Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Výstražné blinkry

spidys (Člen)
14.05.2007 23:24:29
Offline

Výstražné blinkry

Nevíte jak nejlíp a tak nějak aby to vypadalo, udělat na Banďourovi aby blikaly všechny 4 blinry?
Dá se na starší modely použít ovládání z modelů současnejch, kde už je tlačítko na 4 blinkry?


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
žakýno (Člen)
15.05.2007 00:05:45
Offline

Re: Výstražné blinkry

spidys psal:

Nevíte jak nejlíp a tak nějak aby to vypadalo, udělat na Banďourovi aby blikaly všechny 4 blinry?
Dá se na starší modely použít ovládání z modelů současnejch, kde už je tlačítko na 4 blinkry?

...sada od Louise za pár E, instalace cca hoďku a ovládání nezávislé na původních blinkrech (vlastní okruh), bliká i při vypnutém motoru, přepínač na levé straně mezi rukojetí a spojkovou páčkou (ta je dost dlouhá). Estetiku nedokážu posoudit ale funkčnost jegood. Zatím spokojenostsmile1


..když už si lehneš, dávej pozor kam.....
Bedřich (Člen)
15.05.2007 00:30:28
Offline

Re: Výstražné blinkry

Taky sem otom přemýšlel...

Nemáte někdo odkaz či artik. č. louise?


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
petrD.J (Člen)
15.05.2007 08:45:32
Offline

Re: Výstražné blinkry

Zdarec taky by mně to zajímalo nemá někdo odkaz!!!!!


slovo NEJDE jsem vyřadil zeseznamu
spidys (Člen)
15.05.2007 09:17:47
Offline

Re: Výstražné blinkry

Tak sem hledal a je to asi tohle:
Obj. číslo: 10034955
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … linkry.gif

Jestli teda Žakýno potvrdí...


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
Koldan (Člen)
15.05.2007 10:02:27
Offline

Re: Výstražné blinkry

já bych chtěl zasejc majáček a hůkačku,taků tu co maj na kolotočíchsurprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
bluemanik (Člen)
15.05.2007 12:30:01
Offline

Re: Výstražné blinkry

Jaky je originální přerušovaš bliken v Banditu? Myslíte, že by mu ublížilo kdyby měl blikat se všema čtyřma?

mr.BSE (Člen)
15.05.2007 12:36:57
Offline

Re: Výstražné blinkry

bluemanik psal:

Jaky je originální přerušovaš bliken v Banditu? Myslíte, že by mu ublížilo kdyby měl blikat se všema čtyřma?

neublizi,ale bude blikat 2x pomalejc


Second Class Citizen
1130 Café Racer
jmajor (Člen)
15.05.2007 12:37:42
Offline

Re: Výstražné blinkry

A pokud budou blikat dlouho tak se spálí.

Bedřich (Člen)
15.05.2007 15:35:43
Offline

Re: Výstražné blinkry

Koldan psal:

já bych chtěl zasejc majáček a hůkačku,taků tu co maj na kolotočíchsurprised

Nějak mi uniká a  nechápu, co ti na tom vadí. Přijde mi to lepší, funkčnejší a bezpečnější doplněk na moto než třeba štítek či klín pod motor na klasickym naháčisurprisedsurprised


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Filous (Člen)
15.05.2007 15:38:01
Offline

Re: Výstražné blinkry

...jo...vopčas to používam...naposledy v neděli na Dubej cestou s chalupy, dyš sem tahal s pangejta kluka na H-D smile2


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Filous (Člen)
15.05.2007 15:40:15
Offline

Re: Výstražné blinkry

...nesmějte se mi, sem eletrikář amatér a co zapójim, to vječinou schóří, ale na Símoj sem to vymyslel tag, že sem propojil přední blinkry levej s pravym přes vypínač a dyš sem ho sepnul a dal blinkr, tag blikaly fšechny štyry surprised ...fááák, fungovalo to bigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
osiris (Člen)
15.05.2007 15:41:17
Offline

Re: Výstražné blinkry

...ještě jsem to na moto nepoužil surprised, i když mám, tak jsem dal pravej
...možná proto, že to není tak široký jako auto a stavím to na kraj smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
15.05.2007 15:45:24
Offline

Re: Výstražné blinkry

... no jo ale když někdy jedu, nebo spíš provádím "přízemní let" myslím že by to nebylo k zahození, taky bych si to pořídil  idontknowgood


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
osiris (Člen)
15.05.2007 15:52:51
Offline

Re: Výstražné blinkry

...u tebe jó, ale to musíš doleva červenej a doprava zelenej, jako letadla bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
SLUGI (Člen)
15.05.2007 16:02:55
Offline

Re: Výstražné blinkry

...srandičky, srandičky Osi, ale po tom nedělním zážitku bych tam dal klidně i "klakson" z lokomotivy !!    goodsmile1


"FORTUNA IUVAT AUDACES"
Filous (Člen)
15.05.2007 16:08:28
Offline

Re: Výstražné blinkry

osiris psal:

...u tebe jó, ale to musíš doleva červenej a doprava zelenej, jako letadla bigsmile

...a na vocas bílý surprised


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Koldan (Člen)
15.05.2007 20:08:52
Offline

Re: Výstražné blinkry

Bedřich psal:
Koldan psal:

já bych chtěl zasejc majáček a hůkačku,taků tu co maj na kolotočíchsurprised

Nějak mi uniká a  nechápu, co ti na tom vadí. Přijde mi to lepší, funkčnejší a bezpečnější doplněk na moto než třeba štítek či klín pod motor na klasickym naháčisurprisedsurprised

nevadí mi nic,je tvoje věc co si tam dáš a moje věc, jestli se tomu zasměju,stejně jako ty se můžeš smát klínu a štítku,vod teho tu to forum je.
a jinak si myslím,že tydlencty blikačky maj smysl v autě, pokud budu parkovat něgde, gde bych moh zavazet provozu,nebo pokud dojde ke krizovce a já dám znamení řidiči za mnou.Na mašině nepředpokládám,že bych něgde při stání někomu zavazel a v případě krizovky seru na to a uklízím se co nejvíc ke krajnici,páč nebudu čekat, estli si řidič náklaďáku za mnou těch mých blikaček všiml.Ale jak sem napsal,je to můj názor a já ti ho nenutímbigsmile
PS:ta hůkačka by sa ně vážně líbila,dali by sa tím pěkně plašit důchodci,i gdyž to už je taková Vorlovinabigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Datel (Člen)
15.05.2007 21:10:20
Offline

Re: Výstražné blinkry

Koldan psal:
Bedřich psal:
Koldan psal:

já bych chtěl zasejc majáček a hůkačku,taků tu co maj na kolotočíchsurprised

Nějak mi uniká a  nechápu, co ti na tom vadí. Přijde mi to lepší, funkčnejší a bezpečnější doplněk na moto než třeba štítek či klín pod motor na klasickym naháčisurprisedsurprised

nevadí mi nic,je tvoje věc co si tam dáš a moje věc, jestli se tomu zasměju,stejně jako ty se můžeš smát klínu a štítku,vod teho tu to forum je.
a jinak si myslím,že tydlencty blikačky maj smysl v autě, pokud budu parkovat něgde, gde bych moh zavazet provozu,nebo pokud dojde ke krizovce a já dám znamení řidiči za mnou.Na mašině nepředpokládám,že bych něgde při stání někomu zavazel a v případě krizovky seru na to a uklízím se co nejvíc ke krajnici,páč nebudu čekat, estli si řidič náklaďáku za mnou těch mých blikaček všiml.Ale jak sem napsal,je to můj názor a já ti ho nenutímbigsmile
PS:ta hůkačka by sa ně vážně líbila,dali by sa tím pěkně plašit důchodci,i gdyž to už je taková Vorlovinabigsmile

Tak se zeptej Kolibři! Ten měl na Š120 aj podtlakovkugood
Anebo za půllitra ti řeknu návodbigsmile

Pšán (Člen)
15.05.2007 21:48:18
Offline

Re: Výstražné blinkry


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
Kelly01 (Člen)
15.05.2007 21:52:13
Offline

Re: Výstražné blinkry

Kupte si ovladač co to má(třeba z 2004) a máte pokoj..

Ovšem nerozumím elektrice-možná se tam musí dělat i něco jinýhosurprised


God Save The Queen!
Bedřich (Člen)
16.05.2007 00:37:22
Offline

Re: Výstražné blinkry

Koldan psal:
Bedřich psal:
Koldan psal:

já bych chtěl zasejc majáček a hůkačku,taků tu co maj na kolotočíchsurprised

Nějak mi uniká a  nechápu, co ti na tom vadí. Přijde mi to lepší, funkčnejší a bezpečnější doplněk na moto než třeba štítek či klín pod motor na klasickym naháčisurprisedsurprised

nevadí mi nic,je tvoje věc co si tam dáš a moje věc, jestli se tomu zasměju,stejně jako ty se můžeš smát klínu a štítku,vod teho tu to forum je.
a jinak si myslím,že tydlencty blikačky maj smysl v autě, pokud budu parkovat něgde, gde bych moh zavazet provozu,nebo pokud dojde ke krizovce a já dám znamení řidiči za mnou.Na mašině nepředpokládám,že bych něgde při stání někomu zavazel a v případě krizovky seru na to a uklízím se co nejvíc ke krajnici,páč nebudu čekat, estli si řidič náklaďáku za mnou těch mých blikaček všiml.Ale jak sem napsal,je to můj názor a já ti ho nenutímbigsmile
PS:ta hůkačka by sa ně vážně líbila,dali by sa tím pěkně plašit důchodci,i gdyž to už je taková Vorlovinabigsmile

Každýho věcgood Mě to přijde jako rozumná věc a né tůňo z hypernovy, tak  sem tvůj první příspěvek pobral po svym...
bigsmile


... co se dneska posere, zejtra bude dobrý...
Myšák (Člen)
16.05.2007 09:28:24
Offline

Re: Výstražné blinkry

Me to pride celkem sikovny. Parkrat sem to ocenil treba vecer nebo v noci kdyz sem stal u krajnice good


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
maňas (Člen)
17.05.2007 19:42:42
Offline

Re: Výstražné blinkry

SLUGI psal:

...srandičky, srandičky Osi, ale po tom nedělním zážitku bych tam dal klidně i "klakson" z lokomotivy !!    goodsmile1

není problém měl bych doma jeden z brejlovce,akorád bys ho musel mít čim napájet,ale do letadla se ti vzduchojem vejdebigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Pšán (Člen)
17.05.2007 21:19:49
Offline

Re: Výstražné blinkry

..mi stačí šnek z A6..
..hukot po kokot..goodbigsmile


..opravdový muž s pravidelným cyklem..

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr