Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Benzín v motorovém oleji.

Ondřej (Nový člen)
20.06.2012 11:47:25
Offline

Benzín v motorovém oleji.

Čaute,
dneska jsem měnil olej v gsf 600. Z vyjetého oleje jde cítit benzín. Zájímá mě, jestli je to normální nebo je něco špatně?
Díky za odpověď...


V jednoduchosti je krása - Savage!
Buni (Člen)
20.06.2012 12:28:46
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Uplně normální to nejni, ale stává se to. Nemáš bohatou směs? nejezdíš jen krátký trasy, třeba pro rohlíky? Pálej všechny válce?

XJelen (Člen)
20.06.2012 12:45:19
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Ondřej psal:

Čaute,
dneska jsem měnil olej v gsf 600. Z vyjetého oleje jde cítit benzín. Zájímá mě, jestli je to normální nebo je něco špatně?
Díky za odpověď...

a nebylo ho náhodou víc, než se tam lilo?


Strýcfajtr !!!
Ondřej (Nový člen)
20.06.2012 12:55:12
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Buni psal:

Uplně normální to nejni, ale stává se to. Nemáš bohatou směs? nejezdíš jen krátký trasy, třeba pro rohlíky? Pálej všechny válce?

Jede na 4 válce, tak jak má... je fakt, že krátké trasy jezdím.


V jednoduchosti je krása - Savage!
Ondřej (Nový člen)
20.06.2012 12:56:36
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

XJelen psal:
Ondřej psal:

Čaute,
dneska jsem měnil olej v gsf 600. Z vyjetého oleje jde cítit benzín. Zájímá mě, jestli je to normální nebo je něco špatně?
Díky za odpověď...

a nebylo ho náhodou víc, než se tam lilo?

Neřekl bych, množství zhruba odpovídá tumu, co mělo vytéct. Měnil sem ho poprvé od koupě, tak uvidím, co to bude dělat teď.


V jednoduchosti je krása - Savage!
XJelen (Člen)
20.06.2012 15:52:53
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Ondřej psal:
XJelen psal:
Ondřej psal:

Čaute,
dneska jsem měnil olej v gsf 600. Z vyjetého oleje jde cítit benzín. Zájímá mě, jestli je to normální nebo je něco špatně?
Díky za odpověď...

a nebylo ho náhodou víc, než se tam lilo?

Neřekl bych, množství zhruba odpovídá tumu, co mělo vytéct. Měnil sem ho poprvé od koupě, tak uvidím, co to bude dělat teď.

jedna cesta jak se dostane benzín do oleje je přeplavení karburátorů (kohout na PRI a netěsnící ventilky v karburátorech) a přes válce ti to proteče do oleje - přibude ti trochu "olej" ale to už není moc dobrý na to jezdit.


Strýcfajtr !!!
Koldan (Člen)
20.06.2012 20:24:24
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Buni psal:

Uplně normální to nejni, ale stává se to. Nemáš bohatou směs? nejezdíš jen krátký trasy, třeba pro rohlíky? Pálej všechny válce?

surprised


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
Filous (Člen)
20.06.2012 20:43:54
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Buni psal:

Uplně normální to nejni, ale stává se to. Nemáš bohatou směs? nejezdíš jen krátký trasy, třeba pro rohlíky? Pálej všechny válce?

...nestává se to, teda nemělo by se to stávat...a se směsí a ježděnim na krátký trasy to nemá co dělat...pokuť smrdí volej benzínem nebo volej přibejvá, je to špatně a jag psal XJelen, protejkaj karbce, coš znamená problém f palivovym kohoutu a jehlovejch ventilkách...a gdo na to jezdí, koleduje si vo záděru...tušimže 4Fun na stejnej trabl dojezdil a nebyl první ani poslední...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Ondřej (Nový člen)
21.06.2012 14:30:54
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Díky za postřehy. No teď jsem ho vyměnil, hladina přesně na vrchní rysce. Tak trošku s tím pojezdím a uvidím, jestli ho přibude. Pak bych to asi začal řešit.... nebo hodil rovnou do popelnice smile1


V jednoduchosti je krása - Savage!
MaraKM (Člen)
21.06.2012 16:26:15
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Ondřej psal:

Díky za postřehy. No teď jsem ho vyměnil, hladina přesně na vrchní rysce. Tak trošku s tím pojezdím a uvidím, jestli ho přibude. Pak bych to asi začal řešit.... nebo hodil rovnou do popelnice smile1

Dej mi pls echo až to budeš chtít vyhodit... good Díly se hoděj bigsmile


Nic lidského mi není cizí
Koldan (Člen)
21.06.2012 20:19:21
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Ondřej psal:

Díky za postřehy. No teď jsem ho vyměnil, hladina přesně na vrchní rysce. Tak trošku s tím pojezdím a uvidím, jestli ho přibude. Pak bych to asi začal řešit.... nebo hodil rovnou do popelnice smile1

jestliže se tam objevil jednou, objeví se zas a třeba i ve větším množství. není to normální a zkrátka ti to protíká a zavčasu to vyměň. čekat, jestli se to objeví znovu mi přijde celkem out vzhledem k nenáročnosti kontroly a opravybad


Zlatá,jedině zlatá,to je ta správná barva:o)
4Fun.cz (Člen)
24.06.2012 17:57:09
Offline

Re: Benzín v motorovém oleji.

Jak psal Filous.Kohout na PRI a su pussy bo sem ho nepřepnul.Jen díly stály 16 tyček.Vosraly to kroužky.Zasejc mám teď GO motoru ale za ty prašule...sicksick


Lopatkou mezi kulky,nebo kulku mezi lopatky??

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr