Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Nějakej šikovnej autoelektrikář?

spidys (Člen)
12.04.2012 12:01:33
Offline

Nějakej šikovnej autoelektrikář?

Zdar,
hledám nějakýho šikovnýho autoelektrikáře. Potřebovali bysme poladit elektriku na Pašíkovi r.v. 98.
Občas se mu nechce zamykat nebo se sám od sebe odemyká. Někdy to funguje tak jak má, ale to už teď spíš vyjímečně.
Mám podezření na nějakej zlomenej kábl. Tak jestli do toho tady někdo dělá a mrknul na to, budem rádi.
Dál jak po Praze a Středočeskym kraji to nechci vozit.
THX


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
deny1234 (Člen)
12.04.2012 12:24:02
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

Cus , s nejvetsi pravdepodobnosti , je spatny spinac v zamku , ve dverich u ridice ,je to uplne bezna zavada , akorat se to meni jako celek , s celym zamkem , prijde to asi na 2 litry .Tedy muzou to byt i dvere u spolujezdce , ale tam je to mene bezny .Zamek vobjednas u WW podle Vinu kastle . Srarej dilm z vrakace nema cenu , je to u tohohle vozu bezna zavada , tak to maj skroro vsici bigsmile

luig (Člen)
12.04.2012 12:51:17
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

Přesně tak, zkus zamknout auto zevnitř tlačítkem, kterej zámek zaskočí a hned zase vyskočí, je mrtvej.


Ne asi
spidys (Člen)
12.04.2012 13:09:56
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

No vono spíš, když zamknu dálkou, tak auto kníkne, ani jeden zámek nic a auto kníkne jako že sou podle něj fyzicky vodevřený nějaký dveře. Přitom všechny dveře i kufr sou zavřený, jak maj bejt.
Když vlezu do auta a zamknu auto knoflíkem, kterej tam je na dveřích (takovej ten s tim klíčem), tak se dveře zamknou, někdy je fakt, že vyskočí hnedle nějakej knoflík na jedněch ze zadních dveřích, ale to neni pokaždý.
Pak můžu knoflíkem na dálce jakoby jen zaalarmovat.
Když pak chci vodemknout, tak zmáčknu knoflík na dálce a všechny dveře se vodemknou.
Prostě je tam něco špatně. Klávesnici to nemá, tak to nechám radši nějakýmu vodborníkovi, kterej se v tom vyzná. Já mu auto dovezu, pak si pro auto zajedu, dám mu bankovky a nechci s tim mít pak už trable.


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
deny1234 (Člen)
12.04.2012 13:29:07
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

No tak to presne dela ten spatnej spinac f tom zamku , takhle se to pak chova , a nekdy to jako bonus v noci samo vodemkne cely auto good Skoda , ze nejsi nekde bliz ,takhle to budes muset nechat vopravit u nakejch zlodeju evil

luig (Člen)
12.04.2012 13:44:32
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

Spínačů je v každým zámku asi 5 ale příznaky který popisuješ jsou jednoznačne mrtvej nějakejch z těch spínačů. Jak říkáš, někam odvez auto s bankovkama a vyzvedni so ho bez bankovek smile1


Ne asi
Paladin86 (Člen)
12.04.2012 23:42:16
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

Taky bych to viděl na spínač... já mám něco podobnýho na Mondeu.... samo se zamyká bigsmile Teda když se to stalo s klíčkama uvnitř na horách tak to prdel moc nebyla bad Nakonec mi jeden hodný brňák půjčil klíč na kola abych si moch vymlátit okýnko bigsmile

Drakoxxl (Člen)
13.04.2012 07:26:54
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

Já ti můžu doporučit tohohle, je fakt dobrej. http://www.firmy.cz/detail/606314-jan-l … izkov.html


Lepší někdy, než nikdy.
Nosorozec (Člen)
13.04.2012 19:33:51
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

chlapy když to tady řešíte tak, když mi to dělá to samý akorát s tím, že když auto zamknu zevnitř tak se stane že camprdlík ve dveřích za řidičem hned vyskočí a zůstane zamčenej třeba až po třetím opakováním. A někdy když auto odemknu dálkáčem tak se ty dveře neodemknou ale musim je odemknout ze vnitř a nebo musím dálkáč zmáčknout ještě jednou aby se to odemklo.. párkrát se stalo že to na nic nereagovalo a musel jsem to dělat všechno ručně odemykání i zamykání zamačkováním camprdlíku ale nešlo ani ovládání okýnka od řidiče právě.. takže otázka je jestli tohle taky vyřeším výměnou spínače?? cool a kde ho přibližně najdu?? cool díky za rady pokud to není úplně složitý tak jsem schopnej si to udělat sám ať nemusím cpát prachy nějakýmu tady místnímu matlasovi smile1


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
deny1234 (Člen)
13.04.2012 19:56:25
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

Nosorozec , Tak hlavne jsi nenapsal , co mas za karu , a za druhy ten spinac nevymenis , je soucasti bloku zamku ,jejiz dalsi soucasti je motorek centralu , a nekolik dalsich spinacu , treba rozveceni stropniho svetla , a kontrolka  otevreni dveri na palubni desce + nekdy spinac "dvojiteho zamykani " a aktivace origo alarmu cool

Zdenek (Člen)
14.04.2012 03:01:36
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

Vůbec nevím vo co de, hledal jsem to na své Škodě 110 rok 1977, a nic takovýho tam nemám, ale zamykat mě to jde. Zdenek.surprised

yoby (Člen)
14.04.2012 07:57:24
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

Zdenek psal:

Vůbec nevím vo co de, hledal jsem to na své Škodě 110 rok 1977, a nic takovýho tam nemám, ale zamykat mě to jde. Zdenek.surprised

ve 110 je to na místě spolujezdce, co řve že fouká víc než obvykle a že je asfalt vidět nejen dírou v podlaze, ale i kolem dveřísmile1

Nosorozec (Člen)
14.04.2012 14:46:36
Offline

Re: Nějakej šikovnej autoelektrikář?

deny1234 psal:

Nosorozec , Tak hlavne jsi nenapsal , co mas za karu , a za druhy ten spinac nevymenis , je soucasti bloku zamku ,jejiz dalsi soucasti je motorek centralu , a nekolik dalsich spinacu , treba rozveceni stropniho svetla , a kontrolka  otevreni dveri na palubni desce + nekdy spinac "dvojiteho zamykani " a aktivace origo alarmu cool

pardůnek.... je to téměř to samé jako má kolega passat variant r.v. 99. idontknow


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr