Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » HELP pincek nejede

Zdeněk (Člen)
07.05.2012 19:35:10
Offline

HELP pincek nejede

Čaute, potřebuji pomoct s klukovým pionýrem.
-Ložiska a gufera na klice OK
-píst, kroužky OK
-těsnění válec-hlava OK¨
-kompres OK
-těsnění bloků OK
-indučka, kábl, faja, st. cívka jsou vyměněné za jiné ale starší
-benzín tam jde.
-karbec vyčištěn, nové trisky,
-kladívka, kondík, svíčka jsou nové

Vždycky to chytne a tak max 5 sekund hrčí a pak zdechne. Bez ohledu na to, jestli je plný plyn nebo volnoběh. Je to jakoby zničeho nic dojde proud a otáčky prostě spadnou na nulu. jakobyste vypnuly zapalování.
Zítra ráno jdu pokračovat, tak ať vím , na co ještě zkusit kouknout surprisedsurprised
Díky


sou různí lidé mezi námi
hans (Člen)
07.05.2012 19:53:06
Offline

Re: HELP pincek nejede

jestli myslíš že je to elektrika, tak zkus odizolování spínačky a to samý na drátě na kladívku.....
ale myslím že elektrika to nebude


Sapere Aude
www.gunlex.cz
Zdeněk (Člen)
07.05.2012 20:18:07
Offline

Re: HELP pincek nejede

spínačku jsem i přemostil a nic. prostě napojeno to bylo natvrdo.


sou různí lidé mezi námi
deny1234 (Člen)
07.05.2012 20:19:34
Offline

Re: HELP pincek nejede

Co to skusit se sundanym vejfukem ? Me se jednou tahkle vysypaly prepazky ,a chovalo se to podobne idontknow Ale zas nevim , jestli ten pincek predtim nekdy jezdil , a zacalo to delat z neceho nic , nebo ho teprv zprovoznujete po koupi surprised

Zdeněk (Člen)
07.05.2012 20:45:52
Offline

Re: HELP pincek nejede

deny1234 psal:

Co to skusit se sundanym vejfukem ? Me se jednou tahkle vysypaly prepazky ,a chovalo se to podobne idontknow Ale zas nevim , jestli ten pincek predtim nekdy jezdil , a zacalo to delat z neceho nic , nebo ho teprv zprovoznujete po koupi surprised

ok- zkusím. pincek jezdil jak divý zhruba 2 roky denně a pak 2 roky synek s drapákem po polu a lesu
V březnu urval ojnici (to jsem viděl poprvé), tak následovala malá GO. Pak opět jezdil jakž takž, sem tam zdechl, už to nebylo ono.


sou různí lidé mezi námi
PALOUS (Člen)
07.05.2012 21:48:22
Offline

Re: HELP pincek nejede

zkus to bez víčka nádrže


Jebat motorky :-)
Kožak (Člen)
07.05.2012 22:06:41
Offline

Re: HELP pincek nejede

a co filtr?


MRDAT!!!
Lachtan (Člen)
07.05.2012 22:21:14
Offline

Re: HELP pincek nejede

a co zasranej kohout z nádrže??


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Banditatom (Člen)
07.05.2012 22:41:27
Offline

Re: HELP pincek nejede

Akta-Xsurprised


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdeněk (Člen)
07.05.2012 23:03:59
Offline

Re: HELP pincek nejede

Banditatom psal:

Akta-Xsurprised

jo přesně
Kohout je fungl cca pul roku a je bez nečistot. Filtr jsem už odkopl a ani to nepomohlo. Zkusím ten lauf, bo jak rupla ta ojnice, tak část pístu z kouskem válce byly vměstnány všude v klice, v hlavě, v kanálech a tak předpokládám, že asi něco mohlo přicpat i ten lauf.
Zatím díky Máldře, Skalyová a ostatní ufíci bigsmilebigsmilebigsmile


sou různí lidé mezi námi
hide (Člen)
08.05.2012 00:54:13
Offline

Re: HELP pincek nejede

Tak kdyz chcipne a nebude se mu uz chtit naskocit podivej na svicku jestli neni sucha nebo naopak moc ulita. Pokud bude jen mokra je to ok.
Pak bych se zameril na elektriku..

Jednou se nam stavalo na simakoj ze z niceho nic chcipnul. Chvili jel pak zdechnul. Kilometr dal a zase zdechnul.
Vsechno sem to tenkrat prolejzal a zkousel inducky, svicky.. pak me napadlo jen tak vymenil VN kabel ke svicce a byl navzdy klidgood
Co si pamatuju tam byl ten cervenej medenej a ja tam snad dal nakej uz uhlikovej..

Tony (Člen)
08.05.2012 08:20:13
Offline

Re: HELP pincek nejede

PALOUS psal:

zkus to bez víčka nádrže

To s tim víčkem bych taky zkusil... Když jsem na něj na simákovi já vůl dal nálepkuredfacebigsmilebigsmile tak se mi stávalo uplně to samý... Ten lauf by to mohl bejt taky good


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
JaVok (Člen)
08.05.2012 08:35:08
Offline

Re: HELP pincek nejede

zkontroluj vicko zda je pruchodny a vyfuk mustaf delal to same


japonská verze
PALOUS (Člen)
08.05.2012 09:01:29
Offline

Re: HELP pincek nejede

Tony psal:
PALOUS psal:

zkus to bez víčka nádrže

To s tim víčkem bych taky zkusil... Když jsem na něj na simákovi já vůl dal nálepkuredfacebigsmilebigsmile tak se mi stávalo uplně to samý... Ten lauf by to mohl bejt taky good

jistě takhle jsme vyřešily problém na xjr,kurva to byla cestasmile2


Jebat motorky :-)
Zdeněk (Člen)
08.05.2012 09:27:48
Offline

Re: HELP pincek nejede

No díky za rady, vyzkouším všechny. Jsem chtěl jít dělat teď ráno, ale susedka má po noční, takže laborování se odkládá na po-obědní dobu.
Víčko průchozí snad je-- fakt nevím. Svíčka JE mokra a zdá se mi,  že je mokrá až moc. Vysušil a vyhřál jsem ji. Zkusím opět projít izolaci kladívka. Kábl ke svíčce mám ten černej- asi uhlík- nevím co to je. Typickéj drát tam není.


sou různí lidé mezi námi
K.a.s.y.m. (Člen)
08.05.2012 11:00:00
Offline

Re: HELP pincek nejede

já mám fichtla taky po GO a včetně elektriky kromě magneta a fichtl pořád nejel..tak jsme nechali nově namagnetovat magneto a fichtl chytá a a jede jak z praku.pokud by jsi chtěl kontakt dám ho sem......dělá to jeden člověk kousek od Kolína a posílá i poštou..za 100,-


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Zdeněk (Člen)
08.05.2012 15:21:04
Offline

Re: HELP pincek nejede

Takže asi opraveno.
-Víčko nádrže pročištěno a je průchozí
-Lauf průchozí
-karbec pročištěn, kábl ke svíčce nový, svíčka jiná

Zapalování jsem celé sundal a očistil benzínem a dal nové izolační podložky u kladívek. Smontoval jsem to a sešteloval a synek to už zase kurví na poli.
Sem zvědav, jak dluho to pojede.
Takže chybu vidím ve svíčce, káblu svíčky, izolačních podložek u kladívek nebo to bylo jen někde zamaštěný a probíjelo to. smile2smile2smile2
Kasym-- ten odkaz bys tu mohl vystavit, někdy se někomu může hodit goodgood
Díky všem za ochotu, jste fajn.


sou různí lidé mezi námi
K.a.s.y.m. (Člen)
08.05.2012 18:40:20
Offline

Re: HELP pincek nejede

Zdeněk psal:

Takže asi opraveno.
-Víčko nádrže pročištěno a je průchozí
-Lauf průchozí
-karbec pročištěn, kábl ke svíčce nový, svíčka jiná

Zapalování jsem celé sundal a očistil benzínem a dal nové izolační podložky u kladívek. Smontoval jsem to a sešteloval a synek to už zase kurví na poli.
Sem zvědav, jak dluho to pojede.
Takže chybu vidím ve svíčce, káblu svíčky, izolačních podložek u kladívek nebo to bylo jen někde zamaštěný a probíjelo to. smile2smile2smile2
Kasym-- ten odkaz bys tu mohl vystavit, někdy se někomu může hodit goodgood
Díky všem za ochotu, jste fajn.

odkaz nedám bo neni..psal jsem na přání pošlu čislo..jinak ten týpek bejvá na každý burze v Chotusicích  dělá to na počkání.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
MaraKM (Člen)
08.05.2012 21:31:55
Offline

Re: HELP pincek nejede

bych to viděl na izolační podložku u kladívka... někdy v roce 2001 jsem kvůlivá takové kravině za 20 haléřů projeli 24 hodinovej závod... bojovali jsme asi 2hod do konce o druhého fleka... no co budu vykládat, přišli jsme na to až doma po dvou dnech laborování headshake

(skončili jsme jako poslední co "dojeli" -ve ztrátě max 5 kol za výtězem- , tedy 6 z původních tuším 14)


Nic lidského mi není cizí
Zdeněk (Člen)
09.05.2012 18:34:09
Offline

Re: HELP pincek nejede

jo jo. Jak psal navrchu Banditatom--- akta X-- prostě nevysvětlitelné a kolikrát nelogické závady, odstraněné jen velkou zhodou náhod idontknowidontknowidontknow


sou různí lidé mezi námi
pavlikbary (Člen)
09.05.2012 23:54:58
Offline

Re: HELP pincek nejede

Me se takhle uklepalo jiskriste na kladivku a litalo jen na tom cepu a jednou to chodilo chvili, jednou ani bak, no proste mrdatbigsmile
Trvalo snad tyden nez jsem si toho vsiml...fuck

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr