Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » problém s motorem (nepravidelný chod?)

selgy (Nový člen)
01.06.2012 08:06:47
Offline

problém s motorem (nepravidelný chod?)

Zdar, koupil sem motorku teprve nedávno. Takže sem takřka nováček a amatér. Při první vyjížďce se mi začal motor dusit a kuckat (zřejmě na 3 válce- moje doměnka). Jen taktak že sem dokuckal domu. Potom když sem po půl dni zkoušel nastartovat tak to šlo v pohodě. Po malej projížďce (cca 2km) to začlo znova. Pak šla zase normálně. Asi po tejdnu sem zkusil nastartovat a nic. Už ani neškytne. Je to bandit z roku 98. Předem díky za pomoc a rady jestli jste se s tim někdo už setkal.

Editoval osiris (01.06.2012 08:50:36)

osiris (Člen)
01.06.2012 08:51:35
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

...vzhledem k tomu že píšeš, že jsi novic a nic o tom nevíš, tak se zeptám jestli máš dost benzínu a jestli víš jak se přepíná rezerva


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Velociraptor (Člen)
02.06.2012 20:43:34
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

zas az takovej novacek a amater neni ne? Aby nevedel kolik ma fuelu a kde je rezervaidontknow


To,co děláme v životě se ozývá do věčnosti
Zdeněk (Člen)
02.06.2012 21:08:38
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

Velociraptor psal:

zas az takovej novacek a amater neni ne? Aby nevedel kolik ma fuelu a kde je rezervaidontknow

no na první fotce v profilu jde vidět kohout na normal. Tak by to bylo možné. Stojí s bočákem a benál jde a startuje.Třeba mírně propouští ventil. Pak narovná a jede 2km a benál už není a nějaká vzniklá vlnka v nádrži již nestačí .
Zkus otočit  kohout nahoru tím zúženým nahoru a uvidíš.
Pak dej vědět jaks dopadl. Estli už frčíš nebo ne.
Když já přepl poprvé na reservu, tak to v nádrži vypadalo na eště dost benálu.surprised


sou různí lidé mezi námi
osiris (Člen)
02.06.2012 22:32:31
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

Velociraptor psal:

zas az takovej novacek a amater neni ne? Aby nevedel kolik ma fuelu a kde je rezervaidontknow

...znám už spoustu příběhů, kdy benzín došel, nebo byl špatně votočenej kohout ...i o červeným čudlíku na pravým řidítku je toho plná nůše ...a vzhledem tomu, že píše, že je nováček amatér, tak mi připadá logický začínat od toho nejjednoduššího idontknow


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
VikecB12 (Člen)
03.06.2012 06:37:00
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

osiris psal:
Velociraptor psal:

zas az takovej novacek a amater neni ne? Aby nevedel kolik ma fuelu a kde je rezervaidontknow

...znám už spoustu příběhů, kdy benzín došel, nebo byl špatně votočenej kohout ...i o červeným čudlíku na pravým řidítku je toho plná nůše ...a vzhledem tomu, že píše, že je nováček amatér, tak mi připadá logický začínat od toho nejjednoduššího idontknow

goodNo a dneska by sme mohli začít pozvolna debatu vo tom,jestli je funkční odvzdušnění nádrže a zítra se stejnak dohrabeme k tomu,že tam někdo v dobré víře nacpal filtřík z benzínky na hadičku a vono to nestačí dotejkatsmile1


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
vendous (Člen)
03.06.2012 07:58:39
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

osiris psal:
Velociraptor psal:

zas az takovej novacek a amater neni ne? Aby nevedel kolik ma fuelu a kde je rezervaidontknow

...znám už spoustu příběhů, kdy benzín došel, nebo byl špatně votočenej kohout ...i o červeným čudlíku na pravým řidítku je toho plná nůše ...a vzhledem tomu, že píše, že je nováček amatér, tak mi připadá logický začínat od toho nejjednoduššího idontknow

Jo včera sem odjížděl od hospody a na zahrádce asi 25lidí a všichni čumí na mě. Tak sem chtěl důstojně odfrčet ale díky červenému tlačítku sem ze sebe udělal vola kterej neumí ani nastartovatbigsmilebigsmile
Stávaj se i horší věci, tohle je k pousmání


Smrt je ze všeho to poslední.
selgy (Nový člen)
11.06.2012 13:04:45
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

bylo to zřejmě tim benzinem, zkoušel sem přdtim všechny možné s rezervou a na PRI a nechtěla, pak se koupil kanystr a na normal kohout šla. To cukání bylo nejspíš že benzín tam šplouchal trochu.

vendous (Člen)
11.06.2012 19:49:16
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

Jen pro zajímavost, jak je to s tím kolísáním otáček. Mě kolísaj otáčky tak o cca 100ot/min


Smrt je ze všeho to poslední.
vendous (Člen)
11.06.2012 19:51:25
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

Já to trouba napsal jinamidontknow


Smrt je ze všeho to poslední.
Koldan (Člen)
11.06.2012 20:21:37
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

Velociraptor psal:

zas az takovej novacek a amater neni ne? Aby nevedel kolik ma fuelu a kde je rezervaidontknow

když jsem si vezl poprvé polotučný béčko dom, tag sem dopadl stejně. po nahlídnutí do nádrže jsem benál viděl, tak mi nedošlo proč  řešit benál. Jenž béčko má nádrž dost plochou, aspoň proti tomu na co jsem byl zvyklý. takže nepodceňovat banální závady, zatím se tady ukázalo, že je to většinou příčina spousty problémů, které se tady řeší.

PS: to že sem stál na benzínce a volal původnímu majiteli, před kterým jsem před tím machroval a snižoval cenu, že nemůžu nastartovat a ten mi musel říct, abych zmáčknul spojku, to už snad raději ani nebudu vzpomínatbigsmile


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Velociraptor (Člen)
11.06.2012 20:57:13
Offline

Re: problém s motorem (nepravidelný chod?)

Koldan psal:
Velociraptor psal:

zas az takovej novacek a amater neni ne? Aby nevedel kolik ma fuelu a kde je rezervaidontknow

když jsem si vezl poprvé polotučný béčko dom, tag sem dopadl stejně. po nahlídnutí do nádrže jsem benál viděl, tak mi nedošlo proč  řešit benál. Jenž béčko má nádrž dost plochou, aspoň proti tomu na co jsem byl zvyklý. takže nepodceňovat banální závady, zatím se tady ukázalo, že je to většinou příčina spousty problémů, které se tady řeší.

PS: to že sem stál na benzínce a volal původnímu majiteli, před kterým jsem před tím machroval a snižoval cenu, že nemůžu nastartovat a ten mi musel říct, abych zmáčknul spojku, to už snad raději ani nebudu vzpomínatbigsmile

headshakebigsmilebigsmilegoodbigsmile


To,co děláme v životě se ozývá do věčnosti

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr