Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Cestování » Sobota 19.5. nejen Pražáci

MartysN6 (Člen)
16.05.2007 11:17:45
Offline

Sobota 19.5. nejen Pražáci

zDAREC
v sobotu vyrážíme na trasu co psal inkviz http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … /becov.jpg


výjezd z práglu v cca 10h/upřesním/

kdo chce at se přidá good

Co Osi nechceš taky jednou vytáhnout paty směr západsmile1

Loser (Administrator)
16.05.2007 11:30:17
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

toz ja bych do toho asi sel ... doufam, ze to bude pohodovej vejletik a ne zadna pila tam, obed, pila zpatkyidontknowbigsmile


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
Filous (Člen)
16.05.2007 11:31:17
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

...tag si to tam užijte, bo je to tam fak luksus...a vofafrně! good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
sten (Člen)
16.05.2007 12:05:53
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

tak úsek Bečov - Mnichov(smer ML)  můžu jen doporučit - nejlepsi pojezdeni tady na zapade. Kdyz jsem tam, tak to jezdim 4x tam a zpet - pak to balim protoze vim ze bych to tam rozvesil jako predlonibigsmile. Je to mazec ale fakt opatrne - jak rikam uz jsem si tam udelal z motocyklu jednou haldu trsatekbad


neveřím ničemu co krvácí pět dní a neumře
Mirass (Člen)
16.05.2007 12:34:54
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Hned bych vyrazil.Aspoň bych vás konečně viděl na vlastní voči.Ale musim bejt kua do pussy fprácisickfuck

inkvizitorr (Administrator)
16.05.2007 17:19:47
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

nebudete zklamaný myslim...good  cesta tam nejlépe kralupy n. vlt, velvary, peruc, louny, žatec, kadaň, klášterec n. ohří, měděnec, boží dar, ostrov, kyselka, vary, bečov n. teplougood


doba je temná...
huskyb12 (Administrator)
16.05.2007 18:09:38
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

mňam :)))


ale di, Ty brepto ...
kufor (Člen)
17.05.2007 11:28:21
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

kuciii, tak ja by som sa pridal aj s batuzkem
dufam, ze nepojdete ultra strelbu, aby som vam stihal
ona ta zatazena 600ka je potom trosku dychavicna :)
tak kde kedy kto ako preco zaco naco?


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Radek (Člen)
17.05.2007 13:16:26
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

že bych se taky přidal když už pojedete tady kolemidontknowPáč jsem trochu nachcipanej tak to rozhodnu až na poslední chvili jako vždy a dal bych vedet


Holka a motorka je nejhezčí nahá!!!
bobule (Člen)
17.05.2007 15:22:12
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

tak tohle víko sem v řiti, mladá má volno a já už jí nasliboval všechno možný takže budu rodinej typ a nemožusmile2smile2smile2, příští víko už mam zas propustku tak někam vyrazimgood


to jebu
Zdenák (Člen)
17.05.2007 18:18:59
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Uvažuju o přidaní, viděl bych to na to, že se někde připojíme... smile1 (2xBus 1xB6S)

Martys už máš naplánovanou cestu??


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
MartysN6 (Člen)
17.05.2007 20:05:01
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

takže sraz je v 10h na OMV na výpadovce na /teplice,mělník/kousek od letnanskýho tesca tam odtud směr Kraluupy atd.

2 zdenák:Trasu naplánovanou nemám,bo nas povede Japa kterej tu trasu zná/ale budem se držet toho co popisoval Inkviz vejš/
Každopádně mám tel tak brnknismile1

Zdenák (Člen)
17.05.2007 20:30:25
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

No...  zatím to vypadá že bychom se přidali třeba v Kralupech. ještě počkám na zítra a odpo ti zavolám. Jestli všechno dopadne tak jak je naplánovaný tak bych měl být opět mobilní. bigsmile
určitě dám vědět... good


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
škardík (Člen)
18.05.2007 00:48:21
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Bych se sváma někde tady u nás v těch západních čechách srazil. A možná taky freš a zrzulegood


viz avatar:)
zrzule (Člen)
18.05.2007 00:58:43
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

škarďa: mluvíš jenom za sebe, my se snad přidáváme taky ne??? pak motokáry a pak.......bléééééé o tom radši ani nemluvim, protože jestli dovalíš tu finskou tak je to v p.....


A je to!!
Zdenák (Člen)
18.05.2007 09:12:40
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Změna přípojného bodu z Kralup na Velvary. podle mapy tam není žádná čerpací stanice takže ještě budem muset najít někde bod kde se sejdeme. předpokládám někde při vstupu do Velvar od Kralup. předběžný čas bych viděl na 10:30. ještě si zavoláme a upřesníme... od 14.00 nejsem na netu.

Orel končí.... smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
PALOUS (Člen)
18.05.2007 09:16:26
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

bobule psal:

tak tohle víko sem v řiti, mladá má volno a já už jí nasliboval všechno možný takže budu rodinej typ a nemožusmile2smile2smile2, příští víko už mam zas propustku tak někam vyrazimgood

Tak to možeš přiject na Broďákgoodse tam budu válet f agónii a čekat až se tam budou ty žencký zas slíkatsurpriseddoma to mám ňák vokoukanýbigsmile
http://www.vecnajizda.wz.cz/sraz.htm


Jebat motorky :-)
RadkaB6 (Člen)
18.05.2007 13:56:11
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

PALOUS psal:
bobule psal:

tak tohle víko sem v řiti, mladá má volno a já už jí nasliboval všechno možný takže budu rodinej typ a nemožusmile2smile2smile2, příští víko už mam zas propustku tak někam vyrazimgood

Tak to možeš přiject na Broďákgoodse tam budu válet f agónii a čekat až se tam budou ty žencký zas slíkatsurpriseddoma to mám ňák vokoukanýbigsmile
http://www.vecnajizda.wz.cz/sraz.htm

Kukám hraje tam "Nevím" Je jim -náct, ale hraní jim jde! Ta kapelka byla teď na Pohádce...


Vzdáte-li se kouření, pití a milování, nebudete ve skutečnosti žít déle, ale jen vám to tak bude připadat. Sigmund Freud
Loser (Administrator)
18.05.2007 17:00:48
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

jj, Nevim jsou fakt hustohusty. Kdyz jsem je videl poprve, tak nejmladsimu clenovi bylo 10 let. Sme fsici kalili uz vod vodpoledna a nejdnou k veceru na podium vyleze takovej malej fogl v kozenejch hadrach, postavi se k mikrofonu a zarve: "Znate Jimiho Hendrixe?" Sme na nej kazdej cumeli jak na zlaty hovno ... ale hned sme se vzpamatovali a vodpovedeli mu, ze kua, ze zname. A von prej: "tak to tady poradne rozjedem, ne?". Sme se chteli smat, ale jak do toho kuci hrabli, tak se nam splasily kopyta a uz sme parili jak smyslu zbavenigoodgoodgood


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
nety (Člen)
18.05.2007 17:41:14
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Já ze západu čech taky,ale kdy a kde? jel by ještě jeden půl motor...smile1


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
MartysN6 (Člen)
19.05.2007 07:41:09
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

nety psal:

Já ze západu čech taky,ale kdy a kde? jel by ještě jeden půl motor...smile1

hele Nety vem si na mě foun a až budete u Varů tak se ozvete, vůbec nedokážu říct kdy a kde budem smile1

spidys (Člen)
19.05.2007 11:42:29
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Kua proč musim bejt v arbajtu? sickidontknowbad


Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere...
bobule (Člen)
19.05.2007 12:02:17
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

PALOUS psal:
bobule psal:

tak tohle víko sem v řiti, mladá má volno a já už jí nasliboval všechno možný takže budu rodinej typ a nemožusmile2smile2smile2, příští víko už mam zas propustku tak někam vyrazimgood

Tak to možeš přiject na Broďákgoodse tam budu válet f agónii a čekat až se tam budou ty žencký zas slíkatsurpriseddoma to mám ňák vokoukanýbigsmile
http://www.vecnajizda.wz.cz/sraz.htm

tož to já tedy dorazim, vezmi beznohej modelbigsmile


to jebu
zrzule (Člen)
19.05.2007 14:49:52
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

chce se mi brečet když čtu jak se tu domlouváte na vyjížďku a já mam moto v servisu.přijde mi že život teď nemá smyslsmile1helphelphelp


A je to!!
maňas (Člen)
19.05.2007 17:23:49
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

zrzule psal:

chce se mi brečet když čtu jak se tu domlouváte na vyjížďku a já mam moto v servisu.přijde mi že život teď nemá smyslsmile1helphelphelp

však se za nedlouho dočkáš,já mám motyku v kupě a dneska sem taky nebyl i když je krásněsmile2


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!
Zdenák (Člen)
20.05.2007 11:22:24
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

"Gerappa" tož bylo to pěkné... 450 km.
Díky Martysovi za pokus o organizaci a přípravu německého jídelního lístku.
Díky Japovi za průvodcovský talent a schopnost se orientovat dle malé skříňky.
Díky Kuforovi za zlepšení mých dosavadních jazykových schopnosti (Tama)
A Jirkovi z Nera za budoucí obchodní spolupráci...

a v neposlední řadě všem co se zúčastnili a pomohli tak vytvořit nádherný den.
smile1


*** Co mi není rovno, po tom je mi ho*no ***
škardík (Člen)
20.05.2007 16:44:02
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Kecaj, nebyli tam. sem se koukal(vopčas) a neviděl jsem jeidontknow


viz avatar:)
škardík (Člen)
20.05.2007 17:06:21
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Jinak tahle sobotní vyjížďka byla super, jen se to krapet sralo. Těsně za Úněšovem, když mi freš ukazoval, že potřebuje na benzínu, jsem jen máv s tim, že do bečova to dojede, neujeli jsme adi 20km a došel benzín mě, zkusil jsem ještě z rezervy přepnout na rezervu a už to bylo jen dopussy co sem to za oIobigsmile Takže jsem si zavolal, počkal než mi dojeli pro béňo a strčil foun do kapsy, kterou jsem nezap. Dojeli jsme do bečova a účastník už byl dočasně nedostupnejidontknow asi ten telefon nejni stavjenej skákat ve dvou kilech po asfaltu.. No nic. pojezdili jsme dali zmrzku v Mariánkách a vyrazili do plzně. U stříbra jsme si užili silnici cestou k dálnici a nejeli na ní směr plzeň. Jenže asi 10km od plzně, mi ve dvou kilech na dálnici ušla přední guma do prázdnasurprised Pči zastavování jsem skoro sestřelil freše, páč se to fakt řídit nedalo. Takže sem si vodfouk a dali sme se do spravování. Začnu tam rvát antipich a najednou řikam. Vogo freši to dělá nějakej divnej zvuk.. Ale hovno, rvi to tááám..... Buch

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/skardik/motob_009.jpg


a

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/skardik/motob_007.jpg


a

http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotkydiskuze/skardik/motob_014.jpg


No a už se jelo na vleku.. Takže jsem se skoro znova narodil, páč dvě kila na prázdným předku se nejezdí každej den a tudíš jsme to večer s frešem, půlmotorem a dalšíma pivně založenejma fajn maníkama museli dostatečně oslavitgood
Voje uhni já jsem trolejbus...bigsmilebigsmilebigsmile


viz avatar:)
škardík (Člen)
20.05.2007 17:10:37
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Osi sorry za velikost, ale asi jsem ještě vylitej. A ponaučení: Celej antipich se do předku fakt nevejdebigsmile

Nemáte náhodou někdo jetej předek za rozumnou cenu? Nechci kupovat novou, když to snad za chvíli půjde z baráku..


viz avatar:)
Loser (Administrator)
20.05.2007 17:10:56
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

tyyy kraaaavo, pekny vogo, pekny


I'm a loser baby, so why don't you kill me....
MartysN6 (Člen)
20.05.2007 18:50:14
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

škardík psal:

Kecaj, nebyli tam. sem se koukal(vopčas) a neviděl jsem jeidontknow

jen jestli nekecáš ty idontknowtaky sme vás tam neviděli


jinak fajn to bylo,nazpátek jsme ješte dali s Honzou večerní Dubou a v 9h jsem po 515km dorazil dom good

nety (Člen)
20.05.2007 19:12:52
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Ne fakt byl tam..a ta guma byla dost drsná.... projížďka byla super.


MĚL JSEM KAROSU, PAK NÁVRAT KE KOŘENŮM - KULT PIČO a teď "italskej zázrak" :)
MAZI (Člen)
20.05.2007 19:34:13
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

škardík psal:

Jinak tahle sobotní vyjížďka byla super, jen se to krapet sralo. Těsně za Úněšovem, když mi freš ukazoval, že potřebuje na benzínu, jsem jen máv s tim, že do bečova to dojede, neujeli jsme adi 20km a došel benzín mě, zkusil jsem ještě z rezervy přepnout na rezervu a už to bylo jen dopussy co sem to za oIobigsmile Takže jsem si zavolal, počkal než mi dojeli pro béňo a strčil foun do kapsy, kterou jsem nezap. Dojeli jsme do bečova a účastník už byl dočasně nedostupnejidontknow asi ten telefon nejni stavjenej skákat ve dvou kilech po asfaltu.. No nic. pojezdili jsme dali zmrzku v Mariánkách a vyrazili do plzně. U stříbra jsme si užili silnici cestou k dálnici a nejeli na ní směr plzeň. Jenže asi 10km od plzně, mi ve dvou kilech na dálnici ušla přední guma do prázdnasurprised Pči zastavování jsem skoro sestřelil freše, páč se to fakt řídit nedalo. Takže sem si vodfouk a dali sme se do spravování. Začnu tam rvát antipich a najednou řikam. Vogo freši to dělá nějakej divnej zvuk.. Ale hovno, rvi to tááám..... Buch
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ob_009.jpg
a
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ob_007.jpg
a
http://www.suzukibandit.cz/prostor/fotk … ob_014.jpg
No a už se jelo na vleku.. Takže jsem se skoro znova narodil, páč dvě kila na prázdným předku se nejezdí každej den a tudíš jsme to večer s frešem, půlmotorem a dalšíma pivně založenejma fajn maníkama museli dostatečně oslavitgood
Voje uhni já jsem trolejbus...bigsmilebigsmilebigsmile

koukám že si vyloženě klikař ....  snad se to zlepší ... smile1


B6 , GSX 1400 , Grizzly 700  :-)
Kim (Člen)
20.05.2007 20:31:06
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

škardík:pech za pechembigsmile
Freshe k tomu nesmíš pouštět
protože kolo nenípussybigsmile


...kdo lže ten krade,kdo krade může i zabít...
Myšák (Člen)
21.05.2007 04:11:24
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

bigsmilebigsmilebigsmile


"Jen dvě věci na světě smrdí jako ryba, jedna z nich je ryba."
kufor (Člen)
21.05.2007 09:45:29
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

super akcia
250km (zivotny rekord v jednom kuse) prva etapa
pocasie na paradu, cesty fajn, vyletik jak zo zurnalu
kumpan zo slavkova mal este vecer koncert, tak sa slo do nakych kraslic do rockoveho klubu
no este na obed mi zvonilo v usiach :))
ale trasa z becova na plzen, to je balzam, clovek hned zabudne na vsetky starosti
takze liebe gaste, dik moc, dame si to znovu
banda sedum statecnych + jeden batuzek s batuzkom :D


do neba nevyletim, na zemi ma najdu ...
Fresh Man (Člen)
21.05.2007 10:08:11
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

kecá...

jináč cestou domů mi na dálnici taky došel benzín...

a pak..........smile2smile2smile2smile2smile2smile2mi začlo něco rachtat v motoře!!!!smile2smile2smile2smile2moooc hnusnej zvuk tag mi dršte palce, ať nejni mooc nemocná


Bandit pičo
Filous (Člen)
21.05.2007 10:11:43
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Fresh Man psal:

kecá...

jináč cestou domů mi na dálnici taky došel benzín...

a pak..........smile2smile2smile2smile2smile2smile2mi začlo něco rachtat v motoře!!!!smile2smile2smile2smile2moooc hnusnej zvuk tag mi dršte palce, ať nejni mooc nemocná

...tos toho Mauntfílda brzo uhonil surprisedsmile2 ...tag ať resuscitace dopadne co nejlíp good


- BANDIT FOREVER, FOREVER BANDIT -
PALOUS (Člen)
21.05.2007 10:14:07
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Fresh Man psal:

kecá...

jináč cestou domů mi na dálnici taky došel benzín...

a pak..........smile2smile2smile2smile2smile2smile2mi začlo něco rachtat v motoře!!!!smile2smile2smile2smile2moooc hnusnej zvuk tag mi dršte palce, ať nejni mooc nemocná

To bude f poho jen měla asi větší žízeň než ty nobigsmile


Jebat motorky :-)
inkvizitorr (Administrator)
21.05.2007 10:23:54
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Fresh Man psal:

a pak..........smile2smile2smile2smile2smile2smile2mi začlo něco rachtat v motoře!!!!smile2smile2smile2smile2moooc hnusnej zvuk tag mi dršte palce, ať nejni mooc nemocná

hele a nechtělo by to nějakýho lékařesurprisedbigsmilebigsmilebigsmile


doba je temná...
Fresh Man (Člen)
21.05.2007 10:26:43
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

je to napussy esi to bude klika tag schánim novej motor...

esi to bude jenom napínák rozvoďáka..

nebo rozvod kolečkoidontknow

nebo buch ví co!!!

pussysickpussysickpussysmile2pussysmile2sicksmile2pussyfucksmile2sicksmile2smile2smile2fucksicksicksmile2smile2badsickbadbadsmile2smile2sickbadsmile2


Bandit pičo
bobule (Člen)
21.05.2007 17:44:54
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

Fresh Man psal:

je to napussy esi to bude klika tag schánim novej motor...

esi to bude jenom napínák rozvoďáka..

nebo rozvod kolečkoidontknow

nebo buch ví co!!!

pussysickpussysickpussysmile2pussysmile2sicksmile2pussyfucksmile2sicksmile2smile2smile2fucksicksicksmile2smile2badsickbadbadsmile2smile2sickbadsmile2

já vim co s tim je, je to rozbitý pičosurprisedsmile1


to jebu
maňas (Člen)
21.05.2007 18:07:22
Offline

Re: Sobota 19.5. nejen Pražáci

zadřený bys to snad neměl mít to bys slyšel že máš málo oleje je to takový nepříjemný zvuk,znám ho z gsx-sabigsmile


Každej dobrej skutek, musí bejt po zásluze potrestán !!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr