Suzuki Bandit Forum
Logo
Homepage Index Uživatelé Nahrát obrázek Hledat Registrovat Přihlásit

Nejsi přihlášen


Index » Technická poradna » brejle vidle změna barvy

DrIVER (Člen)
08.07.2012 12:26:28
Offline

brejle vidle změna barvy

Chtěl bych upravit barvu vidlí a brejlí. Ze zlaté / hliník na černou. Přednostně brejle. Jde to udělat profesionálně, aby to vypadalo jako z prvovýroby? U brejlí bych to nejraději viděl na elox, jestli je to realizovatelný. Co myslíte ? (Osi?helpsmile1).

Tony (Člen)
08.07.2012 15:35:04
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

sicksick


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
VikecB12 (Člen)
08.07.2012 17:39:00
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

Tony psal:

sicksick

No tos nám toho řekl,takovej užitečnej příspěvekbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
libac22 (Člen)
08.07.2012 17:45:13
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

VikecB12 psal:
Tony psal:

sicksick

No tos nám toho řekl,takovej užitečnej příspěvekbigsmile

bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile good málem jsem si chrstnul pívu do klávesnice woe fuckbigsmile


Nikdy neříkej , že něco nejde , protože se najde blbec , který neví , že to nejde a UDĚLÁ TO !!!
Tony (Člen)
08.07.2012 18:23:33
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

VikecB12 psal:
Tony psal:

sicksick

No tos nám toho řekl,takovej užitečnej příspěvekbigsmile

To jsem celej já. Prostě jsem tím chtěl říct že to snad nemůže bejt hezký, ne? Možná na nějakym custom biku, to pak jo. Myslel jsem že blijící smajlík vyjádří moje pocity z černých vidlí a brejlí good


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
Mour (Člen)
08.07.2012 19:03:32
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

Tony psal:
VikecB12 psal:
Tony psal:

sicksick

No tos nám toho řekl,takovej užitečnej příspěvekbigsmile

To jsem celej já. Prostě jsem tím chtěl říct že to snad nemůže bejt hezký, ne? Možná na nějakym custom biku, to pak jo. Myslel jsem že blijící smajlík vyjádří moje pocity z černých vidlí a brejlí good

...tazatel se ale neptal na názor surprised

Tony (Člen)
08.07.2012 19:23:32
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

Mour psal:
Tony psal:
VikecB12 psal:


No tos nám toho řekl,takovej užitečnej příspěvekbigsmile

To jsem celej já. Prostě jsem tím chtěl říct že to snad nemůže bejt hezký, ne? Možná na nějakym custom biku, to pak jo. Myslel jsem že blijící smajlík vyjádří moje pocity z černých vidlí a brejlí good

...tazatel se ale neptal na názor surprised

Hned po napsání těch smajlů jsem toho litoval, jenže tady nejdou příspěvky mazat...redface
už mlčim...


Občas mi muj anděl stážný nestačí... Ale vyždycky mě zase tak nějak  dožene nebo zastavim a počkám na něj...(posledně jsem čekal ve škarpě)
hlemejzd999 (Člen)
08.07.2012 20:05:26
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

Tony psal:
Mour psal:
Tony psal:

To jsem celej já. Prostě jsem tím chtěl říct že to snad nemůže bejt hezký, ne? Možná na nějakym custom biku, to pak jo. Myslel jsem že blijící smajlík vyjádří moje pocity z černých vidlí a brejlí good

...tazatel se ale neptal na názor surprised

Hned po napsání těch smajlů jsem toho litoval, jenže tady nejdou příspěvky mazat...redface
už mlčim...

já když bliju , tak u toho řvu nahlas bigsmile...dlouho už jsem ale neblil ....bigsmile


Nejlepší ovoce jsou cecky - samá dužina a žádný pecky 
Zdeněk (Člen)
08.07.2012 20:18:01
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

Kurva Hleméjždi hleméjždi, ty když něco plácneš, tak to stojí za to. Eště, že jsem nejedl, bo bych byl pokypanéj.bigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmilebigsmile


sou různí lidé mezi námi
DrIVER (Člen)
08.07.2012 20:19:09
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

Tony
V poho, já to pochopil. Má to tak spousta motorek, mě osobně se to prostě líbí. Každej to má nějak bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
08.07.2012 20:52:38
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

DrIVER psal:

Tony
V poho, já to pochopil. Má to tak spousta motorek, mě osobně se to prostě líbí. Každej to má nějak bigsmile

pokud myslíš jako kluzáky tak normálně barva..taky je mám černý.pokud myslíš trubky tam to bude krapet složitějšíi bude ti nabejvat průměr tedy budeš muset před povrchovkou nechat brousit a pak nechat napařit patřičnou vrstvu nějakého černého nitridu.u hliníku máš taky vyriantu lak a nebo elox. bigsmile


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
08.07.2012 21:19:12
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

Na trubky černej povlak DLC,nenaroste to takřka vo nic,je to v řádech mikronů. Vozí k nám na povlak trubky do motokrosovejch vidlí pan Faltus,ale teda funglovky,protože ten povlak bezmilosti kopíruje povrch i s sebemenšíma rýhama,takže ideál je předem leštěnej povrch. A jde to dělat i jako dekoračka,ale povrch musí byt totálně čistej. Jo a je to drahýbigsmile


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
DrIVER (Člen)
10.07.2012 22:44:27
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

Jo já, zapomněl, je to na jebku s obrácenýma vidlama. Samozřejmě mi jde o to pouzdro, který je v originálu zlatý. Možná se na to vykašlu, ale kdybych to chtěl někomu zadat, ať vím co mám chtít. Je to na nové motorce, takže bych chtěl perfektní kvalitu, aby to bylo jako z prvovýroby. Je nějaká alternativa k jednoduchému přelakování? Je potřeba před lakováním nějak ošetřit stávající povrchovou úpravu? Čím to lakovat?
Co se týká brýlý, mám v hlavě elox, jestli to není blbost. Pokud ne, na co je potřeba si dát pozor (pískovat, pasivace, jiné ....kundace). bigsmile

K.a.s.y.m. (Člen)
11.07.2012 06:28:54
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

krapet si protirecis..chces to jako z prvovyroby ale zaroven levny lakovani???trosku nechapu.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
VikecB12 (Člen)
11.07.2012 07:22:52
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

No aby to bylo jako z prvovýroby,tak by to musel byt asi elox aji na těch vidlích. Sedni na to a zajeď někam kde to dělají a řeknou ti co de a co nejde.


Dřív bylo fšecko lepší... :-)
osiris (Člen)
11.07.2012 10:11:00
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

K.a.s.y.m. psal:

krapet si protirecis..chces to jako z prvovyroby ale zaroven levny lakovani???trosku nechapu.

...to je prece normalni ...zadarmo a jako novy bigsmile


... nedej nikdy ničemu mechanickýmu znát, že máš na spěch
DrIVER (Člen)
11.07.2012 17:13:50
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

K.a.s.y.m. psal:

krapet si protirecis..chces to jako z prvovyroby ale zaroven levny lakovani???trosku nechapu.

Nepsal jsem, že to chci levný surprised Možná jsem se špatně vyjádřil s tím přelakováním. Myslel jsem jestli je jiná (třeba kvalitnější) alternativa k tomu to nechat jenom jednoduše přestříknout. Naopak, chci aby to vypadalo, fungovalo a počítám s tím že to bude něco stát. Nevím, přemýšlím že ta stávající zlatá je asi nějaké pokovení ne lak a jestli by to nešlo udělat v černé (asi totální blbostbigsmile, na černo se to asi lakuje i ve fabrice, že). 
Elox jde myslím jenom na hliník ne? Ty trubky jsou ale ocel, nebo se pletu?

K.a.s.y.m. (Člen)
11.07.2012 21:10:35
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

DrIVER psal:
K.a.s.y.m. psal:

krapet si protirecis..chces to jako z prvovyroby ale zaroven levny lakovani???trosku nechapu.

Nepsal jsem, že to chci levný surprised Možná jsem se špatně vyjádřil s tím přelakováním. Myslel jsem jestli je jiná (třeba kvalitnější) alternativa k tomu to nechat jenom jednoduše přestříknout. Naopak, chci aby to vypadalo, fungovalo a počítám s tím že to bude něco stát. Nevím, přemýšlím že ta stávající zlatá je asi nějaké pokovení ne lak a jestli by to nešlo udělat v černé (asi totální blbostbigsmile, na černo se to asi lakuje i ve fabrice, že). 
Elox jde myslím jenom na hliník ne? Ty trubky jsou ale ocel, nebo se pletu?

viz co psal Vikec.


:-D Žabí zelená ?? a co jako :-D
čočkin (Člen)
12.07.2012 15:21:54
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

nech to jak to je, nebo to akorát zkurvíš ti povidám bigsmilebigsmilebigsmile


Jen já bandita, Bandit a policejní vrtulník.... :-D
DrIVER (Člen)
13.07.2012 18:34:11
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

bigsmile

čočkin psal:

nech to jak to je, nebo to akorát zkurvíš ti povidám bigsmilebigsmilebigsmile

kazan (Člen)
13.07.2012 20:48:16
Offline

Re: brejle vidle změna barvy

smile1 v pohodě

http://www.suzukibandit.cz/openforum/uploads/1814_vidlice.jpg

Nedovol,aby tě strach z prohry vyřadil ze hry!!

Board footer



W3C XHTML 1.0 W3C CSS

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson
design & modifications of punBB: Syky
testing: Inkvizitorr