Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Dusí se motor

redik27 (Člen)
22.03.2009 19:24:33
Offline

Dusí se motor

Ahoj, dneska jsem nastartoval bandita. Po chvilce chytnul v poho. Nechal jsem ho zahřát a pak jsem chtěl přidat a motor se udusil. Máte na to někdo lék?help


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Progear 650 (Člen)
22.03.2009 19:25:52
Offline

Re: Dusí se motor

redik27 psal:

Ahoj, dneska jsem nastartoval bandita. Po chvilce chytnul v poho. Nechal jsem ho zahřát a pak jsem chtěl přidat a motor se udusil. Máte na to někdo lék?help

jo, projed to...smile1 časem to bude ok, až budou karbece plné...


vztekat se nepomaha, mam to vyzkouseny :)))
"44 HONDA CBR 600RR 44"
barynek (Člen)
22.03.2009 19:44:02
Offline

Re: Dusí se motor

co třeba nestáhnutej sytič?


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
22.03.2009 19:50:15
Offline

Re: Dusí se motor

...jak zahřát ? asi byl zahřátej málo smile1


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
WenzelB6 (Člen)
22.03.2009 19:54:42
Offline

Re: Dusí se motor

jak píše Progír , dneska sem taky startil a to samý , + vodkalil karbce, profouk vzducháč.
http://www.youtube.com/watch?v=5eCdIe0wdvU
Chce to project.

Libor nx (Člen)
22.03.2009 19:55:35
Offline

Re: Dusí se motor

Dělá mi to samý,buď to projed nebo párkrát vrknout heftem.good

luig (Člen)
22.03.2009 19:57:06
Offline

Re: Dusí se motor

Srovná se to samo, taky mi to dělalo teď po zimě, chce to projet až se to zahřeje tak tomu dej pořádně pokouřit přeci jenom chudák holka stála dlouho někde v rohu tak se jí zezačátku nechcesmile1


Ne asi
0cool (Člen)
22.03.2009 19:59:39
Offline

Re: Dusí se motor

Vcera jsem dal baterku, a take si mi to stalo, pridal jsem plyn a ono slo na 6tic. Ot. a paggg :).
No nic doporuceny:
Mas s ni s vozit a bude OK :). = zahrad motor


Libertad se dice Bandit
Billy (Člen)
23.03.2009 07:52:53
Offline

Re: Dusí se motor

hnedka jak to nastartujes nevrkej hlavne plynem smile1, a nezen ju zbytecne do vysokejch tak aspon 10 km


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
Lukaso2 (Člen)
23.03.2009 15:04:54
Offline

Re: Dusí se motor

Pokud tam máš starý benzín ještě z loňska, je to i tím. Dotankuj čerstvý a máš klid good


Pičo bika jsem poslal do světa, ale zůstanu s Váma s YAMAHOU.
http://www.mashiny.tesinsko.cz/
VikecB12 (Člen)
23.03.2009 15:15:00
Offline

Re: Dusí se motor

dělá mě to taky tak,pokaždé kdyš to dýl stojí. Chce to požádně vohřát,vyjet a dat tomu pořádnej kouř za jízdy,aby se to pěkně propálilo. Tatovi na B6 to dělá uplně stejně.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
K.a.s.y.m. (Člen)
23.03.2009 15:25:26
Offline

Re: Dusí se motor

VikecB12 psal:

dělá mě to taky tak,pokaždé kdyš to dýl stojí. Chce to požádně vohřát,vyjet a dat tomu pořádnej kouř za jízdy,aby se to pěkně propálilo. Tatovi na B6 to dělá uplně stejně.

jo jo i to starý gixero to dělalo po 3/4roce odstávky.To je prostě vlastnost těhle motorůbigsmilebigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
ABik (Člen)
23.03.2009 16:07:12
Offline

Re: Dusí se motor

Buďte rádi, že se vám to aspoň dusí good Já jsem to včera částečně složil, otočil klíčem, budíky naskočily, ručičky se proběhly, zmáčkl jsem spojku, stiskl čudlík a...někde něco prsklo a od té doby motorka trapně mlčí bigsmile

Nejhlavnější pojistka je OK a víc jsem už nezvládl. I tak mě musela Peťa odvádět z garáže v lehce rozezleném stavu bigsmile

Kukii (Člen)
23.03.2009 16:58:52
Offline

Re: Dusí se motor

ABik psal:

Buďte rádi, že se vám to aspoň dusí good Já jsem to včera částečně složil, otočil klíčem, budíky naskočily, ručičky se proběhly, zmáčkl jsem spojku, stiskl čudlík a...někde něco prsklo a od té doby motorka trapně mlčí bigsmile

Nejhlavnější pojistka je OK a víc jsem už nezvládl. I tak mě musela Peťa odvádět z garáže v lehce rozezleném stavu bigsmile

pojistek tam je víc..tak hledej,ale hlavně najdi příčinu smile1


Život je boj-mašina je nej!!!
osiris (Člen)
23.03.2009 17:32:16
Offline

Re: Dusí se motor

...je fakt že se stříkačkou si člověk tolik prdele neužije, ale když má v hlavě dostatečně nasráno, tak se to dá taky zažít surprised bigsmile

...aneb startování pičoviny II

...votočím klíčkem a nic, vejrám chvíli jak debil, zkouším to eště třikrát, pořád nechci uvěřit, už je to tak, kontrolky chrápou stejně jako celej stroj, zamykám řízení abych moh pustit samotný parkovačky, jj vlákno je lehoučce nažloutlý, no to mě asi nevytrhne, s mrmláním pod fousy a přemejšlením co sem kde zkurvil nebo nechal zapnutýho tahám nabíječku, mladej zatím vokouní u svý mašiny a čeká až se páprda ustrojí, nj trvá mu to, zapojení je dílem mžiku, votáčím zas klíčkem, pískne si čerpadlo, zarachotěj relátka a je vymalováno, jdu si přijet autem k motorce (přece ji těch 8 metrů nebudu tlačit jak debil, jak by to vypadalo), procházím vokolo mladýho, kterej už má nastartováno a vrká si vesele nedočkavě plynem, mám chuť mu říct nech toho nebo ti jednu střelím (né za to nedočkavý, ale za to veselý vrkání), lezu z auta a mladej si nevodpustí ironicky jedovatou poznámku "tobě se nikam nechce? nebo mám čekat až se projedeš autem" (parchant jeden drzej, celej máma), vyndám kabely a snažím se s šarmem a jen tak mimoděk jako bych to dělal každej den, rozmoat kabely který bych nejradši překous, dávám ji čuchnout, zařechtá a na vokulení běží, všechno pouklízím, vylezu z auta, ustrojím se a v tom mě napadne tuze inteligentní myšlenka, chytí už to samo nebo ne ? chvíli se peru sám se sebou a přesvědčuju se, nebuď vocas, nehrab na to, vyzkoušej si to až se rozjedeš, teď né, hovno, už je pozdě, stroj ztichnul, napětí že by se dalo krájet, tý krávo, jak seš starej tak seš blbej, tohle mi teď duní v palici, bez těch zasranejch kabelů to zas nenastartuju, bojím se votočit, jestli mi ten zmetek mladej zas něco jedovatýho uštědří, tak ho přísahámbohu umlátím, mlčí, ale na vočích mu to vidím, mám mu ji fláknout jen tak preventivně ?, dávám si druhý kolo, auto, kabely, start, teď to přichází, mladej se projevuje a vylítne z něj, prosimtě už to nechcípej nebo tady umrznem, buď v klidu, to tě nemůže rozhodit vopakuju si, votáčím se k němu, směju se a říkám "ty seš wůl", vyjíždíme bigsmilebigsmilebigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
fidoB6 (Člen)
23.03.2009 17:41:35
Offline

Re: Dusí se motor

tak takhle sem se dlouho nenasmálbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilegood


...Přejetý zajíc má vždy tularemii, protože zdravý zajíc se přejet nenechá...
luig (Člen)
23.03.2009 18:02:58
Offline

Re: Dusí se motor

Příběh luxusní a pro mě i poučnej, zrovna jsem totiž přemejšlel když ne a ne chytit jestli by se to dalo přes kabely a auto, říkal jsem si v mašině 8Ah, v autě 44, abych to nějak nezkurvil páč přes elektriku jsem borecbigsmile Takže je to v cajku jo?


Ne asi
barynek (Člen)
23.03.2009 19:27:23
Offline

Re: Dusí se motor

to se stalo ve Dvoře?bigsmileredfacehelp


Bandit 4EVER!!!
osiris (Člen)
23.03.2009 19:40:04
Offline

Re: Dusí se motor

barynek psal:

to se stalo ve Dvoře?bigsmileredfacehelp

...jo, u blbejch na Dvořečku :))


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Brejn (Člen)
23.03.2009 20:45:20
Offline

Re: Dusí se motor

Kdyz jsem to nastartoval taky po 5 mesicich, tak to tak 1-2 minuty bezelo takovym nemocnym zvukem(1500 otacek, vic nechtela na sytic). Jakoby nechtela na vsechny valce, napadl me genialni napad. Malonko pridam plyn a jak se to rozdrnci, tak bude vrnet jak kocicka. Chtel jsem pridat tak na 2 tisice, to by me stacilo, ale ono stacilo jen na heft chmatnout a chcipla. A proste ne a ne chytit. Asi az za 20-30 minut obcasnym nastartovanim se nechala premluvit, pak jsem ji nechal, dokud se na sytic nerozervala a nebyla pussyvlažná a protůrnutí chtivápussy :)


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
Michal Dk (Člen)
23.03.2009 20:49:14
Offline

Re: Dusí se motor

osiris psal:
barynek psal:

to se stalo ve Dvoře?bigsmileredfacehelp

...jo, u blbejch na Dvořečku :))

Osi změň nadpis příspěvku na:Starej máza se dusí bigsmilebigsmile

WenzelB6 (Člen)
23.03.2009 21:31:31
Offline

Re: Dusí se motor

Osi nevyhrabeš eště vodněkud z archivu Pičovinu I idontknowevilsmile1

Frodo89 (Člen)
23.03.2009 22:18:41
Offline

Re: Dusí se motor

Co ma maladej za mašinu?


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
Zdenek (Člen)
23.03.2009 22:29:41
Offline

Re: Dusí se motor

To Osi,,, mladý zrouna řezat, mě řek taky mladej, dědo s tím tvým tempem, hajzlík jeden. Zdenek.goodbigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
24.03.2009 07:29:13
Offline

Re: Dusí se motor

Frodo89 psal:

Co ma maladej za mašinu?

myslim,že řikal něco o XT


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
osiris (Člen)
24.03.2009 08:41:42
Offline

Re: Dusí se motor

K.a.s.y.m. psal:
Frodo89 psal:

Co ma maladej za mašinu?

myslim,že řikal něco o XT

...opět zásah ;)


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
XJelen (Člen)
24.03.2009 09:51:30
Offline

Re: Dusí se motor

Osi - ten příběh...nenebigsmile


Strýcfajtr !!!
Ondráš (Člen)
24.03.2009 10:37:51
Offline

Re: Dusí se motor

luig psal:

Příběh luxusní a pro mě i poučnej, zrovna jsem totiž přemejšlel když ne a ne chytit jestli by se to dalo přes kabely a auto, říkal jsem si v mašině 8Ah, v autě 44, abych to nějak nezkurvil páč přes elektriku jsem borecbigsmile Takže je to v cajku jo?

Otázka je, jak moc máš v prdeli baterku. Pokud hodně, tak to nenatočíš ani Tranzitem (možná Tatrou, tu jsem nezkoušelhelp).


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
luig (Člen)
24.03.2009 12:10:09
Offline

Re: Dusí se motor

Ondráš psal:
luig psal:

Příběh luxusní a pro mě i poučnej, zrovna jsem totiž přemejšlel když ne a ne chytit jestli by se to dalo přes kabely a auto, říkal jsem si v mašině 8Ah, v autě 44, abych to nějak nezkurvil páč přes elektriku jsem borecbigsmile Takže je to v cajku jo?

Otázka je, jak moc máš v prdeli baterku. Pokud hodně, tak to nenatočíš ani Tranzitem (možná Tatrou, tu jsem nezkoušelhelp).

Zas tak uplně mrtvá neni, spíš mi šlo o ten velkej rozdíl v kapacitě baterek


Ne asi
osiris (Člen)
24.03.2009 12:11:33
Offline

Re: Dusí se motor

xjelenoj: na mou duši že jojo bigsmile


ondrášoj: ále natočí, nejčerstvější příhodu mám v paměti, baterie ani kontrolky nedávala bigsmile ...musíš mít startovací kabely o dostatečným průřezu


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Ondráš (Člen)
24.03.2009 12:23:40
Offline

Re: Dusí se motor

osiris psal:

ondrášoj: ále natočí, nejčerstvější příhodu mám v paměti, baterie ani kontrolky nedávala bigsmile ...musíš mít startovací kabely o dostatečným průřezu

Byly kabely z auta... Kontrolky ani nehlesly... Tranzit 2.5D tůroval jak divej... Ani se to nepřevalilo.bad

To je zase moje zkušenost.
Domů cesta na vozejku.bad
A to jsem chtěl jet až do Rakous.
Ještě, že jsem bral benzín v Příbrami.help


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
redik27 (Člen)
24.03.2009 12:35:59
Offline

Re: Dusí se motor

Ondráš psal:
osiris psal:

ondrášoj: ále natočí, nejčerstvější příhodu mám v paměti, baterie ani kontrolky nedávala bigsmile ...musíš mít startovací kabely o dostatečným průřezu

Byly kabely z auta... Kontrolky ani nehlesly... Tranzit 2.5D tůroval jak divej... Ani se to nepřevalilo.bad

To je zase moje zkušenost.
Domů cesta na vozejku.bad
A to jsem chtěl jet až do Rakous.
Ještě, že jsem bral benzín v Příbrami.help

Taky může být BAT v piči. Neprochází přes proud. Nejlepe ji změřit při zátěži.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Ondráš (Člen)
24.03.2009 13:52:50
Offline

Re: Dusí se motor

redik27 psal:

Taky může být BAT v piči. Neprochází přes proud. Nejlepe ji změřit při zátěži.

Baterka vyměněna v červnu 2007. smokin
Byla v prdeli.smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
redik27 (Člen)
24.03.2009 17:17:30
Offline

Re: Dusí se motor

Ondráš psal:
redik27 psal:

Taky může být BAT v piči. Neprochází přes proud. Nejlepe ji změřit při zátěži.

Baterka vyměněna v červnu 2007. smokin
Byla v prdeli.smile1

Hod na ni voltmetr a startuj. Nevím jak u motorek, ale auto má startovací napětí okolo 11-12V. Myslím, že tady to bude stejné. Jakmile máš pod deset. Je buď vybitá nebo v piči. Baterka, když nemaká tak jde do kopru.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Ondráš (Člen)
24.03.2009 17:27:27
Offline

Re: Dusí se motor

Šmarjá... Pro všechny a naposled...bigsmile

Výše popsaná příhoda se stala před rokem a půl. Už rok a půl tam mám jinou a ta stará byla ekologicky zlikvidována.smile1

Kolik lidí mi ještě poradí?evil


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Brejn (Člen)
24.03.2009 21:11:08
Offline

Re: Dusí se motor

Ondráš psal:

Šmarjá... Pro všechny a naposled...bigsmile

Výše popsaná příhoda se stala před rokem a půl. Už rok a půl tam mám jinou a ta stará byla ekologicky zlikvidována.smile1

Kolik lidí mi ještě poradí?evil

Otestuj tu baterku voltmetrem, melo by tam byt prez 13V. Kdyby tam bylo min, treba az pod 10V, tak je uplne vybita, nebo je v pici.
bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
ross (Člen)
24.03.2009 21:17:22
Offline

Re: Dusí se motor

Ondráš psal:

Šmarjá... Pro všechny a naposled...bigsmile

Výše popsaná příhoda se stala před rokem a půl. Už rok a půl tam mám jinou a ta stará byla ekologicky zlikvidována.smile1

Kolik lidí mi ještě poradí?evil

fakt ekologicky?surprised

bigsmile


Je dobře, že jedu tak pomalu, protože možná jedu špatným směrem.
Ondráš (Člen)
24.03.2009 21:39:11
Offline

Re: Dusí se motor

2 Brejn: A mám dolejt elektrolit před tím nebo potom.help

2 ross: Pro mě je ekologická likvidace to, že jsem ji postavil u nich v kanclu na stůl a dál si jí nevšímal.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
K.a.s.y.m. (Člen)
25.03.2009 07:36:53
Offline

Re: Dusí se motor

Ondráš psal:

2 Brejn: A mám dolejt elektrolit před tím nebo potom.help

2 ross: Pro mě je ekologická likvidace to, že jsem ji postavil u nich v kanclu na stůl a dál si jí nevšímal.smokin

musíš při nabíjení smile1


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Ondráš (Člen)
25.03.2009 08:35:21
Offline

Re: Dusí se motor

Víte co?

ass

smokinsmile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Brejn (Člen)
25.03.2009 15:02:07
Offline

Re: Dusí se motor

K.a.s.y.m. psal:
Ondráš psal:

2 Brejn: A mám dolejt elektrolit před tím nebo potom.help

2 ross: Pro mě je ekologická likvidace to, že jsem ji postavil u nich v kanclu na stůl a dál si jí nevšímal.smokin

musíš při nabíjení smile1

Pri nabijeni, ale dal bych tam nejakou neochucenou mineralku, zvysi to kapacitu :)


Co hoří, to bouchá, co létá, to padá.
Jardass2 (Člen)
07.05.2012 08:50:04
Offline

Re: Dusí se motor

Zdravím.. Mám Suzuki Bandit 600 rok 2000. Po zimě jsem chtěl nastartovat a vůůůbec se ji nechtělo. Tak jsem očistil svíčky a šla, ale nic moc. Tak jsem je vyměnil všechny a jede. Ale špatně! Do 4tisíc zátah a od 4 do 6 se dusí a zlehka přidává, ale opravdu se dusí,špatný zvuk a žádný výkon. Kolem 6tisíc se chytne a zase jede. stála celou zimu, dělal jsem nějaký úpravy, ale nic na motoru. A ještě jeden dodatek. Když jenu od jedničky a pořád nakládačku tak jede pořád, ale jak třeba přidávám pak musím přibrzdit a pak zase chci přidat tak pak se začne automaticky dusit. Myslel jsem, že to bude časem dobrý, ale najel jsem cca 200km a pořád stejný smile2 nevítě někdo co zkisit? Myslel jsem na cívku nebo vyčistit trysky, ale moc tomu nerozumím a nechci to zkurvit smile1 prý kdybych čistil karbec tak seřídit ho není sranda a doma to neudělám a proto se ptám vás zkušených mekáániků smile1 
Díky moc za každou radu!!

Zdeněk (Člen)
07.05.2012 09:04:07
Offline

Re: Dusí se motor

Možná ty tvoje jiné úpravy můžou mít vliv. Cos dělal?
A co vzduchový filtr?
Benzín je nový, nebo ještě loňský?


sou různí lidé mezi námi
XJelen (Člen)
07.05.2012 09:15:33
Offline

Re: Dusí se motor

nádrž byla dole?


Strýcfajtr !!!
hlemejzd999 (Člen)
07.05.2012 10:08:06
Offline

Re: Dusí se motor

určitě máš překroucenou hadičku přívodu benzínu


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Jardass2 (Člen)
07.05.2012 10:52:37
Offline

Re: Dusí se motor

Zdeněk psal:

Možná ty tvoje jiné úpravy můžou mít vliv. Cos dělal?
A co vzduchový filtr?
Benzín je nový, nebo ještě loňský?

Nechával jsem stříkat plasty. Vzduchový i palivový filtr je nový a benzin taky novýsmile2

Jardass2 (Člen)
07.05.2012 10:53:51
Offline

Re: Dusí se motor

XJelen psal:

nádrž byla dole?

Nádrž byla dolebigsmile

Jardass2 (Člen)
07.05.2012 10:54:39
Offline

Re: Dusí se motor

hlemejzd999 psal:

určitě máš překroucenou hadičku přívodu benzínu

To mě nenapadlo. Podívám segood

K.a.s.y.m. (Člen)
07.05.2012 11:08:58
Offline

Re: Dusí se motor

Jardass2 psal:

Zdravím.. Mám Suzuki Bandit 600 rok 2000. Po zimě jsem chtěl nastartovat a vůůůbec se ji nechtělo. Tak jsem očistil svíčky a šla, ale nic moc. Tak jsem je vyměnil všechny a jede. Ale špatně! Do 4tisíc zátah a od 4 do 6 se dusí a zlehka přidává, ale opravdu se dusí,špatný zvuk a žádný výkon. Kolem 6tisíc se chytne a zase jede. stála celou zimu, dělal jsem nějaký úpravy, ale nic na motoru. A ještě jeden dodatek. Když jenu od jedničky a pořád nakládačku tak jede pořád, ale jak třeba přidávám pak musím přibrzdit a pak zase chci přidat tak pak se začne automaticky dusit. Myslel jsem, že to bude časem dobrý, ale najel jsem cca 200km a pořád stejný smile2 nevítě někdo co zkisit? Myslel jsem na cívku nebo vyčistit trysky, ale moc tomu nerozumím a nechci to zkurvit smile1 prý kdybych čistil karbec tak seřídit ho není sranda a doma to neudělám a proto se ptám vás zkušených mekáániků smile1 
Díky moc za každou radu!!

no já ti poradim...prostě víc řadit..jestli čekáš ,že se šestikilo sebere na šestku od volnoběhu jako nějakej diesel tak to tě sklamu..u šestikila prostě musíš řadit a s drobnou dírou kolem 5000 moc neuděláš.zvlášť jestli máš laďák propustnější filtr a neni to doladěný.jinak jak psali kluci..zkontrolovat vše kolem paliva.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
Jardass2 (Člen)
07.05.2012 13:54:36
Offline

Re: Dusí se motor

K.a.s.y.m. psal:
Jardass2 psal:

Zdravím.. Mám Suzuki Bandit 600 rok 2000. Po zimě jsem chtěl nastartovat a vůůůbec se ji nechtělo. Tak jsem očistil svíčky a šla, ale nic moc. Tak jsem je vyměnil všechny a jede. Ale špatně! Do 4tisíc zátah a od 4 do 6 se dusí a zlehka přidává, ale opravdu se dusí,špatný zvuk a žádný výkon. Kolem 6tisíc se chytne a zase jede. stála celou zimu, dělal jsem nějaký úpravy, ale nic na motoru. A ještě jeden dodatek. Když jenu od jedničky a pořád nakládačku tak jede pořád, ale jak třeba přidávám pak musím přibrzdit a pak zase chci přidat tak pak se začne automaticky dusit. Myslel jsem, že to bude časem dobrý, ale najel jsem cca 200km a pořád stejný smile2 nevítě někdo co zkisit? Myslel jsem na cívku nebo vyčistit trysky, ale moc tomu nerozumím a nechci to zkurvit smile1 prý kdybych čistil karbec tak seřídit ho není sranda a doma to neudělám a proto se ptám vás zkušených mekáániků smile1 
Díky moc za každou radu!!

no já ti poradim...prostě víc řadit..jestli čekáš ,že se šestikilo sebere na šestku od volnoběhu jako nějakej diesel tak to tě sklamu..u šestikila prostě musíš řadit a s drobnou dírou kolem 5000 moc neuděláš.zvlášť jestli máš laďák propustnější filtr a neni to doladěný.jinak jak psali kluci..zkontrolovat vše kolem paliva.

Jasný to já vím ;) ale minulý rok jela úplně v pohodě a teď je to jiný smile2 to řidič pozná bigsmile  ale dám to do servisu někam ať se mi podívají na karburátory

Michal Dk (Člen)
07.05.2012 14:08:39
Offline

Re: Dusí se motor

Mě pomohlo přidat do benzinu nějakej ten přípravek na pročistění paliv.systému.Píšou že čistí usazeniny vytěsňuje vodu z karbcu a tak.

AndyCZE (Člen)
11.05.2012 01:39:54
Offline

Re: Dusí se motor

Když už se to tu otevřelo tak se teda taky zeptám: 
Bandit se mi taky dusí, když jsem ho projížděl po zimě (byla ještě docela zima) tak chcípal po přidání plynu, ani jsem se nemohl rozjet, uznal jsem že je na něj moc zima. Ale teď problém přetrvává, už sice nechcípá po přidání plynu ale nejede tak jak má, myslel jsem že je to jen jak dlouho stál, ale ujel jsem asi 50km a furt stejný. Výkon to celkem má, ale vibruje a má divnej zvuk. Vzducháč jsem čistil, palivo dal nový, hadičky kontroloval, karbce kontrolovaný a seřízený před 2tisícema, tak už nevim. Minule když jsem byl u tebe kojaku tak jsi řikal že by to chtělo dát srovnat směs, může to bejt tim? Připomínám že moto je po bouračce tak doufám že se tam nic nevysralo, ale motor neschytal ani škrábanec, tak nevim. Tak teď babo raď idontknow

VikecB12 (Člen)
11.05.2012 08:02:10
Offline

Re: Dusí se motor

Že by to nerozchodila někerá svíce po tom jarním ulití,kerý chtě nechtě s prvním startem přichází...Kdyšs to byl projet,naložils tomu pořádně pod kotel,třeba na dálnici,kde pořádně vymotáš fšecky kvalty a chvilu to protáhnout ve vysokejch votáčkáchgood Ale loni se mě stalo něco podobnýho,starej bandit,kerej byl před nedávnem na seřízení zničeho nic jel nahovno,pomalu padali otáčky k volnoběhu,haprující volnoběh atd a nakonec to bylo asi benzínem,protože se to prostě samo odstranilo po pár natankováních a jednom balení velfobínuidontknow


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
MaraKM (Člen)
11.05.2012 15:32:39
Offline

Re: Dusí se motor

já to měl loni taky a bylo to benzínem... ty biopřísadní srágory se tam seserou dokupy a pak to nejde přes karbec jak by mělo... ale to by jsi měl i poznat po sluchu jestli jedeš na méně jako 4 válce.... jak píše Vikec, protáhnul jsem to na benzínku, dolil novej, pak protáhnul zase a vono se to rozjelo smile1


Nic lidského mi není cizí
AndyCZE (Člen)
11.05.2012 18:21:58
Offline

Re: Dusí se motor

MaraKM psal:

já to měl loni taky a bylo to benzínem... ty biopřísadní srágory se tam seserou dokupy a pak to nejde přes karbec jak by mělo... ale to by jsi měl i poznat po sluchu jestli jedeš na méně jako 4 válce.... jak píše Vikec, protáhnul jsem to na benzínku, dolil novej, pak protáhnul zase a vono se to rozjelo smile1

jj jede na všechny 4 a zdá se mi že je to čim dál tim lepší, nevim jestli si to jen namlouvám nebo je to fakt bigsmile no zkusim ještě natankovat plnou (zatim jsem dolejval jen 2l z PETky po zimě) a až budu mít RZ tak to protáhnu někam dál, zkusim i tu dálnici nakotlit jak psal Vikec a uvidíme, snad to bude jen tim :)

jezek (Člen)
12.05.2012 21:53:42
Offline

Re: Dusí se motor

Ondráš psal:

Víte co?

ass

smokinsmile1

A zkoušel sis s ní zatancovat??? To prej pmáhá :D


jako každej ježek - hodně píchá...málo jezdí...
od letošního léta to bude mobilní ježek --> hodně píchá...hodně jezdí :)

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr