Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Rumunsko!

jura (Člen)
25.12.2008 20:35:20
Offline

Rumunsko!

Vcera mi volal kamos,pry vymysleli bezva vylet na cerven,a to do rumunska,pry to bude supr.Mno ja nevim,ma s tim nekdo zkusenost?Se mi to zda ulitli,sam zlodej,cikani, a tak.Cesty urcite na pikacu.Co tam hledat?To tak mozna s endurem, nee?Dik za odpovedi!


Männer sind primitiv,aber glücklich!
K.a.s.y.m. (Člen)
25.12.2008 20:38:56
Offline

Re: Rumunsko!

jura psal:

Vcera mi volal kamos,pry vymysleli bezva vylet na cerven,a to do rumunska,pry to bude supr.Mno ja nevim,ma s tim nekdo zkusenost?Se mi to zda ulitli,sam zlodej,cikani, a tak.Cesty urcite na pikacu.Co tam hledat?To tak mozna s endurem, nee?Dik za odpovedi!

rumunsko je na offroad a ne na bandasku


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
nicola.foxx (Člen)
25.12.2008 20:45:56
Offline

Re: Rumunsko!

Pry se to da jet i na R1. Jo a na enduro vlozku je i Praha konkretne Letna je vopravdu moc vyvonena.


Žiju jen jednou a tak jezdím podle pravidel stanovených manželkou.
inkvizitorr (Administrator)
25.12.2008 20:46:10
Offline

Re: Rumunsko!

do rumunska nejlépe s endurem, ale dá se samozřejmě i na silnici, ale neni to vono myslimidontknow tady pár cestopisů http://www.tyfus.cz/?cat=2 jinak se ptej, mam to tam docela rád a něco už sem tam pojezdilgood


doba je temná...
jura (Člen)
25.12.2008 21:11:28
Offline

Re: Rumunsko!

Mno k..va, nic moc,to je fakt na enduro,ja chci jezdit ne hledat brodbad


Männer sind primitiv,aber glücklich!
kojaksro (Člen)
25.12.2008 21:17:30
Offline

Re: Rumunsko!

My chceme jet příští rok přes krkonoše, jeseníky, tatry, dolu na slovač, rakousko alpy a domu. Prej je to supergood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Mour (Člen)
25.12.2008 21:23:12
Offline

Re: Rumunsko!

inkvizitorr (Administrator)
25.12.2008 21:25:19
Offline

Re: Rumunsko!

jura psal:

Mno k..va, nic moc,to je fakt na enduro,ja chci jezdit ne hledat brodbad

tak to jeď do alp, ten kdo jede do rumunska většinou už přesně ví co chce....good


doba je temná...
PALOUS (Člen)
25.12.2008 22:38:54
Offline

Re: Rumunsko!

Já chci příští rok jet doassporaďte cestuhelp


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
25.12.2008 22:45:38
Offline

Re: Rumunsko!

PALOUS psal:

Já chci příští rok jet doassporaďte cestuhelp

..já znám  cestu do pussybigsmile

PALOUS (Člen)
25.12.2008 22:49:00
Offline

Re: Rumunsko!

Mour psal:
PALOUS psal:

Já chci příští rok jet doassporaďte cestuhelp

..já znám  cestu do pussybigsmile

doassdopussynemám ?help


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
25.12.2008 22:54:15
Offline

Re: Rumunsko!

PALOUS psal:

doassdopussynemám ?help

bigsmile.. hned vedle goodbigsmile

PALOUS (Člen)
25.12.2008 22:56:28
Offline

Re: Rumunsko!

Mour psal:
PALOUS psal:

doassdopussynemám ?help

bigsmile.. hned vedle goodbigsmile

no čekal sem že napíšeš v chladičibigsmileale to nevasmile2prostě tam kam jedu já aj ty do stojí zabad(jsem oběť baráku)


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
25.12.2008 23:04:01
Offline

Re: Rumunsko!

PALOUS psal:

no čekal sem že napíšeš v chladičibigsmileale to nevasmile2prostě tam kam jedu já aj ty do stojí zabad(jsem oběť baráku)

bigsmilebigsmilebigsmile ..na to sem zapoměl bigsmilebigsmilebigsmile jinak sto napsal přesně goodbadsmile2bigsmile

jura (Člen)
26.12.2008 09:05:39
Offline

Re: Rumunsko!

To Rumunsko snad muze byt zajimave,ale mam radsi pohodli,a trochu kultivovanou zem.Az budu mit projezdene alpy a dolomity,tak pak snad to rumunsko.Tak jim to asi neva,polovina z nich ma geesa,a alpy uz v malicku.


Männer sind primitiv,aber glücklich!
richie (Člen)
26.12.2008 10:40:39
Offline

Re: Rumunsko!

minulej rok sme byli na Ukrajine a chteli sme se podivat do Rumunska, jenomze ledva sme se zacli blizit k hranicim, tak sme u Solotvinu potkali tolik ciganu ( ze by se tam mr.BSE zblaznil :D ... sry voe ) .... jinak krajina je pry nadherna ( to me rikal kamos kterej tam byl ) ..... jo a Bcko enduro taky zvladne ;)


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
mr.BSE (Člen)
26.12.2008 12:26:31
Offline

Re: Rumunsko!

richie psal:

minulej rok sme byli na Ukrajine a chteli sme se podivat do Rumunska, jenomze ledva sme se zacli blizit k hranicim, tak sme u Solotvinu potkali tolik ciganu ( ze by se tam mr.BSE zblaznil :D ... sry voe ) .... jinak krajina je pry nadherna ( to me rikal kamos kterej tam byl ) ..... jo a Bcko enduro taky zvladne ;)

Ty uz ses doma holomku?surprised
Jaky to bylo?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
richie (Člen)
26.12.2008 12:29:32
Offline

Re: Rumunsko!

mr.BSE: z ukrajiny? to uz sem doma tak rok :D .... a pokud myslis Italiii tak taky dlouho.. :)


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
mr.BSE (Člen)
26.12.2008 12:51:30
Offline

Re: Rumunsko!

No hory sem myslel voe bigsmile
Nedame kafe?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
richie (Člen)
26.12.2008 14:02:47
Offline

Re: Rumunsko!

mr.BSE: dojed, muzem


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
mr.BSE (Člen)
26.12.2008 14:09:00
Offline

Re: Rumunsko!

Jihlavska?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
roman.v (Člen)
27.12.2008 15:05:57
Offline

Re: Rumunsko!

kojaksro psal:

My chceme jet příští rok přes krkonoše, jeseníky, tatry, dolu na slovač, rakousko alpy a domu. Prej je to supergood

Plánuju podobnou trasu, s protažením až na Duklu a pak dolů přes Rakousy domů. Kdy jedete?


Don´t worry, be Bandit!
Pepo (Člen)
30.12.2008 11:31:25
Offline

Re: Rumunsko!

Zdar, Rununsko můžu jenom chválit byli jsme tam letos (já na B6) a krásna dovalená.
Kdyby sme se neztratili tak asi ani nesjedeme z asfaltu ( chce to podrobnou mapu smile1 )
jinak vsechno good ani ti cigani tam nejsou tak hrozní, normalne jsme spali ve stanech
a oni rano ještě zatmy kolem nas chodili na pole PRACOVAT!!!
tady mas par fotek

http://pepo-bandita.rajce.idnes.cz/rumu … vni_varka/
http://pepo-bandita.rajce.idnes.cz/rumu … uha_varka/


...Koně moje hyjéé...
kojaksro (Člen)
30.12.2008 13:42:53
Offline

Re: Rumunsko!

roman.v psal:
kojaksro psal:

My chceme jet příští rok přes krkonoše, jeseníky, tatry, dolu na slovač, rakousko alpy a domu. Prej je to supergood

Plánuju podobnou trasu, s protažením až na Duklu a pak dolů přes Rakousy domů. Kdy jedete?

Hele mi vůbec nevíme, to můžem spojitgood


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
roman.v (Člen)
30.12.2008 14:57:18
Offline

Re: Rumunsko!

kojaksro psal:
roman.v psal:
kojaksro psal:

My chceme jet příští rok přes krkonoše, jeseníky, tatry, dolu na slovač, rakousko alpy a domu. Prej je to supergood

Plánuju podobnou trasu, s protažením až na Duklu a pak dolů přes Rakousy domů. Kdy jedete?

Hele mi vůbec nevíme, to můžem spojitgood

OK, já bych to viděl někdy před turistickou sezónou, tj. těsně před prázdninama. To by už v Alpách nemusel být sníh a zároveň už nebude v noci taková kosa.good


Don´t worry, be Bandit!
kojaksro (Člen)
30.12.2008 21:08:51
Offline

Re: Rumunsko!

.....viděl bych to půlka konec, června..... do tý doby máme dost práce, ale tenhle termín myslím že good. Nepřijdeš 3.1 k Zemanovi? Ožerem se a naplánujem tobigsmile


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
qwerty (Člen)
30.12.2008 21:59:52
Offline

Re: Rumunsko!

Pepo psal:

Zdar, Rununsko můžu jenom chválit byli jsme tam letos (já na B6) a krásna dovalená.
Kdyby sme se neztratili tak asi ani nesjedeme z asfaltu ( chce to podrobnou mapu smile1 )
jinak vsechno good ani ti cigani tam nejsou tak hrozní, normalne jsme spali ve stanech
a oni rano ještě zatmy kolem nas chodili na pole PRACOVAT!!!
tady mas par fotek

http://pepo-bandita.rajce.idnes.cz/rumu … vni_varka/
http://pepo-bandita.rajce.idnes.cz/rumu … uha_varka/

ty koko vidim ten asfalt mno evil na todle jedine s endurem bigsmile


WD club member.
roman.v (Člen)
31.12.2008 00:03:09
Offline

Re: Rumunsko!

kojaksro psal:

.....viděl bych to půlka konec, června..... do tý doby máme dost práce, ale tenhle termín myslím že good. Nepřijdeš 3.1 k Zemanovi? Ožerem se a naplánujem tobigsmile

bigsmile tenhle víkend mi to nevyjde, ale určtitě do tý doby najdem nějakej další termíngood Jinak ty poslední 2 tejdny v červnu je to good Jenom doufám, že nějak ustojím ježdění v mostě - abych místo po horách nejezdil po mototechnáchsmile1


Don´t worry, be Bandit!
Pepo (Člen)
31.12.2008 16:02:36
Offline

Re: Rumunsko!

qwerty psal:
Pepo psal:

Zdar, Rununsko můžu jenom chválit byli jsme tam letos (já na B6) a krásna dovalená.
Kdyby sme se neztratili tak asi ani nesjedeme z asfaltu ( chce to podrobnou mapu smile1 )
jinak vsechno good ani ti cigani tam nejsou tak hrozní, normalne jsme spali ve stanech
a oni rano ještě zatmy kolem nas chodili na pole PRACOVAT!!!
tady mas par fotek

http://pepo-bandita.rajce.idnes.cz/rumu … vni_varka/
http://pepo-bandita.rajce.idnes.cz/rumu … uha_varka/

ty koko vidim ten asfalt mno evil na todle jedine s endurem bigsmile

smile1no však jsem psal, že jsme se stratili trochu jsme to podcenili s mapou


...Koně moje hyjéé...
dodomz (Člen)
04.01.2009 21:40:19
Offline

Re: Rumunsko!

V rumunsku sem byl letos a cesty dost zaass kdyz se sjelo z hlavni cesty tak to uz se cestou nedalo nazvat hlavni je mit podroubnou mapu aby jste nasli brody kdyz se ztratite ,spali jsme 400 km od hranic se slovenskem a to ve slovenskem kraji jinac supergood


Člen hnutí za kvadratizaci Velkého kulového !
Jarken (Člen)
05.01.2009 15:00:04
Offline

Re: Rumunsko!

To Jura:
Zeptej se Gapy, poradí, byl tam předloni tuším..no né?No ano!


Autor je zatvrzelý konzervativec a hrdý chachar, který je paličatě přesvědčen, že Baník je king a patří do Slezska, ne na Moravu!
bečka (Člen)
07.01.2009 13:27:04
Offline

Re: Rumunsko!

Taky sme tam letos byli. Sice ne na banditu.. :

http://beckabecka.rajce.idnes.cz/rumunsko_2008/


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
Slamescu (Člen)
09.01.2009 12:21:20
Offline

Re: Rumunsko!

No chlapci je vidět, že kdo v Rumunsku nebyl neví o čem mluví. Já tam jezdím každý rok tak 3x. Sice autem na Off ale když to tam znáš tak tam je spousta úplně nových silnic přes hory samá zatáčka v úplně perfektním stavu. Už jsem několikrát říkal, že si tam zajedu i na motorce. Nesmíš ale sjet na žádnou silnici druhé třídy a míň.

Jinak je to úplně stejně kultivovaná země jako tady v Čechách. Hotely a ubytování stejně jako tady. Restaurace taky. Supermarket v každé větší vesnici. Na naftu ujedu na plnou nádrž o 100km víc. Asi jsou tak pozadu že ještě neumí tu naftu ředit vodou jako tady.
Rozhodně tady se krade mnohem víc. Tam jsem ještě nikdy o nic nepřišel. A to si nedokážu představit tady v Čechách nechat stát auto s navigacema, telefonama, vysílačkou a naložený na dovolenou. To bych tam třeba v Praze za pět minut nic neměl. A bůh ví jestli by tam bylo to auto s navijákama atd. fuckTam to normálně necháváme stát kdekoliv když jdeme nakupovat. Jezdíme tam od roku 99 a pohoda. Lidé přátelští a vždycky ti pomůžou když můžou.

Tak pokud chcete pomlouvat, tak tam nejdřív jeďte.idontknow Zatím všichni co tu napsali a byli tam tak vypadají, že byli spokojení.

A cikána tam taky poznáš okamžitě od Rumuna. A nemají je tam rádi úplně stejně jako tady.

Holt asi všichni špatní Rumuni už po revulici odešli na západ krást, protože tam nebylo co. Ale teď už je. Kam se serem na jejich velký města.

K

bečka (Člen)
09.01.2009 14:17:18
Offline

Re: Rumunsko!

jo a s motorkama bacha na psi, koně a podobnou havěť. často se nám stalo, že první motorka vyplašila nějaký zvíře a to v zoufalství chtělo ukončit svůj život skokem pod kola další motorky. I já se jednou kouknul na koně pěkně z blízka
fšechno to tam běhá volně


---------------------------------------------------------------
hlavně, že je pivo ftlamě...
cestovatel (Člen)
18.01.2009 12:15:13
Offline

Re: Rumunsko!

Zdravim vas ceski bratia.Potvrdzujem slova Slamencu.Minuly rok sme presli cez Madarsko celym Rumunskom po hlavnych cestach,uplne novych na B12 aj s manzelkou a este dalsimi priatelmi spolu nas bolo 12 motoriek a 15 ludi,3xpar a ostatni solo,cele Bulharsko a presli sme aj do Turecka.Za 6 dni 4000km.Rumunsko len doporucujem,je tam prekrasna priroda a tie cesty su naozaj nove,myslim hlavne tahy a su tam aj velmi priateski rumunski policajti.   www.rumunsko.jordan23.sk       goodgoodgood


Radsej sulozit s hrbatou,ako pracovat s lopatou.
cestovatel (Člen)
18.01.2009 12:35:14
Offline

Re: Rumunsko!

Jura,urob si kavu,klikni si na prvu fotku a nechaj sa unasat prezentaciou a urobis si aku taku predstavu o Rumunsku.Inak ten horsky prechod sa vola Fagaras a vrchol ma 2020m.Doporucujem,ako aj Transilvaniu a hrad Draculov.goodgoodgood


Radsej sulozit s hrbatou,ako pracovat s lopatou.
inkvizitorr (Administrator)
18.01.2009 16:59:36
Offline

Re: Rumunsko!

cestovatel psal:

Zdravim vas ceski bratia.Potvrdzujem slova Slamencu.Minuly rok sme presli cez Madarsko celym Rumunskom po hlavnych cestach,uplne novych na B12 aj s manzelkou a este dalsimi priatelmi spolu nas bolo 12 motoriek a 15 ludi,3xpar a ostatni solo,cele Bulharsko a presli sme aj do Turecka.Za 6 dni 4000km.Rumunsko len doporucujem,je tam prekrasna priroda a tie cesty su naozaj nove,myslim hlavne tahy a su tam aj velmi priateski rumunski policajti.   www.rumunsko.jordan23.sk       goodgoodgood

podle těch fotek ti trochu závidimidontknowevil nebejt cecků, už mi stojí v garáži třeba nějaký volítaný déero a hurá na 14 dní třeba bukovina-maramurešgood


doba je temná...
Petr J. (Člen)
18.01.2009 17:24:30
Offline

Re: Rumunsko!

to Inkviz: pro Tebe tak pitbajka, by jsi nedošáhl nožičkama.....bigsmilebigsmilebigsmile...na druhou stranu by jsi prosedl tlumiče, takže nakonec možná i jo....bigsmile

inkvizitorr (Administrator)
18.01.2009 17:37:43
Offline

Re: Rumunsko!

yelen: já na motorce jezdimsmokin nepotřebuju se vodrážet nožičkamafuckbigsmile za rok tam vyrazimgood p.s. shánim déerohelp


doba je temná...
jura (Člen)
19.01.2009 08:30:43
Offline

Re: Rumunsko!

Tak tak,chtelo by to neco terennejsiho,mohla by to byt docela prdel.smile1Me uz se zas mota hlavou sardegna,kdyz koukam na pocasi v bedne,vzdycky mrknu ockem jihozapadne od italie,tam bylo ted 15C.Uvidime jak se to vyvrbi,banditpussygood


Männer sind primitiv,aber glücklich!
Bandit-Kralik (Člen)
03.02.2009 20:48:00
Offline

Re: Rumunsko!

Neprocital jsem celou diskuzi, ale letos jsem s B6 projizdel Rumunsko i cast Karpat. Je to celkem pohoda, zadna strelba....Obcas je cesta, obcas neni. Ne vse co je na mape je realita(silnice)....ale to neni podstatne. Do Rumunska se jezdi za poznanim, ne na rekreaci.

redik27 (Člen)
22.02.2012 09:24:21
Offline
vorel (Člen)
22.02.2012 10:46:17
Offline

Re: Rumunsko!

Potvrzuju co pise Slamescu, je tam spousta silnic horama v super stavu
Po prejezdu z  UA obrovska zmena, UA bych to na Banditu opravdu nedoporucoval, Rumunsko v pohode


řikám si hurikán
Pšán (Člen)
22.02.2012 11:53:54
Offline

Re: Rumunsko!

..říkal Clarson,že lepší jak Stelvio..
..každopádně nudle zajímavá..good

  http://www.youtube.com/watch?v=HtzEnNSx … re=related


..opravdový muž s pravidelným cyklem..
redik27 (Člen)
20.03.2012 23:03:10
Offline

Re: Rumunsko!


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Paladin86 (Člen)
20.03.2012 23:53:02
Offline

Re: Rumunsko!

Brácha tam byl na V-smrkách a byli nadšený! Jak z lidí, tak z přírody. good Určitě se tam chci taky někdy podívat. Ale teda Land Roverem... http://www.stream.cz/uservideo/347752-r … ng-team-cz

redik27 (Člen)
24.03.2012 08:44:40
Offline

Re: Rumunsko!

Paladin86 psal:

Brácha tam byl na V-smrkách a byli nadšený! Jak z lidí, tak z přírody. good Určitě se tam chci taky někdy podívat. Ale teda Land Roverem... http://www.stream.cz/uservideo/347752-r … ng-team-cz

Zvládneš na bandasce, úplná pohodička.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Paladin86 (Člen)
24.03.2012 09:27:03
Offline

Re: Rumunsko!

redik27 psal:
Paladin86 psal:

Brácha tam byl na V-smrkách a byli nadšený! Jak z lidí, tak z přírody. good Určitě se tam chci taky někdy podívat. Ale teda Land Roverem... http://www.stream.cz/uservideo/347752-r … ng-team-cz

Zvládneš na bandasce, úplná pohodička.

Chce to dobrý obutí... Před rokem tu někdo dával fotku bandasky na enduro gumách. bigsmile

redik27 (Člen)
24.03.2012 12:31:02
Offline

Re: Rumunsko!

Paladin86 psal:
redik27 psal:
Paladin86 psal:

Brácha tam byl na V-smrkách a byli nadšený! Jak z lidí, tak z přírody. good Určitě se tam chci taky někdy podívat. Ale teda Land Roverem... http://www.stream.cz/uservideo/347752-r … ng-team-cz

Zvládneš na bandasce, úplná pohodička.

Chce to dobrý obutí... Před rokem tu někdo dával fotku bandasky na enduro gumách. bigsmile

si myslíte, že tam ty lidi žijí na hnoji? Vůbec ne, cesty jsou někdy v horším stavu, ale co jsem projel tak cca. 20% a zbytek pohodička. Hlavně v karpatech někdy lepší jak u nás. good


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
redik27 (Člen)
04.04.2012 23:13:21
Offline

Re: Rumunsko!


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
Petr J. (Člen)
05.04.2012 07:24:56
Offline

Re: Rumunsko!

Nám se tedy víc líbilo Bulharsko....ale Rumunska se vážně netřeba bát....

tajnej (Člen)
05.04.2012 18:21:54
Offline

Re: Rumunsko!

Do Rumunska bych jel klidne znovu a jak pise Vorel - silnic netreba se bat. My sice hledali spis enduri cesty, ale vlastne to byl obcas i problem, protoze EU tam sype horem dolem a Rumun asfaltuje a asfaltuje. A autum a turistum drive nedostupna romanticka liduprazdnost mizi pred ocima. Honem, nez to tam bude jak ve Spindlu.

redik27 (Člen)
05.04.2012 19:23:42
Offline

Re: Rumunsko!

tajnej psal:

Do Rumunska bych jel klidne znovu a jak pise Vorel - silnic netreba se bat. My sice hledali spis enduri cesty, ale vlastne to byl obcas i problem, protoze EU tam sype horem dolem a Rumun asfaltuje a asfaltuje. A autum a turistum drive nedostupna romanticka liduprazdnost mizi pred ocima. Honem, nez to tam bude jak ve Spindlu.

Moje řeč pane, ale ještě tam spousta míst kam turista zatím nepáchne. A a jsou nádherná.


Who is Zed?
Zed is dead, Baby.
civda (Nový člen)
15.04.2012 19:32:11
Offline

Re: Rumunsko!

Rumunsko je super byl jsem tam 2011 hlavně nesjíždět z hlavní na bandoura špatný smile1

civda (Nový člen)
15.04.2012 19:41:04
Offline

Re: Rumunsko!

odkaz na pár fotečekgood http://www.svitavaci38.estranky.cz/foto … #photo_329

Editoval osiris (15.04.2012 20:15:37)

bazik (Člen)
22.05.2012 14:04:02
Offline

Re: Rumunsko!

Rumunsko můžu jenom doporučit. Loni jsme to jeli s kámošem. Já na SV a on na HD. Cesty vesměs nové, ale je třeba dávat pozor. Např. u Dunaje krásná nová cesta, ale cca 100 metrů chybělo, takže šotolina. Další nástrahou jsou krávy na cestě, pravidelně mezi 19.00 - 20.00 shánějí stáda z pastev, takže to občas byl slalom mezi hovězím. Ubytování bez problému, ceny od 50LEI az po 120. Záleží kdo co preferuje.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr