Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » xenon

Veselyx (Nový člen)
08.06.2012 20:29:29
Offline

xenon

Ahoj  nevíte náhodou někdo jestli se dá sehnat bixenon světlo na gsf 650N bandit  2011. díky.

Frodo89 (Člen)
08.06.2012 20:51:56
Offline

Re: xenon

nějakou tuning sadu určo seženeš, ale ani jedna neni homologovana pro silnični provoz....


Mankind works in mysterious ways!!! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko... Piano XJR 1300 SP
mr.BSE (Člen)
08.06.2012 21:08:07
Offline

Re: xenon


Second Class Citizen
1130 Café Racer
zzzmrzlinar (Člen)
08.06.2012 22:55:14
Offline

Re: xenon

potym co švesky prošly školením jak poznat xenon vod modrejch žárovek máš s jakoukoliv sadou na trable zaděláno.

Navíc mě ani nepřipadá, že by to bylo kdovíjak úžasný svícení

za mě: kup dobrý žárovky a jsi na tom líp

Zdenda (Člen)
09.06.2012 07:24:27
Offline

Re: xenon

Přesně tak, hlavně ve smětlometu bez čočky budeš zářit jako kráva a oslňovat.


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
libac22 (Člen)
09.06.2012 08:28:16
Offline

Re: xenon

no jasný do světla co nemá čočku xenon oslnuje ale zas na druhou stranu ... nikdo tě nepřehlídne good
já ho mám ve světle s čočkou a za mě paráda good ale víc jak 7000k bych tam necpal pak už barva de do modra a tím víc v noci uvidíš ass


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Veselyx (Nový člen)
09.06.2012 08:38:19
Offline

Re: xenon

O to jde abych byl vidět.nechci to z frajeřiny, ale nechci už znovu zažít že mě někdo sundá jako jedna šikovná paní, znovu by to nemuselo tak dobře dopadnoutbigsmile

kojaksro (Člen)
09.06.2012 10:18:14
Offline

Re: xenon

.....mám 6000K v obou čočkách na esku 03, kerý na piču svítí už 4 roky a nikdy nebyl trabl, jak s bengama tak na mě nikdá nikdo neblikal, že bych ho oslňoval, seřídil jsem a svítí dobře. Za mě do paraboly jako náhrada H4 ne, jako do čoček ano.

....kdo ví jak svítí esko tohohle modelu, ví voco gou.
....nekupujte ty nejlevnější HID sady páč vam v motorce dlouho nevydrží


.....pořád lepší rychle než nebezpečně....dáme drink
Zdenda (Člen)
09.06.2012 14:14:07
Offline

Re: xenon

Veselyx psal:

O to jde abych byl vidět.nechci to z frajeřiny, ale nechci už znovu zažít že mě někdo sundá jako jedna šikovná paní, znovu by to nemuselo tak dobře dopadnoutbigsmile

Jasně, co na tom, že budeš při šeru nebo nedej bože tmě oslňovat jako prase komplet všechny, kvůli mstě za nějakou pussy. Hlavně že tě každej uvidí. Když nebudeš jezdit jak čurák, tak ti bohatě stačí si za slunečních dnů přepnout na dálkový. Až tě jednou v noci někdo zastaví, rozbije ti držku a šutrákem vysklí světlo, tak se nediv. Tady už byly u nás případy dva, ne sice na moto ale jedna Fábie a jeden Golf. Pokud pojedeš jak čurák, tak je ouplně jedno jestli budeš svítit dvaceti lampama a mít k tomu tři reflexní vesty. Takže pokud čočka, ano, tam se to zkousne, u klasickýho projektoru nee. Ale jinak každej svýho štěstí strůjce, neber to nijak ve zlymsmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Zdenda (Člen)
09.06.2012 14:17:19
Offline

Re: xenon

A ještě k barvě, čím žlutší-bělejší světlo tím lépe tzn. 4300K optimum (používají všichni výrobci) čím výš, tím světlo víc modrá a málo svítí. Obzvláště v noci na mokrý silnici, čím žlutší tím lepšísmokin


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
nevo7 (Člen)
11.06.2012 11:17:00
Offline

Re: xenon

Ja mam 5000k na S Bandite. Uz som to tu iste pisal, a ako sa mozte aj tu docitat, tie cocky tam slabo svietia s klasika ziarovkou /ved ma presviecovali auta oproti, alebo i motorkari od chrbta/. Xenon je uplna spica /ta svietivost je snad 3-nasobna/.
Ale zas v dialkovom nemam xenon /tam do neodporucaju, pre caste blikanie, ci prepinanie/ a tak mi ta klasicka ziarovka ledva presvieti ten xenon /cize nocne jazdy nie su to co by som videl z auta/. Ale zatial to tolerujem. Ale i xenon v dialkovom, by bol na nezaplatenie.

Ako sa pisalo, 4300k nebude vobec napadne /lebo ziarovky 4100k byvaju/. Ja som dal ten stred, cize 5000k /vacsina 6000k odporuca ako maximum/.


Každý je v niečom dobrý. Ja jazdím.

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr