Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » Pojištění helmy

Ballů (Člen)
23.05.2012 06:17:55
Offline

Pojištění helmy

Zdarec Bejci,jsem si nechal pojistit kufr u svého peklostroje (doba je zlá a vykrádá se fše) a i když to někde položím a zničí se obsah (občas tam jsou hodně drahý věci) tak to bude alespoň pojištění smokin Nicméně mi nechtěj pojistit helmu smile2 a to přes to,že je povinná idontknowidontknowidontknowidontknow Jako vona když se při pádu štrejchne a ještě to padne na interfon tak je to za randál badbad Má s tím někdo zkušenosti ?


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Ballů (Člen)
23.05.2012 06:42:12
Offline

Re: Pojištění helmy

Nebo teda rovnou hlásit,že byla v kufru smile1Páč ten je pojištěnejgood


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Póla (Člen)
23.05.2012 08:04:38
Offline

Re: Pojištění helmy

Pojištění kufrů - rozlišuj dvě věci - kufry samotné ....ten se pojišťuje běžně zdarma v rámci havarijního pojištění. Jen to musí být ve smlouvě uvedeno.

zavazadla - pojištění zavazadel = obsah kufru. A tady to můžeš mít pojištění včetně odcizení ´= je dražší, např pro pojistnou částku 10.000 kč = 800 Kč za rok se spoluúčastí 10% min. 1000 Kč.

nebo BEz odcizení = je levnější, např. pro pojistnou částku 10.000 kč = 100 Kč za rok, se spoluúčastí 10% min. 1000 Kč....

Helma, kombinéza, boty.... - nepojistitelné z hlediska havarijního pojištění. Svého času helma pojistit šla, ale to už zrušili. A veškeré oblečení a  výbava je bez možnosti pojištění. Všichni od toho dávají ruce pryč....
Jediné řešení je, pokud je člověk poškozený= není viník nehody, tak potom to uplatnit z povinného ručení viníka nehoda....

Tolik dnešní možnosti  běžných pojišťoven na trhu. Pokud někdo narazí na novinku a podaří se mu třeba helma pojistit, ráda se přiučím a rozšířím své pole působnosti.

Jediný posun kupředu vidím v pojištění motorek to, že KOOP umožňuje od nového roku pojištění živelních rizik za pár kaček...cca 250 Kč za rok (podle limitu plnění)
A taky pojištění jen samostatného odcizení a vandalismu, což dříve nešlo.

PALOUS (Člen)
23.05.2012 09:49:35
Offline

Re: Pojištění helmy

a co pojištění proti vyšisování?to bych potřeboval


Jebat motorky :-)
Mour (Člen)
23.05.2012 10:01:16
Offline

Re: Pojištění helmy

PALOUS psal:

a co pojištění proti vyšisování?to bych potřeboval

...a si schopný splnit pojistný podmínky? Např. bod 359a - nežrat bigsmilebigsmile

PALOUS (Člen)
23.05.2012 10:18:36
Offline

Re: Pojištění helmy

Mour psal:
PALOUS psal:

a co pojištění proti vyšisování?to bych potřeboval

...a si schopný splnit pojistný podmínky? Např. bod 359a - nežrat bigsmilebigsmile

jasné doma žeru s kuchařky ze strany 37stabilně smile2a nikomu to nepřeju, přestal jsem kouřit a váha je o 4kg dole, tak asi hubnu tím přežíráním papírusmile2


Jebat motorky :-)
Ballů (Člen)
23.05.2012 10:53:56
Offline

Re: Pojištění helmy

Póla psal:

Pojištění kufrů - rozlišuj dvě věci - kufry samotné ....ten se pojišťuje běžně zdarma v rámci havarijního pojištění. Jen to musí být ve smlouvě uvedeno.

zavazadla - pojištění zavazadel = obsah kufru. A tady to můžeš mít pojištění včetně odcizení ´= je dražší, např pro pojistnou částku 10.000 kč = 800 Kč za rok se spoluúčastí 10% min. 1000 Kč.

nebo BEz odcizení = je levnější, např. pro pojistnou částku 10.000 kč = 100 Kč za rok, se spoluúčastí 10% min. 1000 Kč....

Helma, kombinéza, boty.... - nepojistitelné z hlediska havarijního pojištění. Svého času helma pojistit šla, ale to už zrušili. A veškeré oblečení a  výbava je bez možnosti pojištění. Všichni od toho dávají ruce pryč....
Jediné řešení je, pokud je člověk poškozený= není viník nehody, tak potom to uplatnit z povinného ručení viníka nehoda....

Tolik dnešní možnosti  běžných pojišťoven na trhu. Pokud někdo narazí na novinku a podaří se mu třeba helma pojistit, ráda se přiučím a rozšířím své pole působnosti.

Jediný posun kupředu vidím v pojištění motorek to, že KOOP umožňuje od nového roku pojištění živelních rizik za pár kaček...cca 250 Kč za rok (podle limitu plnění)
A taky pojištění jen samostatného odcizení a vandalismu, což dříve nešlo.

Nechal jsem pojistit kufr jako zavazadlo na 30tis.za 2400kč/rok.Takže při pádu svou blbosti,radeji nahlasim,že helma byla v kufru a na kebuly jsem mel jinouevil


NEBĚHEJ !!!! Ať nejdeš do hrobu unavenej !!!
Mour (Člen)
23.05.2012 11:21:23
Offline

Re: Pojištění helmy

PALOUS psal:
Mour psal:
PALOUS psal:

a co pojištění proti vyšisování?to bych potřeboval

...a si schopný splnit pojistný podmínky? Např. bod 359a - nežrat bigsmilebigsmile

jasné doma žeru s kuchařky ze strany 37stabilně smile2a nikomu to nepřeju, přestal jsem kouřit a váha je o 4kg dole, tak asi hubnu tím přežíráním papírusmile2

aha surprised tak já myslel že se páníček kulatí a von se místy prověšuje bigsmile ....kua tak já navopak, co nehulím tak 14 navrch smile2 ...3,5 za rok

hlemejzd999 (Člen)
23.05.2012 11:22:18
Offline

Re: Pojištění helmy

Mour psal:
PALOUS psal:
Mour psal:


...a si schopný splnit pojistný podmínky? Např. bod 359a - nežrat bigsmilebigsmile

jasné doma žeru s kuchařky ze strany 37stabilně smile2a nikomu to nepřeju, přestal jsem kouřit a váha je o 4kg dole, tak asi hubnu tím přežíráním papírusmile2

aha surprised tak já myslel že se páníček kulatí a von se místy prověšuje bigsmile ....kua tak já navopak, co nehulím tak 14 navrch smile2 ...3,5 za rok

3,5 ? to je nějak málo surprised..já když nekouřil , tak 10 za rok bigsmilebigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
huskyb12 (Administrator)
25.05.2012 16:59:03
Offline

Re: Pojištění helmy

mrdnul sem s tim, měl pojištěný zavazadla, pojišťovna uhradila kombošku, rukavice, helmu - bez keců ...
džíny sem nechal v koši na pokoji v nemocnici, tak hovno :)


ale di, Ty brepto ...

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr