Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » Zvuky z přední vidle..B6 96

kamosmartin (Člen)
24.06.2012 13:46:34
Offline

Zvuky z přední vidle..B6 96

Nevím, proto se ptám.. při propružení přední vidlice na místě, jdou z ní ne hlasité.. ale dobře slyšitelné takové vrzavé zvuky, je to normální, nebo mě to informuje, třeba o množství oleje? Olej mi přes gufera neteče.. popřípadě kolik tak přibližně stojí výměna gufer a oleje v servise, doma na to nemám vercajk.. Díky


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..
Filous (Člen)
24.06.2012 17:01:24
Offline

Re: Zvuky z přední vidle..B6 96

...u mě cca 800,- materijál (gufera, volej) + 2h práce á 300,-...vrzavý zvuky můžou bejt vo kaši f teleskopech a nebo vydřenejch futrech...rozebrat komplet, vymejt, novej volej případně gufera a nesměj vrzat...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
kamosmartin (Člen)
24.06.2012 20:11:50
Offline

Re: Zvuky z přední vidle..B6 96

Být někde v dosahu, tak zítra jsem u tebe, bohužel, to se mi asi nevyplatí.. budu to muset dát, tady v okolí.. jen mi prosím doporuč? Jaké gufera, a jaký olej? Cosik, jsem tady našel.. ale od všeho trochu a nevím, čemu věřit. Tisíceré díky..


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace..but with love of power of motorbikes, it´s a different..
Filous (Člen)
24.06.2012 21:47:35
Offline

Re: Zvuky z přední vidle..B6 96

kamosmartin psal:

Být někde v dosahu, tak zítra jsem u tebe, bohužel, to se mi asi nevyplatí.. budu to muset dát, tady v okolí.. jen mi prosím doporuč? Jaké gufera, a jaký olej? Cosik, jsem tady našel.. ale od všeho trochu a nevím, čemu věřit. Tisíceré díky..

...gufera třeba Vesrah, enem ne Ariette, volej tlumičovej, výropce celkem fuck, já leju Motorex s viskozitou 10W, coš je original nebo 15W pro pomalejší spjetnej utlum...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr