Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Svíčka

Žabička (Člen)
09.05.2012 15:48:01
Offline

Svíčka

Mám mega problém
Zůstal mi závit od svíčky v motoru bad  Sakra jak to dostat ven poradte prosím helphelp

hlemejzd999 (Člen)
09.05.2012 17:15:54
Offline

Re: Svíčka

Žabička psal:

Mám mega problém
Zůstal mi závit od svíčky v motoru bad  Sakra jak to dostat ven poradte prosím helphelp

to si tak nějak v pussy bigsmile ..to budeš mušet asi rozebrat bad


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
VikecB12 (Člen)
09.05.2012 17:34:48
Offline

Re: Svíčka

No buďto sundat hlavu a pak vodvrtat a proříznout závit,nebo se skusit zeptat v nějaké motorárně jestli na to už neexistujou nějaký vytahováky. Každopádně je to nemilésmile2


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
hide (Člen)
09.05.2012 18:26:15
Offline

Re: Svíčka

Jiste ze existou vytahovaky zalomenych sroubu, vypada to jako vrtak akorat to ma obracene zavit

hide (Člen)
09.05.2012 18:30:02
Offline

Re: Svíčka

Ale pruser bude bordel ze svicky co muze napadat do valce.
Je to toto:
http://www.maxeuro.cz/vytahovak-zalomen … d_178.html

good

Zdeněk (Člen)
09.05.2012 18:42:33
Offline

Re: Svíčka

Žabičko a to se ti rozsypal jen ten porcelán, nebo se ukroutila svíčka pod tím šestihranem?
Pokud jen porcelán, tak šestihran by měl jít. No a pokud ti šestihran zůstal v klíči č. 16 a holý závit v hlavě, tak fakt jedině hlavu na ponk a použít ty vytahováky. smile2


sou různí lidé mezi námi
yebat (Člen)
09.05.2012 18:55:24
Offline

Re: Svíčka

hide psal:

Ale pruser bude bordel ze svicky co muze napadat do valce.
Je to toto:
http://www.maxeuro.cz/vytahovak-zalomen … d_178.html

good

já tomu nerozumim... ale s timhle se to bude dělat asi moc dobře, když je ta svíčka tak hezky zapuštěná... něják si to nedovedu představit...

hlemejzd999 (Člen)
09.05.2012 19:00:51
Offline

Re: Svíčka

yebat psal:
hide psal:

Ale pruser bude bordel ze svicky co muze napadat do valce.
Je to toto:
http://www.maxeuro.cz/vytahovak-zalomen … d_178.html

good

já tomu nerozumim... ale s timhle se to bude dělat asi moc dobře, když je ta svíčka tak hezky zapuštěná... něják si to nedovedu představit...

stejně musí tu hlavu sundat..to se jinak nedá vyndat ...


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
sonyk (Člen)
09.05.2012 19:07:56
Offline

Re: Svíčka

hide psal:

Ale pruser bude bordel ze svicky co muze napadat do valce.
Je to toto:
http://www.maxeuro.cz/vytahovak-zalomen … d_178.html

good

a tydle vytahovaky jsem pouzil jednou na sroub u bagru a vsechny byly hned hole. zadna kvalita na tvrdsi srouby bigsmile Nezavidim


Když řve motorka,je nebe..Když ženská,tak peklo!www.sonyk.ic.cz
Žabička (Člen)
09.05.2012 19:40:51
Offline

Re: Svíčka

klucí díky za rady už jsem domluvená se servisákem smile1  příště se na vše vyseru a pojedu rovnou do servisu jako správná blondýna good

XJelen (Člen)
09.05.2012 20:08:55
Offline

Re: Svíčka

Žabička psal:

klucí díky za rady už jsem domluvená se servisákem smile1  příště se na vše vyseru a pojedu rovnou do servisu jako správná blondýna good

goodbigsmile


Strýcfajtr !!!
Billy (Člen)
10.05.2012 08:16:14
Offline

Re: Svíčka

Me tak jednou se vyrvala svicka na B6 z palice, nekdo natahl zavit predemnou a nebo to prerval, nebo byla uz povolena, a proste jedu si to tak pres dve kilca zrovna a najednou pico rachot jako hovado, a svicka me vysela na fajce, vyrvanej zavit, musela se shodit palice, nova zavitova vlozka, hlavu ofrezovat, novy tesneni pod palicu,gumovy O krouzky a zase se to litalo jak z praku. Hold clovek nevi jaky hovado co pred nim delalo, toto bylo jediny co sem mel na B6 za zaser. A pokud uz ji mas starsi tu B6 a neco namotano a chces si ji mermomoci nechat, mozna bych uz uvazoval zrovna u teho a udelal malou GO hlavy, zabrousit ventily a vymenit gufera ventilu


" Co to děláte?? Provádím vtipný úhybný manévr "
http://www.youtube.com/watch?v=UKzNVMzQy4w
LukinB6 (Člen)
10.05.2012 08:32:43
Offline

Re: Svíčka

Žabička psal:

klucí díky za rady už jsem domluvená se servisákem smile1  příště se na vše vyseru a pojedu rovnou do servisu jako správná blondýna good

Tak to já jsem úplnej blondýn. Mám motorku 6 let, najeto 35.000 km a v životě by mě nenapadlo dávat si svíčky sám do motoru. Vždy to dostal za úkol autorizovaný servis. good


GSX1250FA
Michal Dk (Člen)
10.05.2012 08:35:45
Offline

Re: Svíčka

LukinB6 psal:
Žabička psal:

klucí díky za rady už jsem domluvená se servisákem smile1  příště se na vše vyseru a pojedu rovnou do servisu jako správná blondýna good

Tak to já jsem úplnej blondýn. Mám motorku 6 let, najeto 35.000 km a v životě by mě nenapadlo dávat si svíčky sám do motoru. Vždy to dostal za úkol autorizovaný servis. good

Kdo se bojí sere v síni.bigsmilebigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
10.05.2012 08:55:31
Offline

Re: Svíčka

taky jsem ji jednou takhle pretrh.vytocila se vytahovakem ven.protocilo starterem aby to pripadej bordel vyhodilo ven.dala se jina svicka a trada..motorka jezdi bez problemu do dneska.stejne se to pretrhne pod sestihranem kde uz zadna keramika neni tak neni co by spadlo do motoru.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
zavislak81 (Člen)
10.05.2012 12:07:42
Offline

Re: Svíčka

no může ti tam spadnout ten uhlík, což pro píst a válec není moc dobrý bad, ale už jsem taky vytahoval z jednoho auta svíčku vytahovákem zalom. šroubů, jde to jako po másle. good

VikecB12 (Člen)
10.05.2012 12:27:00
Offline

Re: Svíčka

Kdyš se to udělá jak psal Kasym,aby to vyfouklo bordel ven,nebo do výfuku,tak by se nemělo nic stat...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kdrk (Člen)
10.05.2012 21:56:27
Offline

Re: Svíčka

jak to dopadlo ? když selžou vytahováky , tak se dá závit převrtat na větší a batočit tam helikol. vložku. To je dobrý hlavně do hliníků a tak. je to lepší než orig.závit. Ta se neztrhne ani nepřiroste ke šroubu.

Filous (Člen)
11.05.2012 18:07:18
Offline

Re: Svíčka

kdrk psal:

jak to dopadlo ? když selžou vytahováky , tak se dá závit převrtat na větší a batočit tam helikol. vložku. To je dobrý hlavně do hliníků a tak. je to lepší než orig.závit. Ta se neztrhne ani nepřiroste ke šroubu.

...tady bych Helicoil nepoužíval, spíš bronzový futro...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
hladovépedro (Člen)
11.05.2012 19:50:52
Offline

Re: Svíčka

Předevčírem jsem to dělal, na 4válu, 3 svíčky uhnité(přetrhnuté), odvrtat porcelán-pěkně na hovno, tak jsem to trochu rozmydlil kvalitním důlčikem, ale furt jsem ho ostřil, pak jsem tam opatrně(trochu vícsmile1)) nabouchal hvězdičku, a naštěstí se mi to 3x povedlo povolit, vyšroubovat ven, takže hlava nemusela dolů.bigsmile(byť jsem s tím počítal). Fakt odvrtat to nejde, hned se pálí vrtákheadshake

hladovépedro (Člen)
11.05.2012 19:52:16
Offline

Re: Svíčka

Myslím jako, že nejde odvrtat ten porcelán......jinak samozřejmě pak odvrtat závit, a dát vložku tak no problemo..good

Žabička (Člen)
20.05.2012 12:54:09
Offline

Re: Svíčka

bigsmileTak je to opravené bigsmile  Mech to vykroutil vytahovákem absolutně bez problémů smile1 Už jezdim jak kuna good

Koldan (Člen)
20.05.2012 13:18:05
Offline

Re: Svíčka

Žabička psal:

bigsmileTak je to opravené bigsmile  Mech to vykroutil vytahovákem absolutně bez problémů smile1 Už jezdim jak kuna good

ten už tu hodně dlouho nebylsmile2


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
K.a.s.y.m. (Člen)
20.05.2012 19:22:11
Offline

Re: Svíčka

Koldan psal:
Žabička psal:

bigsmileTak je to opravené bigsmile  Mech to vykroutil vytahovákem absolutně bez problémů smile1 Už jezdim jak kuna good

ten už tu hodně dlouho nebylsmile2

před pár lety jsem ho potkal na Jawáči bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr