Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » správné řešení

Baltazar (Člen)
26.04.2012 21:01:16
Offline

správné řešení


The father of the little princess of the dawn
hlemejzd999 (Člen)
26.04.2012 21:05:52
Offline

Re: správné řešení

prej trefa do černého bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile
good


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
4Fun.cz (Člen)
26.04.2012 21:08:04
Offline

Re: správné řešení

Buď byl špatný střelec, nebo měl jen jeden šíp bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
zzzmrzlinar (Člen)
26.04.2012 21:17:05
Offline

Re: správné řešení

headshot,

to teda bude zase velký haló

SLUGI (Člen)
26.04.2012 21:21:26
Offline

Re: správné řešení

... "chudák" jeden černej   fuck  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Koldan (Člen)
26.04.2012 21:40:48
Offline

Re: správné řešení

zajímalo by mě, proč ti naši debili nahoře nesouhlasí s ochranou majetku. co je na tom k diskuzi? přelezeš v noci plot, rozbiješ okno, vlezeš do domu? tím pádem to není omyl, pokud tě majitel zastřelí má na to plné právo. šmitec. kamošovi se stalo to, že v noci chrápali v baráku a vlezl jim tam zloděj a vybral mu auto a z kuchyně sebral kameru. spal s manželkou a matkou o patro výš. umíte si představit tu hrůzu, když doma spíte a zjistíte, že se vám doma někdo promenáduje? že vedle vás spí dítě a manželka a že ti zmrdi můžou přijít k vám do ložnice a ublížit vašim blízkým? budete v takovou chvilku čekat a přemýšlet nad tím, jestli vaše obrana případně útok bude přiměřený? bral bych všechno co by bylo po ruce a dotyčného se snažil zneškodnit tak, aby se v žádném případě už nezvedl a já neriskoval to, že to oplatí mně nebo mým blízkým. a pak přijde nějakej velezmdr a řekne, že to byla nepřiměřená obrana, vás dají do krimu a dají vám zacálovat léčení toho čurákafuckfuckfuckfuck


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Banditatom (Člen)
26.04.2012 21:42:38
Offline

Re: správné řešení

všechno špatně....lapka dýchábad bohužel pro střelcebad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Baltazar (Člen)
26.04.2012 21:49:37
Offline

Re: správné řešení

Koldan psal:

zajímalo by mě, proč ti naši debili nahoře nesouhlasí s ochranou majetku. co je na tom k diskuzi? přelezeš v noci plot, rozbiješ okno, vlezeš do domu? tím pádem to není omyl, pokud tě majitel zastřelí má na to plné právo. šmitec. kamošovi se stalo to, že v noci chrápali v baráku a vlezl jim tam zloděj a vybral mu auto a z kuchyně sebral kameru. spal s manželkou a matkou o patro výš. umíte si představit tu hrůzu, když doma spíte a zjistíte, že se vám doma někdo promenáduje? že vedle vás spí dítě a manželka a že ti zmrdi můžou přijít k vám do ložnice a ublížit vašim blízkým? budete v takovou chvilku čekat a přemýšlet nad tím, jestli vaše obrana případně útok bude přiměřený? bral bych všechno co by bylo po ruce a dotyčného se snažil zneškodnit tak, aby se v žádném případě už nezvedl a já neriskoval to, že to oplatí mně nebo mým blízkým. a pak přijde nějakej velezmdr a řekne, že to byla nepřiměřená obrana, vás dají do krimu a dají vám zacálovat léčení toho čurákafuckfuckfuckfuck

goodgoodgoodgoodgood


The father of the little princess of the dawn
Banditatom (Člen)
26.04.2012 21:53:00
Offline

Re: správné řešení

Koldan psal:

zajímalo by mě, proč ti naši debili nahoře nesouhlasí s ochranou majetku. co je na tom k diskuzi? přelezeš v noci plot, rozbiješ okno, vlezeš do domu? tím pádem to není omyl, pokud tě majitel zastřelí má na to plné právo. šmitec. kamošovi se stalo to, že v noci chrápali v baráku a vlezl jim tam zloděj a vybral mu auto a z kuchyně sebral kameru. spal s manželkou a matkou o patro výš. umíte si představit tu hrůzu, když doma spíte a zjistíte, že se vám doma někdo promenáduje? že vedle vás spí dítě a manželka a že ti zmrdi můžou přijít k vám do ložnice a ublížit vašim blízkým? budete v takovou chvilku čekat a přemýšlet nad tím, jestli vaše obrana případně útok bude přiměřený? bral bych všechno co by bylo po ruce a dotyčného se snažil zneškodnit tak, aby se v žádném případě už nezvedl a já neriskoval to, že to oplatí mně nebo mým blízkým. a pak přijde nějakej velezmdr a řekne, že to byla nepřiměřená obrana, vás dají do krimu a dají vám zacálovat léčení toho čurákafuckfuckfuckfuck

proto už mám strach u sebe nosit i tu bouchajdubad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Nosorozec (Člen)
26.04.2012 22:06:44
Offline

Re: správné řešení

Koldan psal:

zajímalo by mě, proč ti naši debili nahoře nesouhlasí s ochranou majetku. co je na tom k diskuzi? přelezeš v noci plot, rozbiješ okno, vlezeš do domu? tím pádem to není omyl, pokud tě majitel zastřelí má na to plné právo. šmitec. kamošovi se stalo to, že v noci chrápali v baráku a vlezl jim tam zloděj a vybral mu auto a z kuchyně sebral kameru. spal s manželkou a matkou o patro výš. umíte si představit tu hrůzu, když doma spíte a zjistíte, že se vám doma někdo promenáduje? že vedle vás spí dítě a manželka a že ti zmrdi můžou přijít k vám do ložnice a ublížit vašim blízkým? budete v takovou chvilku čekat a přemýšlet nad tím, jestli vaše obrana případně útok bude přiměřený? bral bych všechno co by bylo po ruce a dotyčného se snažil zneškodnit tak, aby se v žádném případě už nezvedl a já neriskoval to, že to oplatí mně nebo mým blízkým. a pak přijde nějakej velezmdr a řekne, že to byla nepřiměřená obrana, vás dají do krimu a dají vám zacálovat léčení toho čurákafuckfuckfuckfuck

s tímhle nejde nic jiného než souhlasitgood
goodgood dle mě bych měl mít prostě právo bránit svůj majetek nebo v případě napadí i sebe a to takovým způsobem abych útočníka zastavil!!! idontknow


..........dejte mě na čtyři ja dojdu, ale po dvou to bude větší adrenalin.........
VikecB12 (Člen)
27.04.2012 08:06:36
Offline

Re: správné řešení

Koldan na hrad!!bigsmilegood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
nicola.foxx (Člen)
27.04.2012 08:10:03
Offline

Re: správné řešení

VikecB12 psal:

Koldan na hrad!!bigsmilegood

Stacilo by na vnitroidontknow


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
Filous (Člen)
27.04.2012 08:23:43
Offline

Re: správné řešení

...Koldane, přesně tag a né jinaggoodgoodgood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
XJelen (Člen)
27.04.2012 08:44:48
Offline

Re: správné řešení

Banditatom psal:

všechno špatně....lapka dýchábad bohužel pro střelcebad

jak říkával Karlos, když byl ještě u spolku - mrtvý prd ví

Koldan - už sis sepsal registraci kandidátky? Já myslím, že celý příhraničí, teda alespoň jeho světlá část, by měla koho volit.


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
27.04.2012 09:34:48
Offline

Re: správné řešení

XJelen psal:
Banditatom psal:

všechno špatně....lapka dýchábad bohužel pro střelcebad

jak říkával Karlos, když byl ještě u spolku - mrtvý prd ví

Koldan - už sis sepsal registraci kandidátky? Já myslím, že celý příhraničí, teda alespoň jeho světlá část, by měla koho volit.

jo,trefil ho blbě a navíc jen jednoho.. z toho plyne,že bude u soudu v prdeli,chudák..
bude proti sobě mít zmrdy,ktery budou tvrdit,že tam někoho viděli a šli zkontrolovat,
jestli náhodou nekrade.. a majitel je napadnul a střelil kuší(to je zas frajer,jen měl umět rychlejc nabíjetbigsmile i když myslím,že se sám leknul a vystřelil omylem)
..v tomhle průseru platí postřílet všechny zmetky,pak si způsobit zranění a hlavně, zhroutit se.. záchranku volá příbuznej,pokud tam žádnej není,volat sám,před zhroucením..Následně si nepamatovat na nic,jen že se všichni útočníci sesypali a bili a ohrožovali,kudlou,sekyrou,prostě co doma najdešbigsmile jenže na tohle má málokdo ze
slušnejch koule.. sám si nejsem jistej,jestli bych to dokázal,i když postup ke jasnej..


...a bude hůř!
K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2012 10:04:26
Offline

Re: správné řešení

ja uz bylo psano vejs..udelal chybu a pujde za ni sedet.
v tyhle republice mas jen pravo se nechat okrast a zmrzacit..je mi z toho na blitismile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
K.a.s.y.m. (Člen)
27.04.2012 10:07:57
Offline

Re: správné řešení

a ja je ten clanek jeste debilne napsany.misto aby tam napsali cerna svine sla krast a mela smulu ze narazila na majitele kterej si to nenechal libit a branil se tak napisou takovyhle slinty.sem se zase nasral.smile2


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Koldan (Člen)
27.04.2012 11:00:15
Offline

Re: správné řešení

to je to samé jako včera ukazovali: dva maníci si vyhlídli taxikáře, nasedli, odjeli a pak ho 40 bodnými ranami zabili, skrz prachy. a ani to nebyli smažky. ty vole toto je na provaz nebo doživotí. pochopím, když se dva mlátí a jeden v afektu vytáhne nůž a bodne tak blbě, že to druhý nepřežije. nebo dyž dáš někemu "paragánskou padinu" a dotyčnej to nerozchodí. Dobře, je to afekt,bitka atd. to se dá pochopit, stane se, půjdeš za to bručet. ale pokud se někdo domluví s komplicem, vyhlídnou auto, pak tam brutálně ubodají otce od dvou dětí, tak nemá právo na nápravu a ani na život. pověsit, šmitec. aspoň se na něj nebude platit z daní, že se bude flákat ve vězení. nebo jim dat doživotí, odvézt z kamenolomu drtičku a poslat tam tyto zmrdy s kladivy na dvanáctihodinové směny. kdyby věděli, že to bude život za život, možná by to zvážili, jestli se do něčeho takového pouštět. a na humánost seru, u takto jasných případů není o čem se bavit


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
VikecB12 (Člen)
27.04.2012 11:02:02
Offline

Re: správné řešení

Média sou totálně ve sračkách,ať se stane cokoli,tak to servírujou tak,aby to pokudmožno nasralo co možná nejmíň lidí,samá polopravda,mlžení a kličkování,jenom aby nemuseli napsar jak to reálně bylosickfuckfuck Já už tady v téhle prdeli nemám chuť žit a vo něco se snažit,protože je mě deně dokazováno,že nám to vrchnost nedovolífuckfuck Vyjebaná zem,ještě vyjebanější evropasick A do toho nám servírujou pod nos,jak je fšecko bio,eko,multi a perfektní a zasypávají nás výrobkama kerý nikdo pořádně nevyužívá,ale musí je mít a to pokudmožno na splátky,jenom aby sme se něčim bavili,měli pocit že něco vlastníme a neměli moc potřebu nad něčím přemejšletidontknow
Piča sem se zase nasral a su zralej si jít nalit štamprlu,ale nemůžu,budu ještě kolečkovatsmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Koldan (Člen)
27.04.2012 11:03:20
Offline

Re: správné řešení

VikecB12 psal:

Koldan na hrad!!bigsmilegood

v sobotoj sa jedu podívat asi na Buchlov, estli bych tam teda jako nemoh vladařit. dál nejedu, prej už za Brnem sa mlůví inů řečů, tož bych sa nedomlůvilheadshake


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
hlemejzd999 (Člen)
27.04.2012 13:09:13
Offline

Re: správné řešení

K.a.s.y.m. psal:

a ja je ten clanek jeste debilne napsany.misto aby tam napsali cerna svine sla krast a mela smulu ze narazila na majitele kterej si to nenechal libit a branil se tak napisou takovyhle slinty.sem se zase nasral.smile2

to je každýmu jasný , že je to černá tlama , co šla krást  bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Mour (Člen)
27.04.2012 13:26:25
Offline

Re: správné řešení

VikecB12 psal:

Média sou totálně ve sračkách,ať se stane cokoli,tak to servírujou tak,aby to pokudmožno nasralo co možná nejmíň lidí,samá polopravda,mlžení a kličkování,jenom aby nemuseli napsar jak to reálně bylosickfuckfuck Já už tady v téhle prdeli nemám chuť žit a vo něco se snažit,protože je mě deně dokazováno,že nám to vrchnost nedovolífuckfuck Vyjebaná zem,ještě vyjebanější evropasick A do toho nám servírujou pod nos,jak je fšecko bio,eko,multi a perfektní a zasypávají nás výrobkama kerý nikdo pořádně nevyužívá,ale musí je mít a to pokudmožno na splátky,jenom aby sme se něčim bavili,měli pocit že něco vlastníme a neměli moc potřebu nad něčím přemejšletidontknow
Piča sem se zase nasral a su zralej si jít nalit štamprlu,ale nemůžu,budu ještě kolečkovatsmile2

...a to v tom budeš žít ještě o 16 let déle než já bigsmilebigsmilebigsmile

VikecB12 (Člen)
27.04.2012 13:34:13
Offline

Re: správné řešení

Mour psal:
VikecB12 psal:

Média sou totálně ve sračkách,ať se stane cokoli,tak to servírujou tak,aby to pokudmožno nasralo co možná nejmíň lidí,samá polopravda,mlžení a kličkování,jenom aby nemuseli napsar jak to reálně bylosickfuckfuck Já už tady v téhle prdeli nemám chuť žit a vo něco se snažit,protože je mě deně dokazováno,že nám to vrchnost nedovolífuckfuck Vyjebaná zem,ještě vyjebanější evropasick A do toho nám servírujou pod nos,jak je fšecko bio,eko,multi a perfektní a zasypávají nás výrobkama kerý nikdo pořádně nevyužívá,ale musí je mít a to pokudmožno na splátky,jenom aby sme se něčim bavili,měli pocit že něco vlastníme a neměli moc potřebu nad něčím přemejšletidontknow
Piča sem se zase nasral a su zralej si jít nalit štamprlu,ale nemůžu,budu ještě kolečkovatsmile2

...a to v tom budeš žít ještě o 16 let déle než já bigsmilebigsmilebigsmile

Ale piču,já umřu mladejbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
zzzmrzlinar (Člen)
27.04.2012 16:01:21
Offline

Re: správné řešení

už je to tu, orgány maj evidentně jinej názor na nutnou obranu

http://www.novinky.cz/krimi/266113-stre … branu.html
...

4Fun.cz (Člen)
27.04.2012 18:01:04
Offline

Re: správné řešení

Kundy zamrdaný fuckfuck  ""Podle názoru policie nešlo o nutnou obranu. Vyšetřovatel již připravuje obvinění střelce a jeho výslech. ""

Hned vedle politiků bych pověsil i státní zástupce...


Jak mi nějaká svině vleze do kvartýru, tak ho umlátím motyků a zakopu ve vinohradě.Přičmoudlého zmrda nikdo hledat nebude.Akorát mi tam piča 20 let nic neporostesicksick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Ondráš (Člen)
27.04.2012 19:31:48
Offline

Re: správné řešení

4Fun.cz psal:

Hned vedle politiků bych pověsil i státní zástupce...

Važ slova... občas se tu nějakej vyskytne... smile1smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
béšestka (Člen)
27.04.2012 19:58:03
Offline

Re: správné řešení

Tak to byla trefa, to musí kronikář zapsatsmile1redface


Prstořeza známej:-)
Banditatom (Člen)
28.04.2012 12:35:23
Offline

Re: správné řešení

Ondráš psal:
4Fun.cz psal:

Hned vedle politiků bych pověsil i státní zástupce...

Važ slova... občas se tu nějakej vyskytne... smile1smokin

ten je náš ten je hodnejevilbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
28.04.2012 12:43:06
Offline

Re: správné řešení

jo a k řešení! já znám jen jedno funkčí a plošně realizovatelnésmokin


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Drakoxxl (Člen)
29.04.2012 09:17:04
Offline

Re: správné řešení


Lepší někdy, než nikdy.
SLUGI (Člen)
29.04.2012 09:54:39
Offline

Re: správné řešení

Koldan psal:
VikecB12 psal:

Koldan na hrad!!bigsmilegood

v sobotoj sa jedu podívat asi na Buchlov, estli bych tam teda jako nemoh vladařit. dál nejedu, prej už za Brnem sa mlůví inů řečů, tož bych sa nedomlůvilheadshake

... prdlačky, tě podpoříme, pokud se nepletu je tady přes 3000 lidí a další se rádi přidaj  good
... no a myslím že ministra kterej by se "vyznal" v menšinách (na rozdíl třeba od kokota Kocába)  by mohl dělat Filous  evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
zzzmrzlinar (Člen)
29.04.2012 22:06:35
Offline

Re: správné řešení

místní lidi hájí střlelce. Je to přesně tak jak se přepokládalo, parta zlodějskejch magnetů co se nebáli ničeho a majitele opakovaně terorizovali opakovanými nájezdy co nezastavilo nic. Je mi z toho na blití a jestli bude nějaká demonstrace za majitele tak na ní půjdu

http://zpravy.idnes.cz/policie-obvini-s … zpravy_jog

SLUGI (Člen)
29.04.2012 22:14:50
Offline

Re: správné řešení

... nechoď nikam, vol Koldana na hrad good evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
29.04.2012 22:15:32
Offline

Re: správné řešení

SLUGI psal:
Koldan psal:
VikecB12 psal:

Koldan na hrad!!bigsmilegood

v sobotoj sa jedu podívat asi na Buchlov, estli bych tam teda jako nemoh vladařit. dál nejedu, prej už za Brnem sa mlůví inů řečů, tož bych sa nedomlůvilheadshake

... prdlačky, tě podpoříme, pokud se nepletu je tady přes 3000 lidí a další se rádi přidaj  good
... no a myslím že ministra kterej by se "vyznal" v menšinách (na rozdíl třeba od kokota Kocába)  by mohl dělat Filous  evil

...stačilo by uzákonit výkup kůží, za 50,-Kč / kus a lidi uš by se postarali samigood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
29.04.2012 22:17:07
Offline

Re: správné řešení

Filous psal:
SLUGI psal:
Koldan psal:


v sobotoj sa jedu podívat asi na Buchlov, estli bych tam teda jako nemoh vladařit. dál nejedu, prej už za Brnem sa mlůví inů řečů, tož bych sa nedomlůvilheadshake

... prdlačky, tě podpoříme, pokud se nepletu je tady přes 3000 lidí a další se rádi přidaj  good
... no a myslím že ministra kterej by se "vyznal" v menšinách (na rozdíl třeba od kokota Kocába)  by mohl dělat Filous  evil

...stačilo by uzákonit výkup kůží, za 50,-Kč / kus a lidi uš by se postarali samigood

...já bych lovil a Borák by mi stahoval a byli by sme f baliku, u nás v honitbě to myslifci hrozně flákajsmile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
29.04.2012 22:20:06
Offline

Re: správné řešení

Filous psal:
Filous psal:
SLUGI psal:


... prdlačky, tě podpoříme, pokud se nepletu je tady přes 3000 lidí a další se rádi přidaj  good
... no a myslím že ministra kterej by se "vyznal" v menšinách (na rozdíl třeba od kokota Kocába)  by mohl dělat Filous  evil

...stačilo by uzákonit výkup kůží, za 50,-Kč / kus a lidi uš by se postarali samigood

...já bych lovil a Borák by mi stahoval a byli by sme f baliku, u nás v honitbě to myslifci hrozně flákajsmile2

A vo víkendech by sme pořádali hony a pak by sme to probírali a zapíjeli večer v nějaké knajpě,tak jako srnomrdigoodbigsmile To by byla parádacool


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
SLUGI (Člen)
29.04.2012 22:21:51
Offline

Re: správné řešení

Filous : tak to sorry ale já bych to nestahoval, nestačila by fotka  idontknow evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
4Fun.cz (Člen)
29.04.2012 22:22:34
Offline

Re: správné řešení

Jo a cena za ucho 50,- a s naušniců 100,-  bigsmilebigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
MaraKM (Člen)
29.04.2012 22:23:12
Offline

Re: správné řešení

a jezdilo by se na safari na východ, jo ?! evil


Nic lidského mi není cizí
Filous (Člen)
29.04.2012 22:24:24
Offline

Re: správné řešení

SLUGI psal:

Filous : tak to sorry ale já bych to nestahoval, nestačila by fotka  idontknow evil

...tag to bys byl holt chudej, nobigsmile ...f každý společnosti je ňáká chudinabigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
SLUGI (Člen)
29.04.2012 22:29:30
Offline

Re: správné řešení

... tak sorry, ale stahovat to nebudu, ještě chytnout ňákej moribundus evil


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Borák (Člen)
29.04.2012 22:30:53
Offline

Re: správné řešení

Filous jestli mi budeš stačit dodávat něco na stahování tak tě beru ..ale upozorňuju že sem kurefsky rychlej smokin


...nikdo nevojebe Ježíše...
4Fun.cz (Člen)
29.04.2012 22:33:00
Offline

Re: správné řešení

Borák psal:

Filous jestli mi budeš stačit dodávat něco na stahování tak tě beru ..ale upozorňuju že sem kurefsky rychlej smokin

Doufám že třídíš kožky a předkožky bigsmile


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Lajoš (Člen)
30.04.2012 11:44:00
Offline

Re: správné řešení

Stahování zdržuje od střílení.Pálit ať tu je pořádek.smokin


I pád na hubu je pohyb vpřed.
VikecB12 (Člen)
30.04.2012 13:58:32
Offline

Re: správné řešení

4Fun.cz psal:
Borák psal:

Filous jestli mi budeš stačit dodávat něco na stahování tak tě beru ..ale upozorňuju že sem kurefsky rychlej smokin

Doufám že třídíš kožky a předkožky bigsmile

No jistě,pak z těch předkožek dělá výbornou držkovou polívku pro tůrysty z prahegoodbigsmilebigsmilesick


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
01.05.2012 13:44:55
Offline

Re: správné řešení

VikecB12 psal:
4Fun.cz psal:
Borák psal:

Filous jestli mi budeš stačit dodávat něco na stahování tak tě beru ..ale upozorňuju že sem kurefsky rychlej smokin

Doufám že třídíš kožky a předkožky bigsmile

No jistě,pak z těch předkožek dělá výbornou držkovou polívku pro tůrysty z prahegoodbigsmilebigsmilesick

pro prejzáky domácí držkovka za 60kčgoodbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Banditatom (Člen)
01.05.2012 13:49:37
Offline

Re: správné řešení

a s tímhle by jsem na ty hony chodil s vámagoodevil

http://www.youtube.com/watch?v=SNPJMk2f … embedded#!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr