Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » hledám právnickou radu

DanFur (Člen)
06.02.2012 17:47:14
Offline

hledám právnickou radu

Čau není mezi Váma někdo kdo se v tom vyzná. Ohledně výtržnictví a pod. Díky

xrohy (Člen)
06.02.2012 17:53:56
Offline

Re: hledám právnickou radu

Mám radu: Nedělej bordel vole...bigsmile


Čaroděj Dobroděj 8-)
Filous (Člen)
06.02.2012 18:30:46
Offline

Re: hledám právnickou radu

...esis nespůsobil škodu nat pjet ticíc, předaj to na město, pudeš přet komisi, tam budeš dělat hodnýho a esi nemáš takovejch přešlapů na kontě víc, udělaj na tebe bububu, dostaneš litr pokuty a pudeš domu...nebo možná k tomu litru budeš muset pár hodin zametat náves, záleží jag moc si byl výtržník a jag moc sou u vás přísnýbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Lachtan (Člen)
06.02.2012 18:44:20
Offline

Re: hledám právnickou radu

myslim že dneska už by mělo fungovat (nápad někoho kdo nemá hlavu jen na to aby mu nepršelo do krku) že napáchaný škody se budou sčítat. takže dyž někdo ukradl rádio do 5ti litrů, byl to přestupek, dneska dyž šlukne něco za 2 a půl, má to na kontě, udělá to znova, má tam bůra a pak už nesmí vzít ani pedro v sámošce. přestupky se pořád asi řešej na národnim výboře a když nejsi uplnej kretén, máš šanci sklopit uši a nějak se z toho vykecat. bandit s tebou


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Koldan (Člen)
06.02.2012 19:15:37
Offline

Re: hledám právnickou radu

no, vono za výtržnictví sa dá považovat i liskačka v hospodě, dyž je ale dotyčnej co dostal popřestlamě kokot, tag máte podmínku hned tagže na výtržnictví bachasmokin


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
DanFur (Člen)
06.02.2012 19:19:48
Offline

Re: hledám právnickou radu

Jde o to. Byl jsem na silvestra wine s rodiči a přítelkyní v restauraci a došlo tam k napadení. Dostal jsem ránu do ksichtu (zlomený nos rozseklé obočí) a v sebeobraně jsem si ještě zlomil ruku. Na konec nám nastříkal někdo pepř.sprej do očí. Otci zlomili žebro. A dnes mi bylo oznámeno, že jsem obviněn z výtržnictví. Teď čekám jen na nějaký dopis a co bude dál nevím..tak jsem se chtěl tady jen zeptat. Je to v pussy a chce se mi z toho sick

Banditatom (Člen)
06.02.2012 19:26:21
Offline

Re: hledám právnickou radu

nešil pokud máš nějakého svědka co ti je ochoten dosvědčit, že jsi nezačal a pouze jsi se bránil můžeš být celkem v klidu... ale každopádně bych opravdu cinknul právníkovi pro sichr je to lepšígood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Smoula.koumak (Člen)
06.02.2012 19:32:41
Offline

Re: hledám právnickou radu

v tom ti tady nikdo neporadí, chce to naštudovat spis...   Nejlepší je si vzít obhájce


Bandit v lese :-))
hlemejzd999 (Člen)
06.02.2012 20:04:55
Offline

Re: hledám právnickou radu

tyhle věci si už moc nepamatuju ,páč ,když jsem byl kolevá výtržnictví tenkrát ještě u okresního soudu ,tak mě nebylo ještě 15, takže to už je doba...ti neporadim


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Banditatom (Člen)
06.02.2012 20:06:20
Offline

Re: hledám právnickou radu

hlemejzd999 psal:

tyhle věci si už moc nepamatuju ,páč ,když jsem byl kolevá výtržnictví tenkrát ještě u okresního soudu ,tak mě nebylo ještě 15, takže to už je doba...ti neporadim

ty voe šnek výtržníksurprisedevil


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
hlemejzd999 (Člen)
06.02.2012 20:25:04
Offline

Re: hledám právnickou radu

Banditatom psal:
hlemejzd999 psal:

tyhle věci si už moc nepamatuju ,páč ,když jsem byl kolevá výtržnictví tenkrát ještě u okresního soudu ,tak mě nebylo ještě 15, takže to už je doba...ti neporadim

ty voe šnek výtržníksurprisedevil

to už je řada let...redface


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Koldan (Člen)
06.02.2012 20:28:18
Offline

Re: hledám právnickou radu

DanFur psal:

Jde o to. Byl jsem na silvestra wine s rodiči a přítelkyní v restauraci a došlo tam k napadení. Dostal jsem ránu do ksichtu (zlomený nos rozseklé obočí) a v sebeobraně jsem si ještě zlomil ruku. Na konec nám nastříkal někdo pepř.sprej do očí. Otci zlomili žebro. A dnes mi bylo oznámeno, že jsem obviněn z výtržnictví. Teď čekám jen na nějaký dopis a co bude dál nevím..tak jsem se chtěl tady jen zeptat. Je to v pussy a chce se mi z toho sick

budeš pozvaný jako účastník k podání vysvětlení. Je lepší tam už jít s právníkem. Ty řekneš svoji verzi, další účastníci svoji. Budou tam určitě i další svědkové. Pokud to bylo tak jak jsi napsal, o čemž by měla svědčit i tvá zdravotní karta a potvrzení od doktora, plus svědecké výpovědi,měl bys být za poškozeného. No a pak už to jsou jen samá pozitiva a sociální jistoty, páč dyž budeš chtít, tak dotyčnej ti bude platit bolestné, ušlý platy, náklady na léčení, náklady na řízení atd.


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
jardagsf (Člen)
06.02.2012 20:47:19
Offline

Re: hledám právnickou radu

ciste teoreticky : kdyz je ti sdeleno obvineni z vytznictvi tak uz jsi podaval vysvetleni (vykecal jsi se na policii a podepsal nejaky papir - protokol o vyslechu)a na zaklade vypovedi te obvinili
tvuj a tatuv postup mel byt takovy:
1.seřezat je
2.s utrpenyma ranama jit k doktorovi ( podle toho co pises to teda jako totalni vitezstvi nebylo smile1))
3.od doktora na policii vznest obvineni na protivnika
a pak to funguje takto : provedou se dalsi vyslechy a  vznese obvineni
Pokud uz je proti tobe a tatovi obvineni vzneseno utikej k advokatovi aby se podival na spis a rekl co a jak dal - bez spisu jde jenom o kecy


MOTO KOZZI GRISO
DanFur (Člen)
06.02.2012 21:04:35
Offline

Re: hledám právnickou radu

Na PČR jsem byl na druhý den co jsem se vrátil od lékaře, sepsali jsme prohlášení ohledně té události já jim tam nechal kopii nemocenského lístku a kopie zpráv od lékařů. A to vše až do dnes co jsem se po telefonu dozvěděl, že jsem obviněn. Písemně mi zatím nic nepřišlo ani mi kvůli toho nikdo nevolal ani lidem co tam byli se mnou. Já bych to neřešil na cajty bych nešel kdyby to neodnesl i můj otec který má přes 50let. Do tlamy jsem dostal zboku aniž bych si o ní říkal. Ránu jsem vůbec nečekal a bylo to rána, že jsem sedl na prdel. Navíc nejsem žádný řízek ani bitkař ale když mi někdo bezdůvodně uvalí a vidím, že jdou pak zase na mě tak se zvednu a snažím se další ráně zabránit. Což potom nasledovala další zranění, zlom.pr.ruka a nar.levého zápěstí.

deny1234 (Člen)
06.02.2012 22:15:51
Offline

Re: hledám právnickou radu

Ty jo , to sem netusil , ze dneska uz se hlasi i rvacka f hospode , kurva , to sem si mohl jeste vydelat bigsmile

DanFur (Člen)
06.02.2012 22:22:00
Offline

Re: hledám právnickou radu

Policie byla i na místě musel jsem, jinak bych byl sám proti soběsurprised

Banditatom (Člen)
06.02.2012 22:26:17
Offline

Re: hledám právnickou radu

DanFur psal:

Policie byla i na místě musel jsem, jinak bych byl sám proti soběsurprised

pokud né poliši tak to stejně v případě napadení hlásí špitál... taky nedávna zkušenostbigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
deny1234 (Člen)
06.02.2012 22:53:59
Offline

Re: hledám právnickou radu

smile1

DanFur psal:

Policie byla i na místě musel jsem, jinak bych byl sám proti soběsurprised

To nebylo mysleny na tebe , to se tykalo nejake jine situace

Borák (Člen)
06.02.2012 23:22:52
Offline

Re: hledám právnickou radu

přes dršku a jak s toho nevím..ale f omezování vosobní svobody se celkem vorijentuju..
teda pokud je to furt stejný...
nás takhlenc kdysi f mládí vyrazili na fsi s knajpy...tráva jim smrděla a asi sme byli víc hlučný neč čoklové s náma..museli sme vo pár km dál do druhý putyky ale tam byla taková stará rašple tak sme čapli servíru a vzali si jí sebou ať nás jako vobsluhuje vedle dyš už se tak pěkně známe...
zatýkání..paragrafy.. a vostatní píčoviny přeskočímsmokin....


...nikdo nevojebe Ježíše...
Kelly01 (Člen)
07.02.2012 09:02:26
Offline

Re: hledám právnickou radu

DanFur psal:

Jde o to. Byl jsem na silvestra wine s rodiči a přítelkyní v restauraci a došlo tam k napadení. Dostal jsem ránu do ksichtu (zlomený nos rozseklé obočí) a v sebeobraně jsem si ještě zlomil ruku. Na konec nám nastříkal někdo pepř.sprej do očí. Otci zlomili žebro. A dnes mi bylo oznámeno, že jsem obviněn z výtržnictví. Teď čekám jen na nějaký dopis a co bude dál nevím..tak jsem se chtěl tady jen zeptat. Je to v pussy a chce se mi z toho sick

Seš, grázl, víc to neřeš a trpbigsmile


God Save The Queen!
Antihero (Člen)
07.02.2012 15:57:14
Offline

Re: hledám právnickou radu

...bez advokáta to nedáš. Z vlastní zkušenosti.
...pokud ti přišlo "Sdělení obvinění" znamená to že fízlové uvěřili verzi kterou předložila protistrana a za pachatele mají tebe. Teď bude následovat "Obžaloba" kterou na tebe podá státní zastupitelství (pokud se ztotožní s verzí policajtů). Pak soud.
Vem si advokáta, bo to vypadá, že protistrana má někoho buď u fízlů nebo na St. zastupitelství, nebo je z nějakýho důvodu pro fízly jednodušší vosolit tebe.
Nepanikař, je to jen počáteční fáze, všechno může být jinak.
Good luck.


There's a pie in the sky when you die.
Antihero (Člen)
07.02.2012 15:59:57
Offline

Re: hledám právnickou radu

Filous psal:

...esis nespůsobil škodu nat pjet ticíc, předaj to na město, pudeš přet komisi, tam budeš dělat hodnýho a esi nemáš takovejch přešlapů na kontě víc, udělaj na tebe bububu, dostaneš litr pokuty a pudeš domu...nebo možná k tomu litru budeš muset pár hodin zametat náves, záleží jag moc si byl výtržník a jag moc sou u vás přísnýbigsmile

Filous, výtržnictví je trestnej čin se sazbou 0-2 roky natvrdo, todle přestupkový komise neřeší.smile2


There's a pie in the sky when you die.
Filous (Člen)
07.02.2012 16:15:43
Offline

Re: hledám právnickou radu

Antihero psal:
Filous psal:

...esis nespůsobil škodu nat pjet ticíc, předaj to na město, pudeš přet komisi, tam budeš dělat hodnýho a esi nemáš takovejch přešlapů na kontě víc, udělaj na tebe bububu, dostaneš litr pokuty a pudeš domu...nebo možná k tomu litru budeš muset pár hodin zametat náves, záleží jag moc si byl výtržník a jag moc sou u vás přísnýbigsmile

Filous, výtržnictví je trestnej čin se sazbou 0-2 roky natvrdo, todle přestupkový komise neřeší.smile2

...já myslel, že vožralej kopal do popelnic, blil na náfsi, hulákal na sousetku že je ventra mexická nebo tag něco a takový pičoviny řeší město...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Antihero (Člen)
07.02.2012 17:20:41
Offline

Re: hledám právnickou radu

...to jo, to by taky šlo, vono to výtržnictví je totiž už vod bolševika fízlama hodně voblíbenej paragraf pod kerej schováš všecko vod toho chcaní na návsi až po facku v hospodě.Všecky máničky kerý nebyly nijak významný vosolili dycky na výtržnictví a měli vod nich na dva járy pokoj.
A vod těch dob se moc nezměnilo, pokud nepočitám mobilní telefony, lepčí auta a pár  dalších drobnostísurprised


There's a pie in the sky when you die.
Kelly01 (Člen)
07.02.2012 17:22:16
Offline

Re: hledám právnickou radu

Chytrá máňa se válela o geodetů a měla klidsmokin


God Save The Queen!
Libor nx (Člen)
07.02.2012 17:23:04
Offline

Re: hledám právnickou radu

Antihero psal:
Filous psal:

...esis nespůsobil škodu nat pjet ticíc, předaj to na město, pudeš přet komisi, tam budeš dělat hodnýho a esi nemáš takovejch přešlapů na kontě víc, udělaj na tebe bububu, dostaneš litr pokuty a pudeš domu...nebo možná k tomu litru budeš muset pár hodin zametat náves, záleží jag moc si byl výtržník a jag moc sou u vás přísnýbigsmile

Filous, výtržnictví je trestnej čin se sazbou 0-2 roky natvrdo, todle přestupkový komise neřeší.smile2

Komise taky takové výtržnosti řeší,když nedojde ke zranění.A mám takovej pocit,že takové případy sami policajti předávají městu,aby to řešila komise.To jen aby neřešili každou hospodskou facku.

Antihero (Člen)
07.02.2012 17:50:47
Offline

Re: hledám právnickou radu

Kelly01 psal:

Chytrá máňa se válela o geodetů a měla klidsmokin

...to jó, ale na koncerty se chodilo po prácibigsmile


There's a pie in the sky when you die.
DanFur (Člen)
07.02.2012 18:15:33
Offline

Re: hledám právnickou radu

No rozjelo se tu solidní vlákno, takže až budu vědět více napíšu to sem..ať je o čem tlachat. Jinak některým díky za podporu.

4Fun.cz (Člen)
07.02.2012 20:19:35
Offline

Re: hledám právnickou radu

Jen doufám, že ta protistrana nemá opálený držkysurprised.To pak při tobě stůj svatej bandit help


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??
Libor nx (Člen)
07.02.2012 23:23:10
Offline

Re: hledám právnickou radu

4Fun.cz psal:

Jen doufám, že ta protistrana nemá opálený držkysurprised.To pak při tobě stůj svatej bandit help

To jo jen vobrana proti nim je považována za rasistickej útok.fuck

mr.BSE (Člen)
07.02.2012 23:51:07
Offline

Re: hledám právnickou radu

Libor nx psal:
4Fun.cz psal:

Jen doufám, že ta protistrana nemá opálený držkysurprised.To pak při tobě stůj svatej bandit help

To jo jen vobrana proti nim je považována za rasistickej útok.fuck

neska je rasizmus cokoliv, co se tmavýmu byť jen nelíbí...


Second Class Citizen
1130 Café Racer
Filous (Člen)
08.02.2012 08:42:49
Offline

Re: hledám právnickou radu

Libor nx psal:
Antihero psal:
Filous psal:

...esis nespůsobil škodu nat pjet ticíc, předaj to na město, pudeš přet komisi, tam budeš dělat hodnýho a esi nemáš takovejch přešlapů na kontě víc, udělaj na tebe bububu, dostaneš litr pokuty a pudeš domu...nebo možná k tomu litru budeš muset pár hodin zametat náves, záleží jag moc si byl výtržník a jag moc sou u vás přísnýbigsmile

Filous, výtržnictví je trestnej čin se sazbou 0-2 roky natvrdo, todle přestupkový komise neřeší.smile2

Komise taky takové výtržnosti řeší,když nedojde ke zranění.A mám takovej pocit,že takové případy sami policajti předávají městu,aby to řešila komise.To jen aby neřešili každou hospodskou facku.

...tág...a řešej i to dyš seřežeš přičmoudlikacool ...von se teda nechal vodvíst vot policajtů na pohotovost, že sem mu prej jakože těšce ublížil, ale naštěstí dochtor nat tema pár modřinkama a odřeninkama mávnul rukoucoolbigsmile


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
VikecB12 (Člen)
08.02.2012 08:53:47
Offline

Re: hledám právnickou radu

Takže doktor je "náš" ?bigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Libor nx (Člen)
08.02.2012 08:56:17
Offline

Re: hledám právnickou radu

VikecB12 psal:

Takže doktor je "náš" ?bigsmile

no jak kterej,nesmí zrovna sloužit černochidontknowbigsmile

DanFur (Člen)
01.04.2012 19:24:28
Offline

Re: hledám právnickou radu

Takže od podání vysvětleni na PČR ohledně mého napadení neznámými muži uběhlo 90 dní a včera po telefonní domluvě jsi mě znova pozvali na kus řeči. Jelikož se žádný z pachatelů nepřiznal, se tento případ s největší pravděpodobností odloží. Při podrobnějším výslechu svědků mě zprostili obvinění z výtržnictví a tak též jako útočníka. Takže teď už mám čekat jen nějaký dopis od Policie a snad mi pošlou konečně nějakou tu nemocenskou. Jelikož jsem nedostal ještě ani korunu! Takže to nebylo tak černé jak to na začátku vypadalo ale i tak jsem přišel kvůli nemocenské o slušný balík peněz!

Zdeněk (Člen)
01.04.2012 19:44:19
Offline

Re: hledám právnickou radu

No vidíš, dopadlo to fajn.good


sou různí lidé mezi námi
Mirek D (Člen)
03.04.2012 11:01:01
Offline

Re: hledám právnickou radu

DanFur psal:

Takže od podání vysvětleni na PČR ohledně mého napadení neznámými muži uběhlo 90 dní a včera po telefonní domluvě jsi mě znova pozvali na kus řeči. Jelikož se žádný z pachatelů nepřiznal, se tento případ s největší pravděpodobností odloží. Při podrobnějším výslechu svědků mě zprostili obvinění z výtržnictví a tak též jako útočníka. Takže teď už mám čekat jen nějaký dopis od Policie a snad mi pošlou konečně nějakou tu nemocenskou. Jelikož jsem nedostal ještě ani korunu! Takže to nebylo tak černé jak to na začátku vypadalo ale i tak jsem přišel kvůli nemocenské o slušný balík peněz!

Tak hoď loptu na druhů stranu ihriska a zažaluj je vo ušlej vejdělek...!


Autobus je taky Suzuki... .
Michal Dk (Člen)
03.04.2012 13:34:02
Offline

Re: hledám právnickou radu

Mirek D psal:
DanFur psal:

Takže od podání vysvětleni na PČR ohledně mého napadení neznámými muži uběhlo 90 dní a včera po telefonní domluvě jsi mě znova pozvali na kus řeči. Jelikož se žádný z pachatelů nepřiznal, se tento případ s největší pravděpodobností odloží. Při podrobnějším výslechu svědků mě zprostili obvinění z výtržnictví a tak též jako útočníka. Takže teď už mám čekat jen nějaký dopis od Policie a snad mi pošlou konečně nějakou tu nemocenskou. Jelikož jsem nedostal ještě ani korunu! Takže to nebylo tak černé jak to na začátku vypadalo ale i tak jsem přišel kvůli nemocenské o slušný balík peněz!

Tak hoď loptu na druhů stranu ihriska a zažaluj je vo ušlej vejdělek...!

Bacha na to i když je soud odsoudí k zaplacení vydá platební rozkaz (nebo tak něco).Dotyčnej nezaplatí protože řekne že nic nemá.Dostane to exekutor ten zjistí že dotyčnej fakt nic nemá a hádej kdo toho exekutora zaplatí.Kámoš zaplatil za vyhranej soud exekutorovi 8 tisíc.sick

DanFur (Člen)
29.05.2012 16:59:44
Offline

Re: hledám právnickou radu

Dnes  opět pozván na PČR, s tím, že to státní zástupce vrátil zpět Policii pro nezhodující se výpovědi. A znovu si vyšetřovatel všechny volá na podání vysvětlení. Takže to ještě neskončilo a teprve se rozjelo bad Je mi s toho na blití, myslel jsem, že už máme klid! a vono pussy materinu

Lachtan (Člen)
29.05.2012 19:48:03
Offline

Re: hledám právnickou radu

tak a teď nikdo z účastněných nebude chtít změnit verzi svý předešlý výpovědi, budou vás znova vyslíchat, mučit horkou smolou, mlátit zlatejme stránkama, pak vás všechny zavřou do jedný cely a tam se budete rvát vod rána do večera...
dělám si prdel, každopádně nevim co chtěj znova řešit a držim palce aby vám to dopadlo dobřegood


Lepší první v pekle, než druhej v nebi...
Banditatom (Člen)
29.05.2012 19:49:27
Offline

Re: hledám právnickou radu

no nevím co chou řešit mě už kvůli tomu mojemu incidentu otravovali ze třech okreskůbigsmilebigsmilebigsmile a porád se ptaj na to samébigsmilebigsmilebigsmile


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
DanFur (Člen)
29.05.2012 20:21:17
Offline

Re: hledám právnickou radu

Banditatom psal:

no nevím co chou řešit mě už kvůli tomu mojemu incidentu otravovali ze třech okreskůbigsmilebigsmilebigsmile a porád se ptaj na to samébigsmilebigsmilebigsmile

je to děs. lidi se vymýšlej příběhy a stěžují potom dalším život. jak toto skončí.. Žádné obviněni nepadlo, ani majitel restaurace to neřeší...Jen to pořád někdo pitvá! Nechápu. Jak člověk nemá známé všude (město, policie) Tak si potom asi neškrtne! idontknowhelp

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr