Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Diskuze » jake suv ci jine auto pro rodinu

Fik-B6S (Člen)
19.06.2012 20:08:40
Offline

jake suv ci jine auto pro rodinu

Lidicky kdyby jste si meli vybrat nejake auto, do ktereho by jste meli posadit rodinu s malyma detma. neco bezpecneho kde by do kufru vesel kocarek atd...

pisu z mobilu tak se omlouvam za diakritiku...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
19.06.2012 20:11:24
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

nějak brzo nésurprised do kufru kdejakého kombíku ti kočár vlezegood ale suv na vození capartů do školky a nákupy v kauflandejidontknow


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
19.06.2012 20:15:36
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

pri tom co jezdi dneska po cestqch za individua by to chyelo neco s lepsi deformacni zonou nez koktavka...

zatim je to jej pruzkum.

a vis jak se to rika postav dum zasad strom a splod syna


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Banditatom (Člen)
19.06.2012 20:19:14
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Fik-B6S psal:

pri tom co jezdi dneska po cestqch za individua by to chyelo neco s lepsi deformacni zonou nez koktavka...

zatim je to jej pruzkum.

a vis jak se to rika postav dum zasad strom a splod syna

takže jsi to vzal od konce?evil no jo čeče, ale že by většina dostupných "rádoby suv byla nějakej" supr kauf ( nenapsal jsi do kolika lováču uvažuješ). no a ještě jedna věc přijeď někdy ráno k nám na kafe máme před barákem soukromou školku a většina oněh vodíču jsou ženy opačného pohlaví. nechtěj vidět jakým způsobem manipulují s těmi auty na tom jejich parkovišti... bad


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
19.06.2012 20:25:56
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Fik-B6S psal:

pri tom co jezdi dneska po cestqch za individua by to chyelo neco s lepsi deformacni zonou nez koktavka...

...pak leda Hummer....

Fik-B6S (Člen)
19.06.2012 20:27:47
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

cenou tak nejak pri zemi do 150.

jinak nezacal jsem od konce to neboj...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
0cool (Člen)
19.06.2012 20:30:19
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

pokud je to rodina skus VW sharan je dobre ve vsem aspektech.
Za 150 neco najdes.

Pokud jsi na SA tak oktavka ale  bude vice nez 150, drancousky nekoupit.

Cus znat pomohl jsem


Libertad se dice Bandit
Banditatom (Člen)
19.06.2012 20:30:53
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Fik-B6S psal:

cenou tak nejak pri zemi do 150.

jinak nezacal jsem od konce to neboj...

no ještě že takgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Fik-B6S (Člen)
19.06.2012 20:35:31
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

libi se mi treba kia sorento. nebo audi v kombiku v nafte. mate nekdo zkusenosti?


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
VikecB12 (Člen)
19.06.2012 21:02:12
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Za hodně slušný love sou JEEP GrandCherokee, dává se do toho motor 2,7CDI mercedes,pětiválecgood(označení 2,7CRD) nebo pak nějakej 3,1 nafta kerej je snad vot talošů nebo coidontknow A voproti těm hjundajům a jinejm nesmyslům co mají motor napříč je to aspoň kus klasické kárygood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
Banditatom (Člen)
19.06.2012 21:24:39
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

přišetřil bych a udělal bych si radost xc70 2.5 D5good pěknej praktickej kombíkgood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Zdenda (Člen)
19.06.2012 21:44:23
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

za 150 nevím, co chceš koupit za SUV aby to nebyla obr kasa. Pokud chceš auto pro rodinu a volnej čas, nevadí ti posez a držení volantu autobusáka tak vem Sharana nebo klony Alhambu či Galaxy. Jinak známej koupil na práci Dacii Duster, už třetí a jako že jsem ohrnoval nos tak ZA TU CENU! to auto co dokáže a i drží, tak smekám!


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Ondráš (Člen)
19.06.2012 23:42:03
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Jedině bílej Passat.smokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Zdenda (Člen)
19.06.2012 23:59:08
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Když bude dobře servisovanej, proč negood


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Paladin86 (Člen)
20.06.2012 00:08:53
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

VikecB12 psal:

Za hodně slušný love sou JEEP GrandCherokee, dává se do toho motor 2,7CDI mercedes,pětiválecgood(označení 2,7CRD) nebo pak nějakej 3,1 nafta kerej je snad vot talošů nebo coidontknow A voproti těm hjundajům a jinejm nesmyslům co mají motor napříč je to aspoň kus klasické kárygood

Motor super ale spolehlivost ostatního nic moc bad

Zdenda (Člen)
20.06.2012 00:22:04
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Jo, s rozpočtem 150 tisíc je to rozumná volba takovejhle kupsmile1


Chovejte se ke mě slušně, budu se k vám chovat ještě líp, chovejte se ke mě hnusně, budu se k vám chovat ještě hůř...
Paladin86 (Člen)
20.06.2012 00:25:48
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Já pokud bych nepotřeboval SUV (nebo by se mi nelíbilo) bych bral MPV. Lepší spotřeba a větší a praktičtější interiér. Pokud se ti vyplatí diesel tak bych asi bral Sharan/Alhambra/Galaxy (1995-2006) To byly skoro stejný auta. Jenom Galaxy má od 2000 už podvozek z mondea. Vzít 1,9TDi. Nebo Mazda MPV 2.0 MZR-CD. To jsou hodně dobrý a spolehlivý auta. Ale už to je common-rail, i když s těch spolehlivých a taky je už hodně na hraně s cenou. Ale je docela dobrá i v benzínu a o hodně levnější.
V SUV moc vyběr zajímavejch aut nejni. Jediný co mě napadá je Honda CR-V. Je to sice auto maximálně na polní cestu, ale zase je spolehlivý a dobře jezdí. VTEC jede krásně a má slušnou spotřebu.

Luk (Člen)
20.06.2012 07:38:56
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

presne, nez suv, tak to spis MPVgood nebo nakej kombik...
vetsinou ty SUV vypadaj vetsi nez pak uvnitr a v kufru ve skutecnosti soubad
k zminenymu Sharanu pridam Mazdu 5, Zafiru, Scenic, C4 Picasso...
pokud ti jde o bezpecnost, mrkni na crashtesty EuroNCAP...dnes je standard 5* coz ty radobybezpecna SUV kolikrat nemaj (nemeli)idontknow


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
Baltazar (Člen)
20.06.2012 08:08:04
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

jestli vyděláš dost tak si kup SUV , protože tě to bude stát na všem co se podíváš ranec a budeš litovat, kolega koupil šarana v dízlu a furt do toho sype, bo podle vnitřku je to pěkný, ale asi to má milion km.Kup si něco za kilo a pade si nech, aby jsi to dal do kupy.


The father of the little princess of the dawn
PALOUS (Člen)
20.06.2012 08:34:30
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

0cool psal:

pokud je to rodina skus VW sharan je dobre ve vsem aspektech.
Za 150 neco najdes.

Pokud jsi na SA tak oktavka ale  bude vice nez 150, drancousky nekoupit.

Cus znat pomohl jsem

se spotřebou 9na 100 takový auto Mrdat když vw trans.2.5 mě jezdí za 8 a navíc bez čipu je to líná mrdka a kdo mě chce přesvědčit o opaku tak kydá


Jebat motorky :-)
XJelen (Člen)
20.06.2012 08:54:44
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

koupit dodávku, kočárek se vejde tak jak je, bez skládání, když sklopí zadní řadu, odveze i dva, dětský sedačky se nevyndavaj, bo je tam sedadel tři prdele, je to velký, vysoký, pani z toho dobře uvidí ven a až ti klekne motyka, tak jí máš kam naložit. Ani nemluvim o skupinovém výletě s ožralými kamarády good


Strýcfajtr !!!
karlos100 (Člen)
20.06.2012 08:56:26
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

když si zadáš na tipcars.com SUV do 150.000,-
vyleze ti 130 aut,převážně hyundai a pár jeepů,
nějaká Kia,Suzuki, a nesmysly typu Mercedes,BMW a Landrover...
a taky to,co je v těhle prašulích to nejlepší na trhu ojetin,
Nissan X-trail..


...a bude hůř!
zzzmrzlinar (Člen)
20.06.2012 09:03:37
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

za mě rozhodně nějakej kombík. Sharana nebo jiný solidní MPV za 150 neseženeš aby nebylo vylítaný. Přesně Sharana sháněl známej a ani s větším rozpočtem nesehnal slušnej kus, krásný byly jen na inzerátu při prověření se všechno rozplynulo.

a SUVčka jsou blbost už z podstaty, velký je to akorát zvenku, což se ve městě náramně hodí. Nikomu to neberu, ale když vidím ty zbohatlický paničky jak s tím parkujou přes tři místa u kauflantu tak jediný co mě napadá je "kráva"

Loser (Administrator)
20.06.2012 09:18:50
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

hele, kamoska lita s dvouma prckama a poridila si Citroen C8. Byl to dovoz nekde z holandska nebo co a vyslo ji to asi na 180. Co jsem zatim videl a mluvil s ni, tak si to nemuze vynachvalit. Zadni dvere jsou zasunovaci, takze mas lepsi pristup k zadnim sedackam (do kufru se daji hodit jeste dalsi dve sedadla), sedacka spolujezdce se da prej nejak za jizdy otocit dozadu, takze kdyz ridi starej, tak ona se muze otocit k deckam a klidne prebalovat nebo si s nima hrat ....
Ja vim, je to Citroen, ale ma to uz asi tri roky a furt to jezdi bez problemu (kazdej rok s tim jezdej na dovoleny po evrope a i v tom spavaj)


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
karlos100 (Člen)
20.06.2012 09:33:08
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

zzzmrzlinar psal:

za mě rozhodně nějakej kombík. Sharana nebo jiný solidní MPV za 150 neseženeš aby nebylo vylítaný. Přesně Sharana sháněl známej a ani s větším rozpočtem nesehnal slušnej kus, krásný byly jen na inzerátu při prověření se všechno rozplynulo.

a SUVčka jsou blbost už z podstaty, velký je to akorát zvenku, což se ve městě náramně hodí. Nikomu to neberu, ale když vidím ty zbohatlický paničky jak s tím parkujou přes tři místa u kauflantu tak jediný co mě napadá je "kráva"

chtěl SUV,má ho mít,ne?? ať se z dílů a spotřeby voserebigsmilebigsmilebigsmile
a kombík,za mě, za sotovacet pětiletej focus a zbyde mu i na nějakou naftubigsmilegood


...a bude hůř!
zzzmrzlinar (Člen)
20.06.2012 10:30:15
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

karlos100 psal:
zzzmrzlinar psal:

za mě rozhodně nějakej kombík. Sharana nebo jiný solidní MPV za 150 neseženeš aby nebylo vylítaný. Přesně Sharana sháněl známej a ani s větším rozpočtem nesehnal slušnej kus, krásný byly jen na inzerátu při prověření se všechno rozplynulo.

a SUVčka jsou blbost už z podstaty, velký je to akorát zvenku, což se ve městě náramně hodí. Nikomu to neberu, ale když vidím ty zbohatlický paničky jak s tím parkujou přes tři místa u kauflantu tak jediný co mě napadá je "kráva"

chtěl SUV,má ho mít,ne?? ať se z dílů a spotřeby voserebigsmilebigsmilebigsmile
a kombík,za mě, za sotovacet pětiletej focus a zbyde mu i na nějakou naftubigsmilegood

bigsmile to maj recht bigsmile
k hlasování pro Fíkus se připojuju, jízdně se mi líbil dyckaj líp jak ochcáfky a stojí půlku, akurát nám ty svině ve firmě vopčas reznou, tak bych doporučil podchytit to fčas a dát nějakou prevenci.

mimochodem jak tady někdo zmiňoval ten Prachovka vod Dacie tak to bych zrovna řek, že je typickej příklad SUV jak je tam málo místa a to i vepředu. Kdyby už nějakou ultrahnusnou Dáciji tak to Lodgy nebo MCV, je to fakt vošklivka plastová laciná už vod xichtu, ale toho místa co v tom za necelý dvě kila je je až neuvěřitelný. I na těch třetích sedačkách bych klidně seděl až do Chorvatska. Jak to jezdí ale fakt netuším.

Paladin86 (Člen)
20.06.2012 10:35:46
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Zafira sice nejni moc ve statistikách spolehlivá ale většinou se serou levný věci. 1,8 benzín je super. Ale z dieselů bych si nevybral. Určitě plus je variabilní interiér.
Scenica jsem měl (model do 2004) a takovej krám jsem nezažil. Auto bylo nový a do 100 000 km než mi ho ukradli tak jsem vyměnil 10 zapalovacích cívek, 3 mechanismy stahování okna řidiče, ložiska, vstřikovač a přetrh se mi rozvodák. Ale další generace je už prý o hodně lepší.

Fik-B6S (Člen)
20.06.2012 11:53:56
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Koktávka je sice super vozidlo ale trochu mě sere ta nadnesená cena. auto je to fajnové, ale na drouhou strannu to co stojí oktávka v roku od roku 2005 nahoru stojí i A4 v kombíku. jde o to že mi příjde audina taková masivnější...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
MaraKM (Člen)
20.06.2012 13:46:21
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

takže víš asi tolik co jsi věděl před založením vlákna bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile



musíš si hold vybrat dva, tři parametry, těch se držet a zbytek se hold podřídí... jinak to ani nejde smile1


Nic lidského mi není cizí
Ondráš (Člen)
20.06.2012 16:03:15
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Stejně skončíš u toho bílé pašíka.coolsmokin


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
VikecB12 (Člen)
21.06.2012 23:27:07
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

z SUVček se mě líbí tojota previa,to je paráda,ale vubec netuším jak na tom je v porovnání s konkurencí. A je jich málo naprodejsmile2 Celkem za dobrou sou rencky grand scenic,ale vím já co je to za krámidontknow nevímsmile2 Asi taky koupím nějakej takovej vergl,nebyví mě sedat do vosobáku jako do ponorky,su prostě dodávkovejgood


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
richie (Člen)
22.06.2012 07:34:46
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

co se vysrat na SUV a koupit treba Thesise? Nebo Lybru v kombajnu....


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
mr.BSE (Člen)
22.06.2012 07:58:19
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

richie psal:

co se vysrat na SUV a koupit treba Thesise? Nebo Lybru v kombajnu....

Thesis asi nebude ta spravna volba, je to spis manazerskej kocar na dlouhy cesty a hlavne je to sedan...

Ale ta libra je podle mne dobra volbagood
kamos ji ted taky kupoval - menil za 166, bo se do 166 nevejde kocarek bigsmile


Second Class Citizen
1130 Café Racer
osiris (Člen)
22.06.2012 09:12:09
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

...subaru forester ...místa neporovnatelně s rádoby eSÚVéčkama, podvozek bezkonkurenční


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
richie (Člen)
22.06.2012 09:29:48
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

mr.BSE psal:
richie psal:

co se vysrat na SUV a koupit treba Thesise? Nebo Lybru v kombajnu....

Thesis asi nebude ta spravna volba, je to spis manazerskej kocar na dlouhy cesty a hlavne je to sedan...

Ale ta libra je podle mne dobra volbagood
kamos ji ted taky kupoval - menil za 166, bo se do 166 nevejde kocarek bigsmile

To je Fakt... kočár asi v Thesisovi napiču..... ale Lybra v kombajnu by moh bejt fakt cajk.... hlavně co sem tak čet a slyšel tak deformační zóny napohodu smile1


Gruene Hoelle und volle Beschleunigung :-)
zzzmrzlinar (Člen)
22.06.2012 11:54:50
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

osiris psal:

...subaru forester ...místa neporovnatelně s rádoby eSÚVéčkama, podvozek bezkonkurenční

jo tak to je asi jediný "SUV" který bych bral,

Víkec - Previa je woe třída MPV (multi purpose vehicle) jakože rodinná velkokráva

Luk (Člen)
22.06.2012 11:59:46
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

dyt sme mu taky vejs vysvetlili, ze SUV je pro rodinu napussy at kouka radsi po MPVgoodbigsmile


Bandit je sen, symbol, životní styl...
Bandit je sen, možná zrovna tvůj cíl...
VikecB12 (Člen)
22.06.2012 14:52:31
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

zzzmrzlinar psal:
osiris psal:

...subaru forester ...místa neporovnatelně s rádoby eSÚVéčkama, podvozek bezkonkurenční

jo tak to je asi jediný "SUV" který bych bral,

Víkec - Previa je woe třída MPV (multi purpose vehicle) jakože rodinná velkokráva

Já vím,ale vod začátku se tady melou šarany atd.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
jiri50 (Člen)
22.06.2012 14:55:42
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

mám Peugeot 806 (za ty Kč budeš mít už 807), 250 najeto, 2,0L v LPG do 10 litrů (15,50Kč litr), ale pouze tento motor od Pežota, oni ho nenechali ani  Fiatu nebo Citronu, protože byl dobrý (točák 2650 ot). Kapitánské sedačky to má, šoupačky taky a spát se dá (sedačky vyndáš jednotlivě), musí mít klima.


jsem pomalejší - ale ne vždy
Fik-B6S (Člen)
22.06.2012 19:19:22
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Super všem děkuji za návrhy nejpřínosnější byl asi Osiho, na Forestra jsme úplně zapoměl...


Amatér postavil Archu, profesionál Titanic...
http://www.youtube.com/watch?v=Fk8W4OyaHZU
Filous (Člen)
23.06.2012 11:43:19
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

osiris psal:

...subaru forester ...místa neporovnatelně s rádoby eSÚVéčkama, podvozek bezkonkurenční

...ten pán má pravdugood


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
23.06.2012 13:02:40
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

osiris psal:

...subaru forester ...místa neporovnatelně s rádoby eSÚVéčkama, podvozek bezkonkurenční

jj na toho jsem zapoměl dobrá káragood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Petr J. (Člen)
24.06.2012 18:50:48
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Sice dobrá kára...ale v nárazových testech žádný zázrak, na to že to chce, aby měl pocit sucha a bezpečí....

Není nad kombící...

osiris (Člen)
24.06.2012 19:22:54
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

...a chce zázrak nebo auto?


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
čočkin (Člen)
25.06.2012 12:49:49
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

jako každej, nejradši zázrak zdarma  bigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
Banditatom (Člen)
25.06.2012 18:15:29
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

osiris psal:

...a chce zázrak nebo auto?

záračné autobigsmile

ještě mě napadla honda crv!


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
pulmotor (Člen)
25.06.2012 20:38:44
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Jedině černej nebo bílej RANGE ROVER 4,6 HSE V8 v plynu.
Auto pro chlapa co má koulecoolgoodcoolgoodcool
Až pohladíš tu kůži,ucejtíš to dřevo a poslecneš to ozvučení tak se do něj vodstéhuješbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Prostě luksusní vobejvák na kolechsmokin.smokin


Není ostuda se jako blbec narodit ,ostuda je jako blbec umřít.
Honzik8719 (Člen)
25.06.2012 20:49:31
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

pulmotor psal:

Jedině černej nebo bílej RANGE ROVER 4,6 HSE V8 v plynu.
Auto pro chlapa co má koulecoolgoodcoolgoodcool
Až pohladíš tu kůži,ucejtíš to dřevo a poslecneš to ozvučení tak se do něj vodstéhuješbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Prostě luksusní vobejvák na kolechsmokin.smokin

čekal sem kdy se ozvešgood


...relativní kochač...
Paladin86 (Člen)
26.06.2012 12:39:00
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

pulmotor psal:

Jedině černej nebo bílej RANGE ROVER 4,6 HSE V8 v plynu.
Auto pro chlapa co má koulecoolgoodcoolgoodcool
Až pohladíš tu kůži,ucejtíš to dřevo a poslecneš to ozvučení tak se do něj vodstéhuješbigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile Prostě luksusní vobejvák na kolechsmokin.smokin

Rovnou dvě aby alespon jedna jezdila bigsmile Abych zase nepřeháněl, tak hrozný to nejni. Za ty prachy to je super auto. Ale jako hlavní auto do rodiny bych to nechtěl. Benzín je sice spolehlivej ale zbytek nic moc. Sice leccos jde opravit levně, ale chce to mít čas a kontakty na dobrý lidi. Origo servis je strašnej.

Ondráš (Člen)
26.06.2012 14:45:58
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Paladin86 psal:

ale chce to mít čas a kontakty na dobrý lidi.

Tak zrovna s tímhle nemá Milan problém. smile1


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Michal Dk (Člen)
27.06.2012 10:12:11
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Filous psal:
osiris psal:

...subaru forester ...místa neporovnatelně s rádoby eSÚVéčkama, podvozek bezkonkurenční

...ten pán má pravdugood

..bílejbigsmile

osiris (Člen)
27.06.2012 10:28:18
Offline

Re: jake suv ci jine auto pro rodinu

Michal Dk psal:
Filous psal:
osiris psal:

...subaru forester ...místa neporovnatelně s rádoby eSÚVéčkama, podvozek bezkonkurenční

...ten pán má pravdugood

..bílejbigsmile

...jj goodbigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr