Zůstala mi jen vůči cigošůmbigsmile

...to byly časy dyžsme blili eště mladýbigsmile
...jo ja znaju cigoš co to je,ja bydlaju v josefovjesmokinbigsmile


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
PALOUS (Člen)
21.03.2012 21:02:29
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

svistouka psal:
Kelly01 psal:
svistouka psal:

nerat platim zbytecnebada roune jit je nekdy kurfa problemidontknowbigsmile

Také jsem zamlada strácel čas nesmyslnou zásadovostíbigsmile

Zůstala mi jen vůči cigošůmbigsmile

...to byly časy dyžsme blili eště mladýbigsmile
...jo ja znaju cigoš co to je,ja bydlaju v josefovjesmokinbigsmile

tam já to znaju,jena babuška novy ples druha jasenná a uprostřed černý josefofbigsmile


Jebat motorky :-)
svistouka (Člen)
21.03.2012 21:09:20
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

PALOUS psal:
svistouka psal:
Kelly01 psal:


Také jsem zamlada strácel čas nesmyslnou zásadovostíbigsmile

Zůstala mi jen vůči cigošůmbigsmile

...to byly časy dyžsme blili eště mladýbigsmile
...jo ja znaju cigoš co to je,ja bydlaju v josefovjesmokinbigsmile

tam já to znaju,jena babuška novy ples druha jasenná a uprostřed černý josefofbigsmile

tož baťgood


...a bude hůř...s triplem...a zasejc s banditem
Koldan (Člen)
21.03.2012 21:18:09
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

VikecB12 psal:
Koldan psal:

to Palous: nejni to tak dávno co sem to tu řešil. Vyřešil sem to podobně, ale eště přet náfštěvů STK, kůpil odrazku, dvě pásovinky pot značku a bylo to. akorát sa jim nelíbilo, že nemám osfětlenů značku a homologaci na blinkrech taky nenašli, ale pán byl tolerantní. mimochodem, dyby chtěli, můžou tě buznout i za to, že nemáš otrazky na vidlíchbad

Čoveče,na těch vidlích ti povídal kdo,že musí bytsurprised To by to tam ty vergle museli mít přece už origo z krámu...

tendlencto kluk:
http://www.fanymoto.cz/
vopravuje mašiny a vozí je i na STK. a není to jen u mašin, které to maj z výroby, je to dané nějakým rokem. Každopádně o tom, že je to vždy o přístupu technika a o tom, že se spousta věcí neřeší, nepolemizuju. já jen říkám to, že třeba zrovna u nás toto na jedné STK řeší. Ostatně proto jsem tam ani nejel. Fana to řeší tak, že to dává na oboustrannou pásku


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
21.03.2012 21:21:01
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Koldan psal:
VikecB12 psal:
Koldan psal:

to Palous: nejni to tak dávno co sem to tu řešil. Vyřešil sem to podobně, ale eště přet náfštěvů STK, kůpil odrazku, dvě pásovinky pot značku a bylo to. akorát sa jim nelíbilo, že nemám osfětlenů značku a homologaci na blinkrech taky nenašli, ale pán byl tolerantní. mimochodem, dyby chtěli, můžou tě buznout i za to, že nemáš otrazky na vidlíchbad

Čoveče,na těch vidlích ti povídal kdo,že musí bytsurprised To by to tam ty vergle museli mít přece už origo z krámu...

tendlencto kluk:
http://www.fanymoto.cz/
vopravuje mašiny a vozí je i na STK. a není to jen u mašin, které to maj z výroby, je to dané nějakým rokem. Každopádně o tom, že je to vždy o přístupu technika a o tom, že se spousta věcí neřeší, nepolemizuju. já jen říkám to, že třeba zrovna u nás toto na jedné STK řeší. Ostatně proto jsem tam ani nejel. Fana to řeší tak, že to dává na oboustrannou pásku

...neblázni, takovej technickej předpis pro jednostopý vozidlo neegzistuje...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kreuz87 (Člen)
21.03.2012 22:04:19
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Přijel jsem, kouknul, nahoďtě to. Bez závad a táhl jsem zas do piče good Tlumivka venku, půlka zadního blatáku fuč, ale motka se asi tvářila jako že jo :D 250 i s evidenčkou surprised


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Lihy (Člen)
22.03.2012 08:19:46
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Filous psal:
Koldan psal:
VikecB12 psal:


Čoveče,na těch vidlích ti povídal kdo,že musí bytsurprised To by to tam ty vergle museli mít přece už origo z krámu...

tendlencto kluk:
http://www.fanymoto.cz/
vopravuje mašiny a vozí je i na STK. a není to jen u mašin, které to maj z výroby, je to dané nějakým rokem. Každopádně o tom, že je to vždy o přístupu technika a o tom, že se spousta věcí neřeší, nepolemizuju. já jen říkám to, že třeba zrovna u nás toto na jedné STK řeší. Ostatně proto jsem tam ani nejel. Fana to řeší tak, že to dává na oboustrannou pásku

...neblázni, takovej technickej předpis pro jednostopý vozidlo neegzistuje...

čéče neblbni, vodrazky na vidlích maji jen emeriky...takže možná když to máš dotažený z tama a máš to napsaný v techničáku tak je tam asi i chtít můžou...ale pochybuju.

zzzmrzlinar (Člen)
22.03.2012 08:41:10
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

PALOUS psal:
svistouka psal:
Kelly01 psal:


Také jsem zamlada strácel čas nesmyslnou zásadovostíbigsmile

Zůstala mi jen vůči cigošůmbigsmile

...to byly časy dyžsme blili eště mladýbigsmile
...jo ja znaju cigoš co to je,ja bydlaju v josefovjesmokinbigsmile

tam já to znaju,jena babuška novy ples druha jasenná a uprostřed černý josefofbigsmile

woe, z Jásenný je celá moje rodina z otcový strany, ale kofoly jsem tam nikdá žádný neviděl, jo v Josefově to je jiná.

LukinB6 (Člen)
22.03.2012 08:45:13
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

PALOUS psal:

Mě dnes teda jo,jsou tři druhy závad a to lehké A,vážné B,nebezpečné C.Měl jsem vážnou a nebezpečnoubigsmilenebezpečný prej moje decentní laďáky,a kurva vážná je že jsem neměl odrazku a kdo ji má na těch tuning držákách že,ta samolepa co se fakt odráží je na pussypáč na ní není éčkobadnemoh sem ani nadávat bo sou onlajn a jinde jet je asi nesmysl páč viděj co je špatně a bes STK někam jet po ose další kiks.Tak sem letěl do mototechny a koupil hnus votrasku se šroubem vzadu a přes podlošku sem to dotách ke značce no hnusbigsmilenarval sem tlumifky do vejjfucků kerý se mě nezdaj nijak brutusbigsmilea valil zpátky.Říkám si ty seš magor to uš tě vykopnou nemlich a vono ne,ten jantar si chrochtal že mě dostal do kouta a jak by tu votrasku líp přidělat atd.no sypal sem si popel na hlavu jak to jen šlo a mám jigoodjasně že tlumifky uš sou zas venku a votrasku sem jen malinko potách ze značky uš za rohem a narval ji do lerviny.Ale co se uš děje je fakt bjessmile2

Škoda že jsi nám tu nedal pár fotek. Tu první s tou odrazkou - to bychom se pobavili a druhou s tím popelem na hlavě. No a já jdu na technickou brzy také tak jsem mohl vidět jakou odrazku a kam koupit.bigsmile


GSX1250FA
Mirek D (Člen)
22.03.2012 08:49:38
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Když jsem s autobusem přijel na STK pro osobáky tak jen voblejzal, hledal čísla (měl takovou vanu že se přes ňu nemoh vohnout - a až se vohnul tak se zas nemoh narovnat), kouknul esli pod tím za tu chvíli není nějaká kaluž a pak řekl že by se měl svézt.
Nesvezl se, prej jezdí jen na pinckovi.
Si myslím že spíš nemá ŘP sk. D ! surprisedgood


Autobus je taky Suzuki... .
Filous (Člen)
22.03.2012 08:57:47
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Mirek D psal:

Když jsem s autobusem přijel na STK pro osobáky tak jen voblejzal, hledal čísla (měl takovou vanu že se přes ňu nemoh vohnout - a až se vohnul tak se zas nemoh narovnat), kouknul esli pod tím za tu chvíli není nějaká kaluž a pak řekl že by se měl svézt.
Nesvezl se, prej jezdí jen na pinckovi.
Si myslím že spíš nemá ŘP sk. D ! surprisedgood

...to by mi moch ňákej trouba říct, že se jede svístfuck


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Kreuz87 (Člen)
22.03.2012 09:03:21
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Slyšim prvně, že by STK technik se mohl prohánět na kontrolovaném vozidlesurprised


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
Billy (Člen)
22.03.2012 09:30:54
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Filous psal:
Mirek D psal:

Když jsem s autobusem přijel na STK pro osobáky tak jen voblejzal, hledal čísla (měl takovou vanu že se přes ňu nemoh vohnout - a až se vohnul tak se zas nemoh narovnat), kouknul esli pod tím za tu chvíli není nějaká kaluž a pak řekl že by se měl svézt.
Nesvezl se, prej jezdí jen na pinckovi.
Si myslím že spíš nemá ŘP sk. D ! surprisedgood

...to by mi moch ňákej trouba říct, že se jede svístfuck

asi tak bigsmile good


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Foglik (Člen)
22.03.2012 09:31:20
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Potvrzuju to s tim ze by to mel technik z STK projet. Znamej dela technika, tak to vim, ale prej se to nedela jelikoz jich vetsina ani nema ridicak nebo na tom neumi...

Filous (Člen)
22.03.2012 09:43:38
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Foglik psal:

Potvrzuju to s tim ze by to mel technik z STK projet. Znamej dela technika, tak to vim, ale prej se to nedela jelikoz jich vetsina ani nema ridicak nebo na tom neumi...

...tadle píčovina nemá oporu v žádnym zákoně, tagže by mě mohli tak akorát vykouřit mezi vratamafuck ...autem ti taky nejezdí, tak nevidim důvot, proč by měl jezdit na motorce...třeba na mý mašině jel jen asi padesát metrů muj otec a 2x10km Inkviz a nehodlám na tom do budoucna nic měnit...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hlemejzd999 (Člen)
22.03.2012 09:48:42
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Filous psal:
Foglik psal:

Potvrzuju to s tim ze by to mel technik z STK projet. Znamej dela technika, tak to vim, ale prej se to nedela jelikoz jich vetsina ani nema ridicak nebo na tom neumi...

...tadle píčovina nemá oporu v žádnym zákoně, tagže by mě mohli tak akorát vykouřit mezi vratamafuck ...autem ti taky nejezdí, tak nevidim důvot, proč by měl jezdit na motorce...třeba na mý mašině jel jen asi padesát metrů muj otec a 2x10km Inkviz a nehodlám na tom do budoucna nic měnit...

mě vloni taky vyhrožoval , že by to měl projet surprised...až sem se zarazil surprised
ale prej si to rozmyslel , že prší , tak nepojede ...no radši sem to ani nekomentoval a jel do ass


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
hlemejzd999 (Člen)
22.03.2012 10:00:50
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Průvodce STK

    Příprava kontroly
    Průběh kontroly
    Výsledek kontroly
    Odstranění zjištěných závad
    Legislativa
    Platnost technické kontroly

Legislativa

  Provedení technické prohlídky vozidla se řídí zákonem č.56/2001 Sb. o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a o změně zákona č. 168/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel), ve znění zákona č.307/1999Sb. (dále jen "zákon"), který platí od 1.7.2001.


Požadavky stanovené zákonem pro provedení pravidelné (opakované) technické prohlídky jsou:

                                                                                                                                                             

    Pravidelná (opakovaná) technická prohlídka se provádí na základě zákona č.56/2001 Sb. ve lhůtách stanovených tímto zákonem a v rozsahu stanoveném prováděcí vyhláškou Ministerstva dopravy ČR č.302/2001.
    Pravidelná (opakovaná) technická prohlídka se provádí na náklady žadatele o provedení technické prohlídky. Ceny pro jednotlivé druhy vozidel jsou zveřejněny v každé STK.
    Pravidelná (opakovaná) technická prohlídka se provádí vždy nejpozději v termínu vyznačeném v dokladech vozidla, nebo ve lhůtách stanovených zákonem.
    Pravidelnou (opakovanou) technickou prohlídku může provést, nezávisle na místě registrace vozidla, libovolná STK na území České republiky příslušná pro danou kategorii vozidel.
    O výsledku pravidelné (opakované) technické prohlídky obdrží žadatel o provedení technické prohlídky "Protokol o technické prohlídce". Výsledek technické prohlídky zaznamená odpovědný pracovník STK do dokladů vozidla. Při hodnocení vozidla jako technicky způsobilé k provozu, nebo technicky způsobilé k provozu na dobu 30ti kalendářních dnů, vylepí kontrolní technik na zadní tabulku registrační značky kontrolní nálepku s vyznačením termínu příští pravidelné nebo opakované technické prohlídky.
    V případě, že byly na vozidle zjištěny vážné nebo nebezpečné závady, musí se technická prohlídka po odstranění závad opakovat. Pokud je opakovaná technická prohlídka provedena do 30ti kalendářních dnů, kontrolují se pouze závady zjištěné při předchozí technické prohlídce. V této lhůtě musí být opakovaná technická prohlídka vykonaná v STK, která vážnou nebo nebezpečnou závadu zjistila.
    K pravidelné (opakované) technické prohlídce musí být vozidlo přistaveno nezatížené, čisté, zejména s umytým podvozkem, s předepsanou povinnou výbavou a sejmutými kryty (poklicemi) z kol řízené nápravy.
    Pneumatiky vozidla (soupravy) musí být nahuštěny na předepsaný tlak.
    Žadatel o provedení technické prohlídky předloží STK tyto doklady:

-         technický průkaz vozidla
-         osvědčení o registraci vozidla (osvědčení o technickém průkazu)
-         protokol o měření emisí s kladným výsledkem
-         osvědčení o měření emisí
-         protokol z poslední technické prohlídky, je-li vozidlo přistavováno k opakované technické prohlídce.
                                                                                                                                               

    Na vyzvání kontrolního technika předjede žadatel o provedení technické prohlídky s vozidlem do prostoru před vjezdem na kontrolní linku.
    Na kontrolní lince pojíždí s kontrolovaným vozidlem výhradně kontrolní technik.
    Žadatel o provedení technické prohlídky se zúčastní celého průběhu technické prohlídky a po celou dobu jejího průběhu musí dbát pokynů kontrolního technika.
je to asi jasný ...mimo kontrolní linku nemá technik co dělat...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
MaraKM (Člen)
22.03.2012 10:39:20
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

By většina z nich zahučela do té jámy co maj pro auta bigsmilesurprised


Nic lidského mi není cizí
libac22 (Člen)
22.03.2012 11:09:52
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

zejména s umytým podvozkem - tak schválně kolik z vás když jedete s plechovkou na stk bere vapkou spodek ? hmmm asi nikdo bigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
PALOUS (Člen)
22.03.2012 12:12:19
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

zzzmrzlinar psal:
PALOUS psal:
svistouka psal:


...to byly časy dyžsme blili eště mladýbigsmile
...jo ja znaju cigoš co to je,ja bydlaju v josefovjesmokinbigsmile

tam já to znaju,jena babuška novy ples druha jasenná a uprostřed černý josefofbigsmile

woe, z Jásenný je celá moje rodina z otcový strany, ale kofoly jsem tam nikdá žádný neviděl, jo v Josefově to je jiná.

zkus se schválně voptat jesi neznaj méno Valeš za poštou f tý uličce k Jézeddé


Jebat motorky :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
22.03.2012 13:47:55
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Filous psal:
Mirek D psal:

Když jsem s autobusem přijel na STK pro osobáky tak jen voblejzal, hledal čísla (měl takovou vanu že se přes ňu nemoh vohnout - a až se vohnul tak se zas nemoh narovnat), kouknul esli pod tím za tu chvíli není nějaká kaluž a pak řekl že by se měl svézt.
Nesvezl se, prej jezdí jen na pinckovi.
Si myslím že spíš nemá ŘP sk. D ! surprisedgood

...to by mi moch ňákej trouba říct, že se jede svístfuck

tak to nastesti nesmeji..teda smeji ale pouze s vypnutym motorem po prostorach STK a za asistence druheho technika a za pouziti vsech povinnych ochrannych pomucek pro rizeni motocyklu.uz vidim tu klauniadu jak jeden tlaci druhyho po placesmile1smile1.nehlede na to ze bych ji to nedovolilsmile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Petr J. (Člen)
22.03.2012 13:57:53
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Loni STK s FZ1.....

"Pane, vy tam nemáte osvětlení SPZ!"
"Víte, já nejezdím v noci..." ...já na to.
"Tak to je v pořádku, děkuji, hotovo."

bigsmilebigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
22.03.2012 17:14:35
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

[img][/img]

LukinB6 psal:
PALOUS psal:

Mě dnes teda jo,jsou tři druhy závad a to lehké A,vážné B,nebezpečné C.Měl jsem vážnou a nebezpečnoubigsmilenebezpečný prej moje decentní laďáky,a kurva vážná je že jsem neměl odrazku a kdo ji má na těch tuning držákách že,ta samolepa co se fakt odráží je na pussypáč na ní není éčkobadnemoh sem ani nadávat bo sou onlajn a jinde jet je asi nesmysl páč viděj co je špatně a bes STK někam jet po ose další kiks.Tak sem letěl do mototechny a koupil hnus votrasku se šroubem vzadu a přes podlošku sem to dotách ke značce no hnusbigsmilenarval sem tlumifky do vejjfucků kerý se mě nezdaj nijak brutusbigsmilea valil zpátky.Říkám si ty seš magor to uš tě vykopnou nemlich a vono ne,ten jantar si chrochtal že mě dostal do kouta a jak by tu votrasku líp přidělat atd.no sypal sem si popel na hlavu jak to jen šlo a mám jigoodjasně že tlumifky uš sou zas venku a votrasku sem jen malinko potách ze značky uš za rohem a narval ji do lerviny.Ale co se uš děje je fakt bjessmile2

Škoda že jsi nám tu nedal pár fotek. Tu první s tou odrazkou - to bychom se pobavili a druhou s tím popelem na hlavě. No a já jdu na technickou brzy také tak jsem mohl vidět jakou odrazku a kam koupit.bigsmile

tak a to je komediebigsmile

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/91_dsc_0013.jpg


http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/91_dsc_0014.jpg

Jebat motorky :-)
Loser (Administrator)
22.03.2012 17:22:51
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

palous: vogo, ja bych premejslel, jak to tam prilepit sekundakem nebo nekde neco provrtat. Tohle by me nenapadlo goodgoodgood
a jinak teda jako ted z hlavy nevim ... ale tam ma bejt nejaka odrazka???? Jsem ji tam v zivote nevidel idontknowidontknowidontknow


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
PALOUS (Člen)
22.03.2012 17:30:51
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Loser psal:

palous: vogo, ja bych premejslel, jak to tam prilepit sekundakem nebo nekde neco provrtat. Tohle by me nenapadlo goodgoodgood
a jinak teda jako ted z hlavy nevim ... ale tam ma bejt nejaka odrazka???? Jsem ji tam v zivote nevidel idontknowidontknowidontknow

ten čtvereček nad značkou je je samolepa která byla u toho držáku značky ale že neměla éčko tak ně napsal tu nejhorší vadu co může bejt a to co jsem tam přidělal sem si fakt myslel že mě řekne že si z něj dělám prdel ale von si chrochtal,no buzeracebad


Jebat motorky :-)
Koldan (Člen)
22.03.2012 18:52:00
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

a neměla by ta odrazka být obdélníkového tvaru?


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
PALOUS (Člen)
22.03.2012 18:57:30
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Koldan psal:

a neměla by ta odrazka být obdélníkového tvaru?

to neříkal ale prej kolmo tak prej to doladím bigsmile


Jebat motorky :-)
Banditatom (Člen)
22.03.2012 19:15:04
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Palousej: dobře týgoodbigsmile neřeším...motorku mám cajk...laďák koupím až rosekám originálevil.... jinač na bečku kdysi jebal barvu ale ve stínu to bylo na chvíli červenéevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
K.a.s.y.m. (Člen)
22.03.2012 19:15:57
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

PALOUS psal:
Koldan psal:

a neměla by ta odrazka být obdélníkového tvaru?

to neříkal ale prej kolmo tak prej to doladím bigsmile

si měl přednim ohnout značku a měl by to kolmo hned bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zzzmrzlinar (Člen)
23.03.2012 08:32:54
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

PALOUS psal:
zzzmrzlinar psal:
PALOUS psal:


tam já to znaju,jena babuška novy ples druha jasenná a uprostřed černý josefofbigsmile

woe, z Jásenný je celá moje rodina z otcový strany, ale kofoly jsem tam nikdá žádný neviděl, jo v Josefově to je jiná.

zkus se schválně voptat jesi neznaj méno Valeš za poštou f tý uličce k Jézeddé

tak já meslím, že s Jásenný se znaj všichni, ale zeptám se, natink problem, kdo má bejt?

jinak jsem byl dnes na STK v Děčíně a paráda, borec kouknul na číslo rámu, typ motoru, osvětlení, houkačku a hotové vyřešené. A to se houkačce moc houkat nechtělo, tak říkám, že pošteluju červíka a von že v pohodě, že něco slyší tak dobrý. good

Paladin86 (Člen)
23.03.2012 09:46:33
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

VikecB12 psal:
Koldan psal:

to Palous: nejni to tak dávno co sem to tu řešil. Vyřešil sem to podobně, ale eště přet náfštěvů STK, kůpil odrazku, dvě pásovinky pot značku a bylo to. akorát sa jim nelíbilo, že nemám osfětlenů značku a homologaci na blinkrech taky nenašli, ale pán byl tolerantní. mimochodem, dyby chtěli, můžou tě buznout i za to, že nemáš otrazky na vidlíchbad

Čoveče,na těch vidlích ti povídal kdo,že musí bytsurprised To by to tam ty vergle museli mít přece už origo z krámu...

Co vim tak tam musí bejt snad jenom v USA.

PALOUS (Člen)
23.03.2012 18:53:00
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

zzzmrzlinar psal:
PALOUS psal:
zzzmrzlinar psal:


woe, z Jásenný je celá moje rodina z otcový strany, ale kofoly jsem tam nikdá žádný neviděl, jo v Josefově to je jiná.

zkus se schválně voptat jesi neznaj méno Valeš za poštou f tý uličce k Jézeddé

tak já meslím, že s Jásenný se znaj všichni, ale zeptám se, natink problem, kdo má bejt?

jinak jsem byl dnes na STK v Děčíně a paráda, borec kouknul na číslo rámu, typ motoru, osvětlení, houkačku a hotové vyřešené. A to se houkačce moc houkat nechtělo, tak říkám, že pošteluju červíka a von že v pohodě, že něco slyší tak dobrý. good

mámabigsmile


Jebat motorky :-)
Luk (Člen)
23.03.2012 21:03:17
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Váz? jako se zigulem te vykopli?idontknow

...nic, jen po par zejdlikach chytry vodybeer rejubigsmilebigsmilebigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
MaraKM (Člen)
05.04.2012 18:56:42
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Luxusní boční odrazky viz bazar good

bigsmilesick


Nic lidského mi není cizí
gerrik (Člen)
05.04.2012 19:18:19
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

amerika sick

deny1234 (Člen)
05.04.2012 19:33:35
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Byl jsem u nas s bandaskou v utery , prijedu , postavim , vyfoti to , rekne zadni guma jeste z cucakama , to se nevidi ,podiva se na cislo ramu , rika ty zrcatka jsou na "to " rikam original , je to lestenka good Za dvacet minut vodjizdim 250 kc , dostal 300 , vic si nevzal , nic se nezkouselo. good

hlemejzd999 (Člen)
05.04.2012 19:43:47
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

deny1234 psal:

Byl jsem u nas s bandaskou v utery , prijedu , postavim , vyfoti to , rekne zadni guma jeste z cucakama , to se nevidi ,podiva se na cislo ramu , rika ty zrcatka jsou na "to " rikam original , je to lestenka good Za dvacet minut vodjizdim 250 kc , dostal 300 , vic si nevzal , nic se nezkouselo. good

byl sem vloni, postavím, obešel to ,řek ,že modrá parkovacka by tam bejt neměla,  je to stará vrána, dostal 250,-,za 15 minut sem vodjizdel.


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Filous (Člen)
06.04.2012 10:32:43
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

...mě vykopli...f úterýsurprised ...s tandemovou soupravou Volvosmile2 ...dneska sem prošelgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
06.04.2012 11:28:30
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Filous psal:

...mě vykopli...f úterýsurprised ...s tandemovou soupravou Volvosmile2 ...dneska sem prošelgood

No jó,pán se vozí v pořádným autěcoolbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
06.04.2012 12:28:29
Online

Re: Vykopli Váz z STK?

VikecB12 psal:
Filous psal:

...mě vykopli...f úterýsurprised ...s tandemovou soupravou Volvosmile2 ...dneska sem prošelgood

No jó,pán se vozí v pořádným autěcoolbigsmile

surprised Od kdy dělaj Číňaňi pořádný auta?bigsmilebigsmile

mi (Člen)
08.04.2012 12:27:41
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Michal Dk psal:
VikecB12 psal:
Filous psal:

...mě vykopli...f úterýsurprised ...s tandemovou soupravou Volvosmile2 ...dneska sem prošelgood

No jó,pán se vozí v pořádným autěcoolbigsmile

surprised Od kdy dělaj Číňaňi pořádný auta?bigsmilebigsmile

belgičani v genku nebo tam někde, ale asi s čínckejch komponentu bigsmile


svět je cirkusovej stan
VikecB12 (Člen)
08.04.2012 14:40:10
Offline

Re: Vykopli Váz z STK?

Já mám fšecko made in swedencoolsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Michal Dk (Člen)
08.04.2012 15:55:19
Online

Re: Vykopli Váz z STK?

VikecB12 psal:

Já mám fšecko made in swedencoolsmile1

Ja vím nedalo mě to.bigsmile

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr