Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Bandaska chcípe!

kangalik (Člen)
18.03.2012 11:37:37
Offline

Bandaska chcípe!

Ahoj,Řešil jsem to tu už před rokem,motorka při jízdě chípne.Spínač u bočáku překlemovanej,svazek kabelů skontrolovanej,pojistky ok.jedu,jedu a najednou jeb,přístrojovka svítí ale motor v pussy  zpalivové strany to asi nebude,to by se motorka spíš dusila.pokud jedu v nízkých otáčkách(což je ale jiízda na pussy)tak do 5000 otáček,tak v pohodě,ale jak jí naložím tak zhebne.taky začlo blbnout startování,ale to bych možná viděl na svíčky. Díky za radu.idontknow

kangalik (Člen)
18.03.2012 12:08:10
Offline

Re: Bandaska chcípe!

kdyby to bylo jednou za 100 km,badbyla by to ještě pohoda,chcípá každej 5-10 kilometr.
bad

Inženýrek (Člen)
18.03.2012 12:14:49
Offline

Re: Bandaska chcípe!

Zkus se podivat na relatko vzadu pod sedlem,taky mi parkrat udelalo,vzsy jsem s nim pohnul a bylo to dobry.Od te doby co jsem prihnul kontakty,prostrikl kontaktolem a pro jistotu to rele prichytl jeste gumickou se mi to nestalo.


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
kangalik (Člen)
18.03.2012 12:18:52
Offline

Re: Bandaska chcípe!

ok,zkusím,je to možnost.
idontknow

jimacu (Člen)
18.03.2012 14:10:27
Offline

Re: Bandaska chcípe!

A když přepneš kohout na PRI mo, měl jsem podobný problem, špatná hadička na otevírání kohoutu, málo benzínu, žádný chrchlání, jen v otáčkách to chcíplo.

Kakac (Člen)
18.03.2012 15:34:15
Offline

Re: Bandaska chcípe!

ještě jedna rada
i když píšeš že ti nejde nastartovat....idontknow
Mě u FZS před dvěma rokama .....
Jsem si aktivně pussy dal do podsedlovky vestu zabalenou v igelitové tašce a
když jsem jel tak do 6000 tak jel Fazer v pohodě jak jsem ho začal kroutit víc tak se začal dusit a scípat jak jsem klesl pod 6 t tak v pohodě ......
A pak jsem pussy zjistil že je tam vstup do airboxu a jak jsem ho okouřil on chtěl vzduch a nasál tam tu igelitku a bylo to v hajzlu udusil se protože neměl vzduch....
A zkus i otevřít víčko od nádrže a jet jestli nemáš ucpaný odvětrání nádrže....


Kryton: Pane Vy jste MÁÁ-GÓÓÓÓÓR
kangalik (Člen)
19.03.2012 18:14:39
Offline

Re: Bandaska chcípe!

Tak to vypadá, že problém vyřešen,díky moc,bylo to to relé pod sedlem. očistil jsem kontakty,lehce přihnul,prostříkal kontaktolem a pohoda.
Bandit pussygood

Inženýrek (Člen)
22.03.2012 10:04:50
Offline

Re: Bandaska chcípe!

kangalik psal:

Tak to vypadá, že problém vyřešen,díky moc,bylo to to relé pod sedlem. očistil jsem kontakty,lehce přihnul,prostříkal kontaktolem a pohoda.
Bandit pussygood

good


* Je těžké býti kokotem, konkurence je veliká. *
* Žíj abys jezdil, jezdi abys žil! *
kangalik (Člen)
29.04.2012 16:45:03
Offline

Re: Bandaska chcípe!

Inženýrek psal:
kangalik psal:

Tak to vypadá, že problém vyřešen,díky moc,bylo to to relé pod sedlem. očistil jsem kontakty,lehce přihnul,prostříkal kontaktolem a pohoda.
Bandit pussygood

good

Zase na pussy Po dlouhé době jsem dnes na to sedl,nová baterka Nitro od Kojakso good, jenže motorka zase chcípla!Takže jsem vše rozebral,zkontroloval rélé pod sedlem,zkontroloval kontakty u řídící jednotky,u rozdělovače(předpokládám,jsou dva,pod nádrží)sundal nádrž ,zkontroloval ventil zda a jak při které poloze pouští benzin,ok,filtr(palivový i vzduchový)ok.Už nevim co dál,jedině vlést zase do lampy,ale tu jsem měl rozebranou a zkontrolovanou asi před měsícem,už fakt nevim co dál,pomožte!Jsem z toho nešťastnej.

kangalik (Člen)
29.04.2012 16:46:07
Offline

Re: Bandaska chcípe!

Jo bočák mám na tvrdo spojenej

mr.BSE (Člen)
29.04.2012 17:18:15
Offline

Re: Bandaska chcípe!

pučit na test jiny zapalovani?


Second Class Citizen
1130 Café Racer
kangalik (Člen)
29.04.2012 17:42:13
Offline

Re: Bandaska chcípe!

mr.BSE psal:

pučit na test jiny zapalovani?

čoveče nevim,ona točí,ale teď už ani nenaskočí,možná jsem ji přechlastal,nevim,každopadně co to chcípání pořád?Já ji snad dám przč,ylobim se s ní dlouho,bad

kangalik (Člen)
01.05.2012 13:47:35
Offline

Re: Bandaska chcípe!

kangalik psal:
mr.BSE psal:

pučit na test jiny zapalovani?

čoveče nevim,ona točí,ale teď už ani nenaskočí,možná jsem ji přechlastal,nevim,každopadně co to chcípání pořád?Já ji snad dám przč,ylobim se s ní dlouho,bad

dnes už začala chcípat prakticky po rozjezdu,může to být snímačem neutrálu?jinak elektrika komlpet rozebrsaná,zkontrolované veškeré kontakty,svíčky ready,vše v pohodě,určitě je to na straně elektriky,bočák -dráty spojené na tvrdo,teď už je to asi mezi nebem a zemí!
pussy

LukinB6 (Člen)
02.05.2012 08:03:16
Offline

Re: Bandaska chcípe!

Já měl v žačátcích po koupi svého Bandita (tenkrát to bylo takové to nedochůdče - myslím eNko se tomu říká) a také. Jedu, jedu a najednou na hodinách 00:00 a chcíplá mašina. Náhodně, klidně i po 100 m. Problém byl v parabole ve smotku kabelů. Mě ale pomohlo vyčistit kontakty a zasunout kabely do patic. Pak to nasunout do paraboly tak aby se to netahalo a už bylo po problému.good


GSX1250FA
kangalik (Člen)
02.05.2012 08:30:28
Offline

Re: Bandaska chcípe!

LukinB6 psal:

Já měl v žačátcích po koupi svého Bandita (tenkrát to bylo takové to nedochůdče - myslím eNko se tomu říká) a také. Jedu, jedu a najednou na hodinách 00:00 a chcíplá mašina. Náhodně, klidně i po 100 m. Problém byl v parabole ve smotku kabelů. Mě ale pomohlo vyčistit kontakty a zasunout kabely do patic. Pak to nasunout do paraboly tak aby se to netahalo a už bylo po problému.good

No,já jsem včera přece jen zkontroloval ten svazek,roxhodil lampu(neni origo,zadek neni tak hluboký)projel všechny konektory,našel jsem jeden prcák,opravil,dal dohromady,pravda,je to problém to tam narvat,ale šlo to.nikde jsem nic nenašel,rozhodil jsem ten deklik jak je snímač otáček,pod tím je čidlo(,myslim neutralu?)očistil,už fakt nevim!  smile2pussy

VikecB12 (Člen)
02.05.2012 09:35:02
Offline

Re: Bandaska chcípe!

Já se jednou jebal s Kawou KLR. Doma normálka start,krásnej chod,odjezd. Po vypnutí motorky někde na vejletě,třeba benzínka, už nechytla. Po pul hodině chytla,krásnej chod,cesta dom,doma vypnu a znova už nechytla,zase až po pul hodině a tak furt dokola. Pak sem zjistil,že v moment kdy nechce chytnout neháže jiskru,takže sem věděl že je krpa v el. Překlemovaný fšecky čidla,rozebraný konektory,závada pokračovala. Vyřešila to až montáž nové jednotky zapalování vod Ignitechu,od té doby fšecko ok. Takže skus v moment kdy to nechce naskočit vytáhnout krajní fajfku,dej do ní nějakou svíčku,kerá víš že hází jiskru a skus zastartovat a víš hned,jestli je problém v el. . Pokud bude házet jiskru,hledal bych problém v nějaké skříplé hadičce vod nádrže,nebo spuchřelá vod podtlaku atd.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
02.05.2012 09:41:21
Offline

Re: Bandaska chcípe!

Jo a jestli tam máš palivovej filtr,takovej ten na hadičku z benzínky,tak ho zahoď a máš po problému. To by vysvětlovalo to,proč nejede ve vysokejch,nestíhá to tím protýkat... Měl sem to stejný na jedné staré GPZ1100.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
VikecB12 (Člen)
02.05.2012 09:42:34
Offline

Re: Bandaska chcípe!

A skus změřit,kolik to dává po nastartování voltů,jestli to náhodou nepřebíjí,nebo třeba nedobíjí...


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
kangalik (Člen)
02.05.2012 11:27:08
Offline

Re: Bandaska chcípe!

VikecB12 psal:

A skus změřit,kolik to dává po nastartování voltů,jestli to náhodou nepřebíjí,nebo třeba nedobíjí...

Jasný,já měřák nemám a nevim kdo by mohl proměřit.proto někoho hledám....idontknow

VikecB12 (Člen)
02.05.2012 12:48:54
Offline

Re: Bandaska chcípe!

kangalik psal:
VikecB12 psal:

A skus změřit,kolik to dává po nastartování voltů,jestli to náhodou nepřebíjí,nebo třeba nedobíjí...

Jasný,já měřák nemám a nevim kdo by mohl proměřit.proto někoho hledám....idontknow

V prvním kšeftě kde prodávají baterky ti to změří... Vždyť péůčko má kde kdo v garáži,dneska se dá koupit snad za kilo v baukrámu.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
libac22 (Člen)
03.05.2012 08:54:55
Offline

Re: Bandaska chcípe!

VikecB12 psal:
kangalik psal:
VikecB12 psal:

A skus změřit,kolik to dává po nastartování voltů,jestli to náhodou nepřebíjí,nebo třeba nedobíjí...

Jasný,já měřák nemám a nevim kdo by mohl proměřit.proto někoho hledám....idontknow

V prvním kšeftě kde prodávají baterky ti to změří... Vždyť péůčko má kde kdo v garáži,dneska se dá koupit snad za kilo v baukrámu.

mám ho za 45kč od wietamců bigsmilebigsmilebigsmile a jsem zpokojen


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
kangalik (Člen)
05.05.2012 09:26:43
Offline

Re: Bandaska chcípe!

Ták,udělal jsem dvě věci,tam jak je snímač otáček tak pod tím hliníkovým krytem je nějaký snímač,(Neutralu?)to jsem očistil ,vše okolo také a důkladně,no a potom jsem koupil to relé ,vzadu pod sedlo,a je po problému,motorka jede,nechcípá,maká,točil jsem ji 11000,jela nádherně,ani jednou nechcípla!!!!!!!goodgood
Banditpussy

kangalik (Člen)
10.06.2012 11:17:57
Offline

Re: Bandaska chcípe!

kangalik psal:

Ták,udělal jsem dvě věci,tam jak je snímač otáček tak pod tím hliníkovým krytem je nějaký snímač,(Neutralu?)to jsem očistil ,vše okolo také a důkladně,no a potom jsem koupil to relé ,vzadu pod sedlo,a je po problému,motorka jede,nechcípá,maká,točil jsem ji 11000,jela nádherně,ani jednou nechcípla!!!!!!!goodgood
Banditpussy

Do hajzlu posranýho!!!pussy Pómóc!!Zase začala chcípat.chvíli vydržela a dnes,kdy sem se začal balit na motodovolenou,sednu na ní,že se projedu a začalo to znova,potřebuju někoho,kdo by mi s tím rychle pomohl,potřebuju ve středu,nejpozději v pátek odjet!helphelphelphelphelp

CaFry (Člen)
10.06.2012 19:47:41
Offline

Re: Bandaska chcípe!

no mi dělal Bandita to same, jednou hned po nastartovani a pak při vyjížďce až po 100 kilakach pak trochu vychladl a zas jel a po dalšich 100km zdechl.Takže servis komplet rozebrane vyčištěne seřizene karbce a ventily a je po problemu.a hlavně to bylo kvuli jednomu servismanovi kery mi udělal jakože servis a udělal hovno akorat dal nove desky a filtr a karbce s ventilama nechal byt a prachy si zebral pomalu jak za komplet GO.když sem to letos s najetyma 22000 km dal jinemu poctivemu a kvalitnimu mechanikovi tak mi s nim udělal konečně pojizdnou motorku a tam sem se dozvěděl jak mi ten minuly ojebal servis.no a pak kurva věřte mechanikum s reklamou na garaži jak cyp a s doporučenim od jinych motorkařu fuck a kurva sem se zas na něho nasralbad


......bo Ostrava je regijon razovyty.......

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr