Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » jak utáhnout budíky?

Candyman (Člen)
19.05.2007 14:21:53
Offline

jak utáhnout budíky?

Ahoj lidi, asi jsem slepý nebo nevím, ale chtěl sem si utáhnout přední panel s budíkama na svém banditu, myslel jsem si naivně, že se to dělá těma dvěma imbus šroubkama které tam jsou, ale ne, tak jsem z toho trochu zmatený, nikde jsem žádné jiné šroubky nenašel. Mám Bandita 6N r.v.2002 Díky moc za rady. help

bob (Člen)
19.05.2007 14:25:57
Offline

Re: jak utáhnout budíky?

ze zadu budiku je na kezdem znich jeden sroubek ,jsou to na krizovy sroubovak,ty povolis a sundas kryt budiku ,no a pak si utahnes co budes potrebovatsmile1

Candyman (Člen)
19.05.2007 14:31:40
Offline

Re: jak utáhnout budíky?

Moc díky, mrknu na to :) Snad teda myslíme jeden a ten samý problém, protože budíky jsou obtáhlé těmi stříbrnými umělohmotnými kryty a tam kolem sem žádné šroubky nenašel. Já to myslel tak, že se mi kývá celý panel i s těmi stříbrnými krytkami a s tím panelem, do kterého se strká klíč :) Sorry, že to tak blbě vysvětluju nebo chápu, jsem amatér...zatím good

Filous (Člen)
19.05.2007 14:43:18
Offline

Re: jak utáhnout budíky?

...ty imbus šrouby na přístrojovym panelu sou enem atrapy na vokrasu, tema nic neutáhneš, jag ti radí Králik s klobouku, vespot tech chromovanejch kelímků je na každym z nich šroup na křížák, ty povol, sundej kelímky a teprf pag uvidíš uchycení budiků f silentblokách na lešení...pravděpodobně to budeš mít utažený, ale lešení bylo nejspíš hnutý, tagže ho budeš muset v horní části malinko přihnout na dorazu...práce hotová neš vyhulíš cígo...jo a aby ses dostal k tem šroubum, co držej kelímky normálnim šroubovákem, budeš muset povolit svjetlo...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Candyman (Člen)
19.05.2007 14:55:54
Offline

Re: jak utáhnout budíky?

dík moc chlapi good najím se a jdu na to smile1

vorel (Člen)
19.05.2007 21:44:26
Offline

Re: jak utáhnout budíky?

nerozumim ničemu ale todle sem dělal mockrát. hlavní uchycení je na imbus zespodu podel vidle, je k tomu děsnej přístu, nejlíp to de s takovym tim flexibilním nástavcem nebo jak se tomu řiká


řikám si hurikán
Antikrist (Člen)
20.05.2007 00:16:33
Offline

Re: jak utáhnout budíky?

Kua dneska jsem se na to chtěl optat, vibrujou mi budíky na 1200ce, takže teď už vím, thnx all zůčastněným.good


Kdo jinému jámu kopá, je ukrajinec páč jámu si má kopat každej sám.
bery (Člen)
20.05.2007 09:49:12
Offline

Re: jak utáhnout budíky?

Antikrist psal:

Kua dneska jsem se na to chtěl optat, vibrujou mi budíky na 1200ce, takže teď už vím, thnx all zůčastněným.good

dttogood


momentalně zavostalej

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr