Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » otáčky na sytič

Dzunker (Nový člen)
28.05.2012 21:31:02
Offline

otáčky na sytič

Kolik vám to točí na plnej sytič ?

osiris (Člen)
28.05.2012 21:33:30
Offline

Re: otáčky na sytič

...záleží na tom při jaký teplotě motoru


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Dzunker (Nový člen)
28.05.2012 21:35:53
Offline

Re: otáčky na sytič

Při úplně studenym, mě to točí přes 4 000 a to už mi přijde celkem dost

osiris (Člen)
28.05.2012 21:38:06
Offline

Re: otáčky na sytič

...je normální, že po chvíli, jak se motor ohřívá se otáčky zvyšujou, takže jsou už i na ucho nepříjemný a musíš sytič ubírat


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
Dzunker (Nový člen)
28.05.2012 21:41:35
Offline

Re: otáčky na sytič

Mě to na ty 4 vyskočí hned jak nastartuju a když potom sytič trochu uberu tak mi otáčky kolísaj a kolikrát to i zdechne

libac22 (Člen)
29.05.2012 08:31:07
Offline

Re: otáčky na sytič

Dzunker psal:

Mě to na ty 4 vyskočí hned jak nastartuju a když potom sytič trochu uberu tak mi otáčky kolísaj a kolikrát to i zdechne

musíš ubírat s citem , tak aby motor neměl tendenci chcípat good


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
karlos100 (Člen)
29.05.2012 08:32:14
Offline

Re: otáčky na sytič

Dzunker psal:

Mě to na ty 4 vyskočí hned jak nastartuju a když potom sytič trochu uberu tak mi otáčky kolísaj a kolikrát to i zdechne

tak do toho ubírání zapoj citlivou práci rukygood sytič není on-off...


...a bude hůř!
Ondráš (Člen)
29.05.2012 08:37:05
Offline

Re: otáčky na sytič

Nepřisává ti to někde vzduch?


Vše staré opěvuji a nic nového mi nevoní.
Banditatom (Člen)
29.05.2012 18:28:38
Offline

Re: otáčky na sytič

jak už tady kluci psali ze sytičem musíš umět pracovatgood nechat naskočit chvíli nechat vrčet na 4000ot/min ( pár sekund) pak stáhnout na 2500ot/min po cca. minutě jsem ho vypínal a motor si vrčel svou...To že ti kolísá volnoběh za sudena je vcelku normálnígood pokud ti kolísá volnoběh i při teplém volnoběhu uvažuj o seřízení motoru ( synchronizace karburátoru)good


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
29.05.2012 18:51:45
Offline

Re: otáčky na sytič

...nevidim důvot nechat vrčet studenej motor ani chvíli na 4000ot...prostě ho natoč s plnym sytičem a hnet ho stahni na 1800-2000, pomalu se rozjeť a za jízdy ho stahni...
...proč bych trápil studenej motor f takovejch točkáchidontknow ...a esi ti to nejde, tag to nech seřídit...houpavej volnobjech by neměl bejt ani u studenýho ani u teplýho motoru...houpání spůsobuje rozhozená synchronizace, gdy se spolu jednotlivý karpce přetahujou...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
Banditatom (Člen)
29.05.2012 19:01:30
Offline

Re: otáčky na sytič

Filousej já měl na mysli jako, že ten motor naskočí a probere se( třebas napočítej do 4ssmile1) pak ho stáhnout na ty +-2000-2500ot/min ( pod tyhle otáčky mě bandit vždycky zdechnulbigsmile) kolísavej volnoběh mě dělali vylítaný šoupátkasmile1 a to mohlo bejt seřízený jak chtělsmile2.

ještě kdybych hned po startu tu naší italskou pomstu stáhl z otáček tak mám na ulití zadělánosmile2 prostě musí chvíli vrčet ( fakt jen chvíli) a až pak můžu stáhnout sytič na nižší točky...


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Filous (Člen)
29.05.2012 19:10:51
Offline

Re: otáčky na sytič

Banditatom psal:

Filousej já měl na mysli jako, že ten motor naskočí a probere se( třebas napočítej do 4ssmile1) pak ho stáhnout na ty +-2000-2500ot/min ( pod tyhle otáčky mě bandit vždycky zdechnulbigsmile) kolísavej volnoběh mě dělali vylítaný šoupátkasmile1 a to mohlo bejt seřízený jak chtělsmile2.

ještě kdybych hned po startu tu naší italskou pomstu stáhl z otáček tak mám na ulití zadělánosmile2 prostě musí chvíli vrčet ( fakt jen chvíli) a až pak můžu stáhnout sytič na nižší točky...

...je fakt, že starou karburaci uplně do "nuly" nedostaneš, s tym souhlas, ale ten rozkmit je minimální...souhlas i s tym staženim po hodně krátký chvíli...sem měl na mysli to, dyš něgdo na plnej sytič čeká tři minuty, to mi dycky trhá uši...


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
lastro (Člen)
11.06.2012 13:04:59
Offline

Re: otáčky na sytič

Ja som to robil za studena následovne: Plný sytič - otáčky vyleteli niekde k 3500 až 4000, hneď som stiahol na cca 2000 a kým som pomaličky zapol bundu, rukavice, prilbu - ustálilo sa to cca na 2100. Potom som stiahol úplne a rozjazd. cool
Nehovorím, že je to najsamsprávnejšie, ale ja som to 3 roky robil takto a no problém.good

zzzmrzlinar (Člen)
11.06.2012 15:22:33
Offline

Re: otáčky na sytič

to je samý fstřikování, že už ani nikdo neví jak narábat se sytičem, to by se za časů 120cítek škodovek nemohlo stát smile1 ten kdo neuměl správný startovací procedůry tak prostě nejel.

kdrk (Člen)
11.06.2012 15:56:09
Offline

Re: otáčky na sytič

zzzmrzlinar psal:

to je samý fstřikování, že už ani nikdo neví jak narábat se sytičem, to by se za časů 120cítek škodovek nemohlo stát smile1 ten kdo neuměl správný startovací procedůry tak prostě nejel.

Svatá pravdabigsmile Každej si uměl nastartovat jen tu svou 120tku. Protože každá fungovala jinakbigsmile

Banditatom (Člen)
11.06.2012 18:57:31
Offline

Re: otáčky na sytič

zzzmrzlinar psal:

to je samý fstřikování, že už ani nikdo neví jak narábat se sytičem, to by se za časů 120cítek škodovek nemohlo stát smile1 ten kdo neuměl správný startovací procedůry tak prostě nejel.

a frajeři ji uměli natočit v zimě na plynsmokingood


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
vendous (Člen)
11.06.2012 19:52:23
Offline

Re: otáčky na sytič

Jen pro zajímavost, jak je to s tím kolísáním otáček. Mě kolísaj otáčky tak o cca 100ot/min


Smrt je ze všeho to poslední.
LukinB6 (Člen)
11.06.2012 21:36:52
Offline

Re: otáčky na sytič

Moje Béčko bylo zvyklé za studena plnej sitič klidně 2, 3 minutky pak jsem stáhl na nulu a motor si krásně brumlal. cool


GSX1250FA
kdrk (Člen)
12.06.2012 14:12:34
Offline

Re: otáčky na sytič

LukinB6 psal:

Moje Béčko bylo zvyklé za studena plnej sitič klidně 2, 3 minutky pak jsem stáhl na nulu a motor si krásně brumlal. cool

smile1 3 minuty na plnej při studenym motoru ? To mi připadá dooost drsnýsurprised

zzzmrzlinar (Člen)
12.06.2012 14:23:16
Offline

Re: otáčky na sytič

LukinB6 psal:

Moje Béčko bylo zvyklé za studena plnej sitič klidně 2, 3 minutky pak jsem stáhl na nulu a motor si krásně brumlal. cool

ale myslím, že si díly v motoru mysleli něco vo prdelích a kokotech smile1

libac22 (Člen)
12.06.2012 15:07:02
Offline

Re: otáčky na sytič

kdrk psal:
LukinB6 psal:

Moje Béčko bylo zvyklé za studena plnej sitič klidně 2, 3 minutky pak jsem stáhl na nulu a motor si krásně brumlal. cool

smile1 3 minuty na plnej při studenym motoru ? To mi připadá dooost drsnýsurprised

třeba je nahluchlej bigsmilebigsmilebigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
LukinB6 (Člen)
12.06.2012 17:51:56
Offline

Re: otáčky na sytič

Jo, a fungovalo nám to tak 5 let. Když jsem sytič stahl tak kuckala a kolabovala. Takhle jsem nastartoval, vytlačil z garaže, zamkl, bunda, helma, rukavice a jeli jsme. Dobře 3 minuty to nebyly, ale 2 jo. bigsmile


GSX1250FA
Banditatom (Člen)
12.06.2012 18:32:14
Offline

Re: otáčky na sytič

vendous psal:

Jen pro zajímavost, jak je to s tím kolísáním otáček. Mě kolísaj otáčky tak o cca 100ot/min

už ti odpověděli vedle ale ještě přidám...pokud ti to dělá i za tepla tak popřemýšlej kdy jsi měl motorku naposled na sinchronizaci? a btw kolik to má najeto?


"Jsem Mrakomor, pán všeho nečasu!" " No tač on maj lahváč"
Dzunker (Nový člen)
28.06.2012 20:50:52
Offline

Re: otáčky na sytič

karlos100 psal:
Dzunker psal:

Mě to na ty 4 vyskočí hned jak nastartuju a když potom sytič trochu uberu tak mi otáčky kolísaj a kolikrát to i zdechne

tak do toho ubírání zapoj citlivou práci rukygood sytič není on-off...

Ruku mám citlivou dost, problém s kolísáním vyřešen. Měl jsem volný to táhlo na sytičsmile1

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr