Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Blba reklama.. Morkář srazil na silnici dva hasiče

Dog (Člen)
16.05.2007 12:38:12
Offline

Blba reklama.. Morkář srazil na silnici dva hasiče

Motorkář srazil na silnici dva hasiče
--------------------------------------------------------------------------------

15. května 2007  15:53
Středočeská záchranná služba zasahovala odpoledne u nehody nedaleko Nové Vsi na Mělnicku. Motorkář tam podle záchranářů pravděpodobně srazil dva hasiče, kteří odklízeli následky předchozí srážky dvou osobních aut.
Jeden z hasičů měl zlomenou nohu, do nemocnice ho dopravil vrtulník. Druhý hasič utrpěl úraz kotníku. Řidič motocyklu odnesl havárii otřesem mozku a pohmožděnou páteří a žebry.

--------

V PO jsem jel z Liberce na Frdlant a nejakej borec na Banditu (modrej) to jen tak tak ustal v zatacce v protismeru. Vyletěl tam moc rychle a pěkně ho to rozhodilo.. mašina se začla vlnit až se mi sevřela pr.. za něj.. Ustál to s hohama roztaženejma jak žába jak chytal balanc, ale bylo to jen tak tak a málem jsem ho měl pod kolama. Kuaa jezděte opatrnějc surprised

Fresh Man (Člen)
16.05.2007 12:52:05
Offline

Re: Blba reklama.. Morkář srazil na silnici dva hasiče

proč blbá reklama ? jeden hasič byl tady u nás. moto přdjížděl kolonu, dyš se jim vyhejbal tak upad a trošku je trefil. hlavou mu zlomil tu nohu.


Bandit pičo
Palino (Člen)
16.05.2007 12:54:25
Offline

Re: Blba reklama.. Morkář srazil na silnici dva hasiče

To zas bude blbých kecůsick


NEJEZDÍME RYCHLE, POUZE LÍTÁME PŘÍLIŠ NÍZKO
vorel (Člen)
16.05.2007 13:12:28
Offline

Re: Blba reklama.. Morkář srazil na silnici dva hasiče

freši, co se to stalo asi před 14 dny v Podolí? policactskej transportér v transportéru vod záchranky a v kolejích dost rozbitej motorkář? sem jel vokolo a dokud sem si nevšim tý motorky tak mi to přišlo dost legrační


řikám si hurikán
Fresh Man (Člen)
16.05.2007 18:44:04
Offline

Re: Blba reklama.. Morkář srazil na silnici dva hasiče

wogo, nevim zjistimgood


Bandit pičo

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr