Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » cyklopumpička

mirdoc (Člen)
08.04.2012 20:07:47
Offline

cyklopumpička

Někde jsem četl, že by se motopneumatika dala NOUZOVĚ nafoukat cyklopumičkou. Je mi jasné, že by to byla pakárna, ale zkoušel to někdo?

morganzd (Člen)
08.04.2012 20:17:00
Offline

Re: cyklopumpička

Tak já myslím, že když si na to člověk najde čas, zůstane mu třeba nějaká dovolená co ještě nestačil vybrat... bigsmile


GSF 600 S '99
mirdoc (Člen)
08.04.2012 20:25:24
Offline

Re: cyklopumpička

Myslel jsem, při defektu k částečnému nafoukání a k dojetí k nejbližší pumpě. Asi blbý dotaz.

VikecB12 (Člen)
08.04.2012 20:26:58
Offline

Re: cyklopumpička

De to čímkoliv co má vývod na autovej ventilek,ale nevím jak by to šlo v případě kdy je patka bezdušove pneu vodskočená vod ráfku...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kreuz87 (Člen)
08.04.2012 20:28:08
Offline

Re: cyklopumpička

Nafukoval jsem bicykl s naloženým nosičem. Moto bude na fáákt dlouho. A doporučuju sundat hadry goodgood páč se člověk zahřeje


2T...2T s čerpadlem...4T :-D
snowflake600 (Člen)
08.04.2012 20:28:38
Offline

Re: cyklopumpička

mirdoc psal:

Někde jsem četl, že by se motopneumatika dala NOUZOVĚ nafoukat cyklopumičkou. Je mi jasné, že by to byla pakárna, ale zkoušel to někdo?

Není lepší, než tohle, si koupit prostě nějakou sadu vopravovací, kde máš i bombičky na nafoukání, anebo prostě antipich sprej? pak asi no stress

mirdoc (Člen)
08.04.2012 20:31:52
Offline

Re: cyklopumpička

Bombičky mám, ještě jsem je ale nepoužil. Mám z nich špatný pocit. No, ta pumpička tak nic moc.

MaraKM (Člen)
08.04.2012 20:34:26
Offline

Re: cyklopumpička

Hele tohle už asi dnes nemá smysl řešit, ne? smile1
Otec mi vyprávěl různý zážitky z jeho moto-mládí, ale dnes v době mobilové není co řešit a i cestu nemusíš plánovat podle benzínek... bigsmile Nehledě na to, že je všude provoz šílenej a vždy se někdo najde kdo zastaví a pomůže nebo tě sveze


Nic lidského mi není cizí
Mour (Člen)
08.04.2012 20:50:02
Offline

Re: cyklopumpička

Mě tak před 12 lety zastavil stárnoucí těsně před penzí komunismus pamatující policista a kontroloval Bandasku - lékárničku, žárovky a prej kde mám pumpičku bigsmile a že mi vezme TP surprised , nebyl sem schopný mu vysvětlit, že bezdušovku s pumpičkou nenafoukám, až musel zasáhnout jeho mladčí kolega, aspoň mě nakonec zjebal za zástěrku bigsmilebigsmilebigsmile

Zdeněk (Člen)
08.04.2012 20:52:58
Offline

Re: cyklopumpička

Kdysi jsem zkoušel z nouze foukat čz175 zadní gumu. Šlo to, za 15minut hotovo tak na 70%. Odjel jsem. Ale byl jsem zgychlý jak hovno a 30 minut jsem to za jízdy rozdejchával. Pumpička šla srát. Napřed byla teplá, pak horká a pak se zkurvil ten těsnící hříbek uvnitř. Pumpičku jsem vrátil ochotnému chalupáři a odjel. Asi dodnes neví, že má pumpu naprd. Tímto se mu omlouvám.redfaceredfaceredfaceredfaceredface

Ale fukat 150 gumu? sicksicksicksicksick


sou různí lidé mezi námi
mirdoc (Člen)
08.04.2012 20:54:35
Offline

Re: cyklopumpička

Uznávám, měl jsem blbý dotaz, ale u policie jsem nepracoval.

Zdeněk (Člen)
08.04.2012 21:03:48
Offline

Re: cyklopumpička

mirdoc psal:

Uznávám, měl jsem blbý dotaz, ale u policie jsem nepracoval.

A proč blbý??? Ses jen zeptal.
Ale vznikl další logický dotaz--- kde bys tu pumpu vozil? Pod sedlem asi těžko.
Jedině uvázat místo hrazdy na řidítka.surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised


sou různí lidé mezi námi
Mour (Člen)
08.04.2012 21:06:42
Offline

Re: cyklopumpička

Zdeněk psal:
mirdoc psal:

Uznávám, měl jsem blbý dotaz, ale u policie jsem nepracoval.

A proč blbý??? Ses jen zeptal.
Ale vznikl další logický dotaz--- kde bys tu pumpu vozil? Pod sedlem asi těžko.
Jedině uvázat místo hrazdy na řidítka.surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised

..moderní dvoupístovou cyklopumpičku dáš pod sedlo ( má na délku tak 25 cm )bigsmilebigsmilebigsmile   ...věř není to schválně bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

dannygsf (Člen)
08.04.2012 21:23:33
Offline

Re: cyklopumpička

Tak já vozím hliníkovou dvoupístovku už léta,párkrát se hodila.Pokud má dobrou koncovku která stlačí ventilek,foukání není žádná pakárna.Bombičky jsem zavrhl,nerad bych někde hledal díly z moto,když na ni posvítí sluncesmile1

Zdeněk (Člen)
08.04.2012 21:55:08
Offline

Re: cyklopumpička

Mour je agent ef-bí-áj, ká-gé-bé, vébé a sí-áj-éj v jednom.
Nevěřím ti. smile1
Jedeš po mě jak po uzeným goodgoodgoodgood


sou různí lidé mezi námi
4Fun.cz (Člen)
08.04.2012 22:23:59
Offline

Re: cyklopumpička

Zdeněk psal:

Mour je agent ef-bí-áj, ká-gé-bé, vébé a sí-áj-éj v jednom.
Nevěřím ti. smile1
Jedeš po mě jak po uzeným goodgoodgoodgood

Zase si nefandi.Mour má vystříbený vkus smokin


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Kelly01 (Člen)
08.04.2012 22:49:47
Offline

Re: cyklopumpička

VikecB12 psal:

De to čímkoliv co má vývod na autovej ventilek,ale nevím jak by to šlo v případě kdy je patka bezdušove pneu vodskočená vod ráfku...

V pohodě, ale poprvé to musí být "extra" pump aby to nahradilo vzduchový dělo používaný v servisechbigsmile


God Save The Queen!
pavlikbary (Člen)
08.04.2012 23:32:21
Offline

Re: cyklopumpička

Kelly01 psal:
VikecB12 psal:

De to čímkoliv co má vývod na autovej ventilek,ale nevím jak by to šlo v případě kdy je patka bezdušove pneu vodskočená vod ráfku...

V pohodě, ale poprvé to musí být "extra" pump aby to nahradilo vzduchový dělo používaný v servisechbigsmile

nebo.....
www.youtube.com/watch?v=jzzuMWFG3zI     evilgoodbigsmile

snowflake600 (Člen)
08.04.2012 23:50:46
Offline

Re: cyklopumpička

pavlikbary psal:
Kelly01 psal:
VikecB12 psal:

De to čímkoliv co má vývod na autovej ventilek,ale nevím jak by to šlo v případě kdy je patka bezdušove pneu vodskočená vod ráfku...

V pohodě, ale poprvé to musí být "extra" pump aby to nahradilo vzduchový dělo používaný v servisechbigsmile

nebo.....
www.youtube.com/watch?v=jzzuMWFG3zI     evilgoodbigsmile

to ses ale kapku seknul tématem...

Pšán (Člen)
09.04.2012 00:04:21
Offline

Re: cyklopumpička

Mour psal:
Zdeněk psal:
mirdoc psal:

Uznávám, měl jsem blbý dotaz, ale u policie jsem nepracoval.

A proč blbý??? Ses jen zeptal.
Ale vznikl další logický dotaz--- kde bys tu pumpu vozil? Pod sedlem asi těžko.
Jedině uvázat místo hrazdy na řidítka.surprisedsurprisedsurprisedsurprisedsurprised

..moderní dvoupístovou cyklopumpičku dáš pod sedlo ( má na délku tak 25 cm )bigsmilebigsmilebigsmile   ...věř není to schválně bigsmilebigsmilebigsmilebigsmile

..až to budeš tímto řešit,napiš..rád se juknu..smile1


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Libor nx (Člen)
09.04.2012 00:42:33
Offline

Re: cyklopumpička

já mám tenhle kompresůrek a nemusím pumpovat a vleze se v pohodě pod sedačku goodsmokin http://www.hamletovygumy.cz/chytra-moto … y/d-73767/

pavlikbary (Člen)
09.04.2012 08:15:13
Offline

Re: cyklopumpička

snowflake600 psal:
pavlikbary psal:
Kelly01 psal:


V pohodě, ale poprvé to musí být "extra" pump aby to nahradilo vzduchový dělo používaný v servisechbigsmile

nebo.....
www.youtube.com/watch?v=jzzuMWFG3zI     evilgoodbigsmile

to ses ale kapku seknul tématem...

Proc? Obrazkovy navod jak narazit zpet patkubigsmile

vorel (Člen)
09.04.2012 09:47:33
Offline

Re: cyklopumpička

Videl sem nahazovat panakem vodky
Ten clovek trenoval pred solo cestou do azije


řikám si hurikán
Banditatom (Člen)
09.04.2012 09:51:34
Offline

Re: cyklopumpička

nedovedu si představit, že bych foukal cyklopumpičkou autobus.... ale mohl by to být pěkný olympijský sportgood foukání na časbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
09.04.2012 10:31:18
Offline

Re: cyklopumpička

dannygsf psal:

Tak já vozím hliníkovou dvoupístovku už léta,párkrát se hodila.Pokud má dobrou koncovku která stlačí ventilek,foukání není žádná pakárna.Bombičky jsem zavrhl,nerad bych někde hledal díly z moto,když na ni posvítí sluncesmile1

...to si ale děláš prdel, že jo???surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
09.04.2012 10:33:01
Offline

Re: cyklopumpička

Filous psal:
dannygsf psal:

Tak já vozím hliníkovou dvoupístovku už léta,párkrát se hodila.Pokud má dobrou koncovku která stlačí ventilek,foukání není žádná pakárna.Bombičky jsem zavrhl,nerad bych někde hledal díly z moto,když na ni posvítí sluncesmile1

...to si ale děláš prdel, že jo???surprised

...putovní pohár?evilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdeněk (Člen)
09.04.2012 12:10:05
Offline

Re: cyklopumpička

Banditatom psal:
Filous psal:
dannygsf psal:

Tak já vozím hliníkovou dvoupístovku už léta,párkrát se hodila.Pokud má dobrou koncovku která stlačí ventilek,foukání není žádná pakárna.Bombičky jsem zavrhl,nerad bych někde hledal díly z moto,když na ni posvítí sluncesmile1

...to si ale děláš prdel, že jo???surprised

...putovní pohár?evilbigsmile

Jóóóóóóóó, konečně jsem spadl ze špice.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


sou různí lidé mezi námi
dannygsf (Člen)
09.04.2012 14:09:51
Offline

Re: cyklopumpička

Pumpičku myslím vážně,bombičku nesmile1

Filous (Člen)
09.04.2012 14:48:42
Offline

Re: cyklopumpička

dannygsf psal:

Pumpičku myslím vážně,bombičku nesmile1

...ty si vážně myslíš, že ta bombička bouchne na sluníčku a kvůli tomu sebou taháš pumpičku???surprised ...to nééééééé, tomu nevjeřim, na to uš si dost starejbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
pavlikbary (Člen)
09.04.2012 15:42:46
Offline

Re: cyklopumpička

vorel psal:

Videl sem nahazovat panakem vodky
Ten clovek trenoval pred solo cestou do azije

To si neumim dost dobre predstavit vzhledem ke slabe tekavosti tohoto napoje nicmene to zrejme taky funguje po patricnem treningu... ale idealni jsou noviny ve spreji nebo cistic brzd good

Zdeněk (Člen)
09.04.2012 16:01:23
Offline

Re: cyklopumpička

Filous psal:
dannygsf psal:

Pumpičku myslím vážně,bombičku nesmile1

...ty si vážně myslíš, že ta bombička bouchne na sluníčku a kvůli tomu sebou taháš pumpičku???surprised ...to nééééééé, tomu nevjeřim, na to uš si dost starejbigsmile

Tak voz pumpu a někdo vozí bombičky s knotama a někdo tzv zamrdávací sprej. Já nevozím nic.
Sprej může bouchnout---nevystavujte nad 50 st
Bombička nevím---- propan-butanové bomby jsou taky na benzínkách na slunku celoročně.

Někdo píchne 10x za rok a někdo 10 let nic. Je to otázka štěstí a absolvovaných tras.
Za mě nic---zbyde místo pod sedlem na ferneta bigsmile


sou různí lidé mezi námi
Banditatom (Člen)
09.04.2012 16:03:12
Offline

Re: cyklopumpička

dannygsf psal:

Pumpičku myslím vážně,bombičku nesmile1

Tohle už nezakecáš čovečebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
bolek009 (Člen)
09.04.2012 16:44:46
Offline

Re: cyklopumpička

Málokdy se asi stane normálnímu motorkáři, že píchne a jede ještě hodinu, až mu kolo úplně ujde a cestou odlepí i gumu vod ráfku.
Většinou dojde k úniku a začne se hledat díra. Když je guma víc ušlá, nejde vyvrtat díra pro knot, je potřeba jednu bombičku použít na dofouknutí. Druhou popřípadě použít na tlak, který umožní cestu bez bagáže a spolujezdce k nejbližší pumpě.
Kdo se bojí, že pod sedlem bude mít při cestování teplotu víc jak 50°C, nechťvozí bombičky v mrazící tašce.idontknow


GSF1250SA K7
Zdeněk (Člen)
09.04.2012 16:55:03
Offline

Re: cyklopumpička

bolek009 psal:

Málokdy se asi stane normálnímu motorkáři, že píchne a jede ještě hodinu, až mu kolo úplně ujde a cestou odlepí i gumu vod ráfku.
Většinou dojde k úniku a začne se hledat díra. Když je guma víc ušlá, nejde vyvrtat díra pro knot, je potřeba jednu bombičku použít na dofouknutí. Druhou popřípadě použít na tlak, který umožní cestu bez bagáže a spolujezdce k nejbližší pumpě.
Kdo se bojí, že pod sedlem bude mít při cestování teplotu víc jak 50°C, nechťvozí bombičky v mrazící tašce.idontknow

Jen tak pro zajímavost, běžte se někdo kouknout na ty vaše bombičky, estli tam je napsaná max teplota. Třeba Dannygsf taky začne s jezdit s bombičkou a pumpičku dá do auta. Vlastně by to zaujímalo i mě. Díky za námahu.


sou různí lidé mezi námi
XJelen (Člen)
09.04.2012 17:10:07
Offline

Re: cyklopumpička

na mejch bombičkách není nichelp jenom závit na šlaufek.


Strýcfajtr !!!
Tom jr. (Člen)
09.04.2012 17:14:18
Offline

Re: cyklopumpička

dannygsf (Člen)
09.04.2012 17:33:18
Offline

Re: cyklopumpička

No pumpu v autě nevozím,tam mám kompresorsmile1 Sprej už nikdy,po té co jsem byl nucen čistit celý prostor pod sedlem.Né že by bouchl,ale vibracemi se do něj udělala dírka o hlavu šroubu.Holt,špatně jsem ho uložil.Jinak pumpu vozím na všech motorkách už víc než 30 let,osvědčila se nejen mně,ale i známým kteří to považovali za zbytečnou kokotinu.bigsmile Tak že zůstanu u kombinace knoty+pumpagood

Filous (Člen)
09.04.2012 19:12:27
Offline

Re: cyklopumpička

dannygsf psal:

No pumpu v autě nevozím,tam mám kompresorsmile1 Sprej už nikdy,po té co jsem byl nucen čistit celý prostor pod sedlem.Né že by bouchl,ale vibracemi se do něj udělala dírka o hlavu šroubu.Holt,špatně jsem ho uložil.Jinak pumpu vozím na všech motorkách už víc než 30 let,osvědčila se nejen mně,ale i známým kteří to považovali za zbytečnou kokotinu.bigsmile Tak že zůstanu u kombinace knoty+pumpagood

...ale jó, tag budem vozit každej to svýgoodsmokin ...čoveče, enem si neumim přectavit, kam bych tu pumpu nacpalsurprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
09.04.2012 19:52:41
Offline

Re: cyklopumpička

Filous psal:
dannygsf psal:

No pumpu v autě nevozím,tam mám kompresorsmile1 Sprej už nikdy,po té co jsem byl nucen čistit celý prostor pod sedlem.Né že by bouchl,ale vibracemi se do něj udělala dírka o hlavu šroubu.Holt,špatně jsem ho uložil.Jinak pumpu vozím na všech motorkách už víc než 30 let,osvědčila se nejen mně,ale i známým kteří to považovali za zbytečnou kokotinu.bigsmile Tak že zůstanu u kombinace knoty+pumpagood

...ale jó, tag budem vozit každej to svýgoodsmokin ...čoveče, enem si neumim přectavit, kam bych tu pumpu nacpalsurprised

assbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Kelly01 (Člen)
09.04.2012 20:43:31
Offline

Re: cyklopumpička

Zdeněk psal:
Filous psal:
dannygsf psal:

Pumpičku myslím vážně,bombičku nesmile1

...ty si vážně myslíš, že ta bombička bouchne na sluníčku a kvůli tomu sebou taháš pumpičku???surprised ...to nééééééé, tomu nevjeřim, na to uš si dost starejbigsmile

Tak voz pumpu a někdo vozí bombičky s knotama a někdo tzv zamrdávací sprej. Já nevozím nic.
Sprej může bouchnout---nevystavujte nad 50 st
Bombička nevím---- propan-butanové bomby jsou taky na benzínkách na slunku celoročně.

Někdo píchne 10x za rok a někdo 10 let nic. Je to otázka štěstí a absolvovaných tras.
Za mě nic---zbyde místo pod sedlem na ferneta bigsmile

Vozím všechnobigsmile
Knoty, sprej, bombičkybigsmile
Všechno napussy když si opravě přiklopíš sedlem klíčebigsmile


God Save The Queen!
jimacu (Člen)
09.04.2012 21:18:14
Offline

Re: cyklopumpička

Mrňavou teleskopickou pumpičkou jsem foukal i 50 sud beer, no nic jinýho nebylo.

Banditatom (Člen)
09.04.2012 22:19:42
Offline

Re: cyklopumpička

Kelly01 psal:
Zdeněk psal:
Filous psal:


...ty si vážně myslíš, že ta bombička bouchne na sluníčku a kvůli tomu sebou taháš pumpičku???surprised ...to nééééééé, tomu nevjeřim, na to uš si dost starejbigsmile

Tak voz pumpu a někdo vozí bombičky s knotama a někdo tzv zamrdávací sprej. Já nevozím nic.
Sprej může bouchnout---nevystavujte nad 50 st
Bombička nevím---- propan-butanové bomby jsou taky na benzínkách na slunku celoročně.

Někdo píchne 10x za rok a někdo 10 let nic. Je to otázka štěstí a absolvovaných tras.
Za mě nic---zbyde místo pod sedlem na ferneta bigsmile

Vozím všechnobigsmile
Knoty, sprej, bombičkybigsmile
Všechno napussy když si opravě přiklopíš sedlem klíčebigsmile

čeče tohle známbigsmile zacvaklý klíče na pumpě rozborka podsedlovky s asistencí příslušníku PČRbigsmile( ti byli rychlísurprised)
Prej doklady od vozidla...pod sedlem! Vaše doklady...pod sedlem..no tak mi máme časbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr